7 найкращих маркетингових послуг електронної пошти для малого бізнесу (2020)

Чи маркетинг електронної пошти є пріоритетним для вашого бізнесу у 2020 році? Ви шукаєте найкраще програмне забезпечення для електронного маркетингу?


Вибір правильної служби маркетингу електронною поштою може мати значний вплив на успіх вашої маркетингової кампанії. У цій статті ми розглянемо 7 найкращих послуг електронного маркетингу для малого бізнесу.

Найкращі порівнювані послуги електронного маркетингу

Чому вибір найкращої послуги з маркетингу електронної пошти є важливим?

Маркетинг по електронній пошті – це один з найбільш економічних маркетингових інструментів для малого бізнесу. За даними Асоціації прямого маркетингу, маркетинг електронної пошти в середньому бачить 4300-відсоткову прибутковість інвестицій (ROI) для підприємств у США..

Це пояснюється тим, що маркетингом електронною поштою легко керувати, надає повний контроль та дозволяє встановити прямий контакт зі своїми клієнтами.

Не переконані в електронному маркетингу? Перегляньте ці 6 причин, чому складання списку електронних листів сьогодні так важливо.

Важливо розуміти, що велика частина вашого успіху в маркетингу електронної пошти повністю залежить від обраного вами програмного забезпечення для маркетингу електронної пошти, оскільки вони несуть відповідальність за те, щоб фактично надходили ваші електронні листи..

Якщо ви не будете обережні, ви в кінцевому підсумку заплатите набагато більше грошей за меншу кількість функцій та жахливі показники доставки електронної пошти (через що ви втратите ще більше грошей).

Що шукати в хорошому інструменті маркетингу електронної пошти?

Хороший сервіс маркетингу електронної пошти повинен давати вам змогу створювати високоефективні розсилки електронної пошти з легким інтерфейсом користувача (в ідеалі – перетягуванням & крапля).

Ви повинні мати можливість легко надсилати масові електронні листи, які насправді є персоналізованими та націленими без великої праці. Це також відоме як автоматизація маркетингу.

Окрім цього, служба маркетингу електронною поштою повинна полегшувати управління контактами, сегментувати користувачів у групи та відстежувати ефективність ваших маркетингових кампаній електронною поштою..

Найголовніше, що хороша послуга маркетингу електронної пошти забезпечує те, що ваші електронні листи не потраплять у папку зі спамом.

Сказавши це, давайте подивимось на деякі найпопулярніші постачальники послуг електронного маркетингу та те, як вони складаються один проти одного.

1. Постійний контакт

Постійний контакт

Постійний контакт – одна з найбільших і найбільш швидко зростаючих служб маркетингу електронної пошти у світі. Це також найпростіший у користуванні і привітний сервіс електронного маркетингу для початківців.

Ви можете легко керувати списками електронної пошти, контактами, шаблонами електронної пошти, маркетинговим календарем тощо.

Кожен обліковий запис надає вам доступ до легкого відстеження та звітування, вбудованих інструментів спільного використання соціальних медіа, безкоштовної бібліотеки зображень, сегментації списків, інтеграції оголошень у Facebook та потужної інтеграції електронної комерції для магазинів Shopify.

Їх облікові записи електронної пошти Plus також оснащені потужними функціями, такими як автоматизація електронної пошти, опитування & опитування, купони, пожертви в Інтернеті та тематичне тестування A / B тестування, яке допомагає вам надсилати цільові електронні листи, щоб максимально підвищити рівень відкритості.

Постійний контакт пропонує неперевершену підтримку в чаті, телефонних дзвінках, електронній пошті, підтримці громади та великій бібліотеці корисних ресурсів.

Крім навчань в Інтернеті, вони також пропонують особисті семінари в прямому ефірі по всій території США. Це дозволяє малому бізнесу швидко засвоїти основи електронного маркетингу та почати використовувати його для розширення свого бізнесу, як професіонала.

З усіх перерахованих вище причин ми оцінюємо постійну зв’язок із найкращим сервісом електронного маркетингу для малого бізнесу.

Постійний контакт має 60-денну безкоштовну пробну версію (не потрібна кредитна картка). Після цього ціноутворення починається від 20 доларів на місяць.

Користувачі WPBeginner можуть використовувати наш код купона постійного контакту, щоб отримати додаткові 20% знижки.

2. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue – це повне програмне забезпечення для SMS та електронного маркетингу для бізнесу. Вони є однією з найбільш швидко зростаючих платформ електронного маркетингу в Європі.

Це надзвичайно проста у користуванні платформа з чудовими інструментами для створення красивих та привабливих електронних листів. Їх прості інструменти перетягування ідеально підходять для початківців, які не мають досвіду маркетингу електронною поштою.

SendinBlue включає сприятливі для початківців інструменти автоматизації, які дозволяють надсилати транзакційні електронні листи, створювати робочі процеси та сегментувати користувачів. Він також може вибрати найкращий час для надсилання масових електронних листів за допомогою своїх алгоритмів AI, щоб забезпечити максимальну доставку електронної пошти.

SendinBlue пропонує повністю безкоштовний маркетинговий план електронної пошти, який дозволяє надсилати до 300 електронних листів на день, але всі ваші електронні листи матимуть свій брендинг. Платні плани починаються від 25 доларів на місяць. Ви також можете включити SMS до свого акаунта, але ціна змінюватиметься залежно від ваших вимог надсилання.

Вони нещодавно вдосконалили свій преміум-план, включаючи більш досконалі функції, такі як конструктор цільових сторінок, чат в реальному часі, інтеграція CRM та Facebook. Це означає, що тепер користувачі отримують більше цінності за ту саму ціну.

SendinBlue також пропонує окремий сервіс масового маркетингу електронної пошти SMTP, який ви можете використовувати для подачі автоматизованих або транзакційних електронних листів зі свого сайту WordPress. Це вам не потрібно для маркетингових кампаній електронною поштою, але приємно мати функцію, якщо у вас є великий веб-сайт, і ви хочете, щоб автоматичні електронні листи на основі вмісту.

3. Крапельний

Крапельний

Drip – потужна платформа електронного маркетингу для електронної комерції, блогерів та цифрових маркетологів. Вони пропонують широкий спектр інструментів для полегшення автоматизації маркетингу, воронки продажів та персоналізації.

Вони пропонують безперешкодну інтеграцію для всіх популярних розробників веб-сайтів, включаючи WordPress та WooCommerce. Це дозволяє легко додавати форми на реєстрацію на свій веб-сайт та збирати більше потенційних клієнтів.

Що відрізняє Drip від конкуренції, як Campaign Monitor, – це їхні інтелектуальні засоби автоматизації маркетингу, розумніший сегментування електронної пошти, групи списків та візуальний конструктор робочих процесів. Ці функції дозволяють охопити цільових клієнтів у вашому списку електронної пошти, щоб отримати більше продажів.

Варіанти підтримки на Drip включають підтримку чату в реальному часі, вебінари, навчання автоматизації, детальні курси, безкоштовні довідники та відмінна документація.

Ми використовуємо Drip для кількох наших підприємств, оскільки це дозволяє нам надсилати масові електронні листи під час підключення та взаємодії з кожним клієнтом на особистому рівні, використовуючи їх розумну автоматизацію маркетингу електронної комерції..

Незважаючи на те, що це трохи дорого, ми вважаємо, що Drip – це найкраще програмне забезпечення для електронного маркетингу для веб-сайтів електронної комерції та власників бізнесу, які хочуть вдосконалити функції.

Drip пропонує безкоштовну пробну версію, і їхні плани починаються від $ 49 / місяць, що включає всі їх функції.

4. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit є надійною платформою електронного маркетингу для професійних блогерів, авторів та маркетологів. Він надзвичайно простий у використанні та неймовірно потужний.

Унікальна особливість ConvertKit полягає в тому, що ви можете легко пропонувати оновлення вмісту та стимули за допомогою форм реєстрації електронної пошти. Він також оснащений простим керуванням автовідповідачами, що дозволяє надсилати крапельні електронні листи з їх електронної пошти.

За допомогою ConvertKit ви можете легко сегментувати передплатників на тих, хто цікавиться, і тих, хто вже придбав. Це допомагає вам збільшити кількість конверсій за допомогою автоматизованих електронних листів, які вважають себе більш особистими. У маркетинговому плані це називається цільовим маркетингом електронної пошти.

ConvertKit пропонує підтримку на основі електронної пошти та має широку базу знань із чудовим навчальним матеріалом.

Багато функцій ConvertKit спеціально розроблені для творців та професійних блогерів, тому ми оцінюємо їх найкращим сервісом електронного маркетингу для професійних блогерів.

ConvertKit пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, а їх ціна починається від 29 доларів на місяць. Вони також пропонують 30-денну політику повернення коштів.

5. Вебер

AWeber

AWeber – один із найстаріших та найпопулярніших постачальників послуг електронного маркетингу у світі. Вони пропонують широкий спектр інструментів для малого та середнього бізнесу для управління своїм маркетингом електронною поштою.

Початок роботи з AWeber простий. Він легко підключається до більшості платформ, включаючи WordPress. Детальні вказівки див. У нашому кінцевому посібнику щодо підключення AWeber до WordPress.

Ви отримуєте доступ до готових до використання шаблонів електронної пошти, керування списками, автовідповідачів та відстеження електронної пошти з детальною інформацією.

Варіанти підтримки включають чат в реальному часі, підтримку телефону, підтримку електронної пошти, вебінари в реальному часі та велику бібліотеку практичних посібників та навчальних посібників..

AWeber пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію. Після цього їх ціноутворення починається від 19 доларів на місяць. Ви також можете зареєструватися для квартальних або річних планів, щоб заощадити ще більше.

6. GetResponse

GetResponse

GetResponse – ще одне дуже популярне рішення по маркетингу електронною поштою. Це надзвичайно просто у використанні та спрощує маркетинг електронної пошти для малого бізнесу.

У комплекті є кілька дивовижних інструментів автоматизації маркетингу, які дозволяють створювати розумні автоматизовані кампанії.

За допомогою їх конструктора перетягування можна створювати кампанії, сегментувати контакти та надсилати вміст, призначений для конкретних груп. Ці інструменти допоможуть вам створити ефективні кампанії для збільшення прибутку.

GetResponse поставляється з красивими чуйними формами, цільовими сторінками, тестуванням A / B, відстеженням та автовідповідниками. Він також інтегрується з програмним забезпеченням сторонніх виробників, таких як OptinMonster, SalesForce, Google Docs, ZenDesk тощо.

Підтримка надається за допомогою телефону, чату в реальному часі та електронної пошти. Їх довідковий розділ містить багато безкоштовного навчального матеріалу, включаючи відеоролики, вебінари, інструкції, керівництва тощо.

GetResponse пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію. Їх ціноутворення починається від 15 доларів на місяць.

7. Mailchimp

Mailchimp

Mailchimp – один з найпопулярніших постачальників послуг електронного маркетингу в світі насамперед тому, що вони пропонують вічно безкоштовний план маркетингу електронної пошти.

Mailchimp оснащений простим конструктором електронної пошти, автовідповідачами, сегментацією контактів у групи та простим відстеженням для аналітики. Він також дозволяє налаштувати терміни доставки залежно від часових поясів користувача, а також можна налаштувати сегментацію на основі геолокації.

Ви можете легко інтегрувати MailChimp з WordPress, Magento, Shopify та багатьма іншими платформами. Якщо ви використовуєте WordPress, то ознайомтеся з нашим основним посібником із використання Mailchimp та WordPress для отримання детальних інструкцій.

Що стосується функцій автоматизації маркетингу, платформа Mailchimp є досить обмеженою в порівнянні з іншими постачальниками у нашому списку, такими як Drip або ConvertKit.

В останні роки Mailchimp намагався додати багато «вдосконалених» функцій, але протестувавши багато з них, вони не справді просунуті.

Підтримка Mailchimp пропонується електронною поштою, чатом у прямому ефірі та великою базою знань підручників. Однак їх підтримка часто повільна і не відповідає якості послуг, які ви отримуєте від постійного контакту.

Mailchimp пропонує вічно безкоштовний план, який дозволяє надсилати 12000 електронних листів до 2000 абонентів. Цей план є досить обмеженим, оскільки у вас немає таких функцій, як оптимізація часу відправки, розширена сегментація, багатоваріантне тестування тощо. Ви також повинні відображати їх брендинг у своєму електронному листі. І останнє, але не менш важливе, підтримка обмежується лише електронною поштою, що добре, якщо ви любитель, але як серйозний бізнес, вам потрібна надійна підтримка, на яку ви можете розраховувати..

Їх платні плани починаються від 10 доларів на місяць для до 500 абонентів, а ціна збільшується на 500 абонентів.

Заключні думки: найкращий сервіс маркетингу електронною поштою

Є кілька десятків служб маркетингу електронною поштою, і ми хочемо переконатися, що ви вибрали правильний для ваших потреб бізнесу. Нижче наш вибір експертів:

Якщо ви малий бізнес, некомерційний або новий блогер, рекомендуємо використовувати постійний контакт. Їх цінові ціни великі, а команда підтримки абсолютно першокласна. Їх команда на борту допоможе вам одразу знайти успіх у маркетингу електронної пошти.

Якщо ви користуєтесь веб-сайтом / електронною комерцією, то рекомендуємо використовувати Drip, оскільки це найкраще програмне забезпечення для електронної комерції електронної комерції. Особливості їх персоналізації та автоматизації надзвичайно потужні. Багато власних веб-сайтів для бізнесу використовують Drip.

Якщо ви професійний блогер або автор вмісту, рекомендуємо використовувати ConvertKit. Вони пропонують просту у користуванні платформу з розширеною сегментацією та послідовностями, яка допоможе вам перенести свій блоговий бізнес на новий рівень.

Якщо ви власник бізнесу, який хоче потужний інструмент автоматизації маркетингу, який поєднує маркетинг електронної пошти, масові електронні листи SMTP та SMS-повідомлення, то рекомендуємо використовувати SendinBlue. Їх платформа проста у використанні, і вони дозволяють керувати як електронною поштою, так і SMS з одного інтерфейсу. Вони також пропонують досить щедрий вічно безкоштовний план, що робить їх найкращим безкоштовним програмним забезпеченням електронного маркетингу.

Порада: Отримайте більше передплатників електронної пошти, швидше!

Вибравши службу маркетингу електронної пошти для свого бізнесу, ви, ймовірно, захочете отримати більше підписників електронної пошти.

Ми використовуємо та рекомендуємо OptinMonster. Це потужний інструментарій оптимізації конверсій, який допоможе вам перетворити відвідувачів веб-сайтів у підписників електронної пошти та клієнтів.

OptinMonster

OptinMonster безперешкодно інтегрується з усіма найкращими сервісами електронного маркетингу, про які ми згадували вище, та ще десятками інших.

Засновник WPBeginner, Syed Balkhi, також є співзасновником OptinMonster. Спочатку він створив OptinMonster, щоб допомогти розробити наш власний список електронних листів. Після запуску в 2013 році вона надзвичайно зросла популярністю.

Сьогодні OptinMonster використовують деякі з найбільших світових брендів, зокрема McAfee, Experian, TripAdvisor, Pinterest, Гарвардський університет, Pateron тощо.

Порада про бонус: поліпшення доставки електронної пошти

Усі інструменти для розсилки електронних листів, якими ми поділилися в цій статті, мають великі показники доставки електронної пошти.

Однак ви можете зробити кілька речей, щоб переконатися, що ваші маркетингові електронні листи завжди надходять.

1. Використовуйте професійну електронну адресу

Платформи електронної пошти, такі як Gmail, Outlook та інші, мають алгоритми, які шукають поведінку спаму. Один з них – адреса електронної пошти відправника.

Для бізнесу важливо використовувати професійну електронну адресу для бізнесу (наприклад, ваше ім’я@yourcompany.com), а не загальну адресу гарячої пошти чи пошти.

Це допоможе переконатися, що рівень доставки електронної пошти вище середнього по галузі.

2. Надсилайте націлені електронні листи на основі інтересів

Дуже важливо персоналізувати електронні листи на основі сегментів користувача. Програмне забезпечення для маркетингу електронною поштою, як постійний контакт, дозволяє легко групувати своїх передплатників у такі сегменти, як найактивніші, неактивні, зацікавлені у певних темах, спеціальні сегменти тощо.

Це допоможе вашим маркетинговим кампаніям електронної пошти мати найвищу відкриту ставку та частоту кліків, що є важливим фактором майбутньої доставки електронної пошти.

Щоб отримати додаткові поради, перегляньте цей остаточний покроковий посібник із маркетингу електронної пошти із прикладами, які допоможуть вам створити успішну маркетингову кампанію електронною поштою.

Поширені запитання щодо маркетингового програмного забезпечення електронної пошти

Допоможи тисячам користувачів вибрати найкраще програмне забезпечення для електронного маркетингу, ми відповіли на чимало питань. Нижче наведено деякі відповіді на найбільш часто задані питання щодо платформ маркетингу електронної пошти.

Чи можу я здійснити масовий маркетинг електронної пошти зі свого Gmail чи Outlook?

Теоретично, так. Але це швидко зупинить ваші облікові записи електронної пошти. G Suite та Outlook не створені для масового надсилання електронної пошти. Вони є чудовими рішеннями для професійних ділових листів.

Який найкращий безкоштовний сервіс маркетингу електронною поштою?

Багато послуг електронного маркетингу пропонують безкоштовні рівні для обмеженого використання. Найкраща послуга безкоштовного маркетингу електронною поштою – SendinBlue, оскільки їх безкоштовний план не обмежує кількість передплатників. MailerLite та MailChimp також пропонують безкоштовні плани обслуговування маркетингу електронною поштою.

Скільки коштує маркетинг електронною поштою?

Ваша вартість маркетингу електронною поштою буде повністю залежати від кількості ваших підписників, кількості загальної електронної пошти, яку ви надсилаєте щомісяця, та платформи електронної пошти, яку ви використовуєте. В середньому витрати на маркетинг електронної пошти для малого бізнесу становлять близько 20 – 300 доларів на місяць на маркетингу електронною поштою, враховуючи, що вони керують власною кампанією. Якщо ви використовуєте агентство з маркетингу електронної пошти, то вартість може бути ближчою до 500 доларів на місяць або вище.

Чи є інші платформи електронного маркетингу, які тут не перелічені?

Так, там є буквально сотні служб маркетингу електронної пошти, але ми їх тут не перерахували. Ми вважаємо, що створення повного списку платформ електронної пошти створить більше плутанини та спричинить параліч вибору для нетехнічних читачів.

Ми спробували всі найважливіші сервіси маркетингу електронної пошти, включаючи багато, яких немає у списках нашої платформи електронної пошти вище, таких як: MailerLite, ActiveCampaign, HubSpot, Ontraport, Mailjet, Campaign Monitor, InfusionSoft (тепер Keap), Klaviyo, Marketo, Eloqua, Pardot від Salesforce, Sendloop, iContact, Emma, ​​TotalSend, SharpSpring, MailPoet тощо.

Найкращі сервіси маркетингу електронною поштою, які ми вирішили включити до нашого списку, надають найкращі функції за найкращу ціну.

Які найкращі послуги з маркетингу електронної пошти?

Наші найкращі 3 варіанти для найкращих послуг електронного маркетингу:

  1. Постійний контакт – найкращі маркетингові послуги для малого бізнесу.
  2. SendinBlue – найкраща платформа маркетингу електронною поштою та SMS.
  3. Drip – найкраща платформа електронного маркетингу для електронної комерції.

Ми сподіваємося, що ця стаття дала вам хороший огляд найкращих послуг електронного маркетингу для вашого бізнесу. Ви також можете побачити наш список із 24 плагінів WordPress для ділових веб-сайтів

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me