8 кращих місць, щоб отримати власний логотип для вашого веб-сайту WordPress

Ви хочете отримати спеціальний логотип для вашого веб-сайту WordPress? Спеціальний логотип допомагає встановити ваш бренд і робить ваш веб-сайт виділенням. У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих місць, щоб отримати нестандартний логотип для вашого веб-сайту за невеликий бюджет.


Найкращі місця, щоб отримати власний логотип WordPress

Чому вам слід отримати спеціальний логотип?

Логотипи – це репрезентативні зображення, якими користуються підприємства та організації. Вони зображають візуальне зображення бізнесу, цінностей та місії організації.

Вони також відіграють важливу роль у тому, як клієнти бачать бренд. Подивіться на провідні великі торгові марки, швидше за все, ви можете розпізнати більшість їх логотипів досить легко. Розпізнавання бренда допомагає завоювати довіру клієнтів та лояльність понаднормово.

Більшість тем WordPress поставляються з можливістю завантаження спеціального логотипу. Цей логотип також може використовуватися як піктограма сайту чи фавікон.

Зараз проблема полягає в тому, що не всі ми – графічні дизайнери. Ви можете спробувати створити власний логотип за допомогою програм редагування зображень, але це може не виглядати професійно.

Якщо ви хочете отримати професійний образ для свого бренду, це допомагає найняти когось, щоб створити ваш власний логотип для вашого веб-сайту.

Зважаючи на це, давайте розглянемо кілька найкращих місць, щоб отримати власний логотип WordPress в межах бюджету.

1. 99 дизайнів

99 дизайнів

99designs – це ринок конкурсу дизайну з великою спільнотою дизайнерів. Він виступає посередником між вами та дизайнерами.

Коли ви розміщуєте замовлення, 99designs передає його дизайнерам, які потім подають свої проекти. Ви можете вибрати дизайн, який вам найбільше подобається, і лише за те, що дизайнер отримує плату. Це дає вам перевагу отримувати різні дизайнерські ідеї для логотипів від дизайнерів різного рівня та рівня кваліфікації.

2. Логотип

Logojoy

Хочете створити власний логотип? Logojoy – це простий у користуванні, роби сам, виробник логотипів для недизайнерів. На відміну від інших веб-інструментів графічного дизайну, Logojoy використовує штучний інтелект та розширені алгоритми навчання для створення логотипів так, як це зробив дизайнер..

Простий майстер Logojoy допомагає вибирати свої кольори, зображення та слова, щоб описати свій бізнес. Після цього він створює конструкції, які виглядають добре продуманими та професійними.

Їх цінові плани починаються від 20 доларів за логотип низької роздільної здатності. Плани більш високого ціноутворення отримують файли високої роздільної здатності, підтримку телефону, палітру кольорів, рекомендації щодо брендів тощо.

3. Дриблинг

Дриблінг

Dribble – це інтернет-спільнота дизайнерів та художників. Подумайте про це як Pinterest для професійних графічних дизайнерів, художників та ілюстраторів, де вони діляться своїми роботами, а інші користувачі можуть сподобатись, вподобати та поділитися ними.

Дрибл – це не просто джерело натхнення. Він також виступає платформою для найму дизайнерів для позаштатної роботи. Ви можете переглядати дизайнерів, перевіряти їхні портфелі та зв’язуватися безпосередньо з ними, щоб найняти їх.

Вартість роботи фактично буде залежати від фрілансера, до якого ви підходите, їхнього досвіду та рівня кваліфікації. Dribble може бути не місцем для пошуку найдешевшого нестандартного логотипу для вашого веб-сайту, але це може допомогти вам отримати набагато кращу якість.

4. Фіверр

Фіверр

Fiverr – одна з найбільших інтернет-спільнот фрілансерів з усього світу. Завдяки конкуренції серед фрілансерів ви можете найняти дизайнера, щоб створити дизайн логотипу за набагато менші гроші, ніж інші місця.

Спільнота Fiverr організовується на основі відгуків клієнтів. Фрілансери з вищим позитивним відгуком, як правило, стягують плату більше, ніж нові фрілансери, у яких ще недостатньо відгуків.

Хоча логотип може коштувати лише кілька доларів, важливо знати, що часто такі фрілансери використовують шаблони логотипів із незначними перетвореннями.

5. Обробка

Обробка

Подібно до Fiverr, Upwork – це інтернет-співтовариство фрілансерів, підприємців та дизайнерів. Це дозволяє опублікувати роботу та приймати пропозиції від фрілансерів. Потім ви можете переглянути цих фрілансерів, взяти інтерв’ю у них та найняти того, з ким ви хочете працювати.

Upwork має надійну спільноту з інструментами скринінгу як для фрілансерів, так і для клієнтів. Фрілансери можуть брати участь в онлайн-тестах, щоб довести свою майстерність та навички. Upwork також пропонує різні способи оплати, рахунки-фактури та дозволяє клієнтам платити лише за роботу, яку вони затверджують.

6. DesignCrowd

DesignCrowd

DesignCrowd – ринок конкурсу дизайну та інтернет-спільнота дизайнерів. Ви можете розпочати проект, заповнивши короткий опис проекту, вибравши тип дизайну логотипу та надавши детальний опис дизайнерам, які слід слідувати.

Потім ви сплатите комісію за розміщення на конкурс і внесете бюджет за допомогою DesignCrowd. Вони пропонують гарантію повернення грошей, яка дозволяє просити повернення коштів протягом 30 днів після опублікування проекту. Після того, як вам сподобається дизайн власного логотипу, ви можете взяти бюджет.

7. Фрілансер

Фрілансер

Фрілансер – це велика глобальна спільнота фрілансерів. Ви можете знайти веб-дизайнерів, розробників, графічного дизайну, аудіо / відео, експертів з інтернет-маркетингу з усіх куточків планети з різними рівнями навичок..

Як і багато інших веб-сайтів із фрілансу, фрілансер дозволяє опублікувати власний проект логотипу як роботу та почати приймати пропозиції від фрілансерів. Ви можете переглянути профілі фрілансера, минулі робочі місця, відгуки та рейтинги.

Як тільки ви знайдете потрібного фрілансера, можете їх найняти. Після завершення проекту ви зможете переглянути та прийняти роботу та звільнити платіж.

8. PeoplePerHour

PeoplePerHour

PeoplePerHour – це кураторська спільнота фрілансерів та професіоналів. Ви можете переглядати щогодини (завдання з фіксованою ціною), розміщувати роботу або проводити конкурс. Ви також можете переглядати фрілансерів за категоріями, переглядати їх профілі та портфелі.

Опублікувавши роботу, ви отримаєте доступ до інформаційної панелі Workstream. Тут ви будете керувати та переглядати роботу, спілкуватися з фрілансерами та отримувати підтримку від персоналу PeoplePerHour. Після того як ви будете задоволені дизайном логотипу, ви можете відпустити платіж фрілансеру.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі місця, щоб отримати спеціальний логотип для вашого веб-сайту. Ви також можете переглянути нашу статтю про найкращі приклади дизайну сторінки контактної форми.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map