6 кращих бухгалтерських послуг для вашого інтернет-бізнесу (порівняно)

З ростом вашого онлайн-бізнесу бухгалтерія стає справою, яку ви можете захопити в аутсорсинг. Бухгалтерські послуги допомагають вам вести бухгалтерський облік, нарахування заробітної плати, витрати тощо. Ви можете вибрати сервіс, який інтегрується у ваше програмне забезпечення для обліку хмари, або повністю передавати в облік свою бухгалтерію. У цій статті ми підібрали найкращі послуги з бухгалтерського обліку для вашого інтернет-бізнесу.


Порівнюючи найкращі онлайн-бухгалтерські послуги для малого бізнесу

Чому вам потрібна послуга Інтернет-бухгалтерії для вашого бізнесу?

IRS вимагає від усіх підприємств вести книги, що містять усі їх фінансові записи. У цих книгах відображаються ваші джерела доходів та бізнес-витрат. Вони також допомагають відокремити ваш оподатковуваний та неоподатковуваний дохід.

Крім податків та законодавчих вимог, належне ведення бухгалтерського обліку також допомагає оцінити прогрес та зростання вашого бізнесу. Ви можете побачити, звідки беруться гроші, ваші основні витрати, і знайти шляхи вдосконалення бізнесу.

Однак ведення належних книг вимагає часу та зусиль. Багато малих підприємств не можуть дозволити собі одразу наймати бухгалтера чи фінансового директора.

Ось тут заходять послуги онлайн-бухгалтерії. Вони дозволяють вам ефективно керувати своїм бізнесом, витрачаючи менше часу на оформлення документів. Як малий бізнес, ви також можете заощадити гроші, які в іншому випадку витратите на наймання штатного персоналу.

Нижче наведено кілька речей, про які потрібно пам’ятати, вибираючи послугу онлайн-бухгалтерії для вашого бізнесу.

  • Вартість – вартість вашої бухгалтерської послуги, послуги, які ви отримуєте, і власний бюджет.
  • Особливості – Які послуги вам потрібні? Наприклад, платежі за рахунками, рахунки-фактури, звіти про доходи та витрати, керування виписками з банківських та кредитних карток, нарахування заробітної плати тощо.
  • Інтеграції. Якщо ви використовуєте хмарне програмне забезпечення для обліку, наприклад QuickBooks або Freshbooks, то ваша служба бухгалтерії повинна працювати з цими додатками.
  • Простота використання – наскільки простою у користуванні та скільки часу та ресурсів ви допомагаєте економити

Зважаючи на це, давайте подивимося на найпопулярніші послуги онлайн-бухгалтерії для малого бізнесу та як вони порівнюють ці вимоги.

1. Лавка

Лавка

Бенч надає послуги онлайн-бухгалтерії професійними бухгалтерами. Вони пропонують щомісячний огляд фінансової звітності та витрат, що дає змогу контролювати свої гроші. Їх оглядові наочні звіти допомагають вам побачити широку картину і дають вам зрозумілі відомості для розвитку вашого бізнесу.

Вони також надають фінансовий пакет на кінець року, який містить всю інформацію, необхідну для подання податків. Вони можуть співпрацювати з вашою CPA або допомогти вам знайти її, щоб безболісно подати податки вчасно.

Лавка не керує заробітною платою, не сплачує рахунки, не створює рахунків-фактур або не подає податки на вас. Він підходить для малого бізнесу, який потребує бухгалтерських послуг, використовуючи інші інструменти для управління заробітною платою, податками та виставленням рахунків.

Ціноутворення: Починаючи з $ 115 / місяць, що виплачується щорічно.

2. Bookkeeper.com

Bookkeeper.com

Bookkeeper.com пропонує комплексне рішення для бухгалтерських послуг для малого бізнесу. Він керує вашими книгами за допомогою найпопулярнішого програмного забезпечення QuickBooks. Їхня команда складається з сертифікованих бухгалтерів та професіоналів QuickBooks, щоб ви знали, що в хороших руках.

Після реєстрації він з’єднує виписки з вашої банківської та кредитної картки до Quickbooks. Ви отримуєте доступ до персоналізованого рахунку, налаштовуєте рахунки, виставляєте рахунки та платежі.

Вони переконаються, що ваш файл QuickBooks відповідає вашим випискам з банківської та кредитної картки. Ви завжди зможете отримати доступ до категоризованих звітів, щоб швидко отримати огляд своїх фінансів. Щомісяця ви зможете переглянути свою фінансову звітність зі своєю командою.

Bookkeeper.com також дозволяє платити продавцям і постачальникам за допомогою чеків. Вони надрукують та надішлють чеки для вас. Він також буде контролювати ваші рахунки-фактури, щоб переконатися, що вони сплачені вчасно.

Ціноутворення: Починаючи з $ 275 / місяць.

3. FreeAgent

Вільний агент

FreeAgent – це веб-програмне забезпечення бухгалтерського обліку, яке спрощує ведення бухгалтерського обліку. Він з’єднується з вашими банківськими рахунками та дозволяє відстежувати витрати, надсилати рахунки та кошториси, стежити за грошовим потоком та отримувати пташиний погляд на ваші доходи, витрати та прибутки..

FreeAgent не робить для вас бухгалтерський облік, ви будете відати це самостійно або додати бухгалтера до свого облікового запису. Він також дозволяє додавати декілька проектів, мультивалютні рахунки, необмежену кількість користувачів та клієнтів та легко встановлювати податок з продажу.

Він дуже підходить для малого бізнесу, який потребує недорогого бухгалтерського програмного забезпечення, де вони можуть робити власні бухгалтерії.

Ціноутворення: 10 доларів на місяць протягом 6 місяців, потім всього 20 доларів на місяць.

4. Бухгалтер360

BookKeeper360

Bookkeeper360 – це онлайн-бухгалтерський сервіс для малого бізнесу. Вони використовують програмне забезпечення для обліку Xero замість Quickbooks і допомагають налаштувати ваші книги, щоб ви не втратили жодних даних, коли вони передають ваші дані в Xero.

Вони пропонують малому бізнесу спеціалізованого менеджера рахунків, фінансову звітність, звітність за готівкою та нарахуваннями, рахунки, виставлення рахунків та нарахування заробітної плати..

Завдяки своєму віртуальному плану фінансового директора вони також пропонують консультації з питань технологій, послуги з управління персоналом, щоденне ведення бухгалтерського обліку, спеціальні звіти та KPI, а також спеціальні фінансові та фінансові послуги для управління вашим обліковим записом.

Ціноутворення: Починаючи від 199 доларів на місяць.

5. вДінеро

inDinero

inDinero – це інтернет-програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, бухгалтерії та податкових послуг. Вони пропонують всебічне рішення, яке включає бухгалтерію, рахунки, нарахування заробітної плати та подання податків.

Вони використовують інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення, яке швидко дає вам огляд ваших доходів, витрат і прибутку. За лаштунками у них є дуже віддана команда експертів з бухгалтерії та бухгалтерії, яка працюватиме та керуватиме вашим обліковим записом.

Команда inDinero на борту допоможе вам налаштувати свій рахунок, банківські та кредитні виписки, щоб ви ніколи не відставали від бухгалтерії.

Плани їх ціноутворення базуються на кількості підключених рахунків та транзакцій. Їхня команда допоможе вам створити спеціальний план, що відповідає вашим потребам бізнесу. За замовчуванням всі плани виплачуються щорічно, але ви також можете запитувати щомісячний варіант оплати.

Ціноутворення: 310 доларів на місяць, що сплачується щорічно.

6. Бухгалтерія Меррітта

Меррітт Бухгалтерія

Merritt Bookkeeping пропонує економічно вигідні послуги з ведення бухгалтерського обліку для інтернет-бізнесу. Вони використовують QuickBooks для зберігання ваших книг та інтеграції банківських рахунків та рахунків на кредитних картках для отримання актуальних виписок.

Вони мають фіксовану плату в розмірі 150 доларів США на місяць без плати за налаштування, а також пропонують безкоштовне ведення бухгалтерського обліку для некомерційних організацій та благодійних організацій. Варіант фіксованої плати означає, що ваша вартість не збільшиться, якщо у вас буде більше операцій.

Однак це лише бухгалтерська послуга і не може робити нарахування заробітної плати, податків чи рахунків-фактур. Ви можете використовувати сторонні додатки зі свого акаунта Quickbooks, щоб автоматично оплачувати рахунки.

Ціноутворення: $ 150 / місяць.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися про найкращі послуги з бухгалтерського обліку для вашого інтернет-бізнесу. Ви також можете побачити наше порівняння найкращих служб ділових телефонів та найкращих маркетингових послуг електронної пошти для малого бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me