7 geriausi „WordPress“ aplanko papildiniai, skirti dizaineriams ir fotografams

Ar esate dizaineris ar fotografas, ieškantis paprasčiausio būdo sukurti „portfolio“ svetainę „WordPress“?


Yra daugybė „WordPress“ portfelio papildinių, leidžiančių lengvai susikurti gražias portfelio svetaines.

Tačiau pradedantiesiems gali būti sunku rasti geriausią portfelio papildinį. Turėsite rasti papildinį, kuris jūsų darbą išskiria, greitai įkelia ir gerai atrodo mobiliuosiuose įrenginiuose.

Šiame straipsnyje mes rankomis atsirinkome kelis geriausius „WordPress“ aplanko papildinius, skirtus dizaineriams ir fotografams.

Populiariausi „WordPress“ aplanko papildiniai

Pasirinkimas tarp „WordPress“ aplanko temų ir „WordPress“ aplanko papildinių

Daugelyje „WordPress“ aplanko temų yra integruota funkcija, skirta sukurti aplanko svetainę.

Daugeliui pradedančiųjų kyla klausimas, kodėl kas nors norėtų pasirinkti papildinį, kai temos gali atlikti šį darbą?

„WordPress“ temos yra skirtos tik jūsų svetainės vizualiai išvaizdai tvarkyti. Tai apima spalvas, stilius, išdėstymus ir turinio pateikimą.

Kita vertus, papildiniai yra tinkamas būdas pridėti „WordPress“ svetainės funkcijų, tokių kaip slankiklis, kontaktinė forma ir dar daugiau.

Pridedant aplanką, reikalingas funkcionalumas, todėl mes rekomenduojame naudoti papildinį.

Temos naudojimas funkcionalumui susieja jūsų svetainę su ta tema. Jei pakeisite temą, prarasite savo aplanko duomenis.

Kita vertus, jei nuspręsite naudoti aplanko papildinį, galėsite laisvai jį naudoti bet kuria norima tema.

Tai pasakius, pažvelkime į kelis svarbiausius „WordPress“ aplanko papildinius.

1. WP aplankas

WP aplankas

„WP Portfolio“ yra geriausias fotografų, laisvai samdomų vertėjų, kūrėjų ir agentūrų „WordPress“ aplanko papildinys. Tai leidžia akimirksniu sukurti svetaines iš daugiau nei 40 profesionaliai sukurtų portfelio šablonų.

Jį kuria „Astra“ temos kūrėjai, kuri yra viena geriausių visų laikų „WordPress“ temų. „WP Portfolio“ suteikia tokį patį patogumą naudotis portfeliais.

Komplektuojama su daugybe stiliaus pasirinkimų, išdėstymų, palaikoma visų tipų laikmena ir ją galima lengvai pritaikyti nerašant kodo ar CSS..

Svarbiausia, kad visi aplanko išdėstymai vienodai puikiai atrodytų mobiliuosiuose įrenginiuose ir veiktų taip pat elegantiškai, kaip nešiojamuosiuose kompiuteriuose.

2. „Envira“ galerija

„Envira“ galerija

„Envira“ galerija yra aukščiausios klasės „WordPress“ galerijos papildinys. Tai leidžia jums sukurti gražias vaizdų galerijas ir albumus. „Envira“ galerija, jau naudojama tūkstančių, yra geriausias fotografų ir dizainerių „WordPress“ papildinys.

Sukurti aplanką naudojant Envira galeriją yra gana paprasta. Tiesiog sukurkite galerijas, kuriose yra jūsų aplanko elementai, su neprivalomu aprašymu ir informacija. Taip pat galite grupuoti galerijas į albumus arba sudaryti filtruojamą aplanką.

Papildinys taip pat leidžia lengvai pridėti savo aplanką bet kurioje „WordPress“ svetainės vietoje spustelėjus mygtuką.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip pridėti rinkinį į savo „WordPress“ svetainę.

3. „NextGEN“ galerija

„NextGen“

„NextGEN“ galerija yra populiarus „WordPress“ papildinys, skirtas kurti paveikslėlių galerijas, albumus ir fotografijos aplankus. „NextGen“ yra intuityvi vartotojo sąsaja, skirta galerijoms kurti, kurią mėgsta ir pradedantieji, ir fotografai.

Tai apima daugybę stilių ir išdėstymo pasirinkimų, palaikant albumus, filtruojamą rinkinį, stulpelius ir dar daugiau. Taip pat galite sukurti aplanko karuselę / skaidrę, kompaktiškus aplanko albumus ir sąrašo ar laiko juostos stiliaus maketus.

4. Vaizdinis aplankas

Vizualinis portfelis

„Visual Portfolio“ yra elegantiškas „WordPress“ aplanko papildinys, leidžiantis sukurti gražias aplanko galerijas.

Jis tiekiamas su keliais išdėstymo stiliais, įskaitant mūrą, tinklelį, pagrįstą, plyteles ir karuselę. Į papildinį taip pat įeina „Gutenberg“ blokas, kuris dar lengviau prideda aplanką bet kur, kur tau patinka.

Jūsų vartotojai taip pat gali rūšiuoti portfelio elementus naudodami filtrus, kurie suteikia puikią naršymo funkciją.

5. „GridKit“ aplanko galerija

„GridKit“ portfelio galerija

„GridKit“ aplanko galerija yra paprasta „WordPress“ nuotraukų galerija ir aplanko papildinys. Tai leidžia valdyti projektų portfelio elementus ir juos rūšiuoti. Kartu pateikiamas naujojo „WordPress“ bloko redaktoriaus palaikymas su senesniojo redaktoriaus trumpojo kodo palaikymu.

Pagrindinis papildinys yra labai ribotas, jo išdėstymo stiliai ir funkcijos yra riboti. Jei norite pasiekti daugiau stilių ir funkcijų, jums reikės aukščiausios kokybės versijos.

6. „Miau“ galerija

Miau galerija

„Miau“ galerija yra nemokamas „WordPress“ galerijos įskiepis, turintis visišką „Gutenberg“ bloko redaktoriaus palaikymą. Tai leidžia jums sutvarkyti savo aplanko elementus gražiose vaizdų galerijose.

Siunčiamas su daugybės maketų, įskaitant mūrą, tinklelį, plyteles ir pagrįstą, palaikymu. Galite pasirinkti norimų rodyti stulpelių skaičių. Kartu pateikiami keli papildiniai, kurie gali būti naudojami papildomoms funkcijoms, tokioms kaip „lightbox“, garso komentarai, išorinės nuorodos ir dar daugiau.

7. „Genesis Portfolio Pro“

„Genesis“ aplankas pro

Jei naudojate „StudioPress“ temą ar bet kurią temą, sukurtą „Genesis“ temų sąrankai, tuomet norėtumėte išbandyti „Genesis Portfolio Pro“ papildinį..

Jis yra sukurtas specialiai „Genesis“ sąrankai ir suteikia pasirinktinį įrašo tipą, kuris padės sukurti jūsų aplanko elementus. Kartu pateikiami šablonai, kad būtų galima parodyti matomą vaizdą, kurį nustatėte kaip aplanko elementą tinklelio išdėstyme.

Tai paprastas įskiepis ir neapima daugelio kitų kelių aplanko papildinių savybių. Tačiau jei jūs ieškote kažko minimalistinio, tada darbas būtų atliktas gražiai.

Tai viskas, ko mes tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ aplanko papildinius dizaineriams ir fotografams. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų 41 geriausių „WordPress“ nemokamų fotografijų temų sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map