7 geriausi „WordPress“ darbo lentos papildiniai ir temos

Ar ieškote geriausio „WordPress“ darbo lentos papildinio? Yra keli „WordPress“ darbo lentos papildiniai, kuriuos galite naudoti, norėdami lengvai sukurti darbo lentą ir apmokestinti kitas įmones, kad jos paskelbtų darbus. Tai yra vienas iš būdų užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, ir jūs netgi galite naudoti jį skelbdami savo darbo skelbimus. Šiame straipsnyje mes atrinkome geriausius „WordPress“ darbo lentos papildinius ir temas, kurias galite naudoti.


„WordPress“ darbo lentos papildinys ir temos

Darbo skelbimų lentos svetainės kūrimas naudojant „WordPress“

„WordPress“ šiuo metu yra vienas populiariausių svetainių kūrėjų rinkoje, maitinantis daugiau nei 30% visų interneto svetainių. Jis gali būti naudojamas kuriant beveik bet kokio tipo svetaines, įskaitant darbo skelbimų lentą.

Yra du „WordPress“ svetainių tipai, kurie dažnai painioja naujus vartotojus. Pirma, yra WordPress.com, kuris yra priglobtas sprendimas. Antra, jūs turite „WordPress.org“, dar vadinamą savarankiška „WordPress“. Puslapio palyginimą ieškokite mūsų tinklalapyje WordPress.com vs WordPress.org.

Mes rekomenduojame naudoti savarankišką priglobtą „WordPress.org“, nes jis suteikia jums tiesioginę prieigą prie visų „WordPress“ funkcijų be jokių apribojimų.

Norėdami pradėti, jums reikės domeno vardo ir „WordPress“ prieglobos paskyros.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“, nes jie yra oficialiai rekomenduojami „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai ir viena didžiausių žiniatinklio prieglobos bendrovių pasaulyje.

Jie taip pat siūlo mūsų vartotojams nemokamą domeną, nemokamą SSL ir 60% nuolaidą jų žiniatinklio prieglobos paketui. Peržiūrėkite skirtumą tarp domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos.

Įsigiję prieglobą, vadovaukitės mūsų žingsnis po žingsnio instrukcijomis, kaip sukurti svetainę.

Sukūrę savo „WordPress“ svetainę, galite įdiegti darbo lentos papildinį.

Pažvelgę ​​į tai, pažvelkime į geriausius „WordPress“ darbo lentos papildinius ir temas, kurias galite naudoti kurdami darbo skelbimų lentą.

1. WP darbo vadovas

WP darbo vadovas

„WP Job Manager“ yra ypač paprastas naudoti „WordPress“ darbo lentos papildinys. Tiesiog sukurkite naujus puslapius, pridėkite trumpųjų kodų ir per kelias minutes galėsite turėti tiesioginę darbo lentą. Tai leidžia vartotojams registruotis jūsų svetainėje ir skelbti savo darbo sąrašus. Vartotojai taip pat gali tvarkyti savo įrašus iš paprasto prietaisų skydelio.

Taip pat galite naudoti, kad užsidirbtumėte pinigų internete naudodami mokamus sąrašus naudodami priedus. Jame taip pat yra priedų, kuriuos galima integruoti su „ZipRecruiter“, „Facebook“, „WooCommerce“ parduotuvėmis ir dar daugiau.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip sukurti darbo lentą „WordPress“.

2. „WPJobBoard“

„WPJobBoard“

„WPJobBoard“ yra mokamas „WordPress“ darbo lentos papildinys, leidžiantis į savo svetainę įtraukti galingą darbo paieškos variklį. Tai apima priekinę administravimo skydą, kad vartotojai galėtų pateikti darbus ir atnaujinti. Tai taip pat apima atnaujinimo duomenų bazę ir darbdavių portalą, leidžiantį vartotojams ieškoti tinkamo kandidato.

Papildinys integruotas su visomis „WordPress“ temomis ir kartu turi savo nemokamą temą. Tai taip pat leidžia priimti mokėjimus, darbdaviams siūlyti kuponus, nuolaidas ir net narystės paketus.

3. Darbo tarybos vadovas

Darbo tarybos vadovas

„Job Board Manager“ yra dar vienas puikus papildinys, leidžiantis pridėti darbo lentą prie „WordPress“ svetainės. Kartu pateikiamas paprastas naudoti trumpasis kodas, kurį galite pridėti prie skirtingų puslapių, kad būtų rodomi darbų sąrašai, pridedamas naujas darbo sąrašas, rodomas vartotojo prietaisų skydas ir dar daugiau.

Tai yra SEO draugiška ir darbo skelbimams naudoti „Schema.org“ fragmentų žymėjimą.

Kartu su nemokamais priedais galima pridėti įmonės profilius, vietas, valdiklius ir džiūvėsėlius. Taip pat galite naudoti mokamus priedus „WooCommerce“ mokamų įrašų, įspėjimų apie darbą, programų tvarkytuvėje ir dar daugiau.

4. Paprasta darbo taryba

Paprasta darbo taryba

Paprasta darbo taryba yra dar vienas lengvai naudojamas „WordPress“ darbo lentos papildinys. Tai neleidžia darbdaviams susikurti sąskaitos jūsų svetainėje ar pridėti savo darbo sąrašų. Iš esmės galite naudoti tai rankiniu būdu įvesdami darbų sąrašus su kategorijomis ir užduočių tipais. Papildinio nustatymuose nėra įmontuotų pajamų gavimo parinkčių, tačiau galite ją išplėsti pridėdami paprastą užsakymo formą „WordPress“.

Tai leidžia jums pridėti tiek informacijos apie kiekvieną įrašą, kiek reikia, ir galite parodyti užsakytas darbo paraiškų formas darbo sąrašams.

5. Taikykite internetu

Pateikti paraišką internete

„Apply Online“ yra klasifikuotų skelbimų valdymo įskiepis, leidžiantis vartotojams greitai reaguoti į sąrašus. Tai leidžia lengvai pridėti darbo lentą prie savo svetainės ir pradėti priimti programas.

Jis turi galingų funkcijų, tokių kaip skelbimų kategorijos, filtrai, paraiškos formos laukai, el. Pašto pranešimai ir dar daugiau. Vienas papildinio trūkumas yra tas, kad negalite jo naudoti kurdami mokamų darbo vietų sąrašą, ir turėsite pridėti narystės papildinį, kad sukurtumėte prenumeratos planus, arba naudokite kontaktinės formos papildinį užsakymams priimti..

6. „JobRoller“

„JobRoller“

„JobRoller“ yra galinga „WordPress“ darbo lentos tema. Joje yra puikių pajamų gavimo galimybių, leidžiančių jums gauti užmokestį už darbo sąrašus. Jame yra atskiri skyriai, skirti sukurti tinklaraščio puslapį arba pridėti nukreipimo puslapius į savo darbo tarybos svetainę.

Tai palaiko tiek darbdavių, tiek ieškančių asmenų sąskaitas, joje yra gyvenimo aprašymas arba CV bankas, taip pat pateikiamos „Ajax“ teikiamos paieškos / filtrų funkcijos. Jame yra kelios rodymo parinktys ir galingas temos parinkčių skydelis, kuris padeda greitai nustatyti viską.

7. „JobEngine“

„JobEngine“

„JobEngine“ yra „WordPress“ programos tema, sukurta galingai darbo skelbimų lentai sukurti. Tai leidžia vartotojams lengvai susikurti sąskaitą ir pridėti sąrašus. Galite mokėti už darbo sąrašus pagal kiekvieną darbo vietą arba sudaryti priemokų planus. Teminius sąrašus taip pat galite parduoti atskirai. Tai palaiko „PayPal“, „Stripe“, „2Checkout“ ir „Authorize.net“ mokėjimo šliuzus.

Kaip tema, ji gali pasirinkti kelis spalvų ir dizaino variantus, kad galėtų kontroliuoti jūsų darbo lentos išvaizdą. Jame yra kelios šoninės juostos, nukreipimo puslapio parinktys, parengtas vertimas ir palaikymas daugiakalbėms svetainėms.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ darbo lentos papildinius ir temas jūsų svetainei. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų geriausios vilkimo sąrašą & atsisakykite „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinių, kad galėtumėte dar labiau tinkinti savo svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me