9 кращих плагінів для вікторини для WordPress (2020)

Шукаєте найкращі плагіни для вікторини для свого сайту WordPress? Багато популярних веб-сайтів, таких як BuzzFeed, використовують вікторини для створення вірусного контенту та підвищення взаємодії з користувачами на своїх веб-сайтах. У цій статті ми зібрали вручну найкращі плагіни для вікторини для WordPress, які допоможуть залучати користувачів та збільшити час, проведений на вашому сайті.


Кращі плагіни для вікторини для WordPress

1. LearnDash

LearnDash

LearnDash – найкращий плагін для WordPress LMS на ринку. Він оснащений потужною функцією вікторини, яка дозволяє створювати будь-який тип вікторини, який вам потрібен. Він має кілька типів запитань, включаючи: один вибір, кілька варіантів, вільний текст, сортування, відповідність, есе, заповнення порожнього та опитування.

Деякі з інших функцій включають: приурочені вікторини, випадкові запитання, банк запитань, багатосторінкові вікторини, обмеження спроб тощо. Параметри вікторини після публікації включають переспрямування, повідомлення, відображення результатів вікторини в декількох стилях, таблицю лідерів, сертифікати та рівні.

Незалежно від того, чи продаєте ви онлайн-курси чи створюєте вірусний контент, LearnDash – це найскладніший плагін для тестування WordPress для всіх типів тестів.

2. Спробуйте взаємодіяти

TryInteract

TryInteract – це потужний веб-додаток для генерування вірусних вікторин та використання їх для отримання потенційних клієнтів, створення соціальних медіа, підписання, збільшення трафіку та покращення конверсій. Це дозволяє створювати високоінтерактивні вікторини із витонченим конструктором тестів із перетягуванням.

Ви можете вибрати різні стилі, кольори, дизайн та більше 100 готових до використання шаблонів вікторини. Він підтримує розгалуження вікторини, що дозволяє показувати запитання на основі відповідей користувача на попередні запитання. Ви можете використовувати їх систему балів, щоб легко показати результати в кінці.

Його можна легко додати на ваш сайт WordPress за допомогою простого короткого коду та чудово інтегрувати з маркетингом електронної пошти та програмним забезпеченням CRM.

3. Вікторина WP

WP вікторина

WP Quiz – це гнучкий і простий у використанні плагін для вікторини для WordPress. Він поставляється з 3 типами вікторини: дрібниці, особистість та фліп-карти. Ви можете додавати зображення до своїх запитань та відповідей, дозволяти користувачам перезавантажувати тест, показувати результати в кінці тощо.

WP Quiz поставляється з двома варіантами стилізації: багатосторінковою або одновіковою вікториною. Ви маєте можливість автоматично прокручувати та додавати кнопки спільного доступу до соціальних мереж. Професійна версія плагіна дозволяє змусити користувачів виконувати дію для перегляду результатів, рандомізації запитань та відповідей, таймера зворотного відліку та показ оголошень.

4. Майстер вікторини та опитування

Майстер вікторини та опитування

Тест і опитування майстер – це гнучкий плагін для вікторини та плагін WordPress. Цей потужний плагін “два в одному” може виглядати трохи нерівним по краях, але він доповнює його чудовими функціями та великою документацією.

Він підтримує кілька типів запитань, включаючи множинні варіанти, істинні та помилкові, заповнення пробілів та багато іншого. Це також дозволяє створювати кілька сторінок результатів, так що ви можете налаштувати їх на основі балів користувачів. Він оснащений підтримкою електронної пошти, сертифікатами, таблицями лідерів, підказками, скриньками для коментарів та ще більше функцій, доступних із платними додатками.

5. Вікторина mTouch

mTouch Quiz

mTouch Quiz – це зручний для мобільних пристроїв WordPress плагін, написаний з мобільністю та навчанням. Він підтримує підказки, кілька правильних відповідей, підкреслює правильну відповідь під час або після вікторини, обмежує спроби відповіді тощо.

Ви можете створити налаштовані екрани початку та кінця, а також випадкові питання. Крім того, в комплекті з кожним запитанням вказуються бальні показники для показу картки з результатами.

6. Вікторина Кіт

Вікторина Кіт

Quiz Cat – це безкоштовний плагін для вікторини WordPress із зручним інтерфейсом та чудовими можливостями для створення вірусних вікторин для вашого веб-сайту. Це дозволяє додавати зображення до кожного питання та відповіді. Ви також можете створити початковий та фінішний екран для своєї вікторини.

Після активації плагін попросить вас підключитися до API їх веб-сайту. Однак це було б добре, не підключаючись до API. Це простий у використанні простий варіант, який працює дуже добре.

7. Вікторина HD

Вікторина HD

HD Quiz – це ще один дивовижний безкоштовний плагін для вікторин для веб-сайтів WordPress. Він має чуйний дизайн і дозволяє створювати необмежену кількість вікторин з якомога більше питань і відповідей. Ви також можете використовувати зображення GIF зі своїми запитаннями та відповідями, щоб зробити їх більш інтерактивними та веселими.

Інші помітні функції включають таймер вікторини, підказки щодо питань щодо підказок, спільний доступ до соціальних мереж, використання зображень у якості відповідей, підрахунок та інше.

8. Вікторина ARI Stream

Вікторина потоку ARI

Вікторина потоку ARI дозволяє використовувати вікторини для покоління, збираючи електронну адресу та ім’я користувача. Він підтримує інтеграцію з MailChimp та іншими постачальниками послуг маркетингу електронної пошти. Окрім генерації потенційних клієнтів, фактичний розробник вікторини має простий у користуванні інтерфейс для створення ваших тестів.

Він використовує ajax для більш швидкої продуктивності, має кілька тем, інтеграцію соціальних медіа, підтримку Open Graph тощо.

9. Прививана вікторина

Вікторина прикутий

Chained Quiz – це плагін вікторини WordPress із умовною логічною функцією, коли наступне запитання залежить від відповіді користувача на попереднє запитання. Це дозволяє створювати високоінтерактивні вікторини особистості, які динамічно змінюються.

Він підтримує багаторічний вибір, один вибір та есе. Ви можете призначити оцінку кожній правильній відповіді та вирішити, що робити, коли користувач вибере відповідь.

Який найкращий плагін для тестування WordPress?

Переглянувши кожен із цих плагінів, ми вважаємо, що LearnDash та TryInteract – це найповніше рішення для побудови вікторин на ринку..

Якщо ви створюєте веб-сайт LMS, ми настійно рекомендуємо вам перейти з LearnDash.

Якщо ви шукаєте автономне рішення для швидкого створення вірусних тестів, то нічого не обійдемо TryInteract.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін для тестування WordPress. Ви також можете переглянути нашу статтю про те, як відстежувати взаємодію користувачів з WordPress за допомогою Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map