7 найкращих плагінів WordPress для нерухомості порівняно (2020)

Шукаєте найкращі плагіни WordPress для нерухомості? WordPress використовується на багатьох веб-сайтах з нерухомості для демонстрації списків та залучення нових клієнтів. У цій статті ми зібрали вручну найкращі плагіни WordPress з нерухомості, які можна використовувати для розвитку вашого бізнесу.


Кращі плагіни для нерухомості WordPress

Як зробити веб-сайт з нерухомості за допомогою WordPress?

WordPress – найпопулярніший веб-розробник веб-сайтів. Він простий у використанні та досить гнучкий, щоб зробити практично будь-який вид веб-сайту уявим.

Існує два різних типи WordPress, які часто бентежать початківців. По-перше, існує WordPress.com, який є розміщеним рішенням. По-друге, у вас є WordPress.org, відомий також як WordPress з власною організацією. Дивіться нашу статтю на WordPress.com проти WordPress.org для порівняльного порівняння.

Ми рекомендуємо використовувати WordPress.org, оскільки це дозволяє використовувати всі функції WordPress поза коробкою без будь-яких обмежень.

Щоб запустити власний веб-сайт WordPress.org, що розміщується, вам знадобиться доменне ім’я та хостинг веб-сайтів.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Вони є однією з найбільших хостингових компаній у світі та офіційно рекомендованим хостинг-провайдером WordPress. Вони пропонують нашим користувачам знижку понад 60% та безкоштовне доменне ім’я.

Після придбання хостингу зверніться до нашого посібника про те, як зробити веб-сайт покроково налаштовувати інструкції.

Зважаючи на це, давайте подивимося на найкращі плагіни WordPress щодо нерухомості, якими ви можете користуватися. Ці плагіни дозволять вам легко додати свої списки нерухомості та залучити більше клієнтів.

1. ІМПрес-листи

Пропозиції IMPress

IMPress листи – це один з найкращих плагінів WordPress щодо нерухомості. Початківцям легко розпочати роботу, а досвідченим користувачам – легко створити потужні веб-сайти з нерухомості.

Це мобільний адаптивний і працює з будь-якою темою WordPress. Ви можете додати скільки завгодно деталей для кожного списку за допомогою зображень та підтримки відео. Списки прекрасно відображаються у макеті сітки, а одна сторінка з переліком дозволяє користувачам отримувати всю необхідну інформацію, включаючи карти місцеположення.

Він також дозволяє імпортувати списки зі своєї бази даних MLS та підтримувати інтеграцію IDX за допомогою додатка. Він оснащений контактними формами, щоб зацікавлені покупці могли безпосередньо зв’язатися з вами.

2. WP-Власність

WP-Власність

WP-Property – це ще один плагін управління нерухомістю WordPress, який входить в один проект. Він включає простий у користуванні інтерфейс для додавання та керування всіма вашими списками. Ви можете додати детальну інформацію з тоннами полів, щоб додати кімнати, ванні кімнати, площу, функції та інше.

Списки прекрасно відображаються на вашому веб-сайті, а веб-сайт плагіна також пропонує безкоштовні теми, якими ви можете користуватися. Вона включає підтримку Карт Google, потужну функцію пошуку з фільтрами, SEO-приємні URL-адреси, популярні списки тощо.

Він доступний на декількох мовах і може бути легко переведений на будь-яку іншу мову. Він також постачається з віджетами бічних панелей і шорт-кодами, які дозволяють відображати списки на веб-сайті.

3. Естатік

Естатік

Плагін Estatik – це ще один чудовий варіант керування списками нерухомості в WordPress. Цей потужний плагін оснащений простою у користуванні системою управління властивостями, що дозволяє легко додавати списки на ваш веб-сайт.

Вона включає в себе фотогалерею, віджет пошуку власності, підтримку Карт Google, вбудований соціальний обмін та багатомовна підтримка. Він також включає конструктор полів, який дозволяє легко додавати нові поля до списків.

Він має функцію пошуку на базі ajax з автоматичним завершенням. Користувачі також можуть сортувати списки за ціною, датою та популярністю. Розробник плагінів також надає платні послуги IDX / MLS та додатки для додавання додаткових функцій, якщо потрібно.

4. Легкий список нерухомості

Легкий список нерухомості

Easy Property List – це ще один потужний і легко налаштований плагін нерухомості WordPress. Це дозволяє легко створити веб-сайт нерухомості, не торкаючись коду та не змінюючи теми.

Він має для початківців дружній інтерфейс управління лістингом, що дозволяє легко управляти своїми властивостями. У комплекті є зручні для мобільних шаблонів листи для відображення ваших властивостей у макеті сітки або на одній сторінці з переліком.

Додаткові функції включають підтримку REAXML, JUPIX, всесвітньої системи MLS, підтримку перекладів / багатомовної, вдосконалені карти тощо. Оплачені доповнення та розширення дозволяють додавати багато інших функцій, включаючи каталог агентів нерухомості та систему управління.

5. Нерухомість WP

WP Real Estate

WP Real Estate – це порівняно новий плагін нерухомості для WordPress з великою кількістю класних функцій. Він також може бути використаний для купівлі, продажу та оренди нерухомості.

Вона включає в себе функцію розширеного пошуку, Карти Google, інтеграцію IDX / MLS, контактні форми, спеціальні поля та представлення списку чи сітки. Він також постачається з шорт-кодами та віджетами, щоб ви могли відображати різні списки нерухомості на своєму веб-сайті або створювати власні цільові сторінки для різних властивостей.

6. Агентські прес-листи

АгентПрес

AgentPress вимагає тематичної основи Genesis і розроблений для роботи з власною темою AgentPress Pro, яка допомагає швидко створити веб-сайт нерухомості.

Плагін додає списки спеціального типу публікації та таксономії, щоб допомогти вам класифікувати властивості. Ви також можете використовувати віджети для додавання пошуку списків до області, готової до віджетів.

7. Нерухомість WPL

WPL Real Estate

Плагін WPL Real Estate – це гнучка і потужна система управління нерухомістю WordPress. У розділі є простий в управлінні, щоб додати ваші списки за допомогою фільтрувальної функції пошуку для передової сторінки. У ньому є профілі агента з нерухомості, Карти Google, різні перегляди лістингу та потужна спеціальна поліграфія для додавання функцій власності.

Він може бути інтегрований з послугами MLS / IDX як додаткова платна функція, інші налаштування також надаються розробником плагінів як послуга. Це вже добре працює з деякими найкращими темами WordPress на ринку.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни WordPress щодо нерухомості для вашого веб-сайту. Ви також можете побачити наш список найкращих тем нерухомості WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map