6 кращих служб телефонного обслуговування для малого бізнесу (2020)

Ви шукаєте найкращий сервіс ділових телефонів для свого веб-сайту, що працює на WordPress? Додавання послуги телефону може допомогти вам ефективно керувати дзвінками з клієнтами. У цій статті ми підібрали вручну деякі найкращі послуги ділових телефонів, якими ви можете користуватися разом із вашим веб-сайтом WordPress.


Найкращі послуги ділових телефонів для вашого сайту WordPress

Чому і коли вам потрібна послуга ділового телефону?

Зазвичай ви можете просто додати свій стаціонарний або мобільний телефон на свій сайт WordPress і використовувати його для прийому дзвінків від клієнтів. Однак ваш номер телефону не виглядатиме професійним, і ви не зможете ефективно спілкуватися.

Додавання належної послуги ділового телефону дозволяє зробити наступне:

  • Ви можете легко відстежувати тривалість дзвінка, час утримування, час очікування та загальне використання.
  • Більшість служб ділових телефонів постачаються з переадресацією дзвінка, ідентифікатором абонента, очікуванням виклику, маршрутизацією вхідних дзвінків, записом дзвінків тощо.
  • Поділіться одним номером телефону серед кількох користувачів одночасно (функція автоматичного супроводу дозволяє переадресувати дзвінки до першого доступного представника)
  • Для прийому та здійснення дзвінків можна використовувати систему настільного телефону, мобільний стільниковий телефон або комп’ютер
  • Легко додайте нових співробітників, не викликаючи техніку.
  • Системи ділових телефонів передають голос через Інтернет (VoIP-системи), а це означає, що ви можете взяти свій місцевий або безкоштовний номер де завгодно. Все, що вам знадобиться, – це швидкісне підключення до Інтернету.

Якщо ви працюєте в інтернет-магазині або на веб-сайті малого бізнесу, то додавання професійної послуги ділового телефону може допомогти вам розширити свій бізнес. Ви можете використовувати його для створення кращих відносин із клієнтами при професійних продажах та підтримці, що надаються по телефону.

Зважаючи на це, давайте подивимося на найпопулярніші послуги ділових телефонів, якими ви можете користуватися на своєму веб-сайті WordPress.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva – найкраща послуга ділового телефону з точки зору функцій та простоти користування. Вони пропонують великий набір функцій, з швидким налаштуванням та розумною ціною. Він оснащений простою веб-панеллю адміністрування, яка дозволяє власникам малого бізнесу легко керувати єдиною платформою комунікацій, як професіонал.

Послуга VOIP для Nextiva для малого бізнесу включає в себе розширену маршрутизацію дзвінків, необмежену кількість безкоштовних домашніх дзвінків, голосову пошту для електронної пошти та тексту, факсимільний Інтернет, текстові повідомлення тощо.

Ви також отримуєте безкоштовний місцевий або безкоштовний номер, безкоштовну перенос номерів та всі стандартні функції управління дзвінками, такі як ідентифікатор абонента, переадресація виклику, маршрутизація, привітання, розширена система IVR (інтерактивна голосова відповідь) тощо. Як платформа Nextiva також пропонує інші потужні функції, зокрема CRM, Live Chat, огляди в Інтернеті, аналітика викликів та інші рішення, які дуже добре працюють із системою ділових телефонів..

Якість їх телефонних дзвінків відмінна, їх рішення для VoIP пропонує 99,999% часу роботи, а представники служби обслуговування клієнтів завжди корисні.

Вартість послуг ділових телефонів Nextiva починається від 19,95 дол. США на кожного користувача щомісяця. Їх ціна стає дешевшою, оскільки ви додаєте більше користувачів. Ви також можете створити попередньо оплачений рахунок, щоб заощадити більше грошей.

Примітка: Ми використовуємо Nextiva на WPBeginner як службу ділового телефону. З нашого досвіду, Nextiva – найкраща телефонна система малого бізнесу на ринку як з точки зору функцій, так і з точки зору ціноутворення.

Як малий бізнес, наша улюблена особливість полягає в тому, що Nextiva дозволяє нам додавати бізнес-лінію для мобільного телефону, щоб наша команда могла отримувати дзвінки клієнтів з нашого офісу або навіть при віддаленій роботі, не ділившись своїми особистими номерами мобільних телефонів. Додаток Nextiva працює як на смартфонах iPhone, так і на Google (Android).

Зважаючи на це, якщо вашому бізнесу потрібна офісна телефонна система, яка працює на існуючих телефонах, то вони також пропонують це. Кол-центри та корпоративні компанії часто використовують Nextiva для переходу їх приватного відділення філії Avaya (УАТС) в потужну хмарну телефонну систему з магістраллю SIP.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral – ще одна популярна послуга ділових телефонів для компаній усіх розмірів. Вони пропонують одну з найбільш насичених функцій телефонних систем малого бізнесу на ринку.

Їх платформа ділових телефонів включає всі стандартні функції, які вам знадобляться, включаючи необмежену кількість дзвінків, переадресацію дзвінка, ідентифікатор абонента, очікування та передачу дзвінка, обмін однією лінією на декількох мобільних пристроях та користувачах, SMS-повідомлення та інше.

Крім цього, він також пропонує відео зустрічі з обміном екраном, 1000 безкоштовних хвилин, а також інтеграцію з Gsuite, Dropbox, Microsoft та іншими службами. Він оснащений інтуїтивно зрозумілим хмарним адмініструванням, що дозволяє дуже легко налаштувати та керувати своїми дзвінками.

Їхній план Essentials починається від $ 19,99 на місяць для кожного користувача (щомісячно виставляється рахунок), і ви можете додати до 10 користувачів. Інші плани мають різні ціни та особливості.

RingCentral – це чудове рішення для телефонів як для фізичних офісів, які прагнуть замінити стаціонарні телефони, так і тих, хто переїжджає у віртуальний офіс. Він може працювати з вашою телефонною системою (коли сумісна), або ви можете використовувати їх віртуальну телефонну систему через настільний додаток RingCentral і мобільний додаток, який працює на всіх смартфонах.

3. GrassHopper

Коник

GrassHopper пропонує віртуальні номери телефонів через протокол передачі голосу через Інтернет (VOIP), і це чудово підходить для солопрев’єрів та малого бізнесу. Віртуальний номер телефону означає, що він може переадресовувати дзвінки на будь-який номер телефону або мобільний пристрій. Однак для вихідних дзвінків вам все одно знадобиться звичайна телефонна лінія.

Вони пропонують інтуїтивні веб-та мобільні додатки для керування вашим обліковим записом та послугою телефону. Ви можете використовувати кілька розширень для свого номера, а ви можете вибрати місцеві, безкоштовні та суєтні номери телефонів. Він пропонує місцеві та безкоштовні номери на базі США, Канади та Великобританії.

GrassHopper постачається зі всіма стандартними функціями, такими як переадресація дзвінків, маршрутизація, очікування, музика утримування викликів, голосова пошта для розсилки електронної пошти тощо. Він ідеально підходить для віддалених команд, оскільки ви можете додавати розширення, які можна використовувати з будь-якого місця за допомогою мобільних або настільних додатків.

Їх плани починаються від $ 29,99 на місяць з 1 номером і до 3 розширення.

4. Phone.com

Phone.com

Phone.com – ще один хороший варіант обслуговування для малого бізнесу. Вони пропонують просту панель адміністрування на основі Інтернету та додатків із стандартними функціями обслуговування телефону, такими як переадресація дзвінків, маршрутизація дзвінків, ідентифікатор абонента, конференц-дзвінок тощо.

Вони включають декілька європейських країн та Канаду у свої протоколи місцевих дзвінків, що робить дзвінки в ці країни набагато дешевшими. Ви також можете інтегрувати службу ділових телефонів до сторонніх програмних засобів CRM, таких як Salesforce та Zoho.

Вони мають два типи варіантів ціноутворення оплачувати за хвилину і необмежено. Плати за хвилину оплати починаються від $ 12,99 на місяць, а необмежені плани починаються від $ 22,99 на місяць.

5. Вонінг

Vonage

Vonage – це ще одна відмінна послуга ділових телефонів із безліччю функцій, щоб зробити ділове спілкування більш ефективним. Окрім стандартних хмарних послуг VOIP, компанія Amazon Chime використовує для інтеграції онлайн-зустрічей та відеоконференцій на свою платформу.

Він оснащений веб-панеллю управління, яка дозволяє вам легко налаштовувати, додавати нових користувачів та керувати своїми дзвінками. Він також включає такі функції, як мобільний доступ, що робить його добре придатним для віддалених команд без вимог до обладнання.

Їхній план для мобільних пристроїв починається від $ 19,99 на кожного користувача щомісяця, але він обмежений у функціях. План премій в $ 29,99 і розширений план в $ 39,99 пропонують вам найкраще поєднання функцій та лімітів використання.

6. 8 × 8

8х8

8 × 8 – ще один хороший варіант обслуговування телефону для малого бізнесу. Їх ціни дещо нижчі, ніж інші топ-телефони малого бізнесу, але їм також не вистачає деяких вдосконалених функцій, пропонованих їх конкурентами.

Служба VOIP телефону 8 × 8 включає всі стандартні функції, такі як переадресація дзвінків, обмін номерами, голосова пошта на звукову електронну пошту, автоматичне відвідування дзвінків, мобільні додатки, чат, SMS тощо.

Їх структура ціноутворення змінюється залежно від обраного вами плану. Ви можете починати від $ 24,99 на кожного користувача щомісяця з 250 вихідних хвилин до США та Канади та $ 0,029 / хвилину після цього. За необмежену кількість хвилин ви можете обирати плани, починаючи з 39,99 дол. США на кожного користувача щомісяця.

Який найкращий сервіс для ділових телефонів для вас?

Ретельно вивчивши всіх провідних постачальників послуг ділових телефонів, ми вважаємо, що Nextiva – найкращий постачальник послуг ділових телефонів на ринку.

Їх плани доступні для бізнесу будь-яких розмірів, і вони пропонують безліч потужних функцій, а також найвищу підтримку клієнтів.

Найкращою є те, що, хоча телефонна лінія Nextiva працює на вашому мобільному телефоні, планшетах та комп’ютері, вони також часто проводять безкоштовні акції для просунутих систем ділових телефонів, таких як Poly VVX150 або Nextiva X-885, які багато професіоналів використовують для багатолінійних поводження та інше.

Системи ділових телефонів

З усіх вищезгаданих причин ми вирішили використовувати Nextiva для власного бізнесу та оцінили його як 1 найкращу систему ділових телефонів на ринку..

У нашому дослідженні RingCentral потрапив як дуже близький другий. Їх система VoIP-телефонів пропонує безліч тих же функцій, що й Nextiva, і врешті-решт для нас це зводилось до ціни та обслуговування клієнтів..

Ви дійсно не можете помилитися ні з одним із цих двох провідних VoIP-провайдерів.

Ми також розглядали багатьох інших постачальників послуг ділових телефонів, які не перераховані в цій статті, як Ooma, Jive, AT&T, Verizon та ін. Ми вирішили, що не найкраще перераховувати їх у цій статті, оскільки ми не хочемо викликати параліч вибору.

Натомість наша мета завжди полягає у тому, щоб вам було легше вибрати найкращого постачальника для ваших потреб.

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий службовий телефонний сервіс для вашого сайту WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як створити безкоштовну ділову електронну адресу та найкращі послуги з маркетингу електронної пошти для малого бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me