7 geriausios vietos rasti geriausios kokybės domeno vardą (+ ekspertų patarimai)

Daugelio skaitytojų dažnai klausėme, kur rasti geriausias parduodamų domenų vardus.


Rinkoje yra daug domenų vardų registratorių, kiekvienas iš jų stengiasi parduoti jums geriausius domenų vardus.

Tačiau ne visi jie siūlo geriausius įrankius, leidžiančius rasti tobulą domeno vardą. Kai kurie netgi stengiasi parduoti jums mažiau žinomus domeno plėtinius pigiau.

Dėl to pradedantiesiems sunku atlikti domenų vardų tyrimus ir rasti firminį pavadinimą savo verslui ar tinklaraščiui.

Šiame straipsnyje mes pasidalysime geriausiomis vietomis, kur rasti parduodamus domenų vardus, įskaitant naujus, pasibaigusius ir aukščiausios klasės domenų vardus. Taip pat dalinsimės ekspertų patarimais, kaip atlikti deramą patikrinimą perkant aukščiausios klasės domeno vardą.

Kokias geriausias domeno vardo pardavimo vietas galite rasti

Domenų vardų registratoriai

Pirmiausia domenų paiešką galite pradėti naudodamiesi domenų vardų registratoriumi. Tai yra įmonės, kurias ICANN leido parduoti domenų vardus plačiajai visuomenei.

Tačiau ne visi domenų registratoriai yra vienodi.

Kai kurie bando agresyviai parduoti kitas paslaugas, kurių jums gali nereikėti. Kiti bando jus užfiksuoti apsunkindami jūsų domeno vardo perkėlimą.

Žemiau mūsų teikėjų, kuriuos mes naudojame ir rekomenduojame.

1. Domenas.com

Domenas.com

Domain.com yra geriausias domenų vardų registratorius rinkoje. Jis turi greitą ir paprastą domenų paieškos įrankį, kuris padeda lengvai rasti parduodamą domeno vardą.

Jie siūlo visus aukščiausio lygio domenų vardus už labai konkurencingą kainą naujesniems domenų vardams.

Jei ieškote parduodamų domenų vardų, tiesiog spustelėkite „premium“ domenų skirtuką, kad rastumėte unikalius, firminius ir trumpesnius domenų pavadinimus.

Aukščiausios kokybės domenų paieška

Aukščiausios klasės domenų vardai paprastai yra brangesni, tačiau jūs galite geriau pasirinkti.

Domenas.com palengvina domenų valdymą naudojant paprastesnę domenų valdymo sritį. Iš ten galite nurodyti savo domeno vardą bet kuriai prieglobos įmonei ir pradėti kurti svetainę.

Aukščiausios kokybės domenų vardų paieška domenų prekyvietėse

Domenų vardai yra pelningas verslas. Galite galvoti apie tai kaip interneto nekilnojamąjį turtą.

Tūkstančiai žmonių kiekvieną dieną prekiauja domenų vardais, o tai reiškia, kad bet kuriuo metu iš domenų investuotojų parduodami aukščiausios kokybės domenų vardai.

Šiuos domenų vardus galite rasti domenų prekyvietėse. Čia vartotojai gali išvardyti parduodamus savo domenų vardus, leisdami kitiems ieškoti, pateikti pasiūlymą arba tiesiogiai įsigyti vardą už papildomą kainą..

2. Sedo

Sedo

„Sedo“ yra viena didžiausių domenų prekyviečių pasaulyje. Jie teikia patikimą ir saugią platformą domenų savininkams, kad jie galėtų pateikti savo parduodamų domenų vardus.

Ten rasite daugybę aukščiausios klasės domenų vardų. Kai kurie iš jų buvo naudojami praeityje, tačiau dauguma jų niekada nebuvo naudojami kuriant svetainę.

„Sedo“ taip pat yra puiki platforma jūsų domeno vardo tyrimams. Galite rasti įdomių idėjų, atitinkančių jūsų raktinius žodžius, kurias galite naudoti norėdami rasti panašius domenų vardus už įprastą kainą.

3. Flippa

Flippa

„Flippa“ yra pagrindinė pasaulyje platforma, parduodanti internetinį verslą, svetaines ir domenų vardus. Tai rinka, kurioje pardavėjai pateikia savo parduodamų domenų vardus. Daugelis iš jų yra aukščiausios klasės domenų vardai, išvardyti aukcionuose arba tiesiogiai pirkti.

Galite žiūrėti domenų vardus, sekti aukcionus arba dalyvauti aukcionuose siūlydami domenų vardus.

Jei jūsų pasiūlymas bus priimtas, galėsite vadovautis mokėjimo gairėmis. Paprastai pardavėjai naudojasi „Flippa“ depozitoriumo paslauga saugiems mokėjimams ir registracijos pirkėjui perdavimui.

4. „GoDaddy“

Varyk Tėti

„GoDaddy“ yra didžiausia domenų vardų registratorė pasaulyje. Jie valdo milijonus domenų vardų labai dideliam skaičiui klientų visame pasaulyje.

Jie siūlo domenų tyrimų įrankius, domenų vardų generatorius, domenų tarpininkų paslaugas ir dar daugiau. Jie taip pat turi savo „premium“ domenų rinką su aukcionais.

Nors tai didelis verslas, jie siūlo daugybę kitų paslaugų ir pardavimų, kurie pradedantiesiems gali šiek tiek priblokšti.

Daugelis „GoDaddy“ alternatyvų siūlo tikslingesnes, pigesnes ir geresnes paslaugas, kad galėtų konkuruoti, o tai galiausiai yra naudinga klientams.

Domenų vardų paieška forumuose

Yra tūkstančiai internetinių bendruomenių ir forumų, kuriuose svetainių savininkai gali aptarti internetinio verslo idėjas, rinkodaros metodus ir kurti svetaines.

Kai kurios iš šių internetinių bendruomenių sutelkia dėmesį tik į domenų vardų prekybą, o kitos turi tam skirtus sub-forumus. Čia yra keletas internetinių forumų, kuriuos galite naudoti norėdami rasti parduodamus domenų vardus, įskaitant domenų, kurių galiojimo laikas pasibaigė, arba netrukus pasibaigsiančius domenų vardus..

5. „NamePros“

„NamePros“

„NamePros“ yra viena iš pirmaujančių internetinių bendruomenių, perkančių ir parduodančių domenų vardus. Tai taip pat puiki vieta sužinoti apie internetinio verslo kūrimą, investavimą į domenų vardus ir unikalių domenų vardų idėjų paiešką.

Jie turi tam skirtą domenų rinkos skyrių, kuriame pardavėjai gali išvardyti parduodamus domenų vardus. Domenai yra išvardyti aukcionuose, perka dabar, sandėris ir pateikia pasiūlymą.

6. DNForum

DNForum

„DNForum“ yra dar viena populiari internetinė bendruomenė, ieškanti unikalių domenų vardų. Forumą naudoja tiek pardavėjai, tiek pirkėjai, norėdami prekiauti domenais, rengti aukcionus, rengti pasiūlymus ar prašyti domenų vardų tarpininkų pagalbos, kad rastų jums unikalią idėją..

Gaukite nemokamą domeno vardą naudodamiesi priegloba

Jei norite tiesiog užregistruoti naują savo įmonės domeno vardą, paprasčiausias būdas gauti nemokamą domeno vardą yra prisiregistruojant prie svetainės prieglobos paskyros. Tokiu būdu galite sutaupyti pinigų domeno vardo registracijai ir greitai sukurti svetainę iš karto.

7. „Bluehost“

„Bluehost“

„Bluehost“ yra viena didžiausių prieglobos bendrovių pasaulyje ir oficialiai rekomenduojama prieglobos paslaugų teikėja „WordPress“ ir „WooCommerce“.

Jie sutiko pasiūlyti „WPBeginner“ vartotojams nemokamą domeno vardą + SSL sertifikatą ir didelę nuolaidą prieglobai. Pradėti galite vos už 2,75 USD per mėnesį.

→ Spustelėkite čia, kad pateiktumėte paraišką šiam išskirtiniam „Bluehost Deal“ ←

Kaip rasti parduodamą puikų domeno vardą

Yra tiek daug vietų, kur galite rasti parduodamų domenų vardų. Tačiau tai yra labai konkurencingas verslas. Jei nesate atsargūs, galėtumėte sumokėti daug daugiau už domeno vardą.

Pirmiausia rekomenduojame patiems surasti unikalią domeno vardo idėją. Norėdami sužinoti, ar norimą vardą galima registruoti, naudokite domeno pasiekiamumo tikrinimo įrankį, esantį Domain.com.

Tokiu būdu galėtumėte rasti domeno vardą už įprastą kainą, kuri gali būti nuo 10 iki 14,99 USD per metus.

Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip rasti domeno vardą, kuriame pateikiami keli patarimai, kaip sugalvoti intriguojančias domeno idėjas.

Aukščiausio lygio domeno vardo paieška

Gali būti sunku rasti domeno vardą. Galite pajusti, kad visos geros domeno vardo idėjos jau yra įgyvendintos.

Tačiau, jei norite investuoti į trumpesnio, labiau firminio ir protingo domeno vardo pirkimą, tada domenų prekyvietės gali būti geras šaltinis.

Tai padeda susiaurinti paiešką ir gauti domeno vardą, kurio negalima registruoti.

Rekomenduojame naudoti tokias platformas kaip „Sedo“ ir „Flippa“, kad surastumėte parduodamus unikalius aukščiausios klasės domenų vardus. Šios platformos siūlo geresnius įrankius saugiam domeno nuosavybės perdavimui, geresnius įrankius pardavėjo reputacijai įvertinti ir jomis pasitiki teisėtas verslas visame pasaulyje..

Kaip atlikti deramą patikrinimą perkant parduodamą aukščiausios kokybės domeną

Suradę unikalų domeno vardą, kurį norite nusipirkti, prieš pradėdami judėti, turite atlikti išsamų patikrinimą.

Jau naudoti domenų vardai gali būti įtraukti į juodąjį sąrašą, pažymėti kaip šlamštas ar turėti blogą reputaciją. Tokio domeno vardo pirkimas gali paveikti jūsų verslą.

Laimei, yra įrankių, kuriuos galite naudoti atlikdami namų darbus prieš pirkdami.

Pirmiausia norėtumėte įsitikinti, kad domeno vardas nėra registruotas esamos įmonės prekės ženklas.

Pagal ICANN taisykles, jei domeno vardas pažeidžia įmonės registruotą prekės ženklą, tada ši įmonė gali reikalauti domeno vardo arba paprašyti jūsų jį panaikinti.

Galite patikrinti Jungtinių Valstijų patentų ir prekių ženklų tarnybos duomenų bazę, kad greitai atliktumėte domeno vardo paiešką prekės ženklo srityje, kad pamatytumėte, kad jis jau yra užregistruotas įmonėje.

Tada norėtumėte sužinoti, ar domeno vardas anksčiau nebuvo naudojamas kuriant svetainę. Paprastas būdas tai padaryti yra naudojant „Wayback Machine“. Šis didelis archyvas nuskaito internetą ir fotografuoja svetaines.

„Wayback“ mašina

Taip pat norėtumėte ieškoti domeno vardo istorinių įrašų naudodami „Whois“ įrankius. Tai leidžia pamatyti, kada buvo sukurtas domeno vardas, paskutinį kartą atnaujintas, DNS pakeitimai ir istoriniai duomenys.

Kas yra

Galiausiai norėtumėte patikrinti, ar domeno vardas nebuvo netinkamai naudojamas šlamšto el. Laiškams siųsti, kenkėjiškoms programoms skleisti ar kitai kenkėjiškai veiklai vykdyti. Galite atlikti greitą domenų sveikatos patikrinimo testą, kad sužinotumėte, ar jis nekelia raudonų vėliavų.

Domeno būklės patikrinimas

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias vietas domeno vardo pardavimui. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų geriausias verslo telefono paslaugas ir geriausias el. Pašto rinkodaros paslaugas, kurias galite naudoti plėtodami savo verslą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me