7 geriausios vaizdo įrašų talpinimo svetainės tinklaraštininkams, rinkodaros specialistams ir įmonėms

Ar ieškote geriausių vaizdo įrašų svetainių, skirtų tinklaraštininkams, rinkodaros specialistams ir verslo tinklalapiams?


Norėdami įkelti vaizdo įrašus tiesiai į savo svetainę, reikia daug serverio išteklių. Štai kodėl intelektualiųjų įmonių savininkai naudoja vaizdo įrašų talpinimo svetaines, norėdami įkelti vaizdo įrašus, tada lengvai įterpia tuos vaizdo įrašus į „WordPress“ nepakenkdami našumui.

Šiame straipsnyje pasidalinsime keliomis geriausiomis vaizdo įrašų talpinimo svetainėmis, skirtomis tinklaraštininkams, rinkodaros specialistams ir verslo savininkams.

Geriausios vaizdo įrašų talpinimo svetainės tinklaraštininkams

Kodėl verta naudotis vaizdo įrašų talpinimo svetainėmis?

Vaizdo įrašai yra patraukliausia turinio forma ir yra labai veiksmingi konversijoms. Tačiau jie taip pat užima daug vietos ir pralaidumo.

„WordPress“ leidžia įkelti vaizdo įrašus į savo svetainę. Tačiau vaizdo įrašų teikimas nėra optimizuotas. Tai daro įtaką vaizdo įrašų atkūrimui ir sukuria blogą vartotojo patirtį.

Be to, vaizdo įrašai sunaudoja daugiau „WordPress“ prieglobos išteklių, o tai sulėtina jūsų svetainę. Jei naudojatės bendrojo prieglobos paslaugomis, jūsų prieglobos paslaugų teikėjas gali net nutraukti jūsų sąskaitą, kad ji nepaveiktų kitų svetainių.

Dėl šių problemų, norint pridėti vaizdo įrašų „WordPress“, rekomenduojame naudoti vaizdo įrašų prieglobos svetainę. Jie turi daugiau serverio išteklių, kad galėtų aptarnauti vaizdo failus, ir jums nereikia jaudintis dėl „WordPress“ našumo.

Dar svarbiau, kad jie automatiškai koreguotų vaizdo kokybę, kad būtų geresnė žiūrėjimo patirtis, atsižvelgiant į jūsų lankytojų interneto greitį.

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų vadovą, kodėl niekada neturėtumėte įkelti vaizdo įrašų į „WordPress“.

„WordPress“ leidžia labai lengvai įterpti vaizdo įrašus į savo svetainę. Išsamias instrukcijas rasite mūsų vadove, kaip lengvai įterpti vaizdo įrašus į „WordPress“.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausias vaizdo įrašų talpinimo svetaines, kuriomis galite naudotis.

1. „YouTube“

„YouTube“

„YouTube“ yra populiariausia vaizdo įrašų prieglobos svetainė internete. Tai leidžia įkelti vaizdo įrašus, kurti kanalus ir kurti šiuos dalykus.

Kaip rinkodaros ir verslo savininkas norėtumėte išnaudoti didžiulį „YouTube“ potencialą. Tai taip pat antra pagal populiarumą pasaulyje paieškos sistema ir antra pagal dydį socialinės žiniasklaidos svetainė, turinti 1,9 milijardo aktyvių vartotojų.

Savo kanale galite kurti „YouTube“, susirasti naują auditoriją, būti rodomiems vaizdo įrašų paieškos rezultatuose ir plėsti savo verslą.

„YouTube“ turi partnerių programą, prie kurios galite prisijungti, kad uždirbtumėte pinigų internetu iš savo vaizdo įrašų. Ši programa taip pat siūlo daugiau privalumų, tokių kaip analizė, ilgesni vaizdo įrašai ir vaizdo įrašų redagavimo įrankiai.

„WPBeginner“ naudojame „YouTube“, norėdami įkelti „WordPress“ vaizdo įrašų mokymo programas. Peržiūrėkite „YouTube“ WPBeginner kanalą, kad sužinotumėte, kaip naudojame „YouTube“, kad pritrauktume daugiau abonentų ir lankytojų į mūsų svetainę.

2. Vimeo

Vimeo

„Vimeo“ yra puiki vaizdo įrašų talpinimo ir transliavimo svetainė tinklaraštininkams, rinkodaros specialistams ir įmonėms. Tai suteikia ribotą prieglobos vietą, kad galėtumėte nemokamai įkelti vaizdo įrašus. Tačiau neribotas pralaidumas ir ekranas be skelbimų yra pagrindiniai visų vaizdo įrašų pranašumai.

Norėdami įkelti didelius vaizdo įrašus, turėsite nusipirkti labai prieinamą priemokų planą (84 USD per metus). Į mokamus planus taip pat įtrauktos privatumo parinktys, vaizdo įrašų redagavimo įrankiai, klientų palaikymas, slaptažodžių apsauga, susiję vaizdo įrašai ir „Google Analytics“.

„Premium“ nariai taip pat gali parduoti ar išsinuomoti vaizdo įrašus, kad užsidirbtų pinigų internetu iš jūsų „Vimeo“ vaizdo įrašo.

Mes naudojame „Vimeo“ privatiems vaizdo įrašams talpinti, skirtuose tik mūsų išskirtiniams nariams. Jei turite narystės svetainę ar norite kurti ir parduoti internetinius kursus, tada „Vimeo“ yra puikus pasirinkimas.

3. „Jetpack“ vaizdo įrašas

„Jetpack“ vaizdo įrašas

„Jetpack“ yra populiarus papildinių rinkinys, kuriame taip pat yra vaizdo įrašų talpinimo funkcija. „Jetpack“ vaizdo įrašas yra aukščiausios kokybės vaizdo įrašų talpinimo paslauga, kuriai reikalingas mokamas „Jetpack“ prenumeratos planas.

Tai visiškai be skelbimų ir nerodo susijusių vaizdo įrašų iš kitų svetainių jūsų vaizdo įrašuose.

Jis naudoja tą patį turinio pristatymo tinklą, kurį naudoja „Jetpack“ nuotraukos, kad greičiau pristatytų ir transliuotų. Tai taip pat apima privatumo nustatymus, analizę, kelis vaizdo įrašų formatus ir dar daugiau.

4. Wistia

Wistia

„Wistia“ yra profesionali vaizdo įrašų talpinimo svetainė rinkodaros specialistams ir įmonėms. Nemokamoje paskyroje yra ne daugiau kaip 3 vaizdo įrašai su tokiomis funkcijomis kaip tinkinta miniatiūra, „Wistia“ prekės ženklo vaizdo grotuvas, slaptažodžio apsauga, privatumo nustatymai ir dar daugiau.

Jei norite įkelti daugiau vaizdo įrašų, jums reikės jų premijų plano. Mokama versija leidžia pašalinti „Wistia“ prekės ženklą iš vaizdo įrašų grotuvo. Kartu pateikiama žiūrinčiojo istorija, tendencijų grafikai, raginimo veikti mygtukai, susiję vaizdo įrašai ir komentarai.

Tai galinga integracija su el. Pašto rinkodaros paslaugomis ir CRM programomis, tokiomis kaip „Constant Contact“, „Drip“, „AWeber“, „Hubspot“, „Google Analytics“ ir kt..

5. Vidyard

Vidyard

„Vidyard“ yra aukštos klasės vaizdo įrašų talpinimo svetainė didelėms įmonėms ir specialistams. Tai apima aukščiausios kokybės turinio rinkodaros įrankius, skirtus jūsų vaizdo įrašams reklamuoti.

Kartu pateikiami keli vaizdo grotuvų stiliai ir pasirinktinės redagavimo parinktys. Galite įkelti vaizdo įrašus naudodami raginimo veikti mygtukus ir atlikti A / B testą su vaizdo įrašo miniatiūromis, kad pamatytumėte, kuris iš jų veikia geriausiai..

„Vidyard“ siūlo galingą ir išsamią analizę, įskaitant žiūrinčiųjų istoriją, įtraukimą ir dar daugiau, kad pagerintumėte vaizdo įrašus.

6. Dailymotion

Dailymotion

„Dailymotion“ yra dar viena populiari vaizdo įrašų talpinimo svetainė, kurią galite naudoti norėdami įkelti rinkodaros ir verslo vaizdo įrašus. Jis turi nemokamą partnerio sąskaitą su tokiomis funkcijomis kaip neribotas pralaidumas ir saugykla, rodomi vaizdo įrašai, privatumo nustatymai, vaizdo grotuvas ir dar daugiau.

Tai leidžia įkelti kelis vaizdo įrašus per dieną, o taip pat galite naudoti vilkimo ir įleidimo funkciją, norėdami įkelti visus grojaraščius. Savo vaizdo įrašus galite optimizuoti SEO pridėdami pavadinimą, aprašą ir žymas.

„DailyMotion“ taip pat siūlo pajamų gavimo programą, kurioje galite užsidirbti pinigų ir gauti daugiau funkcijų kaip partneris.

7. „SproutVideo“

„SproutVideo“

„SproutVideo“ yra mokama vaizdo įrašų talpinimo svetainė tinklaraštininkams, rinkodaros specialistams ir įmonėms. Jis turi nemokamą bandomąją sąskaitą, kurioje galite išbandyti vaizdo grotuvą ir jo funkcijas. Nors nemokamos versijos parinktys yra ribotos ir turėsite atnaujinti, kad pasiektumėte visus nustatymus.

Kai kurios svarbios funkcijos apima vaizdo įrašų temas, maketus, vaizdo įrašų analizę, bendro naudojimo mygtukus, raginimo veikti vietą ir žiūrovo įtraukimo istoriją..

Turėsite gauti kiekvieno vaizdo įrašo įdėjimo kodą ir naudoti „Custom HTML“ bloką, kad pridėtumėte vaizdo įrašo kodą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias vaizdo įrašų prieglobos svetaines jūsų tinklaraščiui ar verslo svetainei. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems ir mūsų ekspertų pasirinktus geriausius „WordPress“ papildinius verslo svetainėms..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map