Як легко керувати декількома сайтами WordPress з однієї інформаційної панелі (7 інструментів)

Шукаєте простий спосіб управління кількома сайтами WordPress? Моніторинг декількох веб-сайтів та їх актуалізація може зайняти багато часу.


На щастя, існує декілька інструментів управління WordPress, завдяки яким можна легко легко керувати кількома веб-сайтами WordPress з однієї інформаційної панелі. Це допоможе вам заощадити багато часу, зберігаючи всі встановлення та плагіни WordPress.

У цій статті ми поділимося найкращими інструментами, які допоможуть вам легко керувати кількома сайтами WordPress з однієї інформаційної панелі, як професіонали.

Найкращі інструменти для легкого управління кількома сайтами WordPress

Навіщо використовувати інструмент управління WordPress для підтримки декількох сайтів WordPress?

Інструмент управління WordPress дозволяє легко керувати декількома сайтами WordPress з однієї інформаційної панелі.

Ви зможете:

 • Швидко оновіть програмне забезпечення WordPress на всіх своїх веб-сайтах
 • Відстежуйте оновлення теми та плагінів на ваших веб-сайтах та встановлюйте їх легко
 • Автоматично створюйте резервні копії ваших WordPress сайтів і зберігайте їх у позаміському місці
 • Керуйте користувачами, коментарями та іншими параметрами WordPress

Керування своїми веб-сайтами за допомогою інструмента керування кількома сайтами допомагає стежити за всіма своїми веб-сайтами, не входячи окремо на кожен сайт.

Незалежно від того, чи є ви індивідуальним користувачем, фрілансером чи агенцією, використання одного з цих інструментів допоможе вам заощадити час, переконавшись, що всі ваші веб-сайти функціонують належним чином..

Надання послуг з обслуговування веб-сайтів для підприємств також є популярною ідеєю в Інтернеті. Ви можете використовувати ці інструменти для управління веб-сайтами WordPress, щоб допомогти розширити свій позаштатний бізнес.

Зважаючи на це, давайте подивимося на найкращі інструменти для легкого управління кількома сайтами WordPress з однієї інформаційної панелі.

1. Нескінченний WP

нескінченний WP

InfiniteWP – це потужний інструмент управління веб-сайтами WordPress, оптимізований для агентств, розробників та фрілансерів.

Ви можете керувати необмеженими веб-сайтами безкоштовно. Однак безкоштовна версія обмежується керуванням плагінами, темами та основними оновленнями WordPress. Він також дозволяє створювати резервні копії веб-сайтів за запитом, але вам знадобиться платний додаток, щоб зберігати їх у віддаленому місці зберігання.

Справжня потужність InfiniteWP розблокована з їх преміальним планом, який включає всі платні функції, такі як: просте розгортання веб-сайту, налаштування веб-сайту, міграції, сканування зловмисного програмного забезпечення, моніторинг часу роботи, клієнтські звіти, керування коментарями, публікація публікацій та сторінок, 2-факторна автентифікація, зламана посилання шашка тощо.

Вони також дозволяють вам позначати плагін білим кольором із власним брендингом, тому ваші клієнти бачать ваш логотип замість InfiniteWP.

InfiniteWP не є додатком SaaS. Натомість це дозволяє встановити інструмент управління WordPress безпосередньо на власний сайт. Ви можете встановити його через плагін інсталятора, через cPanel або вручну завантажити його на свій сервер.

Після налаштування ви можете додати веб-сайти, якими ви хочете керувати, а потім встановити на цих веб-сайтах плагін клієнта InfiniteWP. Цей плагін клієнта підключає ваші веб-сайти до адміністративної панелі InfiniteWP. Це дає вам нескінченний контроль над веб-сайтами, якими ви керуєте.

Ціноутворення: Безкоштовно + платні плани, починаючи з 147 доларів на рік для 10 сайтів.

2. iThemes Sync

iThemes Sync

iThemes Sync – це потужний інструмент управління WordPress, який вам запропонували люди, що стоять за популярним плагіном BackupBuddy. Він поставляється як обмежена безкоштовна версія, яку ви можете використовувати на 10 сайтах.

Безкоштовна версія дозволяє керувати оновленнями WordPress з однієї інформаційної панелі. Ви також можете встановити теми та плагіни з WordPress.org або завантажити їх вручну.

iThemes Sync приладова панель

Справжня потужність полягає у платних планах, які надають вам доступ до моніторингу часу роботи, звітів клієнтів, управління користувачами, безпеки та інтеграції з хмарним сховищем BackupBuddy, консоллю пошуку Google тощо..

Він оснащений простим у користуванні інтуїтивним інтерфейсом, що робить управління сайтом легким вітром.

Ціноутворення: Платні плани починаються від 11 доларів на місяць (щомісячно тарифікуються) для 10 сайтів.

3. Джетпак

Jetpack – це потужний набір плагінів, який постачається з кількома функціями управління сайтом WordPress. Щоб почати користуватися Jetpack, вам знадобиться обліковий запис WordPress.com. (Дивіться різницю між WordPress.com та WordPress.org).

Безкоштовний плагін Jetpack діє як з’єднувач між вашим веб-сайтом та серверами WordPress.com. Ви будете використовувати інформаційну панель WordPress.com для управління всіма своїми сайтами WordPress.

Управління Jetpack

Використовуючи безкоштовну версію, ви зможете керувати плагінами та основними оновленнями WordPress на всіх своїх веб-сайтах. Він також має моніторинг простоїв та основний захист від нападу.

Однак вам потрібно буде оновити їхні платні плани, щоб отримати більше функцій. Існують плани з різними функціями, включаючи автоматичне резервне копіювання за допомогою Jetpack, сканування зловмисного програмного забезпечення, виправлення безпеки, журнали активності сайту та інше.

Ціноутворення: Безкоштовно + платні плани, починаючи з $ 39 / рік.

4. CMS Commander

CMS Commander

CMS Commander – це платний інструмент управління веб-сайтами WordPress. Ви керуєте своїми веб-сайтами на інформаційній панелі CMS Commander. Щоб підключити всі ваші веб-сайти, вам потрібно буде встановити клієнтський плагін на кожному сайті.

Він включає всі звичні функції, такі як оновлення в один клік, управління резервними копіями, двофакторна автентифікація, основний сканер зловмисного програмного забезпечення, користувацьке брендинг та багато іншого.

Що робить CMS Commander трохи іншим, ніж інші інструменти у списку, – це його функції управління вмістом. Це дозволяє використовувати сторонні джерела, такі як YouTube, Flickr, Yelp та інше для додавання вмісту.

Він також підключається до служб спінінгу статті, щоб переписати вміст і розмістити його на кількох веб-сайтах. Для афілійованих маркетологів він пропонує інтеграцію з популярними партнерськими мережами, такими як Amazon, ShareaSale, Commission Junction та багато іншого.

Ціноутворення: Плани починаються від 8 доларів на місяць для окремих власників веб-сайтів. Бізнес-плани для агентств та великих мережевих мереж починаються від 30 доларів на місяць.

5. MainWP

MainWP

MainWP – це безкоштовний інструмент управління веб-сайтами WordPress, який підтримується платними додатками. Він поставляється як плагін адміністратора, який ви встановлюєте на окремому веб-сайті WordPress.

Після цього потрібно встановити дочірній плагін MainWP на всі веб-сайти, якими ви хочете керувати.

MainWP постачається з легким керуванням оновленнями, моніторингом безперервного часу, сканером безпеки Sucuri, вразливим сканером плагінів та тематикою, управлінням користувачами та вмістом та ін..

Він також постачається з розширеннями для декількох популярних плагінів для резервного копіювання WordPress, включаючи UpdraftPlus, що дозволяє вам керувати своїми резервними копіями як потрібно. Ви також можете знайти розширення для статей масового завантаження, звітів клієнтів, контролю доступу тощо.

Ціноутворення: Основний плагін безкоштовний із платними розширеннями для різних функцій.

6. Управління WP

ManageWP

ManageWP – це безкоштовний інструмент управління веб-сайтами WordPress, що дозволяє керувати всіма своїми веб-сайтами WordPress з однієї інформаційної панелі.

Інформаційна панель розміщується на веб-сайті ManageWP, і ви підключаєте всі свої веб-сайти, встановлюючи плагін Worker на кожному сайті. Цей плагін діє як міст між вашими веб-сайтами та приладовою панеллю ManageWP.

За допомогою однієї інформаційної панелі ви можете встановити оновлення одним кліком для всіх своїх плагінів WordPress, тем та основних файлів WordPress. Це також дозволяє модерувати коментарі на всіх ваших сайтах з панелі інструментів ManageWP.

Основна функція ManageWP безкоштовна для необмежених сайтів. Однак вони також пропонують платні додатки щомісяця на основі передплати. Він включає автоматичні щомісячні резервні копії та сканування безпеки безкоштовно, але вам знадобляться платні додатки для резервного копіювання в режимі реального часу та автоматизовані планові сканування безпеки..

Інші помітні функції включають аналіз продуктивності, моніторинг часу роботи, SEO-рейтинг та журнали історії всіх заходів, що виконуються ManageWP на ваших сайтах.

Якщо ви агентство, вам сподобаються їхні клієнтські звіти, які ви можете надіслати своїм клієнтам, щоб вони залишалися в циклі. ManageWP також пропонує сервіс білої етикетки, який повністю приховує брендування ManageWP і дозволяє запропонувати своїм клієнтам досвід роботи з власним брендом.

Ціноутворення: Безкоштовно для необмежених сайтів із платними додатками, що доступні щомісячно, підписка.

7. WP Remote

WP Remote

WP Remote пропонує простий спосіб керування оновленнями на всіх ваших сайтах WordPress. Це основний інструмент управління WordPress з обмеженим набором функцій, ніж деякі інші інструменти у цьому списку.

WP Віддалена панель приладів

Це дозволяє легко встановити оновлення WordPress для основних, плагінів та тем. Ви також можете використовувати його для створення резервних копій та завантаження їх на комп’ютер або зберігання на AWS або SFTP.

Ціноутворення: Безкоштовно для фрілансерів та окремих власників веб-сайтів. Плани агентства починаються від $ 20 на місяць і дозволяють додавати більше користувачів.

Який із них найкращий спосіб управління кількома сайтами WordPress?

Вибір найкращого інструменту управління веб-сайтами WordPress повністю залежить від ваших потреб. Індивідуальний користувач із меншою кількістю веб-сайтів WordPress може захотіти більш легкого та дешевшого рішення.

З іншого боку, якщо ви є фрілансером або агентством, яке працює для клієнтів, то вам потрібно буде використовувати щось більш потужне і просунуте.

Що стосується функцій, простоти використання та гнучкості, ми визнали, що InfiniteWP є найкращим інструментом управління WordPress. Це ідеально підходить для фрілансерів, агентств та розробників.

Якщо ви хочете керувати лише кількома сайтами і не потребуєте всіх розширених функцій, які пропонує InfiniteWP, то для базового управління веб-сайтом ми рекомендуємо iThemes Sync або Jetpack.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі інструменти для легкого управління кількома сайтами WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим основним посібником із безпеки WordPress, щоб переконатися, що всі ваші сайти належним чином захищені.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map