60 geriausių „WordPress“ nukreipimo puslapio šablonų (2020 m.)

Ar ieškote geriausių „WordPress“ nukreipimo puslapio šablonų?


Nukreipimo puslapiai padeda sulaukti daugiau potencialių klientų ir padidinti konversijų skaičių. Jie yra skirti padėti vartotojams atlikti reikiamus veiksmus jūsų svetainėje.

Šiame straipsnyje pasidalysime geriausiais „WordPress“ nukreipimo puslapio šablonais, kurie padės pasiekti daugiau pardavimų ir konversijų.

Geriausi „WordPress“ puslapių šablonai

Premija: kai kurie iš šių šablonų siūlo 100% vilkimą & mesti funkcionalumą, todėl per kelias minutes lengvai pritaikysite jį savo poreikiams.

Contents

Geriausi „WordPress“ nukreipimo puslapio šablonai

Nukreipimo puslapio šablonai yra skirti tokiam tikslui ar tikslui pasiekti, kaip pritraukti daugiau abonentų, padidinti pardavimus ir pan.

Yra daug nukreipimo puslapio papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami sukurti nukreipimo puslapį savo „WordPress“ svetainėje. Taip pat rasite dešimtis nukreipimo puslapio šablonų, specialiai sukurtų tam tikroms pramonės šakoms ir tikslams.

Geriausias būdas sukurti nukreipimo puslapius „WordPress“ yra naudoti nuvilkimo puslapio kūrimo priemonę, kad galėtumėte lengvai tinkinti nukreipimo puslapį nerašydami kodo.

Žemiau pateikiami populiariausi nukreipimo puslapio dizaino teikėjai, kuriuos rekomenduojame:

Elegantiškos temos Divi

Divi

Elegantiškos temos „Divi“ yra populiarus „WordPress“ puslapių kūrėjas, kurį galite naudoti kurdami nukreipimo puslapio šablonus. Jame yra keli įmontuoti elementai ir turinio moduliai, kuriuos galite pridėti savo puslapyje. „Divi Builder“ leidžia spustelėti ir įvesti tekstą bet kurioje maketo vietoje. Jis pridedamas prie reaguojančio redagavimo ir puikiai atrodo visuose įrenginiuose.

Galite visiškai pritaikyti kiekvieną elementą naudodamiesi nuvilkimo įrankiu. Tai suteikia galimybę visiškai valdyti šriftus, spalvas, foną ir tarpus. „Divi“ siūlo daugiau nei 100 paruoštų nukreipimo puslapio šablonų su demonstracinėmis versijomis, paruoštais naudoti.

Bebras statybininkas

Bebras statybininkas

„Beaver Builder“ yra galingas „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinys. Komplektuojama su keliais nukreipimo puslapių šablonais, skirtais mados, fotografijos, internetinių agentūrų, švietimo, programų mobiliesiems ir kt. Naudodami „Beaver Builder“ galite greitai vilkti ir nukreipti savo nukreipimo puslapių turinį. Tai leidžia sutvarkyti tekstą ir vaizdus stulpeliuose, kad būtų sukurti gražūs tinkinti puslapio šablonai.

Geriausia su „Beaver Builder“ papildiniu yra tai, kad jis veikia su visomis paprastomis „WordPress“ temomis. Tai siūlo tiesioginį redagavimą iš priekio, kad būtų galima lengvai pritaikyti. Tai visiškai palaiko „WooCommerce“, kelių svetainių tinklą ir WPML vertimams.

„Themify Ultra“

„Themify Ultra“

„Themify Ultra“ yra universali „WordPress“ tema su viso pločio fono paveikslėliu. Jis pristatomas kartu su „Themify“ drag and drop statybininku, kuris veikia panašiai kaip „Divi Builder“ ar „Beaver Builder“. Šį puslapių kūrimo įrankį galite naudoti kurdami tinkintus puslapių šablonus. Čia taip pat siūlomi iš anksto sukurti nukreipimo puslapio šablonai, kurie sumažina pastangas ir taupo laiką.

Jame yra intelektualios antraštės, šoninės juostos, poraštės ir kitų jūsų svetainės dalių išdėstymo parinktys. „Themify Ultra“ turi slinkties paralaksą tiek vertikaliam, tiek horizontaliam išdėstymui.

Astra

Astra

Skirtingai nuo aukščiau pateiktų sprendimų, „Astra“ nėra puslapių kūrėja. Tai greita ir lengva „WordPress“ tema, skirta dirbti su vilkimu & mesti puslapių statytojus, tokius kaip „BeaverBuilder“.

Geriausia „Astra“ dalis yra ta, kad joje yra dešimtys paruoštų svetainių ir puslapių šablonų. Galite įdiegti „Astra“ temą ir naudoti šiuos šablonus kurdami nukreipimo puslapius, skirtus kūno rengybos, gamybos, transporto paslaugų, kirpyklos, muzikinėms juostoms ir tt. Ši tema visiškai palaiko „WooCommerce“..

Geriausi nukreipimo puslapio šablonų pavyzdžiai

Aukščiau pateiktos temų ir papildinių įmonės turi įvairius nukreipimo puslapio šablonus. Taip pat pridėjome keletą kitų populiariausių temų bendrovių, siūlančių šablonus, kuriuos galima naudoti nukreipimo puslapiams kurti.

Pažvelkime į ekspertų pasirinktus geriausius „WordPress“ nukreipimo puslapio šablonus.

1. Kavinė „Divi“

„Divi“ kavinė

„Divi Cafe“ yra „WordPress“ nukreipimo puslapio šablonas, skirtas kavinėms, restoranams ir su maistu susijusioms įmonėms. Jis turi paprastą dizainą su viso pločio išdėstymu, kuriame gražiai vaizdai ir turinys. Šį nukreipimo puslapio šabloną taip pat galite naudoti norėdami parodyti savo turinį ir atvejų analizę.

2. „Divi“ interjeras

„Divi“ interjeras

„Divi Interior“ yra modernus nukreipimo puslapio šablonas interjero dizaineriams, namų dekoruotojams ir architektams. Jis yra patrauklaus dizaino ir siūlo erdvę rodyti akį traukiančius vaizdus viso pločio išdėstymu. Taip pat galite pridėti turinį su vaizdais.

3. Divi Elegantiškas

Divi Elegantiškas

„Divi Elegant“ yra puikus skaitmeninių ir interneto agentūrų nukreipimo puslapio šablonas. Jame yra keli raukšlės ar skyriai, skirti pridėti savo matomą darbą, komandos narius, vaizdus, ​​atsiliepimus ir kt. Galite naudoti „Divi Builder“, norėdami tinkinti kiekvieną skyrių ir pakeisti įmontuoto šablono tvarką..

4. Papildoma

Papildoma

„Extra“ yra galinga „WordPress“ tema su daugybe nuostabių nukreipimo puslapio šablonų internetiniams žurnalams, mados tinklalapiams ir gyvenimo būdo tinklaraščiams. Jis naudoja „Divi Builder“, kad temptų ir numestų elementus ant šablono. Tema yra visiškai pritaikoma ir leidžia jums sukurti kelis nukreipimo puslapius, kad padidintumėte savo skaitytojų skaičių.

5. „Beaver Builder“ smulkusis verslas

„Beaver Builder“ smulkusis verslas

„Beaver Builder“ smulkaus verslo nukreipimo puslapio šablonas sukurtas taip, kad padėtų jums pritraukti daugiau klientų internete. Jame yra keli skyriai, skirti pridėti turinį, CTA, siūlomas paslaugas ir vaizdus. Galite visiškai pritaikyti foną, šriftus, spalvas ir mygtukus naudodami „Beaver Builder“ papildinį.

6. „Beaver Builder Crossfit“

„Beaver Builder“ treniruoklių salė

„Beaver Builder“ „Crossfit“ nukreipimo puslapio šablonas puikiai tinka sporto salių, kūno rengybos įstaigų ir sveikatos patarėjų svetainėms. Jis tiekiamas su viso pločio fono paveikslėliu ir pasirinktiniu logotipu. Žemiau galite pridėti fitneso tvarkaraščius, programas ir kt.

7. „Beaver Builder“ redakcija

„Bebras statybininkas“ redakcija

„Beaver Builder“ redakcinis nukreipimo puslapio šablonas skirtas tinklaraštininkams, rašytojams ir su mada susijusioms svetainėms. Jame yra erdvės pridėti patrauklius viso ekrano vaizdus. Galite naudoti „Beaver Builder“ vilkimo ir kritimo kūriklį, kad parodytumėte turinį su vaizdu.

8. Advokatų kontora „Beaver Builder“

Advokatų kontora „Beaver Builder“

„Beaver Builder“ advokatų kontora yra nukreipimo puslapio šablonas, sukurtas specialiai teisininkams, teisinėms klinikoms ir įmonių advokatų kontoroms. Jis turi paprastą išdėstymą, kad galėtų profesionaliai pridėti savo tekstą, CTA mygtuką ir paslaugas. Toliau pateiktuose skyriuose galite pridėti daugiau informacijos apie savo komandą ir dar daugiau.

9. Bebrų statybininkų fotografija

Bebrų statybininkų fotografija

„Beaver Builder“ fotografijos nukreipimo puslapio šablonas leidžia fotografams pasidalyti savo profiliu ir aplanku. Tai tamsus išdėstymas su aiškia spausdinimo forma, naudojant gražius šriftus. Galite visiškai pritaikyti šabloną naudodami puslapio kūrimo priemonę.

10. Bebras statybininkas muzikantas

Bebras statybininkas muzikantas

„Beaver Builder“ muzikanto nukreipimo puslapio šablonas yra sukurtas didžėjams, muzikos grupėms, instrumentalistams ir muzikantams. Naudotojų dėmesį patraukia patrauklus dizainas ir ryškios spalvos. Šablone yra skyrių, kuriuose galima parduoti jūsų pasirodymų bilietus ir dalytis informacija apie jūsų grupę.

11. Restoranas „Bebras statybininkas“

„Beaver Builder“ restoranas

„Beaver Builder“ restorano nukreipimo puslapio šablonas yra visiškai skirtas restoranų, maisto ir užkandinių reklamai. Tai tamsus išdėstymas su elegantiška tipografija. Bendras dizainas yra erdvus, todėl puslapio turinys tampa labiau pastebimas, todėl galite naudoti „Beaver Builder“ puslapio kūrimo priemonės papildinį, norėdami pritaikyti foną, spalvas, šriftus ir kt..

12. „Beaver Builder“ ekranas

„Beaver Builder“ ekranas

Kaip rodo pavadinimas, „Beaver Builder“ viso ekrano nukreipimo puslapio šablonas yra elegantiškas visų tipų svetainių išdėstymas. Jame yra viso pločio fono paveikslėliai ir paryškintos spalvos, todėl turinys yra skaitomas. Galite pridėti mygtuką CTA, kad nukreiptumėte vartotojus į svarbius puslapius.

13. „Beaver Builder“ kūrybinė agentūra

„Beaver Builder“ kūrybinė agentūra

„Beaver Builder“ kūrybinės agentūros nukreipimo puslapių šablonas puikiai tinka norint gauti daugiau potencialių klientų internete. Jis pasižymi gražiomis spalvomis ir traškia tipografija. Šablonas skirtas kūrybinėms ir interneto agentūroms dalytis savo portfeliu profesionaliu stiliumi.

14. „Beaver Builder“ el. Knyga

„Beaver Builder“ el. Knyga

„Beaver Builder“ el. Knygos nukreipimo puslapio šablonas yra skirtas autoriams, el. Knygoms, bibliotekoms ir tinklaraščiams. Jame yra stulbinantis knygų viršelis, panašus į išdėstymą, kad būtų galima parodyti jūsų siūlomą knygą ir parduoti daugiau. Galite pridėti visą savo knygos informaciją ir sudominti vartotojus, kad galėtumėte imtis tolesnių veiksmų savo svetainėje.

15. Bebras statybininkas edukacinis

Bebras statybininkas edukacinis

„Beaver Builder“ švietimo nukreipimo puslapio šablonas puikiai tinka universitetams, kolegijoms ir švietimo įstaigoms. Tai leidžia jums pridėti sveikinimo pranešimą su gražiu fono paveikslėliu. Taip pat galite rodyti savo universiteto siūlomus kursus su aiškiais raginimais veikti.

16. „Beaver Builder Automotive“

„Beaver Builder Automotive“

„Beaver Builder’s Automotive“ yra puikus nukreipimo puslapio šablonas automobiliams, automobiliams ir salonams. Tai sukuria patrauklų ir nuotykių kupiną pirmąjį įspūdį. Galite tinkinti foną, spalvas, šriftus ir turinį naudodami „Beaver Builder“ puslapio kūrimo priemonės papildinį.

17. „Beaver Builder“ mobilioji programa

„Beaver Builder“ mobilioji programa

„Beaver Builder“ mobiliųjų programų nukreipimo puslapio šablonas yra visiškai tinkinamas mobiliųjų žaidimų, programų ir mobiliesiems skirtų sprendimų išdėstymas. Jo baltas fonas yra didelis vaizdas priekyje. Čia siūlomi skirtingi skyriai, skirti pridėti tekstą ir raginimo veikti mygtukus.

18. „Bebrų statybininkų“ bendras verslas

Bebrų statybininkų bendras verslas

„Beaver Builder“ bendrojo verslo šablonas yra skirtas nukreipimo puslapiams kurti visų rūšių verslo svetainėse. Jis turi gražų išdėstymą su pasirinktiniu fono paveikslėliu. Šablonas leidžia pirmame skyriuje pridėti turinį ir CTA mygtuką. Bet kokiam tinkinimui galite naudoti „Beaver Builder“ vilkimo ir kritimo puslapio kūrimo įrankį.

19. Bebrų statybininkų statyba

Bebrų statybininkų statyba

„Beaver Builder“ statybų nukreipimo puslapio šablonas yra skirtas svetainėms, siūlančioms statybos paslaugas. Jis turi gražų dizainą su viso pločio fono paveikslėliu ir stilingą tipografiją. Jame yra skyriai, skirti pridėti jūsų paslaugas ir mygtukas raginimas veikti.

20. Netrukus pasirodys bebras statybininkas

Netrukus pasirodys bebrų statybininkas

Jei norite sukurti netrukus pasirodysiantį ir priežiūros režimo puslapį, „Beaver Builder“ netrukus pasirodysiantis šablonas yra puikus pasirinkimas. Jis turi pritaikomą dizainą su naujienlaiškio prenumeratos forma, kad gautų daugiau abonentų. Norėdami lengvai pakeisti foną ir spalvas, galite naudoti „Beaver Builder“ puslapio kūrimo priemonę.

21. „Astra“ kūno rengybos treneris

„Astra“ kūno rengybos treneris

„Astra“ kūno rengybos treneris yra nukreipimo puslapio šablonas treniruoklių treneriams, treneriams, sveikatos instruktoriams ir sporto salėms. Tai atrodo kaip viso puslapio svetainė, tačiau joje pagrindinis dėmesys skiriamas asmeninių trenerių reklamavimui su tvarkaraščiais, treniruočių tempu, atsiliepimais, klientais ir kt..

22. Astra psichiatras

„Astra“ psichiatras

„Astra“ psichiatras yra „WordPress“ nukreipimo puslapio šablonas, skirtas medikams, gydytojams, psichiatrams ir ligoninėms. Jis turi viso pločio fono vaizdą su įžanga, tekstu ir CTA. Po pagrindine reklamjuoste galite pridėti kitos informacijos.

23. „Astra“ gaminys

„Astra“ gaminys

„Astra“ produktas yra puikus produktų nukreipimo puslapio šablonas. Tai atrodo kaip visa svetainė su ryškiomis spalvomis, naršymo meniu, rodomais vaizdais ir tekstu. Toliau pateiktuose skyriuose taip pat galite pridėti neryškumų ir CTA. Šis šablonas yra patogus naudoti „WooCommerce“ ir gali būti redaguojamas su visais viršutinių puslapių kūrėjais.

24. „Astra“ pasirinktinis spausdinimas

„Astra“ pasirinktinis spausdinimas

„Astra“ pasirinktinio spausdinimo nukreipimo puslapio šablonas klientams suteikia aiškų pranešimą, kad jie galėtų pritaikyti marškinėlius ir puodelius. Jis turi paprastą ir tvarkingą dizainą su baltu fonu. Galite tinkinti šablono spalvas, šriftus ir foną, kad jis būtų patrauklesnis.

25. Astra SPA

„Astra Spa“

„Astra Spa“ nukreipimo puslapio šablonas siūlo patrauklų viso pločio antraštės foną su pasirinktiniu tekstu ir telefono numeriu, kad vartotojai galėtų susisiekti tiesiogiai su jūsų SPA įmone. Kartu su naršymo meniu jame yra susitikimų rezervavimo mygtukas. Galite naudoti puslapių kūrimo priemones, norėdami tinkinti šabloną kaip norite.

26. „Astra“ odontologijos klinika

Odontologijos klinika „Astra“

„Astra“ odontologijos klinikos nukreipimo puslapio šablonas yra puikus pasirinkimas odontologijos ir medicinos gydytojams. Tai leidžia antraštėje pridėti numerį, CTA mygtuką su tekstiniu pranešimu ir viso pločio vaizdą. Norėdami padidinti pardavimus, galite pridėti susitikimo užsakymo formą CTA mygtuke.

27. „Astra“ agentūra

„Astra“ agentūra

„Astra“ agentūros „WordPress“ svetainių nukreipimo puslapio šablonas sukurtas interneto agentūroms, dizaineriams ir kūrėjams. Jis turi kelis maketų dizainus su gražiomis spalvomis ir spausdinimu. Galite parodyti savo aplanką ir pristatomus darbus kaip vaizdus, ​​kad sukurtumėte galingą pirmąjį įspūdį vartotojams.

28. „Astra“ papuošalai

Astra Jewellry

„Astra“ papuošalų nukreipimo puslapio šablonas yra gražiai sukurtas atkreipti jūsų vartotojų dėmesį. Jame yra tamsios spalvos išdėstymas, kuris padeda gerai matomoje vietoje parodyti papuošalų nuotraukas ir tekstą. Kreipties parinkčių pridėjimas nukreipimo puslapyje suderinamas su „WooCommerce“.

29. Astra advokatas

„Astra“ teisininkas

„Astra“ advokatų nukreipimo puslapio šablonas yra skirtas advokatams ir advokatų kontoroms gauti naujų klientų internete. Tai rodo jūsų adresą ir telefono numerį profesionaliai, kad jūsų klientai galėtų lengvai su jumis susisiekti. Jame yra vietos užrašų juostai, kuri nustebins lankytojus.

30. „Astra“ viešbutis

„Astra“ viešbutis

„Astra“ viešbučio nukreipimo puslapio šablonas yra puikus pasirinkimas viešbučių tinklalapiams, „BnB“ ir su viešbučiais susijusioms įmonėms. Jame yra CTA mygtukas, kad būtų galima įtraukti kambario užsakymo parinktį, kad padidintumėte pardavimus. Norėdami pritraukti naudotojų dėmesį į puslapį, galite pridėti viso ekrano foninį savo viešbučio vaizdą su įspūdinga etikete.

31. „Astra“ autorius

„Astra“ autorius

„Astra“ autoriaus nukreipimo puslapio šablonas yra gražus ir patrauklus rašytojų, autorių, bibliotekų ir knygynų maketas. Tai leidžia parodyti pateiktą knygą priekyje su knygos viršelio atvaizdu ir trumpu tekstu. Taip pat galite pridėti autoriaus vardą ir kitą informaciją.

32. „Astra“ vyno darykla

„Astra“ vyno darykla

„Astra“ vyno daryklos nukreipimo puslapio šablonas sukurtas vyno parduotuvėms, vynuogynams ir vyno pardavėjams. Joje yra pasakojimų išdėstymas, leidžiantis lengviau įsitraukti į vartotoją. Tai leidžia jums pridėti geriausio vyno vaizdą su detalėmis ir CTA mygtuku.

33. „Astra“ fotografijos aplankas

„Astra“ fotografija

„Astra“ fotografijos portfelio nukreipimo puslapio šablonas puikiai tinka fotografams, kad galėtų profesionaliai parodyti savo portfelius. Norėdami lengvai pridėti tekstą su nuotraukomis, galite naudoti nuvilkimo puslapio kūrimo priemones. Tai baltas fonas, kuris jūsų turinį padidina.

34. „Astra Freelancer“

„Astra Freelancer“

„Astra“ „Freelancer“ nukreipimo puslapio šablonas yra skirtas asmenims, norintiems gauti daugiau darbo internete. Jis yra paprastas ir tvarkingas, gražių spalvų išdėstymas, kad būtų sukurtas profesionalus pirmasis įspūdis. Laisvai samdomi darbuotojai gali naudoti šį šabloną lankytojams pristatyti.

35. Astra labdara

„Astra“ labdara

„Astra“ labdaros nukreipimo puslapio šablonas yra su motyvu pridėti daugiau rėmėjų prie jūsų priežasties. Tai puikiai tinka ne pelno organizacijoms, internetinėms labdaros organizacijoms ir NVO. Jis turi drąsias ir ryškias spalvas, puikiai suprantamas. Šablonas leidžia jums pridėti aukojimo mygtuką, kad lankytojai galėtų lengvai susisiekti su jumis.

36. Astra nekilnojamasis turtas

Nekilnojamasis turtas „Astra“

„Astra“ nekilnojamojo turto nukreipimo puslapio šablonas yra modernus ir stilingas nekilnojamojo turto agentų šablonas. Savo ypatybėmis ir galimybėmis jis padeda plėsti savo nekilnojamojo turto verslą. Priekyje rodomas greitos formos šablonas, skirtas vartotojams greitai prisijungti. Šablone yra vietos pridėti jūsų telefono numerį ir CTA mygtuką.

37. „Astra“ menininkas

„Astra“ menininkas

„Astra“ nukreipimo puslapio šablonas reklamuoja menininką, agentūras ir tapytojus. Jis padalintas į skyrius, kad gražiai pridėtumėte savo parodytus paveikslus ir kitus meno kūrinius. Galite pridėti savo kūrinio informaciją ir pridėti CTA mygtuką, kad nukreiptumėte vartotojus į krepšelio puslapį. Tai palaiko „WooCommerce“, kad jūsų darbas būtų parduodamas internete.

38. Astra gamta

Astra gamta

„Astra“ „Nature“ nukreipimo puslapio šablonas yra sukurtas agentūroms, dirbančioms prie natūralių buveinių. Tai taip pat puikus pasirinkimas fotografams iš gamtos, gamtos mylėtojams ir keliautojams. Kartu pateikiamas akį traukiantis fono vaizdas ir CTA mygtukas.

39. „Astra“ finansiniai patarėjai

„Astra“ finansų patarėjai

„Astra“ finansų patarėjų nukreipimo puslapio šablonas puikiai tinka didelėms įmonėms, norinčioms savo finansines ataskaitas pateikti internete. Tai profesionalus šablonas su elegantišku ir moderniu dizainu. Šablonas yra patogus puslapių kūrimo priemonėms ir suderinamas su WPML.

40. Astra konferencijos renginys

„Astra“ konferencijos renginys

„Astra“ konferencijų įvykių nukreipimo puslapio šablonas padeda reklamuoti jūsų konferencijas ir renginius. Tai leidžia jums pridėti informaciją apie įvykį, įskaitant datą, vaizdą ir pavadinimą. Taip pat galite parduoti bilietus internetu, pridedami CTA mygtuką puslapio viršuje.

41. „Astra Marketer“

„Astra Marketer“

„Astra“ „Marketer“ nukreipimo puslapio šablonas skirtas turinio ir augimo rinkodaros svetainėms. Fono spalvos paryškintos ir ryškios, su ryškia spausdinimo spalva. Šis šablonas yra puikus individualiems rinkodaros specialistams, norintiems gauti potencialius klientus ir konsultuoti internetu.

42. Astra pramonė

„Astra“ pramonė

„Astra“ pramonės nukreipimo puslapio šablonas sukurtas pramonės šakoms. Jis turi pasirinktinį fono paveikslėlį, CTA mygtuką ir apie skyrių. Šį puslapio šabloną galima visiškai pritaikyti naudojant vilkimo ir kūrimo puslapio kūrimo įrankius ir „WordPress“ tiesioginį tinkinimo įrankį.

43. „StudioPress Aspire“

„StudioPress Aspire“

„StudioPress Aspire“ yra elegantiška „WordPress“ tema, paryškinanti ir ryškias spalvas. Šis šablonas yra pastatytas ant „Genesis“ temos pagrindų. Jame yra viso pločio antraštės fono paveikslėlis ir prenumeratos langelis antraštėje, kad padidintumėte savo abonentų skaičių. Ši tema puikiai tinka kurti bet kurios svetainės nukreipimo puslapį.

44. „StudioPress“ vienspalvis

„StudioPress“ vienspalvis

„StudioPress Monochrom“ yra minimalistinė „WordPress“ tema, turinti paprastą ir tvarkingą dizainą. Šablono fone naudojama juoda ir balta spalva. Šriftas yra atvirkštinis fonui ir lengvai skaitomas visuose ekrano dydžiuose. Šią temą galite naudoti kaip nukreipimo puslapio šabloną, kad reklamuotumėte savo internetinį verslą.

45. „StudioPress Infinity Pro“

„StudioPress Infinity Pro“

„StudioPress Infinity Pro“ yra stilinga „WordPress“ tema, skirta skaitmeninėms agentūroms. Jis yra elegantiško dizaino ir paruoštas naudoti kaip nukreipimo puslapio šabloną. Tai leidžia jums pridėti CTA mygtuką ir nukreipti vartotojus į produktų puslapį, o tai padeda padidinti jūsų pardavimus. „Infinity Pro“ visiškai suderinamas su „WooCommerce“ kuriant internetinę parduotuvę.

46. ​​„StudioPress Parallax Pro“

„StudioPress Parallax Pro“

„StudioPress Parallax Pro“ yra graži „WordPress“ pasakojimo tema. Kaip ir jos pavadinimas, tema turi paralakso dizainą, dėl kurio jūsų turinį galima skaityti visuose įrenginiuose. Ši tema puikiai tinka sukurti nukreipimo puslapio šabloną su CTA mygtuku ir turiniu.

47. „StudioPress“ vitrina

„StudioPress“ vitrina

„StudioPress Showcase“ yra patraukli „WordPress“ tema, kurią galima naudoti kuriant nukreipimo puslapio šabloną. Jis pastatytas ant „Genesis“ temos pagrindų. Temą galima visiškai pritaikyti paspaudus CTA mygtuką, kad peradresuotų vartotojus į atitinkamus puslapius.

48. „StudioPress“ agentas sutelktas

„StudioPress“ agentas „Focused Pro“

„StudioPress Agent Focused“ yra „WordPress“ nekilnojamojo turto tema. Jis yra lankstus ir patogus puslapių kūrėjui. Tai leidžia jums pridėti pasirinktinę antraštę su viso pločio fonu. Šį puslapio šabloną galite naudoti norėdami reklamuoti savo nekilnojamojo turto ir IDX sąrašus.

49. „StudioPress“ švietimas

„StudioPress“ išsilavinimas

„StudioPress Education“ nukreipimo puslapio šablonas yra skirtas daugiau turinio pateikimui mažesnėje vietoje. Ji sukurta specialiai studentams, universitetams ir kitoms švietimo įstaigoms dalintis žiniomis. Šis šablonas yra valdikliui pritaikytas ir lengvai nustatomas.

50. „Themify Ultra“ buhalteris

Themify Ultra buhalteris

„Themify Ultra“ buhalterio nukreipimo puslapio šablonas yra skirtas parduoti mokesčių deklaracijas ir pildymo paslaugas internetu. Tai leidžia jums pridėti CTA mygtuką vartotojams rezervuoti susitikimą tiesiai iš jūsų svetainės. Taip pat galite bendrinti savo siūlomas paslaugas šablone.

51. Themify Ultra Vestuvės

Themify Ultra Vestuvės

„Themify Ultra“ vestuvių nukreipimo puslapio šablonas yra elegantiškas šablonas, skirtas reklamuoti vestuvių planuotojus, fotografus ir vestuves. Jis turi viso ekrano fono vaizdą su gražia tipografija. Šabloną galima pritaikyti naudojant „Themify“ puslapio kūrimo priemonę.

52. „Themify Ultra“ programinė įranga

„Themify Ultra“ programinė įranga

„Themify Ultra“ programinės įrangos nukreipimo puslapio šablonas yra puikus norint gauti darbo internete programinės įrangos kūrimo tikslais. Jis turi pasirinktinį dizainą su keliais paruoštais demonstraciniais modeliais. Šis šablonas yra panašus į „Ultra“ temos šabloną, daugiausia dėmesio skiriant paslaugų pardavimui internetu.

53. Themify Ultra kava

„Themify Ultra“ kava

„Themify Ultra’s Coffee“ yra nukreipimo puslapio šablonas, skirtas kavos namų, kavos pupelių pramonės ir kitų su kava susijusių produktų tinklalapiams. Jis turi gražų fono paveikslėlį, kuriame demonstruojamos kavos pupelės ir išsilieję kavos ekstraktai. Jis rodo CTA mygtuką, kad nukreiptų vartotojus į svarbius puslapius.

54. „Themify Ultra Music“

„Themify Ultra Music“

„Themify Ultra“ muzikos nukreipimo puslapio šablonas skirtas muzikantų, didžėjų, muzikos grupių ir instrumentų reklamai. Tai taip pat leidžia profesionaliai vaizduoti būsimus įvykius. Šabloną galima visiškai pritaikyti naudojant „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonę.

55. „Themify Ultra App“

„Themify Ultra“ programa

„Themify Ultra“ programos nukreipimo puslapio šablonas yra sukurtas mobiliųjų ir visų kitų įrenginių programoms. Šį šabloną galite naudoti norėdami reklamuoti programų kūrimo paslaugas internete. Šis nukreipimo puslapio šablonas padeda paspartinti siūlomų programų atsisiuntimą paspaudus CTA mygtuką.

56. Bento

Bento

„Bento“ yra nemokama ir universali „WordPress“ tema, kuria siekiama sukurti nukreipimo puslapio šablonus. Kartu pateikiamos neribotos spalvų parinktys, vektorinės piktogramos, šriftai ir pritaikytas fonas. Čia integruota „WooCommerce“, kad būtų reklamuojami jūsų produktų puslapiai. „Bento“ gali būti redaguojamas naudojantis „WordPress“ tinkinimo priemone su peržiūra.

57. „OnePress“

„OnePress“

„OnePress“ yra dar vienas nemokamas „WordPress“ šablonas, skirtas kurti nukreipimo puslapius kūrybinėms ir interneto agentūroms, laisvai samdomiems darbuotojams, tinklaraštininkams ir laikraščiams. Jame yra 2 CTA mygtukai, nukreipiantys vartotojus į jūsų paslaugų ir produkto puslapį. Taip pat galite pridėti matomas paslaugas toliau pateiktuose blurbuose.

58. „Hestia Pro“

„Hestia Pro“

„Hestia Pro“ yra populiari vieno puslapio „WordPress“ tema su viso ekrano fono paveikslėliu. Jis gali būti naudojamas kaip nukreipimo puslapio šablonas bet kokiam verslui reklamuoti. Norėdami pritaikyti išdėstymą, jis suderinamas su „drag and drop“ puslapių kūrėjais, tokiais kaip „Elementor“, „Beaver Builder“ ir kt. „Hestia“ palaiko „WooCommerce“, kad reklamuotų jūsų produktus.

59. Orfeo

„Orfeo“

„Orfeo“ yra daugiafunkcė ir nemokama „WordPress“ tema. Nukreipimo puslapio šablonui sukurti yra vieno puslapio išdėstymas su keliomis sekcijomis. Tai lengva pritaikyti naudojant „drag and drop“ puslapių kūrimo priemones. Ši tema yra suderinama su WooCommerce ir WPML.

60. Zelle

Zelė

„Zelle“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ svetainių vieno puslapio išdėstymas. Puikiai tinka lengvai kurti nukreipimo puslapio šablonus. Jis puikiai veikia su puslapių kūrėjais, tokiais kaip „Visual Composer“, „Beaver Builder“ ir tt. Jis tiekiamas su neribotomis spalvomis, pritaikytu fonu ir optimizuotu greičiui.

Baigiamosios mintys

Tai tik keli nukreipimo puslapio šablonai, kuriais galėjome pasidalinti. Nukreipimo puslapių kūrimo klavišas yra naudoti vilkimo ir statymo puslapių kūrimo priemonę, tokią kaip „Beaver Builder“ ar „Divi“.

Galite naudoti šiuos du, kad per kelias minutes sukurtumėte begalines dizaino derinių galimybes.

Jei ieškote ne „WordPress“ nukreipimo puslapio sprendimo, tada rekomenduojame naudoti „LeadPages“ arba „Unbounce“.

Abu šie teikėjai siūlo priglobtų nukreipimo puslapių sprendimus ir ateina su šimtais iš anksto paruoštų dizainų, kuriuos galite pasirinkti. Daugelis rinkodaros priemonių, orientuotų į PPC, dėl šių patogumų naudojasi šiais sprendimais.

Čia yra „LeadPages“ siūlomų į tikslą nukreiptų šablonų pavyzdys:

„LeadPages“ nukreipimo puslapio šablonai

Mūsų pirmas pasirinkimas yra visada naudoti „WordPress“ puslapių kūrimo priemonę, tokią kaip „Beaver Builder“ ar „Divi“, nes ilgainiui sutaupysite daug pinigų..

Žvelgiant iš perspektyvos, metinės „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinio išlaidos yra 12 kartų pigesnės nei priglobtų nukreipimo puslapių kūrėjų..

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ nukreipimo puslapio šablonus. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų galutinį „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me