7 geriausios 2020 m. Nemokamos elektroninės prekybos platformos (palyginti)

Ar jūs ieškote geriausios nemokamos el. Prekybos platformos savo el. Prekybos svetainei kurti?


Pirmosiomis dienomis elektroninės komercijos platformos kainavo tūkstančius, todėl daugelis mažų įmonių neleido kurti internetinės parduotuvės. Laimei, dabar yra keletas populiarių el. Prekybos platformų, siūlančių nemokamas ar pigias galimybes.

Šiame straipsnyje mes palyginsime geriausias ir populiariausias nemokamas elektroninės prekybos platformas, kuriomis galite naudotis norėdami atidaryti internetinę parduotuvę. Kiekvienam turime išsamią privalumų ir trūkumų analizę, todėl jūs galite pasirinkti geriausią e-komercijos svetainių kūrėją pagal jūsų poreikius.

Geriausios nemokamos el. Prekybos platformos, nuo kurių galima pradėti

Kaip išsirinkti geriausią nemokamą el. Prekybos platformą

Būkime sąžiningi, nėra tokio dalyko, kaip 100% nemokama el. Prekybos platforma.

Net tada, kai pati elektroninės komercijos platforma yra nemokama, turėsite sumokėti už domeną, žiniatinklio prieglobą, mokėjimų apdorojimo mokesčius ir kitas pratęsimo išlaidas.

Mes turime išsamų vadovą apie tikrąsias el. Prekybos svetainių kūrimo išlaidas.

Turint omenyje tai, jūsų tikslas turėtų būti surasti el. Prekybos platformą, kuri padėtų jums pradėti nuo žemiausių ir be jokių išlaidų, nepadarant griežtų apribojimų jūsų įmonės valdymui ar plėtrai..

Jūs taip pat norėtumėte, kad platforma būtų lengva naudoti, pilnavertė, su galimybe priimti mokėjimus naudojant jūsų pasirinktus mokėjimo metodus.

Turėdami omenyje šiuos dalykus, pažvelkime į geriausias nemokamas elektroninės komercijos platformas, kuriomis galite naudotis, kad užsidirbtumėte pinigų internete ir plėtotumėte savo verslą..

1. „WooCommerce“

„WooCommerce“ svetainė

„WooCommerce“ yra populiariausia pasaulyje e-komercijos platforma. Tai visiškai nemokama programinė įranga, kurią galite atsisiųsti ir paleisti naudodamiesi bet kokiu interneto prieglobos paslaugų teikėju.

Kadangi „WooCommerce“ neteikia jums prieglobos, turėsite nusipirkti žiniatinklio prieglobą ir domeno vardą, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainę gali pasiekti viso pasaulio vartotojai.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“ arba „SiteGround“. Jie abu yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje ir oficialiai rekomenduoja „WooCommerce“.

„Bluehost“ netgi siūlo „WPBeginner“ vartotojams nemokamą domeno vardą + SSL sertifikatą ir didelę 60% nuolaidą prieglobai. Iš esmės galite pradėti mokėti už 2,75 USD per mėnesį.

→ Pateikite paraišką šiam išskirtiniam „Bluehost“ sandoriui ←

Argumentai už

 • Patogu pradėti naudotis „WooCommerce“. Galite greitai sukurti internetinę parduotuvę, net jei esate pradedantysis.
 • Jūs pats prieglobsite savo svetainę, o tai suteikia jums visišką kontrolę. Nors už „WooCommerce“ prieglobą turėsite mokėti, tačiau tai nereikalauja didelių išlaidų.
 • Yra daugybė „WooCommerce“ temų (dizainų), suteikiančių galimybę sukurti parduotuvę, kuri tikrai atspindi jūsų prekės ženklą.
 • Yra tūkstančiai „WooCommerce“ papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami pridėti naujų funkcijų ir plėsti savo verslą.
 • „WooCommerce“ galite parduoti bet ką, nesvarbu, ar tai fiziniai produktai, skaitmeniniai atsisiuntimai, narystės planai, prekių pristatymo parduotuvė, ar filialai.
 • „WooCommerce“ iš jūsų neima jokių operacijų mokesčių. Turėsite mokėti tik mokėjimo paslaugų teikėjui, tokiam kaip „PayPal“ ar „Stripe“, arba savo bankui.

Minusai

 • Jei esate visiškai pradedantysis, „WooCommerce“ yra šiek tiek sudėtingesnis dalykas norint pradėti naudotis nei kai kuriomis kitomis galimybėmis. Pavyzdžiui, turėsite nusipirkti prieglobą ir domeno vardą.
 • Jūs būsite atsakingi už internetinės parduotuvės išlaikymą, kai ji augs. Tai gali reikšti, kad turite atnaujinti savo prieglobos planą arba sumokėti už „WordPress“ saugos papildinį.

Norėdami padėti pradedantiesiems pradėti, turime išsamiausią žiniatinklio „WooCommerce“ vadovėlį, kuris padeda jums sukurti internetinės prekybos svetainę naudojant „WooCommerce“..

2. Pastovaus kontakto svetainių kūrėjas

„Constant Contact“ el. Prekybos svetainių kūrėjas

„Constant Contact“ svetainių kūrėjas turi nemokamą planą, leidžiantį sukurti internetinę parduotuvę nieko neišleidžiant. Pastovus kontaktas priims parduotuvę ir netgi suteiks jums nemokamą padomenį.

Parduotuvėje galėsite turėti tik 3 produktus, bet jei tik pradedate, to gali pakakti. Jei norite pridėti daugiau produktų, galite atnaujinti mokamą planą.

Verta paminėti, kad „Nuolatinis kontaktas“ imasi 3% operacijos mokesčio, jei naudojatės nemokama arba pradedančiojo planais.

Argumentai už

 • Su „Constant Contact“ svetainių kūrėju galite nemokamai sukurti internetinę parduotuvę. Taip pat galite gauti nemokamą firminį domeno pavadinimą formatu storename.constantcontactsites.com.
 • Savo parduotuvėje galite parduoti tiek fizinius, tiek skaitmeninius produktus. Galite naudoti nuolatinį kontaktą, kad galėtumėte sekti savo atsargas.
 • El. Paštu ir tiesioginių pokalbių palaikymas yra prieinamas visą parą, net naudojant nemokamą planą.
 • Galite nemokamai pridėti tinklaraštį prie savo parduotuvės tinklalapio, nors internetinių dienoraščių programinė įranga yra labai paprasta ir nesiūlo tų pačių funkcijų kaip tinklaraščių platinimo platforma, tokia kaip „WordPress“..

Minusai

 • Savo nemokamame plane negalite naudoti savo domeno vardo. Vietoj to turėsite naudoti firmos „Pastovieji kontaktai“ domeno vardą.
 • Nuolatinis kontaktas rodys jų skelbimus jūsų svetainėje, jei naudojate nemokamą planą.

Galite naudoti internetinę parduotuvę „Pastovieji kontaktai“ kartu su „WordPress“ svetaine ir iš meniu lengvai susieti parduotuvę. Tai yra geras pasirinkimas mažoms įmonėms, norinčioms parduoti keletą produktų, nepriimant valdyti savarankiškos el. Prekybos platformos, tokios kaip „WooCommerce“..

3. „BuyNow Plus“

„BuyNow Plus“ svetainė

„BuyNow Plus“ nėra pilna elektroninės komercijos platforma. Vietoj to jis leidžia jums sukurti mygtukus „pirkti dabar“, kuriuos galite įdėti į bet kurią svetainę.

Jei norite naudoti „BuyNow Plus“, turėsite sukurti nemokamą juostos paskyrą.

Argumentai už

 • Operacijos mokestis yra gana mažas – tik 2% už operaciją. Atminkite, kad be to, „Stripe“ imasi ir savo paties operacijų mokesčių.
 • Galite naudoti „BuyNow Plus“ norėdami tvarkyti pasikartojančius mokėjimus kredito kortelėmis ir klientams nereikia nustatyti sąskaitos. Jei parduodate pasikartojančius narystės elementus neprisijungus, tai yra tikrai patogi funkcija.
 • Galite įdėti mygtukų nuorodas tiek socialinėje žiniasklaidoje, tiek savo svetainėje, arba netgi galite naudoti jas el. Laiškuose.
 • Negalima riboti, kiek skirtingų produktų galite parduoti naudodami „BuyNow Plus“.

Minusai

 • „BuyNow Plus“ nesiūlo nieko papildomo, pvz., Atsargų stebėjimo ar svetainių kūrimo.
 • Jūs galite padaryti ką nors panašaus naudodami juostą tiesiogiai savo svetainėje. Tokiu būdu jums nereikės mokėti „BuyNow Plus“ operacijos mokesčio. Jums reikės savo SSL sertifikato, tačiau galima nemokamai gauti SSL sertifikatą.

4. „BigCommerce“

„BigCommerce“ el. Prekybos platformos svetainė

„BigCommerce“ yra visiškai priglobta (arba viskas viename) el. Prekybos platforma, kurią galite naudoti kurdami savo el. Prekybos parduotuvę. Taip pat yra „WordPress“ papildinys, jei turite esamą svetainę, kurią norite naudoti su „BigCommerce“.

Nors jie neturi nemokamo plano, tačiau yra nemokamas bandomasis laikotarpis, leidžiantis nustatyti parduotuvę ir pradėti nieko nemokant..

Argumentai už

 • Jei norite naudotis nemokama bandomąja versija, neprivalote įvesti jokios kredito kortelės informacijos.
 • „BigCommerce“ yra labai lengva pradėti nuo darbo. Galite tiesiog prisiregistruoti, įvesti išsamią informaciją apie savo parduotuvę ir pradėti dėti produktus.
 • Jei nenorite mokėti už tinkintą domeno vardą, galite gauti nemokamą domeną, pvz., Mystore.mybigcommerce.com.
 • „BigCommerce“ suteikia daugybę skirtingų būdų, kaip priimti mokėjimus. Jis turi integruotą integraciją su daugybe mokėjimo platformų, įskaitant „PayPal“, kurias palaiko „Braintree“, „Stripe“, „Authorize.net“ ir dar daugiau.
 • Yra daugybė trečiųjų šalių programų, kurias galite įtraukti į savo „BigCommerce“ parduotuvę, kad padidintumėte jos funkcionalumą.

Minusai

 • Nemokamas bandomasis laikotarpis trunka tik 15 dienų, o tai netrunka pradėti uždirbti pinigų iš savo parduotuvės. Po to turėsite sumokėti 29,95 USD / mėn. Ar daugiau, kad parduotuvė veiktų toliau.
 • „BigCommerce“ yra „viskas viename“ platforma, vadinasi, jūs galite naudotis tik jų priedais ir temomis. Nepasirinksite tokio pasirinkimo diapazono, kurį pasirinkote naudodami kitas el. Prekybos parinktis.

Susijęs: Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite „WooCommerce“ palyginimą su „BigCommerce“.

5. Parduotuvė

„Shopify“ e-komercijos platformos svetainė

„Shopify“ yra dar viena visiškai priglobta el. Prekybos platforma. „Shopify“ taip pat siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją ir, kaip ir nemokamame „BigCommerce“ bandomajame versle, tam nereikia kredito kortelės.

Argumentai už

 • Pradėti naudotis „Shopify“ yra tikrai nesunku. Jų svetainių kūrėjas turi nuvilkimo sąsają, tai reiškia, kad net visi pradedantieji gali sukurti puikiai atrodančią internetinę parduotuvę.
 • Jei norite savo parduotuvėje pridėti papildomų funkcijų, yra programų prekyvietė su daugybe priedų, kuriuos galite nusipirkti.
 • Yra palaikymas visą parą per tiesioginius pokalbius, telefoną, el. Paštą ir „Twitter“.
 • „Shopify“ mokėjimai („Shopify“ įmontuoti mokėjimų šliuzai) apmokestina 2,9% plius 30 centų už operaciją. Kadangi tai yra įmontuota funkcija, kurios kaina yra tokia pati kaip „Stripe“ ar kitų šliuzų, vartotojams tai lengviau pradėti.

Minusai

 • Jei naudojate kitus mokėjimo šliuzus, tokius kaip „PayPal“ ar „Stripe“, „Shopify“ imasi 2% operacijos mokesčio. Tai yra mokestis, kurį nustato trečiųjų šalių mokėjimo šliuzai.
 • Nemokamas bandymas trunka tik 14 dienų. Po to turėsite pereiti prie mokamo plano. Pigiausia yra 29 USD / mėn.

Susijęs: Norėdami gauti daugiau informacijos, palyginkite „Shopify“ ir „WooCommerce“ palyginimus.

6. Weebly

„Weebly“ „eCommere“ platformos svetainė

„Weebly“ nėra taip gerai žinoma kaip kai kurios kitos el. Prekybos platformos, pvz., „Shopify“ ir „WooCommerce“, tačiau jos siūlo nemokamą bandomąją versiją, kurioje galite išbandyti platformą.

Argumentai už

 • Savo parduotuvėje galite pridėti bet kokių fizinių ar skaitmeninių gaminių
 • Vilkimo sąsają lengva naudoti kuriant savo svetainę ir tvarkant daiktus parduotuvėje.
 • Yra apie 100 skirtingų temų (dizainų), iš kurių galite pasirinkti, todėl turėtumėte sugebėti rasti tai, kas tinka jūsų svetainei..
 • Integruotos atsargų, gabenimo, mokesčių valdymo funkcijos.
 • Kaip ir bendruomenės forumas, nemokamas planas suteikia prieigą prie tiesioginių pokalbių, el. Pašto ir net pagalbos telefonu.
 • Jei norite atnaujinti mokamą planą, tai prieinamos net labai mažoms įmonėms. El. Prekybos pradžios planas prasideda nuo 12 USD per mėnesį, mokama kasmet.

Minusai

 • „Weebly“ imasi 3% operacijos mokesčio. Tai papildomai prie operacijos mokesčio, kurį apmokestina jūsų mokėjimo šliuzas.
 • Jei planuojate nemokamus ar asmeninius (9 USD / mėn.) Planus, „Weebly“ rodys skelbimus ir prekės ženklą iš „Square“, „Weebly“ pagrindinės bendrovės..
 • Net ir pagal apmokamą starto planą galite parduoti tik 25 produktus vienu metu.

7. Didelis kartelis

„Big Cartel“ e-komercijos platformos svetainė

„Big Cartel“ yra priglobta el. Prekybos platforma, sukurta specialiai menininkams ir skelbėjams. Jei norite turėti parduotuvę, kurioje prekiaujama rankų darbo ar panašiais gaminiais, tai gali būti puikus pasirinkimas.

Argumentai už

 • Nemokamame plane nėra jokių operacijų mokesčių. Vis dėlto turėsite mokėti „Stripe“ ar „PayPal“ mokesčius (tai yra vieninteliai „Big Cartel“ siūlomi mokėjimo apdorojimo variantai).
 • Nemokamos parduotuvės URL galite tinkinti. Tai turi būti formatas name.bigcartel.com, tačiau vardą galite pasirinkti bet ką. Daugelis kitų platformų priskiria jums konkretų URL pagal jūsų vartotojo vardą ar parduotuvės pavadinimą, ir jūs negalite jo pakeisti.
 • Savo nemokamame plane galite turėti iki 5 produktų, todėl jis yra dosnesnis nei kiti priglobti nemokami planai.
 • Parduotuvę galima greitai nustatyti ir produktus pridėti paprasta. Didelis kartelis žingsnis po žingsnio supažindina jus su procesu.

Minusai

 • Jei norite tinkinti savo svetainės temą, turėsite redaguoti temos HTML. Tai tikrai nėra tokia palanki pradedantiesiems, kaip dauguma kitų el. Prekybos platformų.
 • Nemokamas planas turi tik ribotas galimybes. Jei norite naudoti tokius dalykus kaip atsargų stebėjimas ar nuolaidų kodai, turite pereiti prie mokamo plano.

Geriausios nemokamos el. Prekybos platformos pasirinkimas

Taigi, kuri yra geriausia nemokama el. Prekybos platforma jums? Tai priklauso nuo to, ko ieškote.

Jei norite pradėti pigiai ir turite visišką laisvę plėsti savo verslą, tuomet geriausias pasirinkimas yra „WooCommerce“.

Naudodamiesi išskirtiniu „Bluehost“ susitarimu, galite pradėti nuo 2,75 USD per mėnesį. Tai mažiau nei kavos puodelis.

Jei norite naudoti visiškai nemokamą el. Prekybos platformą, „Constant Contact“ tinklalapio kūrėjui yra lengviau ir nemokama. Tačiau tai yra ribota, atsižvelgiant į savybes ir lankstumą, kurį gaunate su kitomis platformomis.

Jei norite nemokamai išbandyti internetinę parduotuvę, bet esate patenkinti, kad galite sumokėti už tai, kas tinka jūsų verslui, tuomet „BigCommerce“ ir „Shopify“ yra puikios visų galimybių parinktys..

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti apie geriausias nemokamas elektroninės prekybos platformas. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą apie geriausias el. Prekybos rinkodaros paslaugas ir geriausią tiesioginių pokalbių programinę įrangą, kad galėtumėte padidinti savo parduotuvių pardavimus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map