7 кращих місць для пошуку преміум-доменного імені для продажу (+ поради експертів)

Багато читачів нас часто запитували про найкращі місця для пошуку преміальних доменних імен для продажу.


На ринку є багато реєстраторів доменних імен, кожен з них намагається продати вам найкращі доменні імена.

Однак не всі вони пропонують вам найкращі інструменти для пошуку ідеального доменного імені. Деякі навіть намагаються продати вам менш відомі розширення домену за нижчими цінами.

Це утрудняє початківців дослідженню доменних імен та знаходить фірмове ім’я для свого бізнесу чи блогу.

У цій статті ми поділимося найкращими місцями для пошуку доменних імен для продажу, включаючи нові, минулі та преміальні доменні імена. Ми також поділимося експертними порадами, як зробити належну ретельність при купівлі преміального доменного імені.

Які найкращі місця для пошуку доменного імені для продажу

Реєстратори доменних імен

Перше місце для початку пошуку домену – через реєстратор доменних імен. Це компанії, дозволені ICANN продавати доменні імена широкій публіці.

Однак не всі реєстратори доменів однакові.

Деякі намагаються агресивно продавати інші сервіси, які можуть вам не знадобитися. Інші намагаються заблокувати вас, ускладнюючи передачу вашого доменного імені.

Нижче наших постачальників, які ми використовуємо та рекомендуємо.

1. Domain.com

Domain.com

Domain.com – найкращий реєстратор доменних імен на ринку. Це швидкий і простий інструмент пошуку домену, який допоможе вам легко знайти доменне ім’я, доступне для продажу.

Вони пропонують усі доменні імена верхнього рівня за дуже конкурентоспроможними цінами на новіші доменні імена.

Якщо ви шукаєте доменні імена в продажу, просто натисніть на вкладку преміум-доменів, щоб знайти унікальні, фірмові і короткі доменні імена..

Пошук преміум-домену

Преміальні доменні імена зазвичай дорожчі, але ви маєте кращий вибір.

Domain.com полегшує управління своїми доменами за допомогою більш простої області управління доменом. Звідти ви можете вказати своє доменне ім’я на будь-яку хостинг-компанію та почати робити веб-сайт.

Пошук преміум-імен домену на ринках доменів

Імена домену – прибутковий бізнес. Ви можете думати про це як про нерухомість для Інтернету.

Тисячі людей торгують доменними іменами щодня, а це означає, що в будь-який час у продажу є доменні імена преміум-класу від інвесторів домену.

Ви можете знайти ці доменні імена на доменних ринках. Тут користувачі можуть перелічити свої доменні імена для продажу, дозволяючи іншим шукати, робити пропозицію або безпосередньо купувати ім’я за преміальною ціною.

2. Седо

Седо

Sedo – це одне з найбільших доменних ринків у світі. Вони забезпечують надійну та безпечну платформу для власників доменів, щоб перелічити свої доменні імена для продажу.

Тут ви знайдете безліч преміальних доменних імен. Деякі з них використовувалися в минулому, але більшість з них ніколи не використовуються для створення веб-сайту.

Sedo – це також відмінна платформа для дослідження вашого доменного імені. Ви можете знайти цікаві ідеї, що відповідають вашим ключовим словам, які ви зможете використовувати для пошуку подібних доменних імен за звичайною ціною.

3. Фліппа

Фліппа

Flippa – це провідна у світі платформа з продажу інтернет-підприємств, веб-сайтів та доменних імен. Це ринок, де продавці перелічують свої доменні імена для продажу. Більшість із них – преміальні доменні імена, перелічені на аукціоні чи прямій купівлі.

Ви можете дивитися доменні імена, слідкувати за аукціонами або входити на аукціон, встановлюючи ставки за доменними іменами.

Якщо ваша ставка прийнята, ви можете дотримуватися правил оплати. Зазвичай продавці використовують службу депонування Flippa для безпечних платежів та передачі реєстрації покупцеві.

4. GoDaddy

GoDaddy

GoDaddy – найбільший реєстратор доменних імен у світі. Вони управляють мільйонами доменних імен для дуже великої кількості клієнтів у всьому світі.

Вони пропонують інструменти дослідження домену, генератор доменних імен, послугу брокера домену та інше. У них також є власний ринок преміум-домену з аукціонами.

Однак, будучи великим бізнесом, вони пропонують безліч інших послуг та розпродажів, що може бути трохи непосильним для початківців.

Багато альтернатив GoDaddy пропонують більш цілеспрямовані, дешевші та кращі послуги, щоб конкурувати, що, в кінцевому рахунку, приносить користь клієнтам.

Пошук доменних імен для продажу на форумах

Існують тисячі інтернет-спільнот та форумів, де власники веб-сайтів можуть обговорювати бізнес-ідеї в Інтернеті, методи маркетингу та створення веб-сайтів.

Деякі з цих інтернет-спільнот зосереджуються виключно на торгівлі доменними іменами, а інші мають спеціальні підфоруми для цієї теми. Ось декілька онлайн-форумів, за допомогою яких можна знайти доменні імена, доступні для продажу, включаючи термін дії доменних імен або незабаром закінчується термін дії домену.

5. NamePros

NamePros

NamePros – одна з провідних інтернет-спільнот з купівлі та продажу доменних імен. Це також чудове місце, щоб дізнатися про створення інтернет-бізнесу, інвестиції в доменні імена та пошук унікальних ідей доменних імен.

У них є спеціалізований розділ ринку доменних доменів, де продавці можуть перелічити свої доменні імена у продажу. Домени вказані як аукціони, купіть зараз, торгуйтесь і зробіть пропозицію.

6. DNForum

DNForum

DNForum – ще одне популярне інтернет-співтовариство для пошуку унікальних доменних імен. Форум використовується як продавцями, так і покупцями для торгівлі доменами, проведення аукціонів, надання пропозицій або звернення за допомогою до брокерів доменних імен, щоб знайти вам унікальну ідею.

Отримайте безкоштовне доменне ім’я через хостинг

Якщо ви просто хочете зареєструвати нове доменне ім’я для свого бізнесу, то найпростіший спосіб отримати безкоштовне доменне ім’я – це підписатись на обліковий запис хостингу веб-сайту. Таким чином ви можете заощадити гроші на реєстрації доменних імен та швидко зробити веб-сайт відразу.

7. Блюхост

Bluehost

Bluehost – одна з найбільших хостингових компаній у світі та офіційно рекомендована хостинг-провайдером WordPress та WooCommerce.

Вони погодилися запропонувати користувачам WPBeginner безкоштовне доменне ім’я + SSL-сертифікат та щедру знижку на хостинг. Почати можна лише за $ 2,75 на місяць.

→ Натисніть тут, щоб заявити про це ексклюзивне угода Bluehost ←

Як знайти велике доменне ім’я для продажу

Є так багато місць, де ви можете знайти доменні імена, доступні для продажу. Однак це дуже конкурентоспроможний бізнес, і якщо ви не будете обережні, то можете в кінцевому рахунку заплатити набагато більше за доменне ім’я.

Спочатку рекомендуємо вам знайти унікальну ідею доменного імені власноруч. Використовуйте інструмент перевірки доступності домену на Domain.com, щоб дізнатися, чи потрібне ім’я для реєстрації.

Таким чином, ви зможете знайти доменне ім’я за звичайною ціною, яка може становити від 10-14,99 доларів на рік.

Дивіться наш посібник про те, як знайти доменне ім’я, щоб отримати кілька порад щодо створення цікавих ідей для вашого домену.

Пошук преміального доменного імені для продажу

Пошук доменного імені може бути важким. Ви можете відчути, що всі хороші ідеї доменних імен вже прийняті.

Однак якщо ви готові вкласти гроші в придбання коротшого, більш фірмового та розумного доменного імені, то ринки доменних товарів можуть стати хорошим ресурсом.

Це допоможе вам звузити пошук та отримати доменне ім’я, яке не доступне для реєстрації.

Ми рекомендуємо використовувати такі платформи, як Sedo та Flippa, щоб знайти унікальні преміальні доменні імена у продажу. Ці платформи пропонують кращі інструменти для безпечної передачі права власності на домен, кращі інструменти для оцінки репутації продавця та довіряють законним компаніям у всьому світі..

Як зробити належну старанність при купівлі преміального домену у продажу

Після того, як ви знайшли унікальне доменне ім’я, яке ви хочете придбати, настав час зробити належну ретельність, перш ніж рухатися вперед.

Імена доменів, які вже були використані, можуть бути переведені в чорний список, позначені як спам або мати погану репутацію. Купівля такого доменного імені може вплинути на ваш бізнес.

На щастя, є інструменти, які ви можете використовувати для виконання домашніх завдань перед покупкою.

По-перше, ви хочете переконатися, що доменне ім’я не є зареєстрованою торговою маркою існуючого бізнесу.

Відповідно до правил ICANN, якщо доменне ім’я порушує зареєстровану торгову марку компанії, то ця компанія може заявити доменне ім’я або попросити зняти його.

Ви можете перевірити базу даних патентів та торговельних марок США, щоб швидко здійснити пошук торговельної марки для вашого доменного імені, щоб побачити, чи воно вже зареєстроване бізнесом..

Далі ви хочете дізнатися, чи доменне ім’я раніше використовувалося для створення веб-сайту. Простий спосіб зробити це за допомогою машини Wayback. Цей масивний архів сканує Інтернет та робить знімки веб-сайтів.

Wayback машина

Ви також хочете шукати історичні записи доменного імені за допомогою інструментів Whois. Це дозволяє вам бачити, коли створено, останнє оновлення доменного імені, зміни DNS та історичні дані.

Хто є

Нарешті, ви хочете перевірити, чи не було допущено доменне ім’я для надсилання спаму, поширення зловмисного програмного забезпечення чи інших зловмисних дій. Ви можете виконати швидкий тест перевірки здоров’я домену, щоб побачити, чи піднімає він червоні прапори.

Перевірка стану домену

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі місця для пошуку доменного імені для продажу. Ви також можете побачити наш вибір найкращих служб ділових телефонів та найкращі послуги маркетингу електронною поштою, які ви можете використовувати для розширення свого бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me