61 найкращі безкоштовні теми для WordPress Blog для 2020 року

Шукаєте безкоштовну тему блогу WordPress для свого веб-сайту?


Існують тисячі безкоштовних тем для блогу для WordPress, які ускладнюють початківцям вибрати одну для своїх сайтів. Ці теми блогу далі поділяються на різні ніші та категорії.

У цій статті ми підібрали вручну деякі найкращі безкоштовні теми блогу WordPress, які ви можете використовувати у своєму новому блозі.

Кращі безкоштовні теми блогу для WordPress

Початок роботи з WordPress

По-перше, вам потрібно переконатися, що ви використовуєте правильну платформу. Сайт WordPress.org, що розміщений самостійно, є ідеальною платформою для започаткування свого блогу, оскільки він дає більше свободи, гнучкості та контролю.

Він є відкритим кодом і підтримує тисячі безкоштовних шаблонів та розширень, які допоможуть вам швидше розвивати свій блог. Дивіться наш посібник про те, чому слід використовувати WordPress для отримання більш детальної інформації.

Ви можете скористатися нашим покроковим посібником для початківців щодо того, як створити блог WordPress для отримання повних інструкцій.

Як тільки ви працюєте, настав час вибрати тему для вашого веб-сайту. Ви можете вибрати тему з нашого експертного вибору нижче, а потім дотримуватися вказівок, як встановити посібник з теми WordPress, щоб правильно її налаштувати..

Сказавши це, давайте подивимося на деякі найкращі безкоштовні теми блогу WordPress, які можна встановити на своєму веб-сайті.

1. Астра

Астра

Astra – це повністю настроювана та безкоштовна тема блогу WordPress. Він добре підходить для особистих блогів, портфелів, ділових блогів і навіть веб-сайтів електронної комерції. Він прекрасно працює з усіма популярними розробниками сторінок, включаючи Beaver Builder, Divi, Elementor тощо.

Він оснащений вбудованою підтримкою WooCommerce для легкого додавання інтернет-магазину до свого блогу, якщо потрібно. Він також готовий до перекладу і може використовуватися для створення блогів будь-якою мовою.

Це легка тема з тоннами варіантів кольорів та шрифтів. Ви можете знайти параметри теми у налаштуваннях програми WordPress із попереднім попереднім переглядом.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP – одна з найпопулярніших безкоштовних тем WordPress, що має багато преміум-функцій. У нього є власний супровідний плагін і рекомендується встановити безкоштовний плагін для створення веб-сторінок після активації. Його можна використовувати для будь-якого веб-сайту, включаючи блоги, журнали, бізнес-веб-сайт або магазин електронної комерції.

Вона включає в себе кілька варіантів компонування, сторінки з повною шириною, 2 меню навігації вгорі, користувацька підтримка логотипу, кілька областей бічної панелі, красиві галереї зображень тощо. Це надзвичайно гнучка, але все ще дуже проста в налаштуванні за допомогою підтримки живого налаштування.

3. Гестія

Гестія

Hestia – це дуже гнучка безкоштовна тема WordPress для всіх типів веб-сайтів. Він постачається з простим майстром налаштування та супровідним плагіном, який додає розділ відгуків та послуг на ваш веб-сайт.

Він може використовуватися з популярними плагінами для побудови сторінок і готовий для WooCommerce поза коробкою. Домашню сторінку можна легко налаштувати за допомогою наладника теми живої теми, де ви можете просто додати розділи та переставити їх за допомогою перетягування.

4. Бенто

Бенто

Bento є потужною багатоцільовою темою блогу WordPress з великою кількістю функцій. Він чудово працює з більшістю плагінів для створення сторінок і навіть рекомендує встановлювати його після активації.

Для безкоштовної теми WordPress, Bento постачається з великими параметрами налаштування. Доступ до них можна отримати за допомогою програми налаштування теми WordPress.

5. Іди

Іди

Вам потрібна тема блогу з мінімалістичним підходом до дизайну? Оформити замовлення Перейти. Це проста тема блогу WordPress із вітальним повідомленням та кнопками із закликом до дії в заголовку.

Створений для поліпшення читабельності, він використовує чисту типографіку та елегантно обробляє образні зображення.

6. Рибосома

Рибосома

Ribosome – тема безкоштовного WordPress-блогу в стилі журналу. Він оснащений спеціальним заголовком, спеціальним фоном та необмеженими кольорами. У ньому є одне навігаційне меню та соціальне меню вгорі.

Він постачається з 2-стовпчастою схемою з бічною панеллю праворуч. Ribosome має шість різних шрифтів Google, круглі або квадратні ескізи, 2 області віджетів на початку та в кінці публікацій, ідеально підходить для показу оголошень чи пов’язаних публікацій.

7. Посейдон

Посейдон

Poseidon – безкоштовна багатоцільова тема WordPress. Він пропонує просторий макет, він має повзунок повного ширини, макет домашньої сторінки та кілька шаблонів сторінок.

Макет домашньої сторінки можна легко налаштувати за допомогою віджетів.

8. Розмотування сайтуOrigin

Розмотайте

SiteOrigin Unwind – це безкоштовна багатоцільова тема WordPress з повною підтримкою WooCommerce. Розроблений у мінімалістичному стилі, відмотування дуже настроюється за допомогою плагіна SiteOrigin Page Builder.

Він оснащений декількома макетами, власною заголовком, фоном та кольоровою підтримкою.

9. Хемінгуей

Хемінгуей

Хемінгуей – це чиста тема блогу WordPress із 2-стовпчастим макетом та областю зображення зображення в повному ширині із ефектом паралакса..

Він підтримує спеціальний колір акценту, завантаження користувальницького логотипу, користувацькі віджети (відео, Flickr та Dribbble), шаблони сторінок тощо. Усі параметри теми швидко та легко налаштувати..

10. Максвелл

Максвелл

Maxwell – це мінімалістична та елегантна тема WordPress. Він має чистий макет журнального стилю з красивою типографією.

Інші помітні функції включають в себе різні макети публікацій та чудовий слайд-шоу з популярними повідомленнями.

11. Напишіть

Writee

Writee – безкоштовна тема WordPress, яка підходить для особистих веб-сайтів, пригод та блогів подорожей. Зверху на ньому є великий повзунок із використанням зображених зображень із публікацій блогу.

Серед багатьох інших функцій він також має декілька шаблонів та спеціальні віджети.

12. Захоплювати

Захоплювати

Fascinate – це прекрасна тема блогу WordPress, створена спеціально для професійних письменників, особистих портфоліо, стилів блогів та модного бізнесу.

Він використовує прекрасну типографіку, елегантні кольорові гами та привабливий повзунок.

13. Модерн

Модерн

Moderne – це елегантно оформлена тема блогу WordPress. Він розроблений з урахуванням читабельності та створює візуальний вигляд, який ставить ваш вміст у центр.

Він оснащений розгорнутим повзунком каруселі для вмісту на домашній сторінці та розкладкою в 2 стовпчики, яка красиво показує ваш вміст.

14. Кент

Кент

Kent – це сучасна тема блогу WordPress з макетом у 2 колонки. Він постачається зі складним навігаційним меню, користувацьким логотипом, спеціальним фоном та підтримкою заголовків.

Усі параметри теми досить легко налаштувати за допомогою живого налаштування WordPress.

15. Лавкрафт

Lovecraft

Lovecraft – це чиста і проста безкоштовна тема блогів WordPress. У верхній частині він має спеціальний заголовок на повну ширину та використовує жирні заголовки для назв публікацій.

Він оснащений лівою бічною панеллю та одним навігаційним меню вгорі.

16. Баскервіль

Баскервіль

Baskerville – це сучасна та стильна тема блогу WordPress. На ньому розміщено велике зображення в заголовку на повну ширину, а за ним публікації представлені у вигляді сітки на домашній сторінці. Він постачається з чудовими шаблонами для окремих публікацій та сторінок.

17. Адмірал

Адмірал

Admiral – тема WordPress у журнальному стилі, яка підходить для спортивних блогів, журналів та новинних веб-сайтів. Він має триколонний макет з двома бічними панелями з обох сторін та стовпцем із вмістом посередині.

Поставляється з представленими слайд-шоу з повідомленнями, шаблоном домашньої сторінки журналу, областю із закругленим заголовком, двома різними макетами публікацій та підтримкою нескінченного прокручування.

18. Струнко

Струнко

Якщо ви шукаєте тему блогу WordPress з повноекранним фоном, то спробуйте Shapely. Він розміщується в 1-стовпчиковому макеті з кількома віджетами домашньої сторінки, розділами паралакса та кнопками із закликом до дії.

Тема підтримує популярні плагіни WordPress, необхідні для максимального функціоналу вашого блогу. Це повністю оптимізовано для SEO.

19. Зола

Зола

Ashe – прекрасна безкоштовна тема блогу для WordPress. Має журнальний макет із великим зображенням заголовка та представленим повзунком вмісту.

Він інтегрується з популярними розробниками сторінок, такими як Beaver Builder, Elementor та багато іншого для легкої настройки.

20. Ієро

Ієро

Hiero – безкоштовна тема блогу WordPress з макетом журналу. Він використовує сміливі кольори для заголовка та акценту. Він має 2-стовпецький макет і має чітке меню навігації вгорі.

На домашній сторінці відображаються ваші останні публікації з уривками та зображеними зображеннями.

21. Доріжки

Доріжки

Tracks – продумана тема блогу WordPress для персональних веб-сайтів, журналів та фотографій. Він включає завантажувач логотипу, піктограми соціальних медіа, панель пошуку, області, готові до віджетів, і чітку типографіку.

На домашній сторінці представлено сіткове розташування ваших публікацій із зображеннями зображень.

22. Гіпнотизувати

Гіпнотизувати

Mesmerize – це барвиста тема блогу WordPress. Це дуже гнучко і використовує понад 30 розділів вмісту для демонстрації вмісту вашого блогу.

Він підтримує відео-фон, фон слайд-шоу, типи вмісту заголовка та накладення градієнта на домашній сторінці.

23. Колумніст

Колумніст

Оглядач – це безкоштовна тема блогу WordPress, що містить вигляд журнального стилю. Він постачається з різними макетами для домашньої сторінки, архівів, окремих сторінок, bbPress та BuddyPress.

Він також включає чуйний настроюваний повзунок та чотири кольорові схеми.

24. Саторі

Саторі

Satori – це налаштована тема WordPress для блогів та персональних веб-сайтів. Він містить заголовок на повну ширину на домашній сторінці та постачається з різними шаблонами сторінок, включаючи підтримку WooCommerce, декількох областей, готових до віджетів, та формати публікацій..

25. Флокс

Флокс

Phlox – це спеціально налаштована безкоштовна тема блогу WordPress. Він має гарний макет домашньої сторінки з фоновим зображенням заголовка на повноекранному екрані вгорі та вмістом нижче.

Він постачається з кількома областями, готовими до віджетів, шаблонами сторінок, спеціальними заголовками, фонами, соціальними значками та кольоровими схемами.

26. Ілді

Ілді

Illdy – це багатоцільова тема WordPress, яка підходить для ділових, особистих та журнальних веб-сайтів. Він побудований на основі завантажувальної програми, має великі зображення заголовка, 2-стовпецький або повнорозмірний макет, спеціальний фон та вибір кольорів.

27. Буквар

Буквар

Буквар – це проста і чиста тема блогу WordPress. Він має класичний макет блогу із стовпцем із вмістом та правою бічною панеллю.

Він має зображення заголовка на повноекранному екрані зі спеціальним логотипом, навігаційним меню та кнопкою із закликом до дії, щоб перенаправити користувачів на вашу цільову сторінку.

28. Щоденник щоденника

Щоденник щоденника

Щоденник щоденника – це багатоцільова тема блогу WordPress із прекрасним чорно-білим макетом. Він має необмежений вибір кольорів, чітку типографіку та спеціальні віджети.

Тема підтримує редактор блоків Гутенберга поза коробкою.

29. Гарфункел

Гарфункел

Garfunkel – це стильна тема блогу WordPress, що містить макет сітки на домашній сторінці. Він підтримує власні заголовки, власні фони, шість форматів публікацій (включаючи слайд-шоу галереї), шість користувацьких віджетів, соціальне меню та 2 шаблони сторінок.

30. Автор

Автор

Автор – прекрасна тема блогу WordPress для авторів та письменників. Він має простий макет у двох стовпцях із бічною панеллю та навігаційним меню в лівій колонці, а вміст праворуч.

Він підтримує власні кольори, фон та кілька форматів публікацій. Він оптимізований для доступності та продуктивності.

31. Темп

Темп

Tempo – це сучасна тема блогів WordPress, яку також можна легко використовувати як бізнес-веб-сайт. У ньому представлена ​​чиста чітка типографія з яскравим вітричним розташуванням.

Він підтримує користувацький заголовок, паралакс, кнопки заголовка, спеціальний логотип, спеціальні кольори, спеціальний фон, соціальні посилання, ліву та праву бічну панель та власні віджети.

32. Хуман

Хуман

Хуман – одна з найпопулярніших безкоштовних тем WordPress. Він оснащений багатоступеневим макетом і може бути легко використаний на будь-якому веб-сайті, багатому на вміст або в журналі.

Ви також отримуєте підтримку користувацьких заголовків, 2-стовпчастого макета, макета на повну ширину та багатьох простих варіантів налаштування.

33. iFeature

iFeature

iFeature – це сучасна та стильна тема WordPress, яка підходить для журналів, ділових, персональних та портфоліо. У ньому є фонове зображення в повну ширину і повзунок вгорі, а потім ваш вміст.

Він включає такі функції, як липкі заголовки, авторська біобітка, кілька областей віджетів та шаблони сторінок. Параметри теми можна легко налаштувати за допомогою перетягування в режимі реального часу.

34. Натуральна література

Natural Lite

Natural lite – це проста тема блогів із земляними тонами. Він використовує великі образні зображення, підтримує власні заголовки та фон.

Він постачається з розкладками з декількома стовпцями та простими параметрами налаштування.

35. Чуйний

Чуйний

Чуйний – прекрасна тема WordPress, розроблена для гнучкості. Він підходить для авторів, персональних веб-сайтів, фотографії та навіть ділових веб-сайтів.

Він оснащений 9 шаблонами сторінок, 11 областями віджетів, 6 макетів шаблонів, 4 позиціями меню тощо. Чуйний WooCommerce сумісний, багатомовний і підтримує всі мови RTL.

36. Чеснота

Доброчесність

Virtue – це красива та безкоштовна тема блогу WordPress. Він має чистий макет з 2 навігаційними меню та великим зображенням заголовка на повну ширину.

Усі параметри теми легко налаштовуються за допомогою живого налаштування теми. Він також постачається з декількома форматами публікацій для відео, галереї, аудіо, чату, осторонь, цитат тощо.

37. Отографія

Отографія

Отографія – класична тема блогу WordPress. Він має прекрасний повзунок зображення великого розміру з соціальними іконками, навігаційним меню та захоплюючими кольорами.

Вона включає в себе параметри типографіки та простіше налаштування теми з налаштуваннями перетягування під налаштовувачем. Це ідеальна тема для персональних веб-сайтів, блогу, журналу, фотографії та моди.

38. Ігніт

Ігніт

Ignite – стильна тема блогу WordPress із класичним виглядом блогу. Він оснащений 2-колонковою компонуванням, компактною верхньою панеллю, що використовується для навігаційних меню, назви сайту та опису.

Він використовує зображення середнього розміру перед заголовками публікацій і використовує чітку типографіку для кращого досвіду читання у вашому блозі.

39. Аван

Авант

Avant – це спеціально налаштована та безкоштовна тема WordPress, яка підходить для всіх веб-сайтів. Він готовий до електронної комерції з повною підтримкою WooCommerce і може бути легко використаний для створення багатих на вміст веб-сайтів.

Вона включає в себе 7 макетів заголовків, 5 макетів блогу, 3 макети колонтитулів, необмежений вибір кольорів та багато інших налаштувань, вбудованих у програму WordPress. Він перевірений для роботи з усіма популярними розробниками сторінок та іншими необхідними плагінами WordPress.

40. Чуйний мобільний

Чуйний мобільний

Як випливає з назви, Respovable Mobile – це тема WordPress, розроблена з підходом для мобільних пристроїв. Він однаково чудово виглядає на всіх пристроях та розмірах екрана.

Ця тема містить 9 шаблонів сторінок, 11 областей віджетів, 6 макетів шаблонів, 4 позиції меню, розділ виклику з кнопкою заклику до дії, користувацькі шрифти, власне фонове зображення тощо. Підходить для ділових веб-сайтів, він дуже простий у використанні і може бути швидко налаштований.

41. Vogue

Vogue

Vogue – стильна тема WordPress, створена спеціально для веб-сайтів моди, стилю життя та електронної комерції. Він оснащений повною підтримкою WooCommerce та дозволяє легко створити інтернет-магазин.

Він пропонує безліч макетів заголовків, індивідуальний дизайн WooCommerce, кілька макетів колонтитулів, кілька макетів блогу та купу додаткових налаштувань макета. У ньому є необмежені параметри кольорів, всі вбудовані акуратно у програму налаштування WordPress.

42. Книжка-книжка

Магбук

Magbook – це прекрасно оформлена тема WordPress для багатих на вміст веб-сайтів, включаючи журнали, газети, блоги тощо. Він має чистий мінімалістичний дизайн з декількома варіантами макета та швидким демо-програмою для встановлення у 1 клік.

У комплекті є готові до використання шаблони для контакту з нами, сторінки галереї та журналів. Протестований з усіма популярними плагінами WordPress, Magbook також можна використовувати для створення інтернет-магазину або багатомовного сайту WordPress.

43. Панорамний

Панорамний

Panoramic – ще одна відмінна безкоштовна тема WordPress, яка підходить для всіх видів блогів, веб-сайтів та інтернет-магазинів. Він оснащений гнучкими параметрами налаштування та гарним повзунком домашньої сторінки.

Це дуже просто у використанні навіть для абсолютних новачків. Ви можете знайти параметри теми під налаштованим програмним забезпеченням, який дозволяє вносити зміни на ваш сайт за допомогою попереднього попереднього перегляду.

44. Коніка

Коніка

Conica – це надзвичайно гнучка багатоцільова тема WordPress, яку можна використовувати для створення майже будь-якого веб-сайту. Вона включає 2 макети сайту, 2 кольорові схеми, 4 макети заголовка, 5 макетів блогу, 3 макети нижнього колонтитулу, кілька шаблонів сторінок та купу варіантів тем для налаштування параметрів кольорів та макетів..

45. CityLogic

CityLogic

CityLogic – безкоштовна тема WordPress, яка подобається преміям, підходить для всіх сайтів, включаючи веб-сайти для малого бізнесу. Він має сучасний дизайн із великим заголовком на домашній сторінці, прозорим навігаційним меню, вітальним повідомленням та вашим найважливішим вмістом.

Він також поставляється із вбудованим повзунком і може використовуватися і з іншими плайдами слайдів. Він готовий до WooCommerce і може бути використаний для створення прекрасних інтернет-магазинів.

Усі параметри теми досить легко дотримуватися і дозволяють легко налаштувати її під свої вимоги.

46. ​​Агама

Агама

Agama – це чиста і простора безкоштовна тема WordPress, яка підходить для всіх типів веб-сайтів. Він надзвичайно гнучкий та постачається з більш простими параметрами теми, що дозволяє швидко налаштувати його.

Він побудований на Bootstrap із підтримкою паралакса, чуйним дизайном та мінімальним макетом. Він готовий до WooCommerce, а також може бути використаний для створення багатомовних веб-сайтів.

47. Лють

Лють

Fury – це проста тема WordPress з мінімальним дизайном та компонуванням. Він працює нестандартно і має дуже прості у використанні варіанти тем. Він побудований на Bootstrap із чуйним дизайном та швидкою продуктивністю.

Він включає в себе липкий заголовок, необмежену кількість кольорів, шаблон сторінки блогу, ефект плавного прокручування та інше. Він готовий до WooCommerce і може бути легко використаний з будь-яким конструктором сторінок WordPress.

48. Сходження

Підйом

Ascend – прекрасна багатоцільова тема WordPress. Він постачається з підтримкою майбутньої функції Гутенберга, яка додає функції редагування блоків перетягування та перетягування в WordPress. Він також підтримує всі популярні плагіни для побудови сторінок.

Всередині ви знайдете безліч корисних варіантів, всі вони чітко організовані під налаштування теми. Він також включає прозорий заголовок, декілька меню навігації, бічні панелі, параметри кольорів тощо.

49. Вістерія

Вістерія

Wisteria – це проста тема блогу WordPress з акцентом на красиву типографіку та зміст. Він оснащений спеціальним фоном, спеціальними кольорами, спеціальним заголовком та лівою бічною панеллю.

У Вістерії також є єдине навігаційне меню на верхньому та красивому дизайні домашньої сторінки, яке показує ваші публікації зі спеціальними уривками та обраним зображенням.

50. Блог

Блогізм

Blogasm – це проста безкоштовна тема блогу для WordPress. Він відрізняється мінімалістичним та чистим дизайном з акцентом на публікаціях у ваших блогах. Ця тема може бути використана для створення особистого, модного, стилю життя та фотографічного блогу.

Він постачається із соціальним меню заголовка, піктограмою пошуку заголовка, компонуванням стовпців, спеціальним заголовком та бічною панеллю. Усі параметри теми легко налаштувати за допомогою налаштовувача тем живої теми.

51. Блог письменників

Блог письменників

Блог Writers – це безкоштовна багатоцільова тема WordPress, створена спеціально для письменників, блогерів, журналістів, авторів та вмілих до вмісту блогів. Поставляється із зображенням слайдера, щоб вразити відвідувачів у перший погляд.

Це дозволяє вибрати кольорову гаму на ваш вибір. Це легко налаштувати, чуйну та повністю настроювану тему WordPress.

52. Блогстар

Блогстар

Blogstart є ідеальною темою, щоб відразу розпочати свій блог. Це безкоштовно завантажити з чистою та простою конструкцією макета, яка може залучати ваших користувачів своїми особливостями.

Це дозволяє відображати популярні публікації поряд з навігаційним меню. Blogstart оптимізовано для швидкості та швидкості завантаження сторінки.

53. Креатив

Креатив

Creativ – сучасна безкоштовна тема блогу WordPress. Він має макет кадру на повну ширину для заголовка із повзунком зображення, навігаційним меню, панеллю пошуку та соціальним меню.

У ньому розміщений спеціальний логотип посередині розділу заголовка. На головній сторінці є розмитості для цільових сторінок.

54. Блоггер Ера

Blogger Era

Blogger Era – добре продумана безкоштовна тема блогу для WordPress. Він підходить для інтернет-журналу, особистого блогу, видавця, новин або сайту портфоліо. У вас є розділ про вас, щоб додати зображення та уривок на бічній панелі.

Він пропонує централізований макет для розміщення вашого вмісту. Ця тема повністю відповідає і перекладом готова створити багатомовний веб-сайт.

55. Журнал Queens

Журнал королеви

Queens Magazine – зручна для користувачів тема безкоштовного WordPress-блогу, створена для блогерів та інтернет-журналів. У ньому багато місця для вашого вмісту. За допомогою 3-стовпецького макета ви можете відображати кілька популярних публікацій у першій частині свого блогу.

Він оснащений спеціальними налаштуваннями для логотипу та логотипу. Тема журналу Queens пропонує декілька бічних смуг і колонтитулів, щоб надати різноманітність компонувань.

56. Збалансований

Збалансований блог

Збалансований – це чиста та чуйна тема блогу WordPress. На ньому є власний логотип із фоном заголовка в повну ширину вгорі.

Тема має макет у двох стовпцях та стиль хреста для публікацій. Ви можете використовувати віджети WordPress на бічній панелі. Це оптимізовано SEO та підтримує WPML для перекладів.

57. Безмежність

Нескінченність

Нескінченність – мінімалістична і безкоштовна тема блогу. Він має сміливі кольори для меж і фону, добре підходить для малого бізнесу, творчих агентств тощо.

Домашня сторінка слідує навігаційному меню вгорі з соціальними значками. Це дозволяє додавати нестандартний логотип із міткою.

58. Інтерсервер

Інтервертор

Interserver – це прекрасна безкоштовна тема для блогерів мами для WordPress. Це повністю настроюється з багатьма параметрами в адміністраторі бекенда для макета блогу та цільових сторінок.

Ви можете додати повзунок зображення та категорії на домашній сторінці. Він має красиві кольори та дизайн для всього блогу.

59. Журнал

Журнал

Журнал – це стильна безкоштовна тема блогу WordPress для особистих журналів та всіх типів блогерів. Має приголомшливу типографіку та гарний дизайн макету.

Він пропонує простір для додання короткої біографії на домашній сторінці. Журнал – це повністю чуйна та зручна для пошукових систем тема.

60. Смілива фотографія

Смілива фотографія

Смілива фотографія – це сучасна та безкоштовна тема блогу для фотографів, письменників та авторів. На домашній сторінці є повзунок повного екрана фонового зображення, який ви можете замінити своїми найпопулярнішими або популярними фотографіями.

У ньому є власні віджети, вибір кольорів, розділи паралакса тощо. Смілива фотографія має швидкий час завантаження сторінки та ледачі завантаження зображень, які працюють краще, ніж зазвичай.

61. Спаркер

Спаркер

Sparker – це легка безкоштовна тема блогу WordPress. Ця тема також може бути використана для створення веб-сайтів малого бізнесу та інтернет-магазинів.

У ньому є власні віджети, красивий розділ слайдера, розміщена колонка публікацій, параметри нижнього колонтитула та місця для реклами. Він простий у використанні та оптимізований для SEO.

Ми сподіваємось, що цей список допоможе вам знайти найкращі безкоштовні теми блогу WordPress для вашого веб-сайту. Ви також можете ознайомитись з цим посібником про те, чому ви повинні уникати скасованих тем та плагінів WordPress та наш вибір найкращих послуг маркетингу електронною поштою..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me