7 кращих генераторів імен блогу, які допоможуть вам знайти хороші ідеї імен блогу

Вибір імені вашого блогу – дуже важливе рішення. Він відіграє вирішальну роль у брендінгу, маркетингу та SEO (оптимізація пошукових систем) вашого блогу..


Однак у мільйонах блогів в Інтернеті вже знайти важке ім’я для вашого блогу трохи важко. На щастя, є кілька розумних генераторів імен блогу, які можуть допомогти вам знайти чудові ідеї блогу.

Ці генератори імен блогу – це онлайн-інструменти, які генерують ідеї імен блогу на основі введених ключових слів. Вони використовують розумні хаки для створення унікальних імен блогу, які ви можете використовувати.

У цій статті ми поділимося деякими найкращими генераторами імен блогу, щоб допомогти вам придумати захоплюючу та фірмову назву блогу.

Кращі генератори імен блогу

Що робить добре ім’я блогу?

Хороша назва блогу – це те, що є коротким, унікальним, незабутнім та містить основні ключові слова.

Основне ключове слово вашого блогу – це основна тема всього веб-сайту. Це полегшує тим, хто цікавиться цією темою, відкрити ваш блог.

Наприклад; наше ім’я блогу – WPBeginner, який короткий, простий і легкий для запам’ятовування. Він включає ключові слова “WP” (WordPress) та “Новачок”.

Створення вашого імені блогу унікальним може допомогти створити міцний бренд. Якщо ви виберете загальне або загальне ім’я, то людям буде важко відрізнити ваш блог від інших.

Наприклад, блог “Простий долар” використовував комбінацію загальних слів, щоб створити легко запам’ятовується та запам’ятовує назву блогу.

Якщо ви створюєте особистий блог, ви також можете використовувати своє ім’я як ім’я свого блогу. Існує багато популярних блогів, названих на честь імен блогерів, зокрема Майкл Хаятт, Саєд Балхі та інші.

Щоб дізнатися більше про вибір імен блогу, перегляньте повне керівництво про те, як вибрати найкращий домен для вашого блогу.

Зважаючи на це, давайте подивимося на найкращі генератори назв блогу, щоб запропонувати чудові ідеї для наступного блогу.

Кращі генератори імен блогу на 2019 рік

Ці генератори імен блогу використовують випадкові комбінації слів із вашим основним ключовим словом, щоб допомогти вам знайти доступні імена блогів, які ви можете використовувати для створення блогу.

1. Іменник

Найкращий генератор доменних імен імен блогу Nameboy

Nameboy – найстаріший і найпопулярніший генератор імен блогу, доступний на ринку. Ця безкоштовна машина для пошуку імен проста у використанні, швидка та високоефективна.

Все, що вам потрібно зробити, – це ввести ключові слова та натиснути кнопку “Надіслати”. Тоді це створить багато імен креативних блогів на основі ваших ключових слів.

Наприклад, якщо ви хочете створити блог про фітнес, тоді ви можете шукати термін “фітнес”. Ось як ви побачите результати.

Результати пошуку імені блогу Nameboy

Тепер ви можете вибрати найкраще ім’я із сотень результатів. Якщо ви не знайдете ідеального імені, ви можете шукати знову, використовуючи різні комбінації ключових слів, синоніми тощо.

Вибравши ім’я для свого блогу, ви можете натиснути кнопку “Переглянути деталі” поруч із вибраним іменем вашого блогу. Це відкриє веб-сайт Bluehost, де ви можете зареєструвати ім’я свого блогу, а також придбати хостинг для нього.

У Bluehost ви отримаєте 60% знижки на хостинг WordPress, безкоштовний SSL та a безкоштовне доменне ім’я.

2. IsItWP

Генератор імен блогу IsItWP

IsItWP поставляється з інтелектуальним інструментом генератора імен. Це створює багато розумних пропозицій щодо імені та допомагає вибрати найкраще ім’я для вашого блогу.

Просто введіть ключові слова або назву торгової марки, а потім натисніть кнопку “Створити імена”. Після цього в ньому з’явиться список імен на основі ваших ключових слів.

Наприклад, якщо ви шукаєте імена блогу про стилі життя, можливим ключовим словом може бути “щасливе життя”. Якщо ви шукаєте це в генераторі імен IsItWP, ось як він відображатиме результати.

Результати пошуку генератора імен блоків IsItWP

Як ви бачите на скріншоті вище, ви побачите різноманітні комбінації ключових слів. Якщо ви не знайдете відповідного імені, можете знову почати новий пошук.

3. Domain.com

Пошук та реєстрація імені блогу Domain.com

Domain.com – один з найкращих реєстраторів доменних імен. Він оснащений потужним генератором імен блогів та фірм, який показує вам десятки імен блогів із відповідною вартістю на реєстрацію.

Під час пошуку за ключовим словом він спочатку перевірить наявність домену .com для цього слова. Якщо він недоступний, він відкриє для вас інші імена, пов’язані з цим. Він показує як нові, так і преміальні доменні імена.

Наприклад, спробуємо знайти ім’я для подорожевого блогу. Якщо ви введете “примітки дорожнього руху” як своє ключове слово, результати пошуку відобразяться нижче.

Результати пошуку імені блогу Domain.com

Домен .com для цього імені недоступний. Версія .net доступна за преміальну ціну. І ще є варіанти з різними розширеннями. Просто прокрутіть сторінку вниз, щоб побачити більше пропозицій щодо імені блогу.

Вибравши назву свого блогу, ви можете продовжити його реєстрацію. Domain.com – чудове місце для реєстрації домену.

Domain.com пропонує читачам WPBeginner знижки на знижку на 25%. Все, що вам потрібно зробити, це або натиснути на посилання з нашого веб-сайту, або скористатися нашим кодом купона Domain.com: nameboy

4. Доменне колесо

Доменне колесо

Доменне колесо – це дивовижний інструмент для створення імен блогу. Це допомагає швидко визначити доступні доменні імена для вашого блогу з потрібним ключовим словом.

Просто додайте одне або кілька ключових слів у поле пошуку домену та натисніть кнопку “Пошук домену”. Доменне колесо придумає багато найпопулярніших імен домену для вашого пошуку.

Наприклад, ми шукали “смачні укуси”, щоб знайти назву блогу про їжу.

Результати пошуку імені блогу доменного колеса

Якщо прокрутити сторінку результатів вниз, ви можете знайти ідеї про іменування випадкових імен з колеса домену. Це короткі назви, які, на його думку, можуть бути використані для створення хорошого бренду.

Якщо ви думаєте, що можете створити бренд, то можете розпочати роботу з одним із цих найменувань. Багато популярних брендів сьогодні розпочалися з незвичайних слів, наприклад, Google, Facebook, Reddit тощо.

5. НазваMesh

Ім'я Mesh

NameMesh дозволяє легко знаходити чудові імена блогів, пропонуючи ідеї імен у різних категоріях. Після пошуку ваших ключових слів, він відображатиме пропозиції щодо іменування в таких категоріях, як “Загальні”, “Нові”, “Короткі”, “Подібні”, “SEO”, “розваги” тощо.

Наприклад, якщо ви хочете створити спортивний блог із назвою “любитель спорту” у своєму блозі. Ось як NameMesh показує вам імена ідей для свого блогу.

Результати пошуку генератора імен Mesh блогу імен

Ви побачите кілька пропозицій щодо імені блогу для кожної категорії. Категорії допомагають вибрати ідеальне ім’я для вашого блогу.

Виберіть ім’я, клацнувши; тоді він відкриє веб-сайт GoDaddy для реєстрації. Однак ви також можете зареєструватися в інших реєстраторах, таких як Bluehost та SiteGround.

6. Lean Search Domain

Lean Search Domain - генератор доменних імен блогу

Lean Search Domain – це простий і зручний інструмент пошуку імен блогу. Її управляє Automattic, компанія, що стоїть за WordPress.com.

Після пошуку ваших ключових слів за лічені секунди відобразиться список пропозицій щодо імені блогу.

Наприклад, якщо ви плануєте завести модний блог, то, можливо, вам захочеться в назві свого блогу використовувати “топ-моду”. Давайте шукатимемо терміни.

Lean Search Domain - результати пошуку в генераторі імен блогу

Якщо вам подобається якесь ім’я в списку, натисніть на нього, щоб перевірити його наявність. Якщо вона доступна, ви побачите параметри реєстрації в Bluehost або WordPress.com.

Вибір WordPress.com означає використання конструктора веб-сайтів WordPress.com. Якщо ви хочете влаштувати свій блог самостійно, тоді ви можете зареєструвати своє ім’я блогу та придбати хостинг у Bluehost.

Для отримання більш детальної інформації дивіться наше повне порівняння на повністю розміщеному WordPress.com порівняно з власним розміщенням WordPress.org.

7. Панабея

Panabee

Panabee – це ще один дивовижний інструмент для дослідження назв блогу. Це дає простий спосіб пошуку назв блогу, генератора імен компанії та імен користувачів соціальних медіа.

Подібно до інших інструментів, наведених вище, він дає поле пошуку, де ви можете описати свою ідею двома словами. Введіть вибрані слова та натисніть кнопку “Пошук”.

Наприклад, якщо ви шукаєте назву блогу про красу, “Колос краси” може бути ключовим словом, яке ви хочете шукати. Ось як Panabee генерує назви для пошукових термінів.

Пропозиції щодо імені блогу Panabee

Неважко зрозуміти, чи є імена доступні чи ні. Назви з блакитними значками серця доступні для реєстрації, тоді як розбиті серця в помаранчевому кольорі вже взяті. Однак деякі з взятих доменів можна придбати як преміальні домени.

Вибравши ім’я, ви можете натиснути на нього, щоб продовжити реєстрацію.

Хочете зареєструвати своє ім’я блогу безкоштовно?

Вибравши ім’я свого блогу, вам потрібно буде швидко зареєструвати його, перш ніж хтось зробить. Ви також повинні переконатися, що ви отримуєте найкращу пропозицію.

Користувачі WPBeginner тепер можуть безкоштовно зареєструвати ім’я блогу в Bluehost при придбанні хостингу WordPress. Найкраща частина цієї угоди полягає в тому, що ви також отримаєте 60% знижки на хостинг.

Зазвичай ім’я домена / блогу коштує 14 доларів на рік, а хостинг-акаунт коштує близько 7,99 доларів на місяць. Але Bluehost дасть можливість запустити свій блог лише за $ 2,75 на місяць.

→ Натисніть тут, щоб заявити про це ексклюзивне угода Bluehost ←

Якщо вам потрібна допомога у створенні свого блогу, перегляньте наш покроковий посібник щодо створення блогу для початківців.

Це все! Ми сподіваємось, що ці генератори імен блогу допомогли вам придумати класну назву блогу. Якщо ви хочете заробити на своєму блозі, перегляньте наш посібник з 25 перевірених способів заробити гроші в Інтернеті за допомогою блогу WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me