7 кращих плагінів WooCommerce Dropshipping (порівняно)

Ви хочете створити власний магазин дропшипінгу за допомогою WooCommerce? За замовчуванням у WooCommerce бракує функцій, які вам знадобляться для ефективного ведення дропшиппінга.


На щастя, існує кілька чудових плагінів WooCommerce, які заповнили цю прогалину. Ці плагіни дозволяють вам запустити магазин дропшипінгу, пропонуючи своїм клієнтам безперешкодне враження від користувачів.

У цій статті ми порівняємо найкращі плагіни WooCommerce, що допоможуть вам знайти найкраще рішення для вашого бізнесу..

Порівнюючи найкращі плагіни для дропшипінгу WooCommerce

Що таке Dropshipping?

Dropshipping – це інтернет-бізнес, де магазин електронної комерції не зберігає товари на складі. Натомість він виконує замовлення, купуючи продукцію у постачальників, а потім доставляючи їх безпосередньо клієнтам.

Через низькі накладні витрати, дропшипінг став популярним способом заробляти гроші в Інтернеті. Є багато місць, де можна знайти товари, пропоновані сторонніми постачальниками, які готові доставити її безпосередньо вашим клієнтам.

Ви навіть можете отримати ці товари, що постачаються з власним брендом та упаковкою. Це дозволяє побудувати розпізнавання бренда для подальшого розширення бізнесу в галузі електронної комерції в майбутньому.

Як почати дропшипінг-бізнес

Розпочати власний бізнес з електронною комерцією, що доставляє краплі, легко і вимагає дуже невеликих інвестицій.

Для започаткування бізнесу з доставкою крапель вам знадобляться наступні елементи.

 • Хостинг веб-сайтів WordPress (тут зберігатимуться файли вашого веб-сайту)
 • Ім’я домену (це адреса вашого магазину, наприклад, wpbeginner.com)
 • Розширення Dropshipping для WooCommerce (платформа для створення інтернет-магазину)

Ціни на хостинг веб-сайтів починаються від $ 7,99 на місяць (зазвичай платять щорічно), а доменне ім’я обійдеться вам приблизно в $ 14,99 на рік.

Тепер це значна сума, якщо ви тільки починаєте.

На щастя, Bluehost, одна з найбільших хостинг-компаній у світі, погодилася запропонувати користувачам WPBeginner знижку 60% на веб-хостинг та безкоштовне доменне ім’я. Вони також є офіційно рекомендованим хостинг-провайдером WooCommerce.

→ Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost ←

В основному, ви зможете розпочати роботу за $ 2,75 на місяць.

Після реєстрації Bluehost автоматично встановить WordPress для вас. Ви отримаєте електронний лист із реквізитами для входу, щоб увійти на панель керування хостингом.

Інформаційна панель Bluehost

Звідси потрібно увійти на адміністративну панель адміністратора вашого сайту WordPress.

Тепер, коли ваш сайт WordPress готовий, наступним кроком є ​​встановлення та активація плагіна WooCommerce. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Потрібна додаткова допомога, дивіться наш посібник про те, як створити інтернет-магазин для отримання детальних інструкцій.

Після того, як ви встановите WooCommerce, наступним кроком буде вибір плагіну дропшипінгу. Це допоможе вам перетворити ваш магазин електронної комерції в платформу доставки крапель.

Кращі плагіни дропшипінгу WooCommerce

Існує кілька плагінів для дропшипінгу WordPress, і кожен з них має різний набір функцій. Вам потрібно знайти той, який найкраще працює з обраним вами ринком.

Наш №1 критерій найкращого плагіну WooCommerce дропшиппінгу полягає в тому, що він повинен полегшити імпорт продуктів.

Ось наші найкращі вибір найкращих плагінів WooCommerce дропшипінгу.

1. AliDropship

AliDropship

AliDropship – це чудовий плагін WooCommerce, який спеціально продається разом з постачальниками AliExpress. Це дозволяє дуже легко імпортувати продукти безпосередньо з AliExpress у ваш магазин WooCommerce.

Це дозволяє автоматично коригувати ціноутворення та інвентар на товари дропшипінгу. Ви можете встановити змінні ціни для автоматичного коригування цін на основі налаштувань прибутку.

Плагін автоматизує виконання замовлення лише одним натисканням кнопки. Він також відстежує ваші замовлення та надсилає клієнтам електронні повідомлення про їх статус.

Він коштує 89 доларів США (разовий платіж) з безкоштовними оновленнями, довічним використанням та необмеженими замовленнями та продуктами.

2. WooDropship

WooDropship

WooDripship допомагає вам легко імпортувати продукти з AliExpress у ваш магазин WooCommerce. Він оснащений розширенням Google Chrome, що дозволяє швидко додавати продукти у ваш магазин під час перегляду AliExpress.

Плагін автоматично синхронізує товарний запас, щоб переконатися, що ваші користувачі не замовлять товар, який не продається. Він також автоматично синхронізує ціноутворення, і ви навіть можете встановити правила для автоматичного додавання цін із бажаною нормою прибутку.

WooDropship також допомагає вам імпортувати зображення продуктів та редагувати їх, щоб видалити AliExpress водяний знак.

Ціноутворення починається від 14,99 дол. США на місяць з обмеженими товарами та замовленнями. Якщо ви хочете необмежену кількість замовлень, тоді вам знадобиться їхній найвищий план, який коштує 49,99 дол. США на місяць.

3. DropshipMe

DropshipMe

DropshipMe – ще один плагін для дропшиппінгу WordPress, який дозволяє імпортувати продукцію із списку кураторів, що продаються найкраще. Це дозволяє легко створити повністю функціональний магазин з детальними даними про товар.

Усі назви продуктів, опис та зображення вже оптимізовані для найкращих перетворень. Він також імпортує реальні відгуки клієнтів, щоб додати соціальний доказ на ваші сторінки товарів.

DropshipMe також вибирає кращих постачальників із перевіреним досвідом, щоб переконатися, що ваші замовлення доставлені вчасно та відповідають очікуванням клієнтів..

Їх ціна базується на кількості пакунків, які ви імпортуєте. Ви один раз сплачуєте за імпорт цих продуктів, а потім купуєте інший пакет, щоб імпортувати більше продуктів, якщо потрібно.

4. WP Amazon Shop

Партнерська компанія WP Amazon і дропшипінг

WP Amazon Shop – філія Amazon та плагінів дропшипінгу. Як випливає з назви, плагін працює з Amazon і дозволяє легко шукати мільйони продуктів прямо з інформаційної панелі WordPress.

Ви можете вибрати та імпортувати продукти Amazon у свій магазин WooCommerce лише за кілька кліків. Він автоматично додає ідентифікаційний номер вашої філії до URL-адреси продукту.

Це також дозволяє додавати автоматичні відсоткові базові ціни для дропшипінгу. Таким чином, вам не потрібно коригувати ціни на кожен товар, який ви імпортуєте. Плагін також дозволяє імпортувати зображення товарів на ваш веб-сайт. Потім ви можете обрізати та редагувати зображення в WordPress на свій смак.

Ціни на плагін починаються від $ 59 за ліцензію одного сайту.

5. Дропшипінг WooCommerce

Дропшипінг WooCommerce

Розширення WooCommerce Dropshipping дозволяє імпортувати продукти за допомогою файлу CSV. Ви також можете вручну додавати постачальників у свій магазин WooCommerce.

Він автоматично надсилає постачальникам повідомлення про замовлення постачальника для виконання замовлення. Він також генерує упаковку PDF для упаковки для постачальника.

На відміну від інших плагінів у нашому списку, WooCommerce Dropshipping не дозволяє вам шукати товари та імпортувати їх на льоту. Він також не має динамічного ціноутворення, синхронізації доступності продукту та деяких інших функцій, пропонованих популярними плагінами у цьому списку.

Ціни на плагін починаються від 49 доларів за ліцензію на один сайт з підтримкою та оновленнями на 1 рік.

Бонусні плагіни для магазинів дропшипінгу WooCommerce

Окрім розширення дропшиппінгу, вам знадобляться інші плагіни, щоб виростити веб-сайт. Нижче наведено декілька плагінів, які допоможуть вам запустити та розвинути свій дропшипінг-бізнес.

6. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights – найкращий плагін Google Analytics для WordPress. Це дозволяє відслідковувати ваші найпопулярніші товари в WooCommerce, що допомагає приймати рішення, керовані даними, вибираючи товари для вашого магазину дропшиппінгу.

Ви також можете використовувати MonsterInsights для відстеження користувачів WooCommerce в Google Analytics. Використовуючи цей показник, ви можете побачити, як користувачі взаємодіють із продуктами вашого магазину.

7. Додаток WooCommerce для WP All Import

WooCommerce WP All Import

Додаток WooCommerce для плагіна WP All Import дозволяє вам легко імпортувати продукти до наявного магазину дропшипінгу з будь-якого файлу XML або CSV.

Він постачається з інтуїтивним імпортером перетягування, який дозволяє вибирати або виключати будь-які продукти на льоту. Ви можете імпортувати зовнішні продукти, зображення товарів, змінні продукти тощо.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни WooCommerce дропшиппінгу для вашого магазину електронної комерції. Ви також можете побачити наш список найкращих тем WooCommerce, щоб створити приголомшливий магазин дропшипінгу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map