7 кращих постачальників послуг SMTP з високою надійністю електронної пошти (2020)

Шукаєте кращих постачальників послуг SMTP?


Постачальник послуг SMTP допомагає вам надійно надсилати електронні листи з вашого веб-сайту своїм користувачам.

SMTP-сервери спеціально налаштовані на те, щоб ваші електронні листи надходили до вхідних повідомлень користувачів і не потрапляли до папки небажаної пошти..

У цій статті ми поділимося кращими постачальниками послуг SMTP з високою надійністю електронної пошти. Ми також покажемо вам, як надсилати свої електронні листи WordPress за допомогою цих сервісів SMTP.

Кращі постачальники послуг SMTP для більшої доступності

Чому вам потрібен постачальник послуг SMTP для електронних листів WordPress?

Всі веб-сайти WordPress багато в чому покладаються на електронну пошту для виконання різних завдань. Наприклад:

  • Відновлення втраченого пароля
  • Реєстрація нового акаунта
  • Повідомлення для коментарів, нових статей, зміни пароля тощо
  • Якщо це інтернет-магазин, то відправлення клієнтів підтверджує замовлення, рахунки-фактури та інформацію про доставку електронною поштою.

За замовчуванням WordPress налаштований на надсилання електронних листів за допомогою функції PHP mail (). Це основна причина, чому користувачі скаржаться на те, що WordPress не надсилає електронну пошту.

Існує ряд проблем з методом пошти за замовчуванням, і чому він не працює.

Більшість хостинг-провайдерів не мають належну настройку цієї функції. Деякі навіть відключають його повністю, щоб запобігти зловживанням їх серверами.

Неправильне використання цієї функції є поширеною проблемою, оскільки вона не вимагає автентифікації і може використовуватися для надсилання спам-листів.

Навіть якщо функція пошти працює на вашому хостингу WordPress, іноді ваші електронні листи WordPress все ще можуть потрапити в спам, оскільки більшість спам-фільтрів перевірять електронну пошту відправника, місцеположення, доменне ім’я, і вона позначить електронну пошту вашого веб-сайту як підозрілу чи спам..

Єдиний спосіб вирішити цю проблему – за допомогою SMTP-сервера для надсилання електронних листів WordPress.

Що таке SMTP?

SMTP або Simple Protocol Transfer Protocol – галузевий стандарт для надсилання електронних листів в Інтернеті. Він використовує належну автентифікацію, що збільшує шанси на те, що ваші електронні листи дійсно будуть доставлені у папці “Вхідні”.

Є як платні, так і безкоштовні постачальники послуг SMTP. Насправді ви можете отримати безкоштовний обліковий запис SMTP з діловою електронною адресою від Google чи Outlook.

Однак існує обмеження кількості електронних листів, які ви можете надіслати за допомогою традиційних сервісів електронної пошти. Зазвичай такі безкоштовні постачальники електронної пошти, як Gmail або Outlook, не хочуть, щоб ви використовували їх SMTP-сервери для автоматичних електронних листів, таких як надіслані веб-сайтом WordPress.

Ось чому вам потрібно зареєструватися у одного з відомих постачальників послуг SMTP, щоб переконатися, що ваші електронні листи надійно доставлені. Не хвилюйтеся, багато провідних SMTP компаній пропонують дуже щедрі безкоштовні плани SMTP, які є досить хорошими для більшості веб-сайтів.

Давайте розглянемо найкращих постачальників послуг SMTP з високою продуктивністю.

Кращі постачальники послуг SMTP

Є багато постачальників послуг SMTP, які дозволяють надсилати масові електронні листи, WordPress електронні листи, транзакційні електронні листи та інше.

Однак кожен з них відрізняється за функціями, цінами, зручністю використання, кількістю електронних листів, дозволених у вільному плані, а головне – їх послужними послугами щодо доступності.

Далі представлені кращі постачальники послуг SMTP, які пропонують більшу доступність та найкращий набір функцій.

1. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue – найкращий постачальник послуг електронної пошти SMTP. Вони пропонують потужну маркетингову платформу з транзакційними електронними листами, маркетингом електронною поштою, SMS-маркетингом та спілкуванням в чаті.

Це прекрасно працює з WordPress та іншими сторонніми платформами, такими як OptinMonster, Salesforce, Google Analytics та багато іншого. Вони також пропонують потужні функції персоналізації та автоматизації маркетингу, щоб допомогти з маркетинговими кампаніями.

SendinBlue має дуже розширюваний сервіс ретрансляції API та SMTP, який миттєво покращує доставку електронної пошти для транзакційних електронних листів.

Ціноутворення: SendinBlue має вічно безкоштовний план із 300 електронними листами на день. Їх платні плани починаються від 25 доларів на місяць з 40 000 електронних листів на місяць і без щоденних лімітів відправки.

2. Пістолет

Пістолет

Mailgun – популярний постачальник послуг SMTP для розробників та підприємств. Вони пропонують потужні API для надсилання транзакційних електронних листів.

Її легко інтегрувати у свій веб-сайт WordPress. Незалежно від того, чи є ви магазином електронної комерції, веб-сайтом членства чи малим бізнесом, Mailgun пропонує легко масштабну послугу SMTP для надсилання маркетингових та транзакційних електронних листів.

Він розроблений для розробників і не має деяких функцій, сприятливих для початківців інших постачальників SMTP у списку.

Ціноутворення: Компанія Mailgun пропонує план “оплати, як ви йдете” з першими 10 000 електронних листів безкоштовно. Безплатного плану більш ніж достатньо для невеликих веб-сайтів. Їх платні плани є досить конкурентоспроможними на ринку. Однак якщо ви хочете виділити IP та покращити доступність, то він починається від $ 79 на місяць з 1 виділеною IP-адресою.

3. SendGrid

SendGrid

SendGrid – потужний хмарний постачальник послуг електронної пошти SMTP, який дозволяє надсилати масові електронні листи без управління SMTP-сервером. Він пропонує більш високу масштабованість з потужним набором функцій.

Їх реле SMTP легко налаштувати і працює з будь-яким сайтом WordPress. Він включає інструменти оптимізації доставки, аналітику електронної пошти, шаблони електронної пошти з простим редактором електронної пошти та інтеграцію з сторонніми додатками та послугами.

Якщо достатність – це ваша головна проблема, SendGrid пропонує чудові інструменти для подальшого вдосконалення доставки електронної пошти, включаючи спеціальні IP-адреси та інструменти автентифікації доменних імен.

Ціноутворення: Вони пропонують безкоштовний план з першими 40000 електронних листів безкоштовно, а потім 100 електронними листами на день. Їх платні плани починаються від $ 14,95 на місяць.

4. Амазонська СЕС

Amazon SES

AWS або Amazon Web Services є лідером у галузі інфраструктури хмарних обчислень. Вони також пропонують Amazon SES або Amazon Simple Email Service як доповнення до своїх веб-служб.

Це потужний хмарний сервіс SMTP для маркетологів та розробників, щоб легко надсилати маркетингові, сповіщення та транзакційні електронні кампанії..

Він пропонує більш високу продуктивність із економічною ефективністю AWS. Ви отримуєте безліч потужних функцій, але більшість з них підходять для досвідчених користувачів та розробників.

Amazon SES можна легко інтегрувати у ваш сайт WordPress за допомогою плагінів (докладніше про це пізніше у статті). Залежно від вашого використання, Amazon SES може бути найдешевшим сервісом SMTP на ринку.

Ціноутворення: Якщо ваш веб-сайт розміщений на AWS, ви можете використовувати їх безкоштовний рівень для надсилання 62 000 електронних листів щомісяця. Для інших веб-сайтів ціна починається від 0,10 долара за кожну 1000 відправлених вами електронних листів.

5. G Люкс

G Люкс

G Suite – це набір продуктивності Google для бізнесу. Це дозволяє використовувати календар, Диск Google, Документи, Фотографії та Gmail із власним доменним іменем.

Це дозволяє отримати професійну електронну адресу компанії, використовуючи звичний інтерфейс Google. G Suite дозволяє використовувати сервери Google SMTP для надсилання електронних листів, а це означає, що ви можете налаштувати обліковий запис електронної пошти для свого сайту WordPress, а потім використовувати його для надсилання електронних листів WordPress.

Однак він підходить лише для веб-сайтів та блогів малого бізнесу, оскільки він може надсилати лише 2000 повідомлень на день. Детальніше дивіться в нашій статті про те, як налаштувати професійну електронну адресу за допомогою G Suite

Ціноутворення: Починає від 6 доларів на кожного користувача на місяць.

6. Поштовий знак

Поштова марка

Поштова марка – ще один простий у користуванні постачальник послуг SMTP для веб-сайтів, маркетологів та підприємств. Він пропонує полегшення швидкої доставки електронною поштою з більш простими цінами та легкою інтеграцією.

Надсилання транзакційних електронних листів – це їхній досвід, а це означає, що вони зосереджені на доступності та швидкості. Вони пропонують легко стежити за аналітикою електронної пошти, захистом облікового запису, сприятливими шаблонами для реагування на мобільні пристрої, подіями повідомлень, спровокованими простими веб-відеокамерами тощо.

Ціноутворення: Починаючи з 10 доларів на місяць для 10 000 листів, потім 1,25 долара за 1000 листів.

7. Office365

Office365

Office365, раніше відомий як Outlook, є популярним набором електронної пошти та продуктивності Microsoft.

Подібно до G Suite, Office365 дозволяє створити професійну адресу електронної пошти для вашого бізнесу. Ви також можете використовувати SMTP-сервери Microsoft, щоб надсилати електронні листи зі свого сайту WordPress, якщо ви малий бізнес..

Бізнес-версія Office365 дозволяє надсилати до 10000 електронних листів на день, але це поєднується з вашими звичайними електронними листами. Ми рекомендуємо це лише в тому випадку, якщо ви хочете отримати надійні електронні листи для веб-сайту вашого малого бізнесу.

Ви можете легко підключити Office365 до WordPress, використовуючи плагін WTP Mail SMTP.

Для сайтів з більшим членством або магазинів електронної комерції ви хочете використовувати інших постачальників SMTP у нашому списку вище.

Який найкращий постачальник послуг SMTP?

Окрім провідних постачальників SMTP, про які ми згадували вище, є буквально десятки інших, таких як Mandrill, Mailjet, Moosend, Pepipost тощо.

Велика кількість варіантів ускладнює для користувачів вибір найкращого постачальника послуг SMTP для їх потреб.

Вибираючи сервіс SMTP, потрібно переглянути три основні фактори: доступність електронної пошти, масштабованість та ціноутворення.

Оскільки кожна платформа в нашому списку пропонує високу доступність електронної пошти і за винятком G Suite та Office365, всі платформи можуть масштабувати надсилання мільйонів електронних листів на день, ми зосередимось на ціноутворенні, оскільки це часто є важливим вирішальним фактором.

На перший погляд, вільні плани виглядають дуже конкурентоспроможними на всіх платформах. Якщо у вас невеликий веб-сайт, ви дійсно не можете помилитися з жодною з наших двох найкращих рекомендацій SMTP: SendinBlue та Mailgun.

Однак у міру зростання вашого веб-сайту ціноутворення стає досить великим фактором. SendinBlue пропонує найбільш конкурентоспроможне ціноутворення з масштабованістю і найважливіше технічну підтримку.

Наприклад, якщо ви надсилаєте 120 000 електронних листів на місяць, ви будете платити 66 доларів на місяць, і у вас буде виділений IP-адрес. Тоді як за однакову кількість відправки та спеціальний IP, SendGrid коштуватиме 79,95 долара на місяць, а MailGun коштуватиме 109 доларів на місяць.

Тепер, якщо у вас є технічна команда, тоді Amazon SES нічим не переможе ціноутворення, оскільки його $ 0,10 за 1000 листів. Це означає, що 120 000 листів на місяць коштуватимуть лише 12 доларів на Amazon SES. Велика уловка полягає в тому, що їх технічна підтримка досить обмежена. За виділений IP потрібно просто платити $ 24,95 на місяць.

Для великих сайтів насправді немає більш економічно вигідного SMTP рішення, ніж Amazon.

Наш вибір найкращих постачальників SMTP для малого бізнесу: SendinBlue.

Наш вибір найкращих постачальників SMTP для веб-сайтів для великого бізнесу та електронної комерції: Amazon SES.

Як легко підключити сервіс SMTP до WordPress

Після того як ви зареєструєтесь у постачальника послуг SMTP, наступним кроком є ​​інтеграція його до вашого сайту WordPress. Це замінить функцію електронної пошти WordPress за замовчуванням на службу SMTP, тому електронна пошта фактично буде доставлена.

WP Mail SMTP – найкращий плагін для WordPress SMTP, який дозволяє легко надсилати електронні листи WordPress за допомогою будь-якого постачальника послуг SMTP.

Він доступний як безкоштовний плагін SMTP, так і преміальна версія з додатковими функціями. Платна версія надає вам доступ до керування електронною поштою, щоб вибрати, які повідомлення електронної пошти WordPress надсилати за допомогою постачальника послуг SMTP.

Ви також отримуєте журнали електронної пошти та простішу налаштування для таких популярних SMTP-провайдерів, як Mailgun, SendGrid, Amazon SES, Gmail, Outlook, G Suite тощо. План Elite надає вам доступ до їх налаштування з білими рукавичками, де експерт з їхньої команди налаштує вашу службу SMTP.

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін WTP Mail SMTP. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації потрібно відвідати WTP Mail SMTP »Налаштування сторінки та введіть ваш ліцензійний ключ. Ви можете знайти цю інформацію зі свого облікового запису на веб-сайті WP Mail SMTP.

Налаштування SMTP пошти WP Mail

Після введення ліцензійного ключа наступним кроком є ​​налаштування вашої поштової служби.

Прокрутіть униз до розділу Пошта та введіть адресу електронної пошти. Це електронна адреса, яку ви додали до свого постачальника послуг SMTP.

Налаштування пошти

Після цього вам потрібно ввести імені. В ідеалі це має бути назва вашого веб-сайту, щоб ваші користувачі знали, звідки надходить електронний лист.

Прокрутіть униз до розділу Mailer. Якщо ваш постачальник послуг SMTP вказаний там, ви можете вибрати його тут.

Виберіть свого постачальника послуг SMTP

Вибір постачальника послуг SMTP покаже вам налаштування, характерні для цього постачальника послуг, із посиланням на детальні інструкції щодо введення необхідної інформації.

Однак якщо ваш SMTP-сервер там не вказаний, виберіть опцію “Інші SMTP”. WP Mail SMTP працює з усіма постачальниками SMTP.

Нижче ви побачите інформацію, яку потрібно ввести. Ви можете знайти цю інформацію на веб-сайті постачальника послуг SMTP під своїм обліковим записом.

Інший постачальник SMTP

Вам знадобиться наступна інформація.

  • SMTP хост: Ви отримуєте smtp адресу хоста, яка зазвичай виглядає як smtp.yoursmtpserver.com
  • Шифрування: Зазвичай це SSL або TLS
  • Порт SMTP: зазвичай це 465
  • Автентифікація: увімкніть аутентифікацію
  • Ім’я користувача: Ім’я користувача, надане вашою службою SMTP, зазвичай це ваша електронна адреса.
  • Пароль: Пароль для вашої послуги SMTP

Тепер плагін рекомендує замість того, щоб зберегти своє ім’я користувача та пароль у простому тексті, додати його у файл wp-config.php. Дивіться наш посібник про те, як редагувати файл wp-config.php.

Ввівши всю необхідну інформацію, не забудьте натиснути кнопку “Зберегти налаштування”, щоб зберегти зміни.

Тепер ви можете надіслати тестовий лист, щоб побачити, чи все працює добре. Перейдіть на вкладку “Тест електронної пошти” та введіть адресу електронної пошти, щоб надіслати тестовий лист.

Надіслати тестовий лист

WP Mail SMTP тепер надішле тестове повідомлення на вказану вами адресу. Перевірте свою поштову скриньку, щоб переконатися, що ви отримали тестовий лист.

Вітаємо, що ви успішно створили свій сайт WordPress для використання свого постачальника послуг SMTP.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращого постачальника послуг SMTP для надсилання електронних листів WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про прості способи швидшого розширення списку електронної пошти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me