6 geriausios verslo telefono paslaugos smulkiajam verslui (2020 m.)

Ar jūs ieškote geriausios verslo telefono paslaugos jūsų „WordPress“ svetainei? Pridėję telefono paslaugą galite efektyviai valdyti skambučius su klientais. Šiame straipsnyje mes rankomis išsirinkome geriausias verslo telefono paslaugas, kuriomis galite naudotis kartu su savo „WordPress“ svetaine.


Geriausios verslo telefono paslaugos jūsų „WordPress“ svetainei

Kodėl ir kada jums reikia verslo telefono paslaugos?

Paprastai galite tiesiog pridėti savo fiksuotojo telefono ar mobiliojo telefono numerį į savo „WordPress“ svetainę ir naudoti ją skambučiams iš klientų priimti. Tačiau jūsų telefono numeris neatrodys profesionalus ir negalėsite efektyviai bendrauti.

Pridėję tinkamą verslo telefono paslaugą, galėsite atlikti šiuos veiksmus:

  • Galite lengvai sekti skambučio trukmę, užlaikymo laiką, laukimo laiką ir bendrą naudojimąsi.
  • Daugelyje verslo telefono paslaugų teikiama skambučių peradresavimas, skambinančiojo ID, skambučio laukimas, atvykstamojo skambučio nukreipimas, skambučių įrašymas ir dar daugiau.
  • Dalykitės vienu verslo telefono numeriu vienu metu keliems vartotojams (automatinio palydovo funkcija leidžia nukreipti skambutį į pirmąjį galimą atstovą)
  • Galite naudoti stalinių telefonų sistemą, mobilųjį telefoną ar kompiuterį skambučiams priimti ir skambinti
  • Lengvai įtraukite naujų darbuotojų, nekviesdami techniko.
  • Verslo telefonų sistemos perduoda balsą internetu (VoIP sistemos), tai reiškia, kad galite pasiimti vietinį ar nemokamą numerį bet kur. Viskas, ko jums reikės, yra spartus interneto ryšys.

Jei naudojate internetinę parduotuvę ar smulkaus verslo svetainę, pridėję profesionalių verslo telefonų paslaugą galite išplėsti savo verslą. Galite naudoti tai geresniems santykiams su klientais užmegzti palaikydami profesionalų pardavimą ir palaikymą telefonu.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į populiariausias verslo telefono paslaugas, kurias galite naudoti savo „WordPress“ svetainėje.

1. „Nextiva“

„Nextiva“

„Nextiva“ yra geriausia verslo telefono paslauga pagal galimybes ir patogumą. Jie siūlo didelį funkcijų rinkinį, greitai nustatomą ir priimtiną kainą. Kartu pateikiamas paprastas žiniatinklio administravimo skydas, kuris smulkaus verslo savininkams leidžia lengvai valdyti vieningą komunikacijos platformą kaip profesionalų..

„Nextiva“ VOIP telefono paslauga mažosioms įmonėms apima pažangų skambučių nukreipimą, neribotą nemokamą vietinių skambučių skaičių, balso pašto adresą el. Paštu ir tekstu, faksogramų siuntimą internetu, tekstinius pranešimus ir dar daugiau.

Taip pat gausite nemokamą vietinį ar nemokamą numerį, nemokamą numerio perkėlimą ir visas standartines skambučių valdymo funkcijas, tokias kaip skambinančiojo ID, skambučių peradresavimas, maršruto parinkimas, pasirinktiniai sveikinimai, pažangi IVR (interaktyvi balso atsakymo) sistema ir dar daugiau. „Nextiva“, kaip platforma, taip pat siūlo kitas galingas funkcijas, įskaitant CRM, „Live Chat“, internetines apklausas, skambučių analizę ir kitus sprendimus, kurie labai gerai tinka verslo telefono sistemai..

Jų telefono skambučių kokybė yra puiki, jų „VoIP“ sprendimas veikia 99,999%, o klientų aptarnavimo atstovai visada yra naudingi.

„Nextiva“ verslo telefono paslaugos kainos prasideda nuo 19,95 USD vienam vartotojui kiekvieną mėnesį. Jų kainos tampa pigesnės, nes pridedate daugiau vartotojų. Norėdami sutaupyti daugiau pinigų, galite susikurti išankstinio mokėjimo sąskaitą.

Pastaba: Mes naudojame „Nextiva“ „WPBeginner“ kaip savo verslo telefono paslaugą. Mūsų patirtis rodo, kad „Nextiva“ yra geriausia smulkaus verslo telefonų sistema rinkoje tiek funkcijų, tiek kainų požiūriu.

Kaip mažas verslas, mūsų mėgstamiausia ypatybė yra tai, kad „Nextiva“ leidžia mums pridėti verslo liniją mobiliajam telefonui, todėl mūsų komanda gali priimti klientų skambučius iš mūsų biuro ar net dirbant nuotoliniu būdu, nereikia bendrinti savo asmeninių mobiliųjų telefonų numerių. „Nextiva“ programa veikia tiek „iPhone“, tiek „Google“ („Android“) išmaniuosiuose telefonuose.

Turint tai mintyje, jei jūsų verslui reikalinga biuro telefonų sistema, veikianti su esamais telefonais, jie taip pat siūlo. Skambučių centrai ir verslo įmonės dažnai naudoja „Nextiva“, norėdamos perkelti savo „Avaya“ privačių filialų (PBX sistemą) į galingą debesų telefonų sistemą su SIP magistralėmis..

2. „RingCentral“

„RingCentral“

„RingCentral“ yra dar viena populiari verslo telefono paslauga bet kokio dydžio įmonėms. Jie siūlo vieną labiausiai rinkoje funkcionuojančių mažojo verslo telefonų sistemų.

Jų verslo telefonų platformoje yra visos jums reikalingos standartinės funkcijos, įskaitant neribotą skambinimą, skambučių peradresavimą, skambinančiojo ID, skambučio laukimą ir perkėlimą, dalijimąsi viena eilute keliuose mobiliuosiuose įrenginiuose ir vartotojams, SMS žinutes ir dar daugiau.

Be to, tai taip pat yra vaizdo susitikimai su ekrano pasidalinimu, 1000 nemokamų minučių ir integracija su „Gsuite“, „Dropbox“, „Microsoft“ ir kitomis paslaugomis. Kartu pateikiamas intuityvus debesimis pagrįstas administravimas, kuris leidžia lengvai nustatyti ir valdyti jūsų skambučius.

Jų „Essentials“ planas prasideda nuo 19,99 USD per mėnesį kiekvienam vartotojui (mokama kasmet), o jūs galite pridėti iki 10 vartotojų. Kiti planai yra skirtingos kainos ir savybės.

„RingCentral“ yra puikus telefono sprendimas tiek fizinėms įstaigoms, kurios nori pakeisti fiksuotojo ryšio telefonus, tiek tiems, kurie juda į virtualų biurą. Tai gali veikti su jūsų telefono sistema (kai suderinama), arba galite naudoti jų virtualiųjų telefonų sistemą per „RingCentral“ darbalaukio programą ir programą mobiliesiems, kurie veikia visuose išmaniuosiuose telefonuose..

3. „GrassHopper“

Žiogas

„GrassHopper“ siūlo virtualius telefonų numerius per balso perdavimo internetu protokolą (VOIP). Tai puikiai tinka vienkartiniams operatoriams ir mažoms įmonėms. Virtualus telefono numeris reiškia, kad jis gali peradresuoti skambučius bet kuriuo telefono numeriu ar mobiliuoju prietaisu. Tačiau siunčiantiems skambučiams jums vis tiek reikės įprastos telefono linijos.

Jie siūlo intuityvią žiniatinklio ir mobiliųjų programų programą jūsų paskyrai ir telefono tarnybai valdyti. Savo numeriui galite naudoti kelis plėtinius ir galite pasirinkti iš vietinių, nemokamų ir nemokamų telefonų numerių. Jis siūlo JAV, Kanados ir JK pagrįstus vietinius ir nemokamus numerius.

„GrassHopper“ tiekiamos su visomis standartinėmis funkcijomis, tokiomis kaip skambučių peradresavimas, maršruto parinkimas, laukimas, skambučių sulaikymo muzika, balso pašto el. Pašto nuorašai ir dar daugiau. Tai puikiai tinka nuotolinėms komandoms, nes galite pridėti plėtinių, kuriuos galite naudoti iš bet kurios vietos, naudodami programas mobiliesiems ar staliniams kompiuteriams.

Jų planai prasideda nuo 29,99 USD per mėnesį su vienu numeriu ir iki 3 pratęsimų.

4. Telefonas.lt

Telefonas.lt

„Phone.com“ yra dar vienas geras mažų įmonių telefonų paslaugų pasirinkimas. Jie siūlo paprastą žiniatinkliu ir programomis pagrįstą administravimo skydą su tokiomis standartinėmis telefono paslaugų funkcijomis kaip skambučių peradresavimas, skambučių nukreipimas, skambinančiojo ID, konferenciniai skambučiai ir dar daugiau.

Jie įtraukia kelias Europos šalis ir Kanadą į savo vietinio skambučio minutes, todėl skambinimas į šias šalis yra pigesnis. Savo verslo telefono paslaugą taip pat galite integruoti į trečiųjų šalių CRM programinę įrangą, tokią kaip „Salesforce“ ir „Zoho“.

Jie turi dviejų tipų kainodaros variantus, mokamus už minutę ir neribotą. Mokėjimas už minutę planus prasideda nuo 12,99 USD per mėnesį, o neriboti planai prasideda nuo 22,99 USD per mėnesį.

5. Vonage

Vonage

„Vonage“ yra dar viena puiki verslo telefono paslauga, turinti daugybę funkcijų, kad jūsų verslo bendravimas būtų efektyvesnis. Be standartinių debesų verslo VOIP paslaugų, „Amazon Chime“ naudoja integruoti internetinius susitikimus ir vaizdo konferencijas į savo platformą..

Kartu pateikiamas internetinis valdymo skydelis, leidžiantis lengvai nustatyti, pridėti naujų vartotojų ir valdyti skambučius. Tai taip pat apima tokias funkcijas kaip mobilioji prieiga, todėl ji puikiai tinka nuotolinėms komandoms, kurioms nereikia techninės įrangos.

Jų mobiliojo ryšio planas prasideda nuo 19,99 USD vienam vartotojui kiekvieną mėnesį, tačiau jo galimybės yra ribotos. Aukščiausios klasės planas – 29,99 USD, o pažangiausias – 39,99 USD, siūlo geriausią funkcijų ir naudojimo apribojimų derinį.

6. 8 × 8

8x8

8 × 8 yra dar viena tinkama galimybė smulkiojo verslo telefono tarnybai. Jų kainos yra šiek tiek mažesnės nei kitų populiariausių smulkaus verslo telefonų sistemų, tačiau joms taip pat netrūksta modernių funkcijų, kurias siūlo konkurentai.

Į 8 × 8 „VOIP“ telefono paslaugą įeina visos standartinės funkcijos, tokios kaip skambučių peradresavimas, numerių bendrinimas, balso paštas į garso el. Paštą, automatinis skambučių lankymas, mobiliosios programos, pokalbiai, SMS ir dar daugiau.

Jų kainų struktūra skiriasi atsižvelgiant į jūsų pasirinktą planą. Galite pradėti nuo 24,99 USD vienam vartotojui kiekvieną mėnesį, išleidžiant 250 minučių į JAV ir Kanadą, o vėliau – 0,029 USD už minutę. Neribotoms minutėms galite pasirinkti planus, pradedant nuo 39,99 USD vienam vartotojui kiekvieną mėnesį.

Kuri yra geriausia verslo telefono paslauga jums?

Atidžiai ištyrę visus geriausius verslo telefonų paslaugų teikėjus, manome, kad „Nextiva“ yra geriausia verslo telefonų paslaugų teikėja rinkoje.

Jų planai yra įperkami bet kokio dydžio įmonėms ir siūlo daugybę galingų funkcijų bei aukščiausio lygio klientų palaikymą.

Geriausia yra tai, kad nors „Nextiva“ verslo telefono linija veikia jūsų mobiliajame telefone, planšetiniuose kompiuteriuose ir kompiuteryje, jie taip pat dažnai vykdo nemokamas reklamas pažangių verslo telefonų sistemoms, tokioms kaip „Poly VVX150“ ar „Nextiva X-885“, kurias daugelis specialistų naudoja daugialypėms linijoms. tvarkymas ir kita.

Verslo telefono sistemos

Dėl visų aukščiau išvardytų priežasčių nusprendėme „Nextiva“ naudoti savo verslui ir įvertinome ją kaip geriausią verslo telefono sistemą rinkoje Nr. 1.

Mūsų tyrime „RingCentral“ pasirodė kaip labai arti sekundės. Jų balso telefonų sistema siūlo daug tų pačių funkcijų, kaip ir „Nextiva“, o mums pabaigoje tai kaina ir klientų aptarnavimas.

Jūs tikrai negalite suklysti su vienu iš šių dviejų geriausių VoIP teikėjų.

Taip pat pažiūrėjome į daugelį kitų verslo telefonų paslaugų teikėjų, kurie nėra išvardyti šiame straipsnyje, pavyzdžiui, „Ooma“, „Jive“, AT&T, „Verizon“ ir kt. Nusprendėme, kad nėra geriausia juos visus išvardyti šiame straipsnyje, nes nenorime sukelti pasirinktų paralyžių.

Vietoj to, mūsų tikslas visada yra padėti jums išsirinkti geriausią teikėją pagal jūsų poreikius.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią verslo telefono paslaugą jūsų „WordPress“ svetainei. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip sukurti nemokamą verslo el. Pašto adresą ir geriausias el. Pašto rinkodaros paslaugas smulkiajam verslui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me