6 кращих місць для найму розробників WordPress

Шукаєте найкращих місць для найму розробників WordPress? WordPress – популярна платформа, і ви знайдете тисячі людей, які пропонують послуги з розвитку WordPress. Не всі вони мають однаковий набір навичок, досвід та досвід. У цій статті ми покажемо вам найкращі місця, як найняти розробників WordPress з правильними навичками та досвідом роботи.


Найкращі місця для найму розробників WordPress

Чому і коли потрібно найняти розробника WordPress

WordPress досить простий у використанні, і більшості людей не потрібно наймати когось, щоб створити веб-сайт. Однак у міру зростання вашого веб-сайту збільшуються і ваші витрати. Дізнайтеся, скільки насправді коштує створити веб-сайт WordPress для отримання більш детальної інформації.

Багато малих підприємств можуть успішно працювати, застосовуючи підхід “Зроби сам”. Вони також можуть утримати низьку вартість, використовуючи якомога більше безкоштовних інструментів та плагінів.

Як тільки ваш веб-сайт почне заробляти гроші, ви можете розглянути можливість створення власної теми WordPress або користувацьких плагінів. У такому випадку вам потрібно буде шукати розробника, який допоможе виконати роботу правильним способом.

Давайте розглянемо найкращі місця для найму розробників WordPress.

1. Кодируемый

Законний

Підлягає кодируванню платформа № 1 для аутсорсингу для роботи в WordPress. На відміну від інших аутсорсингових платформ, Codeable попередньо екранізує кожного розробника і переконайтеся, що вони проходять суворий процес перевірки.

Ваша робота з експертами Codeable є 100% без ризику! Кодируемый стоїть позаду вас і забезпечить повне повернення коштів, якщо ви не задоволені результатами.

Ось чому Codeable – це наша основна рекомендація для підприємств, які шукають довідки щодо аутсорсингу WordPress.

2. Топтал

Топтал

Toptal – це ексклюзивна мережа провідних розробників програмного забезпечення, дизайнерів та фінансових експертів у світі.

У них дуже жорсткий процес екранування, щоб працювати лише з найкращими талантами у світі. Це також означає, що наймання фрілансера з Toptal обійдеться вам дорожче, ніж зазвичай.

Наші користувачі відзначили чудові результати, працюючи з розробниками від Toptal.

Оскільки Toptal виділяє лише найкращі таланти, ставки для кожного експерта вище, ніж на інших сайтах. Однак ми виявили, що декілька експертів також доступні для прокату в інших мережах, де їхні тарифи значно нижчі.

Якщо ви готові зайнятися ногами, ви заощадите багато грошей під час роботи з першокласним розробником WordPress..

3. Обробка

Обробка

Upwork – це одне з найбільших інтернет-робочих місць. Ви можете розмістити роботу в Інтернеті з детальним описом, а потенційні кандидати можуть подати заявку на свою роботу.

Кожен розробник має детальний профіль, і Upwork показує вам декілька показників щодо свого минулого досвіду, виконаних робочих місць, рейтингів, тестів на вміння тощо.

Ви можете вибрати найкращих розробників та пройти співбесіду з ними. Платформи, такі як Upwork, зазвичай мають усі рівні розробників з різними навичками та досвідом. Це також означає, що ви можете знайти баланс між бюджетом та розробником, якого ви хочете найняти на роботу.

4. Фрілансер

Фрілансер

Freelancer.com – ще одна дуже велика інтернет-робота з роботою. Як і в інших таких платформах, у нього є велика спільнота фрілансерів, включаючи розробників WordPress.

Фрілансер підтримує детальний профіль кожного фрілансера, який ви можете переглянути. Ви також можете взяти інтерв’ю та спілкуватися безпосередньо з фрілансером, щоб дізнатися більше про їхні навички та досвід.

На кожен список роботи ви отримаєте відповіді від усіх рівнів фрілансерів. Хоча це означає, що ви можете отримати хорошого розробника за меншими тарифами, це також означає, що вам доведеться провести належну ретельність.

5. WPhired

WPhired

WPhired – це спеціальна рада WordPress, популярна серед провідних компаній та фрілансерів WordPress. Це дозволяє безкоштовно додати список ваших робочих місць. Однак ви можете підписатися на платні списки, щоб отримати свою роботу або перелічити її на більш тривалий період часу.

Ви також можете додавати концерти неповного робочого дня, штатних та позаштатних програм. Розробники можуть надіслати своє резюме, створивши обліковий запис. Однак платформа також дозволяє користувачам подавати заявку на роботу без створення облікового запису. Це залишає на вас усю роботу з перевірки та ретельної ретельності.

6. Завдання WordPress

Вакансії WordPress

Веб-сайт WordPress Jobs – це офіційно підтримувана робота по роботі з людьми, що стоять за WordPress.org. Повідомлення про роботу безкоштовні, і вам навіть не потрібно створювати обліковий запис.

Списки вакансій акуратно організовані за категоріями. Зацікавлені розробники можуть зв’язатися з вами за допомогою методу, описаного вами у списку вакансій. Потім можна перейти до їх оцінки самостійно. WordPress.org не перевіряє списки вакансій і не контролює, які розробники зв’язуються з вами.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі місця для найму розробників WordPress. Ви також можете побачити наш список обов’язкових плагінів WordPress для ділових веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map