6 найкращих інструментів перевірки граматики в Інтернеті для WordPress (2020)

Шукаєте найкращі онлайн-інструменти для перевірки граматики для WordPress? У більшості веб-переглядачів також є вбудована перевірка орфографії, але вона не перевіряє граматику та читабельність. У цій статті ми підібрали вручну найкращі інструменти для перевірки граматики, якими можна користуватися у WordPress.


Інструменти онлайн-перевірки граматики для WordPress

Чому додати інструмент перевірки граматики для WordPress?

Навіть найдосвідченіші письменники роблять помилки. Коректування власних статей часто призводить до невеликих необережних помилок, оскільки ми часто прагнемо переглядати контрольний список, який попередньо публікується..

Один із способів подолати це питання – читати свої статті вголос. Прослуховування власного голосу може допомогти вам знайти помилки та покращити загальну оцінку читабельності ваших статей.

Щоб допомогти вам у вивченні граматики та правопису, ви можете скористатися інструментом перевірки граматики. Ці інструменти можуть виявляти орфографічні та граматичні помилки під час введення. Це економить ваш час на коректуру, покращуючи вміст на вашому веб-сайті.

Зважаючи на це, давайте подивимося на найкращі інструменти перевірки граматики для WordPress, якими ви можете скористатися.

1. Граматично

Grammarly – популярний онлайн-інструмент для перевірки граматики, доступний як доповнення до браузера для Google Chrome, Firefox і навіть Microsoft Edge. Він перевіряє наявність граматичних та орфографічних помилок під час написання своїх публікацій.

Граматично

Він покаже індикатор у правому нижньому куті області написання. Клацання на індикаторі покаже вам кількість помилок. Орфографічні, граматичні та контекстні помилки будуть підкреслені підкресленням під час написання.

Одним із недоліків Grammarly є те, що вам доведеться перейти до редактора тексту для коректури.

2. Імбир

Імбир – ще один зручний інструмент перевірки орфографії та граматики для поліпшення навичок письма та підвищення продуктивності. Він доступний як доповнення до веб-переглядача та пропонує приємне користувацьке враження.

Імбир

Він відображає крихітний значок у правому нижньому куті областей для написання, включаючи редактор публікацій WordPress, Gmail, Facebook тощо. Він перевіряє помилки під час введення та виділяє помилки з контекстом.

Є кілька недоліків використання імбиру. Вам потрібно буде перейти до текстового редактора в WordPress. Для кращої коректури вам потрібно буде натиснути на іконку, щоб запустити редактор Ginger.

3. Після закінчення строку

Після того, як Кінцевий термін буде доступний як розширення Google Chrome. Він постачається із вбудованим інструментом перевірки орфографії з додатковою перевіркою граматики та читабельності.

Після того, як ви встановите аддон у своєму браузері, вам потрібно буде натиснути на нього та вибрати параметри. Це відкриє сторінку налаштувань аддона, де ви зможете перевірити параметри, на які ви хочете, щоб аддон вийшов.

Після закінчення терміну

Ви можете запустити інструмент під час написання публікацій у своєму блозі, натиснувши значок правопису в правому нижньому куті редактора.

4. Хемінгуей

Hemingway доступний як веб-редактор тексту, тому він не працює безпосередньо у вашому редакторі WordPress. Однак ви можете використовувати їх безкоштовний веб-редактор, щоб перевірити свої статті на наявність читабельності, граматики та орфографічних помилок.

Хемінгуей

Подумайте про Хемінгуея як про не лише граматичну перевірку, а про перевірку стилів. Він призначений для поліпшення читабельності, показуючи вам показник читабельності вашого вмісту та пропонуючи вдосконалення. Веб-додаток має чіткий і не відволікаючий макет, який допоможе вам швидко оцінити вміст, перш ніж натиснути кнопку опублікувати в WordPress.

Hemingway також доступний як платний додаток для настільних ПК для Windows і Mac, який дозволяє публікувати повідомлення безпосередньо в WordPress.

5. LanguageTool

LanguageTool доступний у вигляді безкоштовного додатку для Chrome, FireFox, Google Docs та LibreOffice. Він також доступний як веб-редактор і повний додаток для настільних ПК.

LanguageTool

Хороша річ у LanguageTool – це те, що він працює з англійською, німецькою, польською, російською та понад 20 іншими мовами. Це робить його особливо корисним інструментом для багатомовних веб-сайтів та багатомовних авторів.

Мінус полягає в тому, що безкоштовна версія обмежується лише 20 000 символів за чек, тому вам потрібно буде перейти на платні плани для отримання додаткових функцій.

6. Джетпак

Jetpack – це набір плагінів WordPress, який постачається з великою кількістю корисних модулів. Однією з його основних особливостей є додавання коректури в редактор публікацій WordPress.

JetPack

Для розширеної перевірки граматики вам потрібно відвідати JetPack »Налаштування сторінки. На вкладці “Писання” ви побачите розділ правопису, стилю та граматики. Звідси ви можете ввімкнути різні варіанти коректури, включаючи правила стилю.

Мінусом використання JetPack є те, що для нього потрібен обліковий запис WordPress.com, і ви також отримаєте багато функцій, які вам можуть не знадобитися.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі інструменти для перевірки граматики в Інтернеті для WordPress. Ви також можете побачити наш список найкращих плагінів контактної форми для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map