Як вибрати найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну до 2020 року (порівняно)

Ви шукаєте найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну для створення красивих веб-сайтів? Більшість досвідчених веб-дизайнерів мають власне переважне програмне забезпечення для різних дизайнерських завдань.


Однак якщо ви тільки починаєте, знадобиться певний час, щоб знайти ідеальне поєднання.

У цій статті ми покажемо вам найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну для різних випадків використання, так що ви можете прийняти правильне рішення для ваших потреб.

Вибір найкращого програмного забезпечення для веб-дизайну

Чому вам потрібне найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну?

Через поширені омани щодо веб-дизайну, багато початківців вважають, що потрібні роки, щоб зробити гідні та професійні дизайни веб-сайтів.

Хоча це правда, що ви ставите кращі понаднормово, правильне програмне забезпечення для веб-дизайну може допомогти вам легко створити красиві конструкції з мінімальними навичками.

Це тому, що деяке програмне забезпечення для веб-дизайну автоматизує весь процес, що дозволяє навіть абсолютним новачкам створювати прекрасні веб-сайти.

Давайте подивимось на кілька найкращих програмного забезпечення для веб-дизайну, які допоможуть вам створити дизайн як експертний веб-дизайнер.

Різні типи програмного забезпечення для веб-дизайну

Не існує жодного інструменту веб-дизайну, який би виконував усі завдання, пов’язані з веб-розробкою та дизайном. Як дизайнер, вам потрібно буде вибрати комбінацію різного програмного забезпечення для створення власного набору інструментів.

Ми розділили наш вибір на різні категорії, так що ви можете оцінити найкращі доступні варіанти для кожного завдання.

  Почнемо спочатку з основ.,

  Найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну для створення веб-сайтів

  Багато початківців запитують нас, чи потрібно їм навчитися кодування, щоб створити справжній веб-сайт.

  Незважаючи на те, як кодувати, ви отримуєте додаткову перевагу у створенні веб-сайтів, багато розробників веб-сайтів, як WordPress, спростили будь-кому створити власні веб-сайти, не навчившись кодувати.

  Саме тому WordPress зараз користується понад 34% усіх веб-сайтів в Інтернеті.

  1. Бобер будівельник

  Бівер будівельник

  Beaver Builder – це зручний користувач, який створює сторінки для WordPress. Це дозволяє просто перетягувати елементи дизайну, щоб створити свій власний дизайн без написання коду.

  Щоб розпочати роботу з Beaver Builder, вам знадобиться веб-сайт WordPress.

  Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Вони є офіційно рекомендованим хостинг-провайдером WordPress і однією з найбільших хостингових компаній у світі.

  Найкраще, що вони пропонують користувачам WPBeginner знижки на хостинг та безкоштовне доменне ім’я. По суті, ви зможете розпочати роботу за $ 2,75 на місяць.

  → Натисніть тут, щоб почати з Bluehost ←

  Детальніше див. У нашому посібнику щодо створення веб-сайту з покроковими інструкціями.

  Після запуску вам потрібно встановити та активувати плагін Beaver Builder. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

  Після цього ви можете редагувати публікації або сторінки WordPress за допомогою програми Beaver Builder.

  Використання Beaver Builder для проектування сторінок у WordPress

  Просто вкажіть і натисніть на будь-який елемент, щоб відредагувати його або завантажити з десятків готових шаблонів, які будуть використані як вихідні. Для отримання інструкцій дивіться наш посібник про те, як створити власні макети за допомогою програми Beaver Builder

  Beaver Builder також постачається з Настроювачем тем, який дозволяє створювати власні теми WordPress, використовуючи той же інтерфейс перетягування. На відміну від редагування сторінок, ви можете створити повну тему з власним дизайном.

  Для отримання додаткової інформації дивіться наш підручник про те, як створити власні теми WordPress без написання коду.

  2. Діві

  Деві Демо

  Divi – це ще один відмінний варіант, якщо ви хочете створити веб-сайт WordPress. Це один з найкращих розробників сторінок WordPress і постачається з десятками готових до використання шаблонів на вибір.

  Після налаштування вашого сайту WordPress просто встановіть та активуйте Divi на своєму веб-сайті та починайте редагувати. Він працює з майже будь-якою темою WordPress, і ви також можете використовувати тему Divi, яка постачається з розширеними функціями для будівельника.

  Це інструмент перетягування, який означає, що ви можете просто навести курсор на будь-який предмет і змінити його зовнішній вигляд. Ви можете додавати зображення, відео, повзунки, контактні форми, віджети тощо.

  Найголовніше, що ваші зміни в дизайні повністю реагують і автоматично регулюються для мобільних пристроїв.

  3. Постійний контакт веб-сайту

  Постійний контакт веб-сайт Builder

  Якщо ви шукаєте повністю розміщеного веб-розробника веб-сайтів, то постійний контактний конструктор веб-сайтів – це хороша альтернатива WordPress для початківців. Цей розумний розробник веб-сайтів оснащений прекрасними веб-сайтами, які ви можете редагувати за допомогою простого інтерфейсу користувача.

  Почніть просто з відповіді на кілька запитань, і розробник веб-сайту підбере дизайн, зображення та демонстраційний вміст для вашого сайту. Потім можна просто навести курсор і натиснути, щоб замінити його власними зображеннями, текстами, відеозаписами тощо.

  4. Gator від HostGator

  Gator Website Builder від HostGator

  Gator – ще один розробник веб-сайтів, який дозволяє створювати повноцінні веб-сайти без будь-якого кодування. Gator виробляє HostGator, одна з найкращих веб-хостингових компаній у світі.

  Це повністю розміщена платформа, що означає, що вам не потрібно турбуватися про оновлення, безпеку чи резервне копіювання. Він не тільки включає в себе розробник і хостинг веб-сайтів, але ви також отримуєте безкоштовне доменне ім’я для свого веб-сайту.

  Програмне забезпечення для розробників має інтуїтивний інтерфейс перетягування з більш ніж 200 професійними шаблонами веб-дизайну. Кожен шаблон повністю налаштовується за допомогою простого інструмента “Точка та натискання”.

  Ви можете редагувати будь-який елемент на сторінці або перетягувати звичайні елементи, такі як зображення, відео, галерея фотографій, текст, стовпці, карти та контактні форми.

  Gator також постачає вбудовану бібліотеку фотографій, тому ви можете знайти та додати прекрасні фотографії на своєму веб-сайті.

  Найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну для електронної комерції

  Очікується, що галузь електронної комерції до 2021 року досягне 4,9 трлн. Дол. На ринку існує величезний попит на веб-дизайн електронної комерції..

  Нижче наведено наші найкращі вибір найкращого програмного забезпечення для веб-дизайну для електронної комерції, яке дозволить вам проникнути на цей ринок без будь-яких навичок кодування..

  5. WooCommerce

  WooCommerce

  WooCommerce – найкраща платформа електронної комерції у світі. Він працює над WordPress, а значить, вам потрібен веб-сайт WordPress, щоб створити веб-сайт електронної комерції за допомогою WooCommerce.

  Ви можете зареєструватися у Bluehost, щоб розпочати роботу. Вони пропонують користувачам WPBeginner знижку на хостинг + безкоштовне доменне ім’я. В основному, ви можете почати з 2,75 доларів на місяць.

  Детальні вказівки див. У нашому повному посібнику щодо запуску інтернет-магазину.

  6. BigCommerce

  Платформа електронної комерції BigCommerce

  BigCommerce – популярна платформа електронної комерції. Він доступний як повністю розміщене рішення, і найкращим є те, що його можна легко інтегрувати в веб-сайт WordPress.

  Створити інтернет-магазин за допомогою BigCommerce досить просто. Він оснащений прекрасними дизайнами магазину та повністю настроюваними темами для вашого інтернет-магазину. Він автоматично обробляє зображення виробів, обрізає їх та відображає їх у красивих макетів галереї.

  Цікаво, як це протиставляється WooCommerce? Дивіться нашу статтю про BigCommerce vs WooCommerce для порівняння двох платформ.

  7. Шопіруйте

  Шопіруйте

  Якщо ви шукаєте повністю розміщене рішення електронної комерції, то Shopify може бути для вас гарним. Поставляється з професійно розробленими шаблонами для створення майже будь-якого виду інтернет-магазину.

  Всі інструменти дизайну електронної комерції є дуже інтуїтивно зрозумілими та дозволяють просто перетягувати елементи, щоб створити прекрасні сторінки. Ви можете легко завантажувати власні логотипи, зображення, відео тощо.

  Shopify піклується про хостинг, програмне забезпечення та резервне копіювання, тому ви можете просто зосередитися на створенні прекрасного інтернет-магазину.

  Детальніше дивіться в нашому детальному порівнянні Shopify vs WooCommerce.

  Краще програмне забезпечення для веб-дизайну для графічних дизайнерів

  Велика частина веб-дизайну складається з графіки для створення власних логотипів, фонових зображень, зображених зображень тощо. Для всього цього вам знадобляться засоби графічного дизайну.

  Ці інструменти потребують базових знань, як їх використовувати. На щастя, існує безліч інтернет-ресурсів, щоб швидко набрати вас на швидкість.

  8. Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop – лідер у галузі програмного забезпечення для редагування фотографій та графічного дизайну. Він доступний для операційних систем Mac і Windows.

  Це одне з найстаріших і найпростіших у використанні програмного забезпечення для графічного дизайну на ринку. Завдяки своїй величезній популярності, існує безліч інтернет-ресурсів для вивчення Photoshop безкоштовно.

  Adobe Photoshop трохи дорожче, ніж якесь інше програмне забезпечення. Він доступний на основі передплати, і кожен план постачається з різними додатками та додатками.

  9. Ескіз

  Ескіз

  Ескіз – це потужний векторний інструмент дизайну, який дозволяє створювати масштабовані високоякісні конструкції. Ескіз дозволяє легко створювати піктограми, ілюстрації, прототипи та макети для додатків, веб-сайтів та друку.

  Він оснащений інтуїтивно зрозумілим дизайном, який легко вивчити для початківців. Також у комплекті є багато навчальних ресурсів, які допоможуть швидко ознайомитися з програмним забезпеченням.

  10. Дизайнер прихильності

  Дизайнер прихильності

  Affinity Designer – це неймовірно простий у використанні та потужний інструмент графічного дизайну. Affinity Designer підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів, укомплектований усіма інструментами, які ви хотіли б використовувати в інструменті графічного дизайну без будь-якого складного матеріалу.

  Це також дозволяє легко перемикатися між растровим та векторним режимами. Це дозволяє легко створювати ілюстрації за допомогою потужної комбінації інструментів.

  Affinity Designer доступний для простого ціноутворення в розмірі 49,99 доларів США одноразовим платежем.

  В основному Affinity – це ідеальне поєднання як Adobe Photoshop, так і ілюстратора.

  11. Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator – це векторний інструмент графічного дизайну Adobe. Популярний серед професіоналів графічного дизайну, Illustrator дозволяє створювати логотипи, іконки, малюнки, типографіку та ілюстрації для друку, Інтернету, відео та мобільних пристроїв.

  Він простий у використанні, але має невелику криву навчання, щоб максимально використовувати переваги програмного забезпечення. Однак Adobe пропонує безліч ресурсів, щоб допомогти розпочати роботу. Ви також зможете знайти безкоштовні навчальні посібники в Інтернеті.

  Adobe Illustrator доступний на планах щомісячної підписки, що робить його трохи дорожчим, ніж інше програмне забезпечення.

  12. Гімп

  Gimp

  Якщо ви шукаєте безкоштовне програмне забезпечення для веб-дизайну, то Gimp – відмінний безкоштовний варіант. Це програмне забезпечення з відкритим кодом для дизайну є хорошою альтернативою Adobe Photoshop і дозволяє легко редагувати зображення та створювати графіку для своїх веб-сайтів.

  Gimp доступний для MacOS, Windows та Linux. Це може виглядати не так відшліфовано, як якесь інше платне програмне забезпечення, але це повнофункціональне та потужне програмне забезпечення для дизайну, що може запропонувати багато.

  Найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну для маркетологів

  Веб-дизайн не просто закінчується запуском веб-сайту. Маркетологи регулярно потребують дизайну графіки, зображень у соціальних мережах, піктограм, інфографіки, банерів тощо.

  Існує безліч інструментів, які дозволяють розробляти маркетингові матеріали професійного рівня з дуже невеликими зусиллями та навичками. Ось наш вибір найкращого програмного забезпечення для веб-дизайну для маркетологів.

  13. Canva

  Canva

  Canva – це інструмент графічного дизайну для маркетологів та блогерів. Це веб-інструмент і не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення.

  У комплекті є багато готових шаблонів дизайну для різних видів графіки. Ви можете вибрати шаблон, а потім скористатися інструментом перетягування Canva для редагування цих зображень для власного веб-сайту.

  4. Бальзамік

  Бальзамік

  Balsamiq – це потужний інструмент дизайну для створення макетів, каркасів та веб-сайтів. Він оснащений простим у користуванні інтерфейсом, який допомагає навчитися дизайну інтерфейсу як початківцю. Просунуті користувачі вважають це надзвичайно корисним у швидкому створенні макетів для сторінок продуктів, маркетингових матеріалів тощо.

  15. Мопси

  Мопси

  Moqups – це ще один інструмент дизайну каркасів та макетів. Це дозволяє легко обмінюватися та спільно працювати в команді без завантаження будь-яких файлів.

  Інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс робить його простим у використанні для новачків та досить потужним для досвідчених користувачів. Він постачається зі вбудованою бібліотекою з тисяч наборів іконок, шрифтів та бібліотеки стилів.

  16. Піктограма

  Піктограма

  Piktochart – це простий інструмент дизайну для створення презентацій, інфографіки, листівки та плакатів. Він поставляється з десятками шаблонів, які слід використовувати як вихідну точку.

  Ви можете використовувати його у своєму браузері, тому не потрібно встановлювати жодне програмне забезпечення. Просто перетягніть і додайте піктограми, елементи, фотографії, фігури, лінії та стрілки. Перестановіть елементи та додайте власний текст, щоб створити професійний дизайн для ваших маркетингових кампаній.

  Найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну для HTML-сайтів

  Потрібно швидко створити статичні HTML-сайти? Ці програмні засоби для веб-дизайну допоможуть вам легко розробити HTML-сайти, не записуючи жодного HTML-коду.

  17. Adobe Dreamweaver

  Сонник

  Adobe Dreamweaver – це одне із найпопулярніших програм для веб-дизайну. Це дозволяє легко створювати зручні для мобільних пристроїв статичні HTML, окремі цільові сторінки або швидкі документи HTML.

  Початківцям легко перетягувати та створювати веб-сторінки. Просунуті користувачі вважають його однаково корисним за допомогою смарт-кодування, автозаповнення, компіляторів, підтримки git тощо.

  18. Веб-дизайнер Google

  Веб-дизайнер Google

  Google Web Designer – ще один інтуїтивно зрозумілий та простий у використанні інструмент для створення дизайнів, графіки руху та анімації на основі HTML-5. Він також може бути використаний для розробки банерної реклами, відеореклами та інших маркетингових матеріалів.

  Ви можете почати з нуля або вибрати один з десятків шаблонів, доступних у різних макетах. Google Web Designer доступний як безкоштовне завантаження для операційних систем Mac, Windows та Linux.

  Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну для вашого інструментарію дизайну. Ви також можете побачити наш список найкращого програмного забезпечення для CRM та найкращих служб ділових телефонів для малого бізнесу.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me