7 geriausios 2020 m. „Mailchimp“ alternatyvos (su geresnėmis funkcijomis ir sąžininga kaina)

Ar jūs ieškote „Mailchimp“ alternatyvos? „Mailchimp“ yra populiari el. Pašto rinkodaros paslauga, kuri anksčiau buvo pramonės mėgstamiausia.


Tačiau dėl pastaruoju metu pasikeitusių „Mailchimp“ kainų ir nuolat mažėjančios paslaugų kokybės, daugelis vartotojų nori pereiti nuo „Mailchimp“..

Geros žinios yra tai, kad yra daugybė puikių el. Pašto rinkodaros paslaugų, siūlančių geresnes funkcijas, paslaugas ir verslui palankesnes kainas.

Šiame straipsnyje mes pasidalysime keliomis geriausiomis „Mailchimp“ alternatyvomis jūsų el. Pašto rinkodaros poreikiams.

Palyginamos geriausios „Mailchimp“ alternatyvos el. Pašto rinkodarai

Kodėl žmonės keičiasi nuo „Mailchimp“?

„Mailchimp“ anksčiau buvo viena geriausių el. Pašto rinkodaros paslaugų rinkoje. Jie išpopuliarėjo dėl garsaus plano „amžinai nemokamai“.

Tačiau pastaraisiais metais jiems nepavyko neatsilikti nuo naujovių, ypač kalbant apie rinkodaros automatizavimą.

Dar blogiau, kad pastarojo meto kainų pokyčiai nėra patogūs vartotojams, nes dabar jie ima verslą už savo sąskaitoje nenurodytus vartotojus. Jūs neturėtumėte mokėti už abonentus, kurie nebegauna pranešimų iš jūsų.

Jų palaikymas tampa vis labiau nenaudingas ir beveik kiekvienas prašymas gauna tokį standartinį pranešimą kaip: mes perduodame tai savo inžinerijos ar vadovavimo komandai.

Nors jie naudoja išgalvotą rinkodaros kalbą, pvz., „Viskas vienoje rinkodaros platformoje“, jūs negalite atlikti pagrindinių dalykų, pvz., Masiniu būdu ištrinti daugiau nei 100 kontaktų vienu metu.

Laimei, yra keletas „Mailchimp“ alternatyvų, pasižyminčių žymiai geresnėmis savybėmis, kainodara ir paslaugų kokybe.

Geriausios „Mailchimp“ alternatyvos (mūsų ekspertų pasirinkimas)

Kadangi yra šimtai el. Pašto rinkodaros paslaugų, kurias galite pasirinkti, mes rankomis atrinkome geriausias „Mailchimp“ alternatyvas, skirtas konkrečiam naudojimui, pavyzdžiui, smulkusis verslas, ne pelno siekiančios įmonės, internetinės parduotuvės (el. Prekybos verslas) ir kt..

Čia yra geriausios „Mailchimp“ alternatyvos, kurias galite naudoti.

1. Nuolatinis kontaktas

Nuolatinis kontaktas

Pastovus kontaktas yra geriausia el. Pašto rinkodaros paslauga mažoms įmonėms ir ne pelno siekiančioms įmonėms.

Jie leidžia per kelias minutes sukurti profesionalius el. Pašto informacinius biuletenius, naudojant lengvai naudojamą „drag and drop“ rengyklę.

Gaunate visas svarbiausias funkcijas, tokias kaip galimybė tvarkyti el. Pašto adresų sąrašus, sekti el. Pašto pristatymo galimybes ir atidaryti įkainius. Jų gražios ataskaitos parodo, kaip veikia jūsų el. Pašto rinkodaros kampanijos.

Pastovus kontaktas turi pagrindines el. Pašto automatizavimo funkcijas, kurios leidžia siųsti pasveikinimo pranešimus naujiems abonentams, suaktyvinti el. Laiškus pagal vartotojo elgesį ir automatiškai išsiųsti el. Laiškus ne atidaromiesiems..

Jis taip pat turi įmontuotus el. Prekybos sprendimų įrankius, kurie padės pasiekti esamus klientus. Nuolatiniai kontaktai leidžia lengvai sukurti apklausas ir apklausas, ne pelno siekiančius dovanojimo puslapius, dinamiškas registracijos formas ir dar daugiau.

Geriausia „Constant Contact“ dalis yra jų neprilygstamas palaikymas gyvais pokalbiais, telefono skambučiai, el. Paštas, bendruomenės palaikymas ir didžiulė naudingų šaltinių biblioteka..

Pastovus kontaktas yra puiki „WordPress“ „Mailchimp“ alternatyva, nes jis veikia su visais populiariais „WordPress“ papildiniais, tokiais kaip „OptinMonster“, „WPForms“ ir dar daugiau.

Kainodara: 20 USD – 45 USD per mėnesį.

Premija: „WPBeginner“ vartotojai gali naudoti mūsų nuolatinio kontakto kupono kodą ir gauti 20% nuolaidą. Pradėkite nuo nuolatinio kontakto šiandien.

2. „Sendinblue“

„Sendinblue“

„Sendinblue“ yra galinga el. Pašto ir SMS rinkodaros paslauga įmonėms.

Joje gausu galingų įrankių, skirtų kurti el. Pašto biuletenius, el. Pašto rinkodaros automatizavimą, SMS kampanijas, nukreipimo puslapius, „Facebook“ skelbimus, tiesioginius pokalbius ir dar daugiau.

Jų pritaikytas rinkodaros automatizavimo sprendimas leidžia siųsti el. Laiškus tikslinei auditorijai, atsižvelgiant į vartotojo elgesį.

Kartu pateikiamas lengvai naudojamas šablonų kūrimo būdas ir puikus pristatymas el. Paštu, siekiant padidinti jūsų rinkodaros kampanijas.

„SendinBlue“ yra puiki „Mailchimp“ alternatyva, turinti papildomų funkcijų, tokių kaip SMS rinkodara ir tiesioginio pokalbio programinė įranga. Jie taip pat siūlo sąžiningesnius kainų planus verslo savininkams, įskaitant amžinai nemokamą planą.

Kainodara: Nemokamas – 66 USD per mėnesį.

3. „ConvertKit“

„ConvertKit“

„ConvertKit“ yra populiari el. Pašto rinkodaros programinė įranga tinklaraštininkams, autoriams ir kūrėjams.

Jie garsiai pristatė savo prekės ženklą su šūkiu: „Infusionsoft“ galia su „Mailchimp“ lengvumu.

„ConvertKit“ siūlo lengvas automatizavimo funkcijas su nuvilkimo sekų kūrimo priemone, kad galėtumėte siųsti automatinius el. Laiškus pagal vartotojo elgesį. Taip pat galite toliau segmentuoti savo kontaktus pagal žymas pagal tai, kaip jie sąveikauja su jūsų el. Laiškais.

Jie siūlo gražius nukreipimo puslapio šablonus ir tinkinamas optin formas, kad būtų galima išplėsti jūsų el. Pašto sąrašą.

„ConvertKit“ integruota su daugeliu populiarių trečiųjų šalių CRM programinės įrangos, švino kartos įrankių, tokių kaip „OptinMonster“, el. Prekybos platformų, tokių kaip „WooCommerce“ ir „Shopify“, ir dar daugiau.

„ConvertKit“ yra puiki alternatyva „Mailchimp“ su galinga rinkodaros automatizavimo platforma jūsų tinklaraštininkams, leidėjams ir autoriams.

Kainodara: 29 USD – 79 USD per mėnesį.

4. „AWeber“

„AWeber“

„AWeber“ yra dar vienas puikus el. Pašto rinkodaros sprendimas, skirtas susisiekti su vartotojais ir paspartinti verslo augimą.

Kartu pateikiamas įspūdingas funkcijų rinkinys, pvz., Automatinio iškėlimo straipsniai, skirti sukurti automatizuotus tinklaraščių naujienlaiškių el. Laiškus, gražius el. Pašto šablonus, el. Pašto analizę, sąrašų segmentaciją ir automatizavimo įrankius..

Tai taip pat apima kitas standartines funkcijas, tokias kaip A / B padalijimų testavimas, automatiniai atsakikliai, sąrašų tvarkymas ir kt.

„AWeber“ yra tiesioginė „Mailchimp“ alternatyva, turinti lanksčius kainų planus, pagrįstus abonentų skaičiumi. Tai taip pat apima nemokamą 30 dienų bandomąją versiją.

Kainodara: 19 USD – 149 USD

5. Lašelis

Lašelinė

„Drip“ yra populiari el. Prekybos parduotuvių el. Pašto rinkodaros automatizavimo paslauga. Jis turi daugiakanalius sąlyčio taškus, kad pasiektų klientus, siųsdamas el. Laiškus ir sukurdamas įtraukimą į socialinės žiniasklaidos paskyras.

Tai padeda valdyti vartotojus atsižvelgiant į jų sąveiką jūsų svetainėje. Galite rinkti vartotojo duomenis ir saugoti juos žymas, įvykius ir pasirinktinius laukus. Be to, tai automatizuoja procesą, kuriuo klientai pasiekiami pačiu įspūdingiausiu metu, atsižvelgiant į jų elgesį perkant.

Naudodami patobulintą personalizavimą, galite naudoti klientų duomenis norėdami sukurti pasirinktinius nuolaidų kodus, produktų rekomendacijas, pranešimus apie kainų kritimą ir dar daugiau.

Jei norite integruoti savo el. Pašto rinkodaros paslaugą su el. Prekybos sprendimais, tokiais kaip „WooCommerce“, „BigCommerce“ ar „Shopify“, tada „Drip“ yra geriausia „Mailchimp“ alternatyva su keliomis integracijomis, kurios padės padidinti pardavimus.

Kainodara: 49 USD – 122 USD

6. „GetResponse“

„GetResponse“

„GetResponse“ yra el. Pašto rinkodaros programinė įranga mažoms įmonėms. Kaip ir kitos populiarios el. Pašto rinkodaros paslaugos, jis siūlo daugybę sprendimų, tokių kaip el. Pašto rinkodara, automatika, nukreipimo puslapiai ir dar daugiau.

El. Pašto rinkodaros kampanijas galite nustatyti naudodami jų šablonus ir keliais paspaudimais suprojektuoti gražius el. Laiškus. Taip pat galite naudoti jų nukreipimo puslapius, kad gautumėte daugiau potencialių klientų.

Kartu pateikiamos galingos integracijos, leidžiančios sujungti mėgstamas programas, tokias kaip „WordPress“, „Magento“, „Slack“ ir kt.

Kainodara: 15 USD – 1199 USD per mėnesį.

7. „MailerLite“

„MailerLite“

„MailerLite“ yra dar viena tvirta el. Pašto rinkodaros paslauga ir puiki „Mailchimp“ alternatyva. Komplektuojama su pradedantiesiems skirtu el. Pašto redaktoriumi ir iš anksto paruoštais el. Pašto šablonais įvairioms kampanijoms.

Potencialiems klientams fiksuoti galite naudoti nukreipimo puslapius, iššokančius langus arba įdėtas registracijos formas. Kartu pateikiamos galingos el. Pašto automatizavimo, segmentavimo ir suasmeninimo funkcijos, leidžiančios nukreipti reikiamus vartotojus tinkamu metu.

Galite analizuoti savo strategiją naudodami integruotus ataskaitų teikimo įrankius arba atlikti A / B padalijimo testus, kad patobulintumėte savo kampanijas.

Kainodara: Nemokamas – 50 USD per mėnesį.

Išvada: kuri yra geriausia „Mailchimp“ alternatyva?

Jei ieškote „WordPress“ alternatyvos „Mailchimp“, tuomet puikus pasirinkimas yra nuolatinis kontaktas. Tai lengva naudoti platofrm, galinga integracija, aukštos kokybės palaikymas ir sąžininga mažų įmonių ir ne pelno kainų nustatymas.

Jei ieškote alternatyvos „Mailchimp“, kurios planas yra amžinai nemokamas, turėtumėte ieškoti „SendinBlue“.

Jei ieškote „Mailchimp“ alternatyvos tinklaraštininkams, turintiems geresnių automatikos funkcijų, tuomet rekomenduojame naudoti „ConvertKit“ arba „SendinBlue“.

Jei ieškote „Mailchimp“ alternatyvos „Shopify“, „WooCommerce“ ar kitoms el. Prekybos platformoms, tuomet rekomenduojame naudoti „Drip“.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias „Mailchimp“ alternatyvas jūsų verslui plėsti. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą, kaip išsirinkti geriausią verslo VoIP teikėją.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me