7 найкращих веб-сайтів для розміщення відео для блогерів, маркетологів та підприємств

Ви шукаєте найкращі сайти для відеохостингу для блогерів, маркетологів та веб-сайтів для бізнесу?


Для завантаження відео безпосередньо на ваш веб-сайт потрібно багато ресурсів сервера. Ось чому власники розумного бізнесу використовують веб-сайти для розміщення відео, щоб завантажувати відео, а потім легко вставляти ці відео в WordPress, не впливаючи на продуктивність.

У цій статті ми поділимося найкращими сайтами для відеохостингу для блогерів, маркетологів та власників бізнесу.

Найкращі сайти з відеохостингом для блогерів

Навіщо використовувати сайти для відеохостингу?

Відео є найбільш привабливою формою контенту, і вони дуже ефективні для конверсій. Однак вони також займають багато місця та пропускної здатності.

WordPress дозволяє завантажувати відео на ваш веб-сайт. Однак він не дуже оптимізований для розміщення відео. Це впливає на відтворення відео і створює поганий досвід користування.

Крім цього, відео споживають більше ресурсів хостингу WordPress, що сповільнює ваш веб-сайт. Якщо ви перебуваєте на спільному хостингу, то ваш хостинг-провайдер може навіть закрити ваш обліковий запис, щоб не впливати на інші сайти.

У зв’язку з цими проблемами, ми рекомендуємо використовувати веб-хостинг для додавання відео в WordPress. У них більше серверних ресурсів для обслуговування відеофайлів, і вам не потрібно турбуватися про продуктивність WordPress.

Що ще важливіше, вони автоматично регулюють якість відео, щоб забезпечити кращу якість перегляду на основі швидкості інтернету відвідувачів.

Щоб дізнатися більше, перегляньте наш посібник про те, чому ніколи не слід завантажувати відео в WordPress.

WordPress дозволяє дуже легко вставляти відео на ваш веб-сайт. Дивіться наш посібник про те, як легко вставляти відео в WordPress для отримання детальних інструкцій.

Зважаючи на це, давайте подивимося на кілька найкращих веб-сайтів для відеохостингу, які ви можете використовувати.

1. YouTube

YouTube

YouTube – найпопулярніший веб-сайт для відеохостингу в Інтернеті. Це дозволяє завантажувати відео, створювати канали та будувати наступні.

Як власник маркетингу та бізнесу, ви хочете скористатися величезним потенціалом YouTube. Це також друга за популярністю пошукова система у світі та другий за величиною веб-сайт соціальних медіа з 1,9 мільярдами активних користувачів.

Ви можете створити YouTube за допомогою свого каналу, знайти нову аудиторію, ознайомитися з результатами пошуку відео та розширити свій бізнес.

На YouTube є програма Партнерів, до якої ви можете приєднатися, щоб заробити гроші в Інтернеті від своїх відео. Ця програма також пропонує вам більше переваг, таких як аналітика, довші відео та засоби редагування відео.

У WPBeginner ми використовуємо YouTube для завантаження відеоуроків WordPress. Перегляньте канал WPBeginner на YouTube, щоб побачити, як ми використовуємо YouTube, щоб отримати більше підписників та відвідувачів нашого веб-сайту.

2. Вімео

Вімео

Vimeo – це чудовий веб-сайт для веб-хостингу та трансляції для блогерів, маркетологів та підприємств. Це дає обмежений простір для хостингу для завантаження відео безкоштовно. Однак необмежена пропускна здатність та безрекламне відображення – основні переваги для всіх відео.

Щоб завантажувати великі відео, вам потрібно буде придбати преміальний план, який є дуже доступним (84 доларів США на рік). Платні плани також включають параметри конфіденційності, інструменти для редагування відео, підтримку клієнтів, захист паролем, пов’язані відео та Google Analytics.

Учасники преміум-класу також можуть продавати або брати напрокат відео, щоб заробити гроші в Інтернеті від вашого відео Vimeo.

Ми використовуємо Vimeo для розміщення приватних відеороликів лише для ексклюзивних членів області. Якщо у вас є членський сайт або ви хочете створювати та продавати онлайн-курси, то Vimeo – це відмінний варіант.

3. Відео Jetpack

Відео Jetpack

Jetpack – популярний набір плагінів, який також включає функцію відеохостингу. Jetpack video – це преміальна послуга відеохостингу та вимагає платної підписки на Jetpack.

Це повністю без реклами і не показує пов’язані відео з інших веб-сайтів у ваших відео.

Він використовує ту саму мережу доставки вмісту, яку використовують фотографії Jetpack для швидшої доставки та потокового перегляду. Вона також включає налаштування конфіденційності, аналітику, декілька форматів відео тощо.

4. Вістія

Вістія

Wistia – це професійний відеохостинг-сайт для маркетологів та підприємств. У вільному обліковому записі є ліміт до 3 відео з такими функціями, як власні мініатюри, відеоплеєр фірми Wistia, захист паролем, налаштування конфіденційності та багато іншого.

Вам буде потрібно їх преміальний план, щоб завантажити більше відео. Платна версія дозволяє вилучити бренд Wistia з відеопрогравача. Він також постачається з історією перегляду, графіками трендів, кнопками із закликом до дії, пов’язаними відео та примітками.

Він має потужні інтеграції з маркетинговими послугами електронної пошти та програмним забезпеченням CRM, як постійні контакти, Drip, AWeber, Hubspot, Google Analytics та інші.

5. Видовище

Видно

Vidyard – це висококласний веб-сайт для відеохостингу для великого бізнесу та професіоналів. Він включає преміум-інструменти маркетингового контенту для просування ваших відео.

Він постачається з декількома стилями відеоплеєра та спеціальними параметрами редагування. Ви можете завантажувати відео за допомогою кнопок із закликом до дії та проводити тест A / B щодо мініатюр відео, щоб побачити, яке з них найкраще працює.

Vidyard пропонує потужну та детальну аналітику, включаючи історію перегляду, залучення та багато іншого для покращення ваших відео.

6. Dailymotion

Dailymotion

Dailymotion – це ще один популярний відеохостинг-сайт, який ви можете використовувати для завантаження маркетингових та ділових відео. У нього є безкоштовний партнерський рахунок з такими функціями, як необмежена пропускна здатність і зберігання, популярні відео, налаштування конфіденційності, відеоплеєр тощо.

Це дозволяє завантажувати кілька відео в день, а також ви можете використовувати функцію перетягування для завантаження повних списків відтворення. Ви можете оптимізувати свої відео для SEO, додавши заголовок, опис та теги.

DailyMotion також пропонує програму монетизації, де ви можете заробити гроші та отримати більше функцій в якості партнера.

7. ПроростокВідео

SproutVideo

SproutVideo – це платний веб-хостинг-сайт для блогерів, маркетологів та компаній. У ньому є безкоштовна пробна версія, де ви можете протестувати відеоплеєр та його функції. Хоча безкоштовна версія має обмежені можливості, і вам потрібно буде оновити, щоб отримати доступ до всіх налаштувань.

Деякі з помітних функцій включають тематику відео, макети, відео-аналітику, кнопки спільного доступу до соціальних мереж, розміщення закликів до дії та історію взаємодії з глядачами..

Вам потрібно буде вбудувати код для кожного відео та скористатися користувацьким блоком HTML, щоб додати відео-код.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі сайти для відеохостингу для вашого блогу чи веб-сайту для бізнесу. Ви також можете побачити наш покроковий посібник з WordPress SEO для початківців та наш експертний вибір найкращих плагінів WordPress для веб-сайтів для бізнесу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me