7 кращих хостингів для подкастів на 2020 рік (більшість безкоштовних)

Кілька наших читачів запитали нас щодо пошуку найкращого сервісу хостингу подкастів.


Хостинг подкастів відрізняється від хостингу веб-сайтів, оскільки він пропонує конкретні інструменти, побудовані для оптимізації роботи з абонентами (про це ми розповімо далі в статті).

Вибір надійної хостингової платформи для підкастів має вирішальне значення для вашого подкасту, оскільки він допоможе вам швидше розробити аудиторію, полегшивши керування файлами подкастів..

У цій статті ми порівняємо найкращі хостинг-компанії, які ви можете використовувати. Багато з них безкоштовні, а деякі стягують невелику плату, оскільки вони пропонують кращу підтримку та інструменти.

Порівняно найкращі хостинг-компанії, які проводять подкасти

Що таке хостинг Podcast і навіщо це потрібно??

Хостинг Podcast – це спеціалізована послуга, яка пропонує зберігати та доставляти медіа-файли, пов’язані з подкастом.

Як і вам потрібна служба розміщення веб-сайтів, щоб зберігати всі файли вашого веб-сайту, хостинг подкастів пропонує ту саму послугу, але для медіа-файлів вашого подкаста..

Тепер ви можете задатися питанням, чи не можу я просто використовувати хостинг свого веб-сайту для зберігання своїх файлів подкастів?

Ви можете це зробити, але це не було б добре для вашого веб-сайту чи ваших слухачів.

Розумієте, епізоди подкастів – це великі файли. Доставлення їх з одного сервера потребуватиме багато ресурсів сервера.

Це зробить ваш веб-сайт повільніше, і він навіть може вийти з ладу під час великого навантаження.

Якщо кілька користувачів почне завантажувати одночасно, то більшість спільних служб хостингу просто заблокують процеси, що займають серверні ресурси. Це означає, що користувачі не зможуть завантажити ваш подкаст.

І саме тому вам потрібна хостингова послуга подкастів.

Чому хостинг подкастів?

Ці компанії спеціалізуються на зберіганні та доставці великих медіа-файлів. Вони створені спеціально для подкастів та мають спеціалізовані інструменти для обробки медіафайлів.

Ви також отримуєте підтримку людей, які є фахівцями в цій галузі. Це робить величезну різницю в довгостроковій перспективі.

Зважаючи на це, давайте подивимося на найкращі хостинг-сервіси, які ви можете використовувати.

Найкращі хостингові послуги

Існує багато компаній, які пропонують послуги хостингу для подкастів. Однак ми будемо шукати найпростіші у використанні, пропонуємо чудові інструменти та підтримку, і звичайно гнучкість у розмірах файлів.

Ось наші вибори найкращих хостинг-послуг підкастів.

1. Підбей

Підбей

Podbean – найкращий постачальник послуг хостинг послуг на подкасті на ринку. Вони пропонують необмежені плани хостингу для подкастів з необмеженою пропускною здатністю.

Він також включає в себе прекрасні інструменти дизайну для розміщення вашого веб-сайту з налаштованими темами. Ви також можете легко вставляти програвач підкастів Podbean безпосередньо у свої публікації та сторінки WordPress.

Крім цього, вони також мають інструменти просування подкастів, які автоматично надсилають ваші епізоди у всі найпопулярніші каталоги подкастів. Це дозволяє вашій аудиторії використовувати свої бажані інструменти для прослуховування та завантаження подкастів.

Podbean також пропонує рекламний ринок, який надає можливість подкастерам монетизувати свій вміст. Вони також мають величезну спільноту подкастів, які вже використовують Podbean як свою платформу подкастингу.

Ціноутворення: Безкоштовний план з обмеженим сховищем, платні плани починаючи з 9 доларів на місяць з необмеженим сховищем.

2. BuzzSprout

Buzzsprout

BuzzSprout – один з найпростіших у використанні хостинг-провайдерів для підкастів для початківців. Вони займаються цим бізнесом з 2009 року і створили потужну спільноту подкастерів, яка включає в себе кілька найкращих подкастерів навколо.

Якщо ви тільки починаєте роботу, то ви побачите, що це неймовірно просте у використанні. Просто завантажте свій медіа-файл, і він автоматично піклується про інше.

Вони також автоматично надсилатимуть ваші епізоди у всі найпопулярніші каталоги подкастів, що гарантує, що ваш подкаст доступний на всіх пристроях та додатках.

Їх вбудований програвач подкастів виглядає чудово і добре працює на всіх розмірах екрана. Він показує обкладинку, кнопки спільного використання в соціальних мережах, елементи пропуску вперед та назад тощо.

Вони також пропонують безкоштовний плагін WordPress, який робить вбудовування ще простішим.

Якщо ви не хочете робити веб-сайт, BuzzSprout може зробити його для вас. Ви можете налаштувати його дизайн та використовувати своє власне доменне ім’я.

Мінус полягає в тому, що навіть їхні платні плани мають обмеження для зберігання та пропускної здатності.

Ціноутворення: Обмежений безкоштовний план на 90 днів. Платні плани починаються з 12 доларів на місяць за три години завантаження.

3. Блюбрі

Blubrry

Blubrry пропонує гнучкі плани хостингу для подкастів як для нових, так і для досвідчених подкастів. Вони пропонують популярний плагін для підкастів WordPress під назвою PowerPress, що дозволяє надто просто керувати подкастом безпосередньо зі свого веб-сайту WordPress.

Використання Blubrry з PowerPress полегшує завантаження епізодів подкастів безпосередньо на ваш хостинг-провайдер. Це також дозволяє легко надсилати свій подкаст на Apple Podcasts (раніше iTunes) та Google Podcasts.

Це робить ваші подкасти легко відкритими в додатку Google Home, Assistant та Google Podcast на пристроях Android.

Blubrry також пропонує параметри монетизації, статистику подкастів, функції спільного використання соціальних мереж тощо.

Ціноутворення: Починаючи з 12 доларів на місяць із 100 Мб пам’яті щомісяця.

4. Транзистор

Транзистор

Транзистор – це потужний, але простий у користуванні сервіс хостингу подкастів для професіоналів та початківців. Вони пропонують необмежені плани хостингу для подкастів, а це означає, що вони не стягують плату за години завантаження, як це роблять інші хости.

Вони дозволяють неймовірно легко завантажувати свої медіа-файли і публікувати його. Вони також пропонують аналітику подкастів, так що ви можете побачити, як виконується кожен епізод.

Їх вбудований код дозволяє легко додавати кожен епізод до ваших публікацій та сторінок WordPress. Якщо у вас немає веб-сайту, вони можуть швидко створити його.

На що слід звернути увагу, це те, що їхні плани обмежують кількість завантажень. Що означає, що вам потрібно оновити свій план, коли ваш подкаст росте.

Ціноутворення: Починаючи з 19 доларів на місяць для до 10000 завантажень щомісяця,

5. Розумний програвач Podcast

Розумний програвач Podcast

Незалежно від того, який хостинг-сервіс для підкастів ви вибрали, вам знадобиться медіаплеєр, щоб правильно вставляти та відображати подкасти на своєму веб-сайті.

Деякі компанії з подкастингу мають власні вбудовані плеєри, а деякі – ні. Проблема полягає в тому, що вони виглядають не так добре, як спритний плеєр подкастів, і вони точно не мають однакових варіантів налаштування..

Smart Podcast Player – найкращий медіаплеєр для веб-сайтів подкастів.

Це дозволяє відображати прекрасний медіаплеєр на своєму веб-сайті. Ви можете відображати на окремих сторінках епізоду для свого подкасту або на домашній сторінці. Користувачі можуть переглядати епізоди, використовувати екранні елементи керування, ділитися вашим подкастом тощо.

Це красиво виглядає на всіх пристроях та розмірах екрана. Ви також можете налаштувати його кольори відповідно до вашого веб-сайту та зробити його липким зверху чи знизу.

Крім того, що допомагає знаходити нових слухачів, це також допомагає розширити список електронних листів та збільшити кількість відвідувачів, які повертаються на ваш веб-сайт.

Цей інструмент використовується всіма найкращими підкастерами у світі, а його створила команда Пат Флінн.

Ціноутворення: Починаючи з 8,09 дол. США на місяць (щомісячно тарифікується)

6. Лібсин

Лібсин

Libsyn – ще один надійний постачальник хостингових послуг. Вони пропонують просту у користуванні платформу, яка ставить ваш бренд у центр та допомагає просувати ваш подкаст на різних платформах, додатках та пристроях.

Libsyn розпочав свою діяльність у 2004 році, що робить її одним із перших постачальників послуг хостингу для подкастів. Він був створений подкастерами для інших подкастерів і має велику спільноту користувачів, включаючи деяких найвпливовіших подкастерів..

Вони пропонують хостинг підкастів з різними лімітами пам’яті щомісяця, але з необмеженою пропускною здатністю. Вони пропонують варіанти монетизації, детальну аналітику та інтеграцію WordPress зі своїм плагіном під назвою Libsyn Publisher Hub.

Ціноутворення: Починаючи з 5 доларів на місяць з 50 Мб щомісячного зберігання.

7. SoundCloud

SoundCloud

SoundCloud – популярна платформа для хостингу музики та подкастів. Хороша річ у тому, що ви можете вставити будь-який епізод подкастів із SoundCloud, просто розмістивши URL-адресу в будь-якому місці своїх публікацій та сторінок WordPress..

SoundCloud безкоштовний протягом 3 годин завантажень. Їх вільний план дає хорошу вихідну точку для початківців, які хочуть спробувати спочатку води.

Їх платні плани надходять із більшою кількістю пам’яті, пропускною здатністю, розширеною статистикою, монетизацією та розповсюдженням. Це простий у використанні, але не самий гнучкий або налаштований план хостингу подкастів.

Ціноутворення: Безкоштовний план з обмеженням на завантаження 3 години. Платні плани починаються від 6 доларів на місяць.

Який найкращий хостинг-сервіс Podcast?

Як ви бачите, що багато хостинг-сервісів підкастів пропонують подібні плани з відповідними функціями. Деякі ставлять обмеження на місце для зберігання, а деякі обмежують завантаження.

Враховуючи ці фактори, ми рекомендуємо Podbean як загальну найкращу хостинг-послугу. Їх плани мають необмежений обсяг пам’яті та пропускну спроможність із неймовірно простою у користуванні платформою. Вони також дозволяють легко просувати свій подкаст у різних службах.

Наша друга рекомендація буде BuzzSprout. Це одне з найпростіших хостинг-рішень для підкастів, ідеально підходить для початківців.

Як запустити подкаст?

Окрім послуги хостингу підкастів, вам також знадобиться веб-сайт. Це буде ваш підкаст в Інтернеті, де ви будете рекламувати його та допомагати користувачам відкривати більше вмісту.

Щоб створити веб-сайт, вам знадобиться доменне ім’я та обліковий запис хостингу веб-сайту.

Ім’я домену зазвичай коштуватиме вам 14,99 доларів на рік, а плани розміщення веб-сайтів починаються від 7,99 дол. США на місяць, які зазвичай платять щороку.

Оскільки ви тільки починаєте, ви хочете заощадити гроші, коли зможете.

На щастя, наші друзі в Bluehost пропонують користувачам WPBeginner безкоштовний домен та щедру знижку на хостинг.

→ Стверджуйте цю ексклюзивну пропозицію Bluehost ←

Повні покрокові інструкції див. У нашому посібнику щодо створення веб-сайту.

Далі вам потрібно буде налаштувати свій подкаст. Ми створили покроковий посібник, щоб створити подкаст для початківців, він пройде вас через повну налаштування, включаючи, як записувати ваші подкасти.

Яке обладнання вам потрібно для подкастингу?

Багато професійних подкастер використовують різноманітне обладнання для запису подкастів. Сюди входять мікрофони, аудіоінтерфейс, змішувачі, вітрове скло, шокові кріплення тощо.

Все це обладнання коштує чималих грошей.

Однак вам не потрібно всі вони лише для запису Podcast. Єдине обладнання, яке ми рекомендуємо купувати з самого початку – хороший мікрофон.

Ми рекомендуємо використовувати Rode Podcaster, який можна підключити до комп’ютера за допомогою USB-порту.

Якщо ви можете зекономити трохи більше, тоді ви можете придбати комплект Rode Podcaster, який поставляється із стрілою стріли та ударним кріпленням.

Альтернатива: Samson C01UCW – хороший мікрофон початкового рівня для запису подкастів.

Як тільки ваш подкаст росте, і ви заробляєте на ньому гроші, ви можете інвестувати гроші в покращення налаштувань. Але пам’ятайте, що ви не можете щось покращити, якщо цього не почати, просто почніть!

Як просувати свій подкаст

Багато з вищезгаданих служб хостингу подкастів дозволяють автоматично надсилати свій подкаст у різні каталоги подкастів та пошукові системи.

Ви також можете подати свій підкаст вручну. Після затвердження вашого подкасту та всі його епізоди стануть відкритими на цих платформах.

Ваш подкаст публікується як RSS-канал. Вам потрібно буде скопіювати URL каналу підкастів, наданий службою хостингу підкастів.

Як подати свій подкаст в iTunes або Apple Podcasts

iTunes – це найбільший у світі каталог подкастів, що дозволяє користувачам підписуватися на подкасти за допомогою своїх iPhone, комп’ютерів Apple, iPod та інших пристроїв Apple.

Спочатку вам потрібно буде увійти на веб-сайт iTunes Connect за допомогою свого ідентифікатора Apple. Якщо у вас його немає, підпишіться, щоб створити його безкоштовно.

Після входу в систему натисніть кнопку Podcasts Connect.

Підкасти Підключення

На наступному екрані введіть URL-адресу каналу підкастів та натисніть кнопку Підтвердити.

iTunes Submit

iTunes тепер отримає вашу інформацію про подкаст. Натисніть кнопку “Надіслати”, щоб продовжити.

iTunes тепер перегляне ваше подання про подкаст, і ви отримаєте сповіщення електронною поштою, коли його буде затверджено.

Як подати свій подкаст в Google Podcasts

Google Podcasts – це альтернатива Google Apple Podcasts та iTunes.

Щоб надіслати свій подкаст, потрібно відвідати веб-сайт Google Play Music і натиснути кнопку Опублікувати.

Публікуйте Google Podcast

Це перенесе вас до консолі управління Podcast, де потрібно ввести URL-адресу каналу Podcast.

Надіслати канал підкастів

Далі вам потрібно буде підтвердити право власності електронною поштою та надіслати свій канал підкастів на розгляд. Після затвердження вашого Podcast з’явиться список у Google Podcasts.

Просування вашого подкасту на власному веб-сайті

Наявність веб-сайту WordPress для вашого подкасту дає вам безліч варіантів просування вашого подкасту.

Спочатку ми рекомендуємо вам дотримуватися нашого посібника з WordPress SEO, щоб переконатися, що ваш веб-сайт підкастів отримує пошуковий трафік.

Тепер, коли люди почнуть відвідувати ваш веб-сайт, ви помітите, що більшість із них просто залишають, не підписуючись на ваш подкаст. Тут надходить електронний маркетинг.

Вам потрібно запустити електронну розсилку, яка дозволяє користувачам підписатися на ваш подкаст електронною поштою.

Багато початківців подкастерів знаходять багато нових слухачів і підписників, проводячи конкурс на роздачу. Ми рекомендуємо використовувати RafflePress, який є найкращим плагіном для видачі WordPress. Це дозволяє створювати вірусні конкурси, які допоможуть швидко отримати більше відвідувачів вашого веб-сайту.

Щоб отримати додаткові поради, перегляньте наш посібник щодо збільшення трафіку веб-сайту та збільшення кількості відвідувачів вашого сайту.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий хостинг-сервіс підкастів для запуску свого подкасту. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом про те, як створити професійну електронну адресу для бізнесу, щоб охопити спонсорів та віртуальний номер телефону для бізнесу, який слід використовувати разом із вашим подкастом..

І останнє, але не менш важливе, ознайомтеся з нашим керівництвом про обов’язкові плагіни WordPress для вирощування вашого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map