7 найкращих платформ безкоштовної електронної комерції до 2020 року (порівняно)

Ви шукаєте найкращу безкоштовну платформу електронної комерції для створення свого веб-сайту електронної комерції?


У перші дні платформи електронної комерції раніше коштували тисячі, що утримувало багато малих підприємств від створення інтернет-магазину. На щастя зараз існує кілька популярних платформ електронної комерції, які пропонують безкоштовні або низькі ціни.

У цій статті ми порівняємо найкращі та найпопулярніші безкоштовні платформи електронної комерції, які можна використовувати для запуску інтернет-магазину. У нас є детальний аналіз плюсів і мінусів для кожного, тому ви можете вибрати найкращого конструктора веб-сайтів електронної комерції для ваших потреб.

Найкращі безкоштовні платформи електронної комерції, з яких можна розпочати роботу

Як вибрати найкращу безкоштовну платформу електронної комерції

Будемо чесними, немає такої речі, як 100% безкоштовна платформа електронної комерції.

Навіть коли сама платформа електронної комерції буде безкоштовною, вам доведеться платити за домен, веб-хостинг, плату за обробку платежів та інші витрати на розширення.

У нас є докладний посібник щодо реальної вартості створення веб-сайтів електронної комерції.

Зважаючи на це, ваша мета повинна полягати в тому, щоб знайти платформу електронної комерції, яка допоможе вам почати мінімально та безкоштовно, не встановлюючи суворих обмежень щодо ведення чи розвитку вашого бізнесу..

Ви також хочете, щоб платформа була простою у використанні, повнофункціональною, з можливістю приймати платежі за допомогою бажаних способів оплати.

Маючи на увазі ці речі, давайте подивимося на найкращі безкоштовні платформи електронної комерції, які можна використовувати, щоб заробляти гроші в Інтернеті та розвивати свій бізнес.

1. WooCommerce

Веб-сайт WooCommerce

WooCommerce – найпопулярніша у світі платформа електронної комерції. Це абсолютно безкоштовне програмне забезпечення, яке можна завантажувати та запускати на будь-якому постачальнику веб-хостингу.

Оскільки WooCommerce не забезпечує хостинг для вас, вам потрібно придбати веб-хостинг та доменне ім’я, щоб переконатися, що користувачі в усьому світі можуть отримувати доступ до вашого веб-сайту..

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost або SiteGround. Вони є одними з найбільших хостингових компаній у світі та офіційно рекомендовані WooCommerce.

Bluehost навіть пропонує користувачам WPBeginner безкоштовне доменне ім’я + сертифікат SSL та щедру 60% знижку на хостинг. В основному, ви можете розпочати роботу за $ 2,75 на місяць.

→ Попросити цю ексклюзивну пропозицію Bluehost ←

Плюси

 • Почати роботу з WooCommerce легко. Ви можете швидко створити інтернет-магазин, навіть якщо ви абсолютно новачок.
 • Ви будете розміщувати свій веб-сайт самостійно, що дає вам повний контроль. Хоча за хостинг WooCommerce вам доведеться платити, але це не повинно коштувати багато.
 • Існує безліч тем (дизайнів) WooCommerce, що дає вам можливість створити магазин, який справді відображає ваш бренд.
 • Є тисячі плагінів WooCommerce, за допомогою яких ви можете додавати нові функції та розвивати свій бізнес.
 • З WooCommerce ви можете продати що завгодно, будь-які фізичні продукти, цифрові завантаження, плани членства, магазин дропшипінгу або партнерські товари.
 • WooCommerce взагалі не стягує плату за транзакції. Вам доведеться платити лише своєму постачальнику платіжних послуг, наприклад PayPal або Stripe, або вашому банку.

Мінуси

 • Якщо ви абсолютно новачок, WooCommerce трохи складніше, ніж деякі інші варіанти. Наприклад, вам потрібно придбати хостинг та доменне ім’я.
 • Ви несете відповідальність за підтримку свого інтернет-магазину в міру його зростання. Це може означати оновлення плану хостингу або оплату плагіну безпеки для WordPress.

Щоб допомогти новачкам розпочати роботу, у нас є найбільш детальний підручник з WooCommerce в Інтернеті, який допомагає вам створити веб-сайт електронної комерції за допомогою WooCommerce.

2. Конструктор веб-сайтів постійного контакту

Побудовник веб-сайту електронної комерції постійного контакту

Розробник веб-сайтів постійних контактів має безкоштовний план, який дозволяє створити інтернет-магазин, не витрачаючи на це нічого. Постійний контакт буде приймати магазин і навіть надасть вам безкоштовний субдомен.

Ви зможете мати у магазині лише до 3 товарів, але якщо ви тільки починаєте, це може бути достатньо. Якщо ви хочете додати більше продуктів, ви можете перейти на платний план.

Варто зазначити, що Constant Contact стягує плату в розмірі 3% за трансакцію, якщо ви перебуваєте в планах Free або Starter.

Плюси

 • Ви можете безкоштовно створити інтернет-магазин разом із розробником веб-сайтів постійних контактів. Ви також можете отримати безкоштовне фірмове доменне ім’я у форматі storename.constantcontactsites.com.
 • Ви можете продавати як фізичні, так і цифрові продукти через ваш магазин. Ви можете використовувати постійний контакт для відстеження своїх запасів.
 • Доступна підтримка електронної пошти та чату в режимі 24/7, навіть за умови безкоштовного плану.
 • Ви можете безкоштовно додати щоденник на веб-сайт свого магазину, хоча програмне забезпечення для блогів є дуже базовим і не пропонує такі самі функції, як платформа для блогів, як WordPress.

Мінуси

 • Ви не можете використовувати власне доменне ім’я у вільному плані. Натомість вам потрібно буде використовувати доменне ім’я постійного контакту.
 • Постійний контакт відображатиме їхні оголошення на вашому сайті, якщо ви використовуєте безкоштовний план.

Ви можете використовувати Інтернет-магазин постійних контактів разом зі своїм веб-сайтом WordPress та легко посилатись на магазин із меню. Це хороший варіант для малого бізнесу, який хоче продати декілька товарів без накладних витрат на управління власноруч розміщеною платформою електронної комерції, як WooCommerce.

3. BuyNow Plus

Веб-сайт BuyNow Plus

BuyNow Plus не є повноцінною платформою електронної комерції. Натомість він дозволяє створювати кнопки “купити зараз”, які можна розмістити на будь-якому веб-сайті.

Вам потрібно буде створити безкоштовний обліковий запис Stripe, щоб використовувати BuyNow Plus.

Плюси

 • Плата за трансакцію досить низька – всього 2% за транзакцію. Майте на увазі, що Stripe крім цього стягує власні збори за транзакції.
 • Ви можете використовувати BuyNow Plus для обробки періодичних платежів за кредитними картками, не потребуючи клієнтів відкривати рахунок. Якщо ви продаєте періодичні членства для офлайн-елементів, це справді зручна функція.
 • Ви можете розмістити посилання на кнопки в соціальних мережах, а також на своєму веб-сайті, або навіть можете використовувати їх в електронних листах.
 • Немає обмежень у кількості різних продуктів, які можна продати за допомогою BuyNow Plus.

Мінуси

 • BuyNow Plus не пропонує нічого додаткового, як-отстеження рекламних ресурсів чи створення веб-сайтів.
 • Ви можете зробити щось подібне, використовуючи Stripe безпосередньо на своєму веб-сайті. Таким чином, вам не потрібно було б сплачувати плату за трансакцію BuyNow Plus. Вам потрібен власний сертифікат SSL, але можна отримати сертифікат SSL безкоштовно.

4. BigCommerce

Веб-сайт платформи електронної комерції BigCommerce

BigCommerce – це повністю розміщена (або все-в-одному) платформа електронної комерції, яку ви можете використовувати для створення свого магазину електронної комерції. Існує також плагін WordPress, якщо у вас є веб-сайт, який ви хочете використовувати з BigCommerce.

Хоча у них немає безкоштовного плану, є безкоштовна пробна версія, яка дозволяє налаштувати магазин і розпочати роботу, не платячи нічого.

Плюси

 • Щоб отримати безкоштовну пробну версію, вам не потрібно вводити реквізити кредитної картки.
 • Початок роботи з BigCommerce дуже легко. Ви можете просто зареєструватися, ввести інформацію про свій магазин і почати додавати продукти.
 • Ви можете отримати безкоштовний домен на зразок mystore.mybigcommerce.com, якщо не хочете платити за користувальницьке доменне ім’я.
 • BigCommerce пропонує безліч різних способів прийому платежів. Він має вбудовану інтеграцію з безліччю платіжних платформ, включаючи PayPal на базі Braintree, Stripe, Authorize.net та багато іншого.
 • Існує безліч сторонніх додатків, які ви можете додати у свій магазин BigCommerce, щоб розширити його функціональність.

Мінуси

 • Безкоштовна пробна версія триває лише 15 днів, що не дає вам довго заробляти гроші на своєму магазині. Після цього вам потрібно буде платити $ 29,95 / місяць або більше, щоб продовжувати роботу магазину.
 • BigCommerce – це платформа “все в одному”, що означає, що ви обмежені у використанні своїх доповнень та тем. У вас не буде вибору того вибору, який ви матимете для інших варіантів електронної комерції.

Пов’язані: Дивіться наше порівняння WooCommerce проти BigCommerce для більш детальної інформації.

5. Шопіруйте

Веб-сайт платформи електронної комерції Shopify

Shopify – ще одна повністю розміщена платформа електронної комерції. Shopify також пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, як і безкоштовна пробна версія BigCommerce, для цього не потрібна кредитна картка.

Плюси

 • Початок роботи з Shopify дуже просто. Їх розробник веб-сайтів має інтерфейс перетягування, який означає, що навіть повний початківець може створити чудовий інтернет-магазин.
 • Якщо ви хочете додати додаткові функції у свій магазин, є ринок додатків з великою кількістю додатків, які ви можете придбати.
 • Доступна підтримка 24/7 через чат, телефон, електронну пошту та Twitter.
 • Shopify Payment (вбудований шлюз платежів Shopify) стягує 2,9% плюс 30 центів за транзакцію. Оскільки це вбудована функція, яка має ту саму ціну, як Stripe або інші шлюзи, це полегшує користувачам почати роботу.

Мінуси

 • Якщо ви використовуєте інші шлюзи платежів, наприклад PayPal або Stripe, Shopify стягує плату в розмірі 2% за транзакцію. Це понад плату, що стягується стороннім шлюзовим шлюзом.
 • Безкоштовна пробна версія триває лише 14 днів. Після цього вам потрібно буде перейти на платний план. Найдешевше – 29 доларів на місяць.

Пов’язані: Детальніше дивіться у нашому порівнянні Shopify vs WooCommerce.

6. Weebly

Веб-сайт платформи eCommere

Weebly не настільки відомий, як деякі інші платформи електронної комерції, такі як Shopify та WooCommerce, але вони пропонують безкоштовну пробну версію, де можна протестувати платформу.

Плюси

 • Ви можете додавати будь-які фізичні чи цифрові продукти у свій магазин
 • Інтерфейс перетягування легко використовувати для створення вашого сайту та керування предметами у вашому магазині.
 • Існує близько 100 різних тем (дизайнів), на які можна вибрати, тож ви маєте змогу знайти те, що саме підходить для вашого сайту..
 • Вбудовані інвентар, функції доставки, управління податками.
 • Окрім форуму спільноти, безкоштовний план надає вам доступ до чату, електронної пошти та навіть підтримки телефону.
 • Якщо ви хочете перейти на платний план, вони доступні навіть для дуже малого бізнесу. План початкової електронної комерції починається з 12 доларів на місяць, що сплачується щорічно.

Мінуси

 • Weebly стягує 3% комісії за трансакцію. Це додатково до плати за транзакцію, яку стягує ваш шлюз платежів.
 • Якщо у вас є безкоштовні або особисті (9 доларів США / місяць) плани, Weebly показуватиме рекламу та брендинг від Square, материнської компанії Weebly.
 • Навіть при платному стартовому плані ви обмежуєтеся продавати лише 25 товарів одночасно.

7. Великий картель

Веб-сайт платформи eCommerce Big Cartel

Big Cartel – це розміщена платформа електронної комерції, розроблена спеціально для художників та творців. Якщо ви хочете мати магазин, де продаються вироби ручної роботи або подібні, це може бути чудовим варіантом для вас.

Плюси

 • Безкоштовний план не передбачає плати за трансакції. Вам потрібно буде сплатити комісію Stripe або PayPal (це єдині варіанти, які пропонує Big Cartel для обробки платежів).
 • URL-адресу вашого безкоштовного магазину можна налаштувати. Він повинен бути у форматі name.bigcartel.com, але ви можете вибрати все, що вам потрібно. Багато інших платформ призначають вам конкретну URL-адресу на основі вашого імені користувача або імені магазину, і ви не можете змінити її.
 • У вашому вільному плані ви можете мати до 5 продуктів, що робить його щедрішим, ніж інші розміщені безкоштовні плани.
 • Швидко налаштувати ваш магазин, і легко додавати свої продукти. Великий Картель прогулює вас крок за кроком через процес.

Мінуси

 • Якщо ви хочете налаштувати тему свого веб-сайту, вам потрібно буде відредагувати HTML теми. Це, безумовно, не так зручно для початківців, як більшість інших платформ електронної комерції.
 • Вільний план має лише обмежені можливості. Вам потрібно перейти на платний план, якщо ви хочете використовувати такі речі, як відстеження товарних запасів або коди знижок.

Вибір найкращої безкоштовної платформи електронної комерції

То яка найкраща безкоштовна платформа електронної комерції для вас? Це залежить від того, що ви шукаєте.

Якщо ви хочете почати дешево і мати повну свободу для розвитку свого бізнесу, то WooCommerce – найкращий варіант.

Використовуючи нашу ексклюзивну угоду Bluehost, ви можете розпочати роботу за $ 2,75 на місяць. Це менше, ніж чашка кави.

Якщо ви хочете використовувати абсолютно безкоштовну платформу електронної комерції, тоді розробник веб-сайтів постійного зв’язку простіший та безкоштовний. Однак це обмежено можливостями та гнучкістю, які ви отримуєте з іншими платформами.

Якщо ви хочете випробувати Інтернет-магазин безкоштовно, але ви готові заплатити за те, що найкраще підходить для вашого бізнесу, то BigCommerce та Shopify – це чудові повнофункціональні варіанти.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися про найкращі безкоштовні платформи електронної комерції, з яких можна розпочати роботу. Ви також можете ознайомитись з нашим довідником про найкращі послуги маркетингу електронної пошти та найкраще програмне забезпечення для чату в реальному часі для електронної комерції, щоб ви могли збільшити продажі в магазині.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me