7 найкращих CRM для малого бізнесу в 2020 році (з безкоштовними опціями)

Чи порівнюєте ви найкращі CRM-програми для малого бізнесу? Програмне забезпечення CRM допомагає вам керувати відносинами з клієнтами, збільшувати продажі, керувати потенційними клієнтами та розвивати свій бізнес.


Зважаючи на критичну роль програмного забезпечення управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), відіграє успіх у вашому бізнесі, надзвичайно важливо правильно вивчити галузь та порівняти провідних постачальників CRM, перш ніж приймати рішення.

У цій статті ми покажемо вам наш експертний вибір найкращого CRM-програмного забезпечення для малого бізнесу. Ми порівняємо популярне програмне забезпечення CRM за функціями та поділимося плюсами та мінусами, щоб допомогти вам вибрати найкращу платформу.

Порівнюючи найкраще CRM програмне забезпечення для малого бізнесу

Що таке програмне забезпечення CRM?

Програмне забезпечення CRM або програмне забезпечення управління відносинами з клієнтами – це інструмент, який допомагає вам керувати даними клієнтів та пропонувати спрощені послуги з клієнтами у вашому бізнесі.

Більшість підприємств потребують менеджера контактів для обробки контактних даних своїх клієнтів та потенційних клієнтів. На ранніх етапах більшості компаній це зазвичай робиться вручну за допомогою електронних таблиць або простих інструментів управління контактами.

Однак, коли ваш бізнес зростає, ці процеси стають неефективними, і якщо ви не вирішите проблему досить швидко, це може призвести до значної втрати можливостей / продажів.

Програмне забезпечення CRM допомагає вирішити проблему, зберігаючи всі аспекти взаємовідносин із клієнтами у базі даних та роблячи її легко доступною. Це дозволяє вашим командам з маркетингу, продажу та підтримки клієнтів мати всі дані під рукою, коли це необхідно.

Програмне забезпечення CRM неймовірно корисне для збільшення продажів, побудови стосунків із клієнтами та надання дивовижних послуг з клієнтами. Ваші клієнти отримують більш персоналізований, уважніший та високоефективний сервіс.

Що шукати у вашому CRM-програмному забезпеченні?

Оскільки існує так багато різних програмних фірм для CRM, для малого бізнесу стає досить переважним вирішити, який з них є найкращим CRM для їх потреб.

Ось кілька коротких порад щодо вибору найкращого програмного забезпечення для CRM для вашого бізнесу:

1. Простота використання – Нещодавнє опитування показало, що 67% підприємств вважають простоту використання найважливішою особливістю свого CRM-програмного забезпечення. Ви та ваша команда будете користуватися нею протягом декількох годин щодня. Якщо CRM не є простим у використанні, то це не допоможе вам досягти ваших бізнес-цілей.

2. Хмара та мобільний – У 2008 році менше 12% програмного забезпечення CRM працювало на хмарі. На сьогодні 87% CRM є хмарним програмним забезпеченням. Це більш безпечно, швидше та простіше інтегруватися з іншими програмами та послугами.

Ще одне дослідження Nucleus Research показало, що 65% компаній, які використовують мобільний мобільний модуль, перевищили свої цілі продажів. Це означає, що ви хочете шукати CRM-програмне забезпечення, зручне для мобільних пристроїв.

Це полегшує вашим командам виконання своїх цілей. Ваші клієнти отримують швидші відповіді і не потрібно чекати годинами, щоб отримати швидкі відповіді.

3. Складіть список функцій – Вам потрібно скласти список функцій, які вам потрібні у вашому програмному забезпеченні CRM. Не хвилюйтесь, якщо ви не можете одразу придумати всі функції. Ця вправа дасть вам уявлення про те, що було б добре підходить для вашого бізнесу.

Програмне забезпечення CRM – це не лише адресна книга контактних даних ваших клієнтів. Вони корисні, оскільки інтегруються у ваш маркетинг, продажі та покоління.

Вони допомагають вам керувати усіма аспектами подорожі клієнта з вашим бізнесом з великою деталізацією. Вам слід дізнатися, як ви можете інтегрувати конкретне програмне забезпечення для управління CRM з існуючим бізнес-процесом та торговою діяльністю.

4. Інтеграції – Багато сучасних програмного забезпечення для CRM містять багато функцій. Однак вам все-таки потрібно змусити їх працювати з іншими програмами, такими як ваш веб-сайт WordPress, програмне забезпечення для покоління, електронний маркетинговий сервіс, службова електронна пошта, платформи соціальних медіа тощо. Переконайтеся, що ваше програмне забезпечення CRM підтримує ці інтеграції.

Наприклад, якщо ви користуєтеся веб-сайтом для членства або інтернет-магазином, вам знадобиться ваш CRM для інтеграції з вашим плагіном членства або платформою електронної комерції..

Це лише деякі дуже основні вимоги, які ви хочете перевірити. Ви також можете розглянути ціноутворення, можливість додавання користувачів та відділів, безпеку, відповідність GDPR та інше.

Зважаючи на це, давайте подивимося на найпопулярніші CRM-програми на ринку та як вони відповідають цим критеріям.

1. HubSpot

HubSpot

HubSpot – найкраще CRM-програмне забезпечення для малого бізнесу, яке шукає вигідне рішення для початку роботи. Він пропонує безкоштовні плани для своїх CRM, маркетингу, продажу та Sevice-концентраторів.

Безкоштовний HubSpot CRM постачається з необмеженими користувачами та необмеженими контактами. Це також безкоштовно назавжди.

Однак багато можливостей у вільному плані обмежені або недоступні. Щоб отримати доступ до потужних функцій, вам потрібно буде перейти до одного з їхніх платних планів у рамках пакету Growth Suite.

HubSpot досить простий у використанні, і ви можете підключити вузли маркетингу, продажу та обслуговування до свого CRM-програмного забезпечення. Це надає вам широкий спектр інструментів для ефективного управління поїздкою клієнтів.

Завдяки простому користувальницькому інтерфейсу, ви відкриваєтеся на всю панель продажів на своєму приладовій панелі. Ви можете переглянути докладні звіти, всю контактну діяльність, діяльність з продажу та продуктивність користувачів / команди.

HubSpot пропонує широкий набір функцій, включаючи мобільний додаток для iPhone та Android, менеджер контактів, шаблони електронної пошти, сповіщення в режимі реального часу, телефонні дзвінки, відстеження електронної пошти, планування тощо.

Інтеграція має вирішальне значення для програмного забезпечення CRM. HubSpot інтегрується з більш ніж 300 додатками та послугами, включаючи WordPress, топ-маркетингові компанії по електронній пошті, програмне забезпечення для покоління, як OptinMonster, та багато іншого.

Ціноутворення: HubSpot пропонує основну платформу CRM безкоштовно. Для отримання додаткових функцій ви можете оновити їхні платні плани на маркетинг, продажі та сервісні центри або оновити до Growth Suite, який починається з 113 доларів на місяць і включає 1 користувача (38 доларів на місяць для кожного додаткового користувача).

2. Постійний контакт

Постійний контакт

Постійний контакт – популярне програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти та CRM. Це дозволяє легко зберігати контакти, керувати інформацією про клієнтів, надсилати електронні листи та відслідковувати діяльність клієнтів зі своєї інформаційної панелі.

Це надзвичайно просто у використанні з простими звітами, докладними журналами активностей для кожного контакту та потужними інструментами перетягування та пересилання електронних листів. Ви можете планувати електронні листи, створювати послідовності продажів та мати легку автоматизацію маркетингу для початківців.

Постійний контакт має величезний ринок інтеграцій, доступних для сторонніх додатків. Багато популярних сервісів та інструментів, які ви вже використовуєте, як WPForms, можна негайно підключити до постійного контакту.

Для магазинів електронної комерції Constant Contact пропонує інтеграцію з усіма провідними платформами електронної комерції. Він включає в себе інструменти електронної комерції, які допомагають вам захоплювати, залучати та конвертувати потенційні клієнти у платників.

Ціноутворення: Їх ціна базується на кількості контактів і починається від 20 доларів на місяць. Однак, якщо ви хочете додати членів команди, то вам знадобиться їх план Plus, який починається від $ 45 на місяць.

Користувачі WPBeginner отримують безкоштовну 60-денну пробну версію, а також ви можете отримати знижку 20%, якщо скористаєтесь нашим купоном постійного контакту.

3. PipeDrive

PipeDrive

PipeDrive – це CRM-програмне забезпечення для бізнесу. Він пропонує повне управління конвеєрними продажами з інтуїтивним інтерфейсом користувача, який надає швидкий доступ до всієї необхідної інформації.

Розроблений для команд з продажу, він включає такі функції, як звітність про продаж, прогнозування продажів, детальний журнал активності, розширені дані про контакт, інтеграцію електронної пошти та налаштовані конвеєри.

У ньому зростає вибір програм інтеграції, які дозволяють підключити вашу CRM-систему до інших служб, які ви вже використовуєте. У ньому також є мобільні додатки для iOS та Android, які дозволяють вам залишатися на зв’язку та робити все.

Ціноутворення: Їх плани починаються від $ 12,50 на кожного користувача щомісячно, що стягується.

4. Свіжі продажі

Свіжі продажі

Freshsales – це ще одне популярне програмне забезпечення для CRM, яке підходить для підприємств усіх розмірів. Він має підхід, орієнтований на продаж, з інструментами для максимізації конверсій.

Вони пропонують єдину інформаційну панель, яка дає вам миттєвий доступ до звітів, заходів, телефонних дзвінків, електронних листів, користувачів та управління контактами. Він має інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс і має потужні мобільні додатки, які допоможуть вашим командам здійснювати продажі в дорозі.

Freshsales використовує AI-привідний бал, який допоможе вам розставити пріоритети при ймовірності конверсії. Інші помітні функції включають в себе візуальні конвеєри продажів, зрозумілі розмови, відстеження подій, спеціальні робочі процеси та інше.

Він має вбудовані інтеграції для деяких найпопулярніших сторонніх сервісів. Ще кілька інтеграцій доступні як сторонні програми. Однак кількість інтеграцій на даний момент трохи обмежена.

Ціноутворення: Плани починаються від 12 доларів на місяць на кожного користувача, який нараховується щороку.

5. Крапельний (електронна комерція)

Крапельний

Drip – ще одне популярне програмне забезпечення для електронної комерції CRM, призначене для збільшення продажів. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу користувача, він неймовірно простий у користуванні, але надзвичайно потужний.

Він завантажений функціями, включаючи автоматизацію маркетингу, розширене управління контактами, діючі звіти, електронні кампанії, розмови один на один, відстеження користувачів електронної комерції та багато іншого.

Drip постачається з інтегрованою інтеграцією для всіх найкращих сторонніх послуг. Сюди входять сервіси електронної пошти, програмне забезпечення для покоління, SMS-сервіси, WooCommerce, Shopify та багато іншого. Він пропонує робочі процеси для отримання потенційних клієнтів від Facebook та Instagram, що допомагає вам потрапляти в їх масивну базу користувачів.

Ціноутворення: Плани Drip починаються від $ 49 на місяць для до 2500 контактів.

6. Streak CRM для Gmail

StreakCRM

Streak – це програмне забезпечення CRM для Gmail і працює як з безкоштовними обліковими записами Gmail, так і з G Suite. Це дозволяє відстежувати електронні листи клієнтів у Gmail, керувати контактами, відстежувати потенційні клієнти та керувати каналами продажів.

Він автоматично фіксує потенційні записи від ваших контактів, дозволяє додавати завдання та нагадування, додавати теги та примітки, створювати власні конвеєри, розкладати електронні листи та багато іншого.

Він поставляється як доповнення до браузера, а також мобільний додаток для Android та iOS. Він підтримує сторонні інтеграції через Gmail та Zapier, це дає вам доступ до обміну даними через безліч інструментів та служб.

Ціноутворення: Вони пропонують обмежений безкоштовний план для особистого користування. Їх платні плани починаються від 49 доларів на кожного користувача щомісячно, що стягується.

7. AgileCRM

AgileCRM

AgileCRM – це потужне програмне забезпечення для управління CRM. Він упаковує управління контактами, продажі, маркетинг та обслуговування клієнтів на одній зручній інформаційній панелі.

Він пропонує інструменти продажів з 360-градусним переглядом контактів, детальними звітами, часовою шкалою, календарем, подіями, управлінням проектами, угодами та гейміфікацією для вашої торгової команди. Ви отримуєте доступ до швидких звітів, які ви можете детально переглянути, щоб відстежувати все, що відбувається у вашому бізнесі.

AgileCRM включає маркетингові інструменти для генерації та фіксації потенційних клієнтів, розсилки електронних листів, інформаційних бюлетенів, цільових сторінок, форм та інструментів маркетингу в соціальних мережах.

Ціноутворення: AgileCRM пропонує обмежений безкоштовний план. Їх платні плани починаються від 9,99 дол. США на місяць, що стягуються щомісяця, або 8,99 дол. США на одного користувача, виставленого на рахунки протягом 2 років.

Яке найкраще CRM-програмне забезпечення для малого бізнесу?

Як ми вже згадували раніше, вам доведеться порівнювати інструменти CRM на основі вимог та цілей вашого бізнесу.

Виходячи з критеріїв, визначених нами раніше, ми вважаємо, що HubSpot є найкращим CRM-програмним забезпеченням для малого бізнесу. Він простий у використанні та пропонує вичерпний набір функцій. Вони пропонують безкоштовний план, достатній для того, щоб малий бізнес почав роботу.

Якщо електронна пошта є основним джерелом потенційних клієнтів та продажів для вашого бізнесу, то постійний контакт – найкращий варіант. Він пропонує простий у використанні інструмент управління контактами, який ви можете ефективно використовувати для збільшення продажів та управління відносинами з клієнтами. Їх ціноутворення дуже дружнє для малого бізнесу.

Якщо ви шукаєте повністю орієнтований на продаж CRM, рекомендуємо використовувати або PipeDrive, або FreshSales, оскільки вони обидва керують продажами CRM, і вони допоможуть вам покращити процеси продажу..

Якщо ви є торговою маркою електронної комерції, і вам потрібен CRM, який постачається з автоматизованою маркетинговою автоматизацією на електронну комерцію, тоді не дивіться далі, ніж Drip. Він надзвичайно потужний і вартий кожної копійки, оскільки він безумовно допоможе вам збільшити загальний обсяг продажів.

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам знайти найкраще CRM програмне забезпечення для вашого бізнесу. Ви також можете побачити наш список обов’язкових плагінів WordPress для веб-сайтів для бізнесу, кращих служб ділових телефонів та найкращого програмного забезпечення для чату для малого бізнесу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me