7 geriausios virtualiojo verslo telefono numerio programos 2020 m. (Be nemokamų parinkčių)

Verslo telefono skambučių tvarkymas iš asmeninio telefono numerio gali labai erzinti, o tai panaikina jūsų privatumą. Jau neminint to, kad samdote daugiau žmonių, jis nėra masto.


Štai kodėl daugelis naujų ir įsitvirtinusių verslo savininkų naudoja virtualiojo verslo telefono numerio programas norėdami gauti tinkintą telefono numerį savo verslui.

Virtualiojo verslo telefono numeris leidžia tą patį numerį naudoti nešiojamuosiuose kompiuteriuose, mobiliajame telefone, staliniuose telefonuose ir dar daugiau. Galite lengvai peradresuoti skambučius, įrašyti balso žinutes ir pasidalinti tuo pačiu numeriu tarp darbuotojų.

Galite greitai ir lengvai nustatyti virtualiojo verslo telefono numerį be jokių techninių žinių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti programą iš savo telefono ar kompiuterio, ir jūs galite pradėti.

Šiame straipsnyje pasidalysime geriausiomis virtualiojo verslo telefono numerio programomis, skirtomis mažoms įmonėms (įskaitant nemokamas ir neribotas parinktis)..

Geriausios virtualiojo telefono numerio programos įmonėms

Kada jums reikia virtualiojo verslo telefono numerio?

Nesvarbu, ar turite nedidelio verslo svetainę, ar el. Prekybos parduotuvę, jei klientams pasiūlysite greitą susisiekimo su jumis būdą, tai padės plėsti jūsų verslą.

Dabar dauguma verslo įmonių veikia internete, o klientams reikia kelių būdų, kaip susisiekti.

Nors komunikacijos priemonės, tokios kaip verslo el. Paštas, tiesioginiai pokalbiai ar tekstiniai pranešimai, gali būti naudingos, niekas neprilygsta asmeniniam žmogiškajam ryšiui išgirsti realų žmogų kitame linijos gale.

Paprastai įmonės mano, kad pakanka fiksuotojo telefono numerio. Tačiau netrukus jie supranta, kaip neveiksmingi yra tradiciniai fiksuotojo ryšio klausimai, susiję su verslo ir klientų skambučiais.

Ir tikrai nenorite suklysti, kai versle naudojate asmeninį telefono numerį.

Čia gali padėti virtualiojo verslo telefono numerio programa. Tai suteikia jums šiuos privalumus, palyginti su tradiciniais žemės ir mobiliųjų telefonų numeriais.

  • Galite naudoti jį savo telefone naudodami programas mobiliesiems, nešiojamuosius kompiuterius, stalinį telefoną ir kitus įrenginius
  • Vienu numeriu vienu metu gali naudotis visi darbuotojai
  • Skambučių nukreipimas, laukimas, skambučio tonai, atsiliepimai apie atostogas ir darbo valandos gali būti tvarkomi per programą
  • Balso žinutės, teksto pranešimai, skambučio į el. Laišką transkripcija ir pigesni vietiniai / tarptautiniai telefono skambučiai yra tik vyšnia

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausias virtualių verslo telefonų programas, kurias galite naudoti.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei jums labiau patinka rašytinės instrukcijos, tiesiog skaitykite toliau.

1. „Nextiva“

„Nextiva“

„Nextiva“ yra didžiausia virtualių verslo telefonų paslaugų teikėja rinkoje. Dėl jų yra labai lengva valdyti virtualų telefono numerį naudojant programą staliniame / nešiojamajame kompiuteryje, mobiliajame telefone, planšetiniuose kompiuteriuose ar stalo telefone..

Jūs netgi galite išsaugoti savo vietinį numerį ir naudoti jį kartu su „Nextiva“ norėdami gauti HD balso skambučius per VoIP. Jie taip pat leidžia gauti virtualių verslo telefonų numerius skirtingoms geografinėms vietoms.

Į „Nextiva“ yra galingas funkcijų rinkinys, įtrauktas į kiekvieną planą, pavyzdžiui, skambučių peradresavimas / nukreipimas, automatinis palydovas, registratūros darbuotojas, balso paštas į el. Paštą, skambučių eilės sudarymas, neribotas skambučių skaičius ir skambučių analizė.

Kainodara: Nuo 20 USD vienam vartotojui kiekvieną mėnesį.

2. Žiogas

Žiogas

„Grasshopper“ teikia lengvą virtualaus telefono numerio paslaugą pradedantiesiems ir mažoms įmonėms. Komplektuojama su mobiliąja programa, leidžiančia tvarkyti savo verslo telefono sistemą bet kuriame įrenginyje ir iš bet kurios vietos.

Jie siūlo virtualius verslo numerius, nemokamus telefono numerius, vietinius įvairių regionų numerius, 800 ir 833 nemokamus numerius, iš kurių galite rinktis.

Tame pačiame įrenginyje verslo ir asmeninius skambučius galite atskirti ir niekada nepraleisti skambučio. „Grasshopper“ sujungia visas pagrindines funkcijas viename pakete su skambučių peradresavimu, balso paštu, verslo susirašinėjimu, verslo VoIP ir „WiFi“ skambučiais, automatizuotu pasveikinimu ir dar daugiau.

Kainodara: Nuo 26 USD per mėnesį už 1 numerį ir 3 pratęsimus.

3. Telefonas.com

Telefonas.lt

„Phone.com“ yra dar viena puiki galimybė gauti virtualios verslo telefonų sistemą. Jie siūlo įperkamas verslo telefono paslaugas pradedantiesiems, atskirai pristatomoms įmonėms ir mažoms įmonėms.

Jie taip pat siūlo pigesnius skambučių į kai kurias Europos šalis ir Kanadą tarifus, skaičiuodami juos kaip vietinio skambučio minutes. Žiūrint iš funkcijų, jūs gaunate programas mobiliesiems, skambučių peradresavimą / nukreipimą, virtualų asistentą, IVR meniu, teksto pranešimus, faksą ir dar daugiau.

Jie siūlo mokėti už minutę planus, kurie leidžia mokėti mažiau, atsižvelgiant į jūsų naudojimą. Tačiau augant jūsų verslo poreikiams, ji gali labai brangti.

Kainodara: Mokėkite už minutę planus, pradedant nuo 12,99 USD per mėnesį. Neriboti planai, pradedant nuo 29,99 USD / mėn. Už pratęsimą.

4. „Google Voice“ (nemokamas)

„Google Voice“

Jei ieškote nemokamos virtualios verslo telefono programos, tada „Google Voice“ būtų geriausias pasirinkimas. Jei jau naudojate „G Suite“, tuomet galite ją integruoti su visomis kitomis „Google Apps“, kurias jau naudojate savo verslui.

Individualūs vartotojai ir atskirai pristatomi dalyviai gali naudoti asmeninį planą, kad gautų virtualų telefono numerį ir nemokamai skambintų bet kurioje JAV ir Kanados vietoje..

Tačiau asmeninis planas nesuteikia jums prieigos prie daugelio verslo telefono funkcijų, įtrauktų į jų verslo planą, tokių kaip automatinis palydovas, telefono pagalba telefonu ir kt..

Kainodara: Nemokamas asmeniniam naudojimui. Mokami planai prasideda nuo 10 USD vienam vartotojui per mėnesį.

5. „Ooma“ biuro telefonas

„Ooma“ biuro telefonas

„Ooma“ yra populiarus verslo VoIP telefonų tiekėjas, siūlantis nemokamus 1-800 telefonų numerius prieinamomis kainomis. Prie bet kurio „Ooma“ biuro plano galite pridėti nemokamą numerį. Pagal numatytuosius nustatymus jie iš anksto pasirinks nemokamą telefono numerį jums, tačiau jūs taip pat turite galimybę pasirinkti naują.

„Ooma“ biuro platforma aprūpinta visomis galingomis funkcijomis, kurių galite tikėtis, tokiomis kaip virtualus registratorius, rinkimas numeriais, palaikoma muzika, išmaniųjų mobiliųjų telefonų programos ir dar daugiau. Geriausia, ką sąranka padaryti yra labai lengva, ir jūs galite tai padaryti per kelias minutes.

Kainodara: Jų planas prasideda nuo 19,95 USD per mėnesį, pridedamas nemokamas telefono numeris ir 500 minučių nemokamai. Jie taip pat leidžia įsigyti papildomų minučių su nuolaida.

6. „eVoice“

„eVoice“

„eVoice“ yra populiari verslo telefonų kompanija, siūlanti tarptautinę transliaciją, ypač Jungtinėje Karalystėje. Jie siūlo verslo telefonų sistemą, virtualius numerius, nemokamus ir vietinius įvairių regionų numerius.

Jų planuose yra skambučių valdymo įrankiai, virtualus registratorius, išeinančių skambučių programa, skambučiai konferencijose ir dar daugiau. Galite gauti pasirinktinius JK, ES, Kanados, JAV ir daugelio kitų šalių telefonų numerius.

Galite pasirinkti iš kelių planų, kurių kiekviename yra skirtingas vartotojų skaičius, kuriuos galite pridėti, ir pokalbio minučių rinkinio. Skambučių peradresavimo tarifai skiriasi atsižvelgiant į jūsų vietą ir numerį, į kurį peradresuojate.

Kainodara: Nuo 7,50 £ per mėnesį 1 vartotojui.

7. „FreshCaller“

„Freshcaller“

„Freshcaller“ yra lengvai naudojamas virtualių verslo telefonų programų teikėjas. Tinka mažoms ir augančioms įmonėms, jie siūlo pagrįstos kainos planus, kad jie atitiktų visus biudžetus, įskaitant užmokesčio už minutę planą su neribotais agentais..

Galite gauti tarptautinius, nemokamus numerius, naudoti esamą numerį, užmaskuoti vietinį numerį virtualiu numeriu arba pasirinkti nemokamą numerį.

Tai apima visas įprastas jums reikalingas funkcijas, tokias kaip skambučių valdymo įrankiai, darbo valandos, mobiliosios programos, bendros linijos, skambučio laukimas, SIP ryšiai ir dar daugiau. Kai kurie planai leidžia jums ir toliau naudotis vietiniu operatoriumi, kuris yra naudingas, jei negalite perkelti savo vietinio numerio arba vietinis operatorius siūlo geresnius skambučių tarifus.

Kainodara Mokėkite už minutę arba 19 USD už agentą per mėnesį

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią jūsų verslo virtualiojo telefono programą. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip gauti nemokamą verslo el. Pašto adresą ir geriausias el. Pašto rinkodaros paslaugas smulkiajam verslui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me