8 geriausios vietos, kur galite įsigyti tinkintą logotipą savo „WordPress“ svetainei

Ar norite gauti tinkintą logotipą savo „WordPress“ svetainei? Individualizuotas logotipas padeda nustatyti jūsų prekės ženklą ir daro jūsų svetainę išsiskiriančią. Šiame straipsnyje mes parodysime keletą geriausių vietų, kaip gauti nedidelį biudžetą, jei norite gauti tinkintą savo svetainės logotipą.


Geriausios vietos gauti tinkintą „WordPress“ logotipą

Kodėl turėtumėte įsigyti pasirinktinį logotipą?

Logotipai yra tipiniai atvaizdai, kuriuos naudoja įmonės ir organizacijos. Jie pavaizduoja vaizdą apie organizacijos verslą, vertybes ir misiją.

Jie taip pat vaidina svarbų vaidmenį nustatant, kaip klientai mato prekės ženklą. Pažvelkite į populiariausius didžiųjų vardų prekės ženklus, yra tikimybė, kad gana lengvai atpažinsite didžiąją dalį jų logotipų. Prekės ženklo pripažinimas padeda laimėti klientų pasitikėjimą ir lojalumą viršvalandžius.

Daugelyje „WordPress“ temų yra galimybė įkelti pasirinktinį logotipą. Šis logotipas taip pat gali būti naudojamas kaip svetainės piktograma arba faviconas.

Dabar problema ta, kad ne visi esame grafikos dizaineriai. Galite pabandyti sukurti pasirinktinį logotipą naudodami vaizdų redagavimo programas, tačiau jis gali neatrodyti profesionalus.

Jei norite profesionalaus savo prekės ženklo įvaizdžio, tada tai padeda pasamdyti ką nors sukurti jūsų svetainės logotipą.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausias vietas, kur galime gauti tinkintą „WordPress“ logotipą iš biudžeto.

1. 99 dizainas

99designs

„99designs“ – tai dizaino konkurso rinka, kurioje yra didelė dizainerių bendruomenė. Jis veikia kaip tarpininkas tarp jūsų ir dizainerių.

Kai pateikiate užsakymą, „99designs“ perduoda tai paskui dizaineriams, kurie vėliau pateikia savo dizainą. Galite pasirinkti dizainą, kuris jums labiausiai patinka, ir tik tas dizaineris gauna užmokestį. Tai suteikia jums pranašumų, kai galite gauti skirtingas pritaikytų logotipų idėjas iš skirtingo fono ir įgūdžių dizainerių.

2. Logojoy

Logojoy

Norite sukurti savo pasirinktinį logotipą? „Logojoy“ yra lengvai naudojamas „pasidaryk pats“, logotipų kūrėjas ne dizaineriams. Skirtingai nuo kitų internetinių grafinio dizaino įrankių, „Logojoy“ naudoja dirbtinį intelektą ir pažangius mokymosi algoritmus, kad sukurtų logotipus taip, kaip tai darytų dizaineris..

Paprastas „Logojoy“ vedlys padeda pasirinkti spalvas, vaizdus ir žodžius, apibūdinančius jūsų verslą. Po to sukuriami dizainai, kurie atrodo meistriškai ir profesionaliai.

Jų kainų planai prasideda nuo 20 USD už mažos skiriamosios gebos logotipą. Dėl aukštesnių kainų planų gausite aukštos skiriamosios gebos failus, palaikymą telefonu, spalvų paletę, prekės ženklo gaires ir dar daugiau.

3. Dribling

Dribble

„Dribble“ yra internetinė dizainerių ir menininkų bendruomenė. Pagalvokite apie tai kaip „Pinterest“, skirtą profesionaliems grafikos dizaineriams, menininkams ir iliustratoriams, kur jie dalijasi savo darbais, o kiti vartotojai gali jį pamėgti, pamėgti ir bendrinti dar kartą..

Dribble yra ne tik įkvėpimo šaltinis. Tai taip pat veikia kaip platforma samdyti dizainerius laisvai samdomiems darbuotojams. Galite naršyti dizainerius, pasižiūrėti jų portfelius ir susisiekti su jais tiesiogiai, kad juos išsinuomotumėte.

Darbo kaina iš tikrųjų priklausys nuo laisvai samdomo laisvai samdomo darbuotojo, jo kompetencijos ir įgūdžių lygio. „Dribble“ gali būti ne vieta, kur galima rasti pigiausią pasirinktinį savo svetainės logotipą, tačiau tai gali padėti jums pasiekti daug geresnę kokybę.

4. Fiverr

Fiverr

„Fiverr“ yra viena didžiausių internetinių laisvai samdomų vertėjų iš viso pasaulio bendruomenė. Dėl laisvai samdomų specialistų konkurencijos galite pasamdyti dizainerį, kuris sukurtų logotipo dizainą už daug mažiau pinigų nei kitose vietose.

„Fiverr“ bendruomenė organizuojama atsižvelgiant į klientų atsiliepimus. Laisvai samdomi darbuotojai, turintys daugiau teigiamų atsiliepimų, paprastai imasi daugiau mokesčių nei nauji laisvai samdomi vertėjai, kuriems dar nepakanka atsiliepimų.

Nors logotipas gali kainuoti tik keletą dolerių, svarbu žinoti, kad dažnai šie laisvai samdomi darbuotojai naudoja logotipo šablonus su nedideliais pataisymais..

5. Upwork

Upwork

Panašiai kaip „Fiverr“, „Upwork“ yra internetinė laisvai samdomų vertėjų, verslininkų ir dizainerių bendruomenė. Tai leidžia paskelbti darbą ir priimti laisvai samdomų specialistų pasiūlymus. Tada galėsite peržiūrėti tuos laisvai samdomus darbuotojus, apklausti juos ir išsinuomoti tą, su kuriuo norite dirbti.

„Upwork“ turi tvirtą bendruomenę su atrankos įrankiais tiek laisvai samdomiems darbuotojams, tiek klientams. Laisvai samdomi darbuotojai gali dalyvauti internetiniuose testuose, kad įrodytų savo įgūdžius ir įgūdžius. „Upwork“ taip pat siūlo įvairius mokėjimo būdus, sąskaitas faktūras ir leidžia klientams susimokėti tik už jų patvirtintus darbus.

6. „DesignCrowd“

„DesignCrowd“

„DesignCrowd“ yra dizaino konkursų rinka ir internetinė dizainerių bendruomenė. Galite pradėti projektą užpildę projekto aprašą, pasirinkę logotipo dizaino tipą ir pateikdami išsamų aprašą, kurį dizaineriai turi sekti.

Tada sumokėsite konkurso skelbimo mokestį ir pervesite biudžetą „DesignCrowd“. Jie siūlo pinigų grąžinimo garantiją, kuri suteikia jums galimybę paprašyti grąžinti pinigus per 30 dienų nuo projekto paskelbimo. Jei jums patinka tinkintas logotipo dizainas, galite skirti biudžetą.

7. Laisvai samdomas darbuotojas

Laisvai samdomas darbuotojas

„Freelancer“ yra didelė pasaulinė laisvai samdomų vertėjų bendruomenė. Galite rasti internetinių dizainerių, kūrėjų, grafinio dizaino, garso / vaizdo įrašų, internetinės rinkodaros ekspertų iš kiekvieno planetos kampelio, turintys skirtingus įgūdžių lygius.

Kaip ir daugelis kitų laisvai samdomų svetainių, „Freelancer“ leidžia paskelbti pasirinktinio logotipo projektą kaip darbą ir pradėti priimti laisvai samdomų vertėjų pasiūlymus. Galite peržiūrėti laisvai samdomų vertėjų profilius, ankstesnius darbus, atsiliepimus ir įvertinimus.

Suradę tinkamą laisvai samdomą darbuotoją, galite juos išsinuomoti. Baigę projektą galėsite peržiūrėti ir priimti darbą bei sumokėti išmoką.

8. ŽmonėsPerHour

ŽmonėsPerHour

„PeoplePerHour“ yra kuruojama laisvai samdomų specialistų ir profesionalų bendruomenė. Galite naršyti darbo valandas (fiksuotos kainos darbai), paskelbti darbą ar vykdyti konkursą. Taip pat galite naršyti laisvai samdomus darbuotojus pagal kategorijas, peržiūrėti jų profilius ir aplankus.

Kai paskelbiate darbą, gausite prieigą prie „Workstream“ prietaisų skydelio. Čia galite valdyti ir peržiūrėti darbą, bendrauti su laisvai samdomais specialistais ir gauti palaikymą iš „PeoplePerHour“ darbuotojų. Kai būsite patenkinti logotipo dizainu, galėsite grąžinti mokestį laisvai samdomam darbuotojui.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias vietas, kur gauti tinkintą logotipą savo svetainei. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų straipsnį apie geriausius kontaktinės formos puslapio dizaino pavyzdžius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me