Конкуренти WordPress – 19 популярних альтернатив WordPress у 2020 році

WordPress популярний, і нам це подобається, але це не єдина видавнича платформа. Є альтернативи WordPress, які ви можете використовувати для створення свого веб-сайту.


Кожен з цих конкурентів WordPress відрізняється і має свої плюси і мінуси. Вам потрібно зрозуміти ці відмінності та обмеження, вибираючи альтернативу WordPress.

У цій статті ми покажемо вам кілька найпопулярніших альтернатив WordPress, які зараз доступні на ринку.

Конкуренти WordPress - популярні альтернативи WordPress

1. Постійний контакт веб-сайту

Постійний контакт веб-сайт Builder

Конструктор веб-сайтів постійних контактів – це інтелігентний А.І. працює веб-сайт, який допомагає вам створити власний веб-сайт за лічені хвилини. Це мрія для власників малого бізнесу.

Цей конструктор веб-перетягувань із перетягуванням поєднується з керованим А.І. За допомогою майстра можна легко створити повністю користувальницький веб-сайт із персоналізованими пропозиціями щодо зображень та вмісту.

Ви можете почати безкоштовно створювати блог, бізнес-сайт і навіть інтернет-магазин. Платформа також постачає корисні інструменти, такі як виробник логотипів, професійна бібліотека фотографій із понад 550 000 зображень тощо.

Їх платний план дає вам безкоштовний домен, безкоштовний сертифікат SSL та власні фірмові адреси електронної пошти.

2. Gator від HostGator

Створення веб-сайту Gator від HostGator

Gator – це повністю розміщений розробник веб-сайтів, створений HostGator. Вони є однією з найпопулярніших веб-сайтів, що займаються хостингом у світі, і знають, що стосується хостингу веб-сайтів.

Gator постачає готові дизайни веб-сайтів, які ви можете налаштувати за допомогою зручного конструктора веб-перетягувань. Навіть абсолютні початківці можуть швидко ознайомитися з додатком без будь-якої кривої навчання.

Їх плани Starter і Premium підходять для веб-сайтів малого бізнесу. Вам знадобиться план електронної комерції, щоб додати кошик для покупок та інші функції електронної комерції. Кожен план також включає в себе: безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний сертифікат SSL.

3. Конструктор веб-сайтів Domain.com

Конструктор веб-сайтів Domain.com

Domain.com пропонує просте перетягування & падіння веб-сайту для малого бізнесу. Ви можете використовувати його для створення веб-сайту, блогу чи навіть веб-сайту електронної комерції за кілька кліків.

Їх платформа оснащена сотнями прекрасно розроблених шаблонів, з яких ви можете почати, і ви можете легко налаштувати їх відповідно до ваших потреб, використовуючи простий інтерфейс перетягування.

Він постачається з усіма основними функціями веб-сайту, такими як аналітика веб-сайтів, функціональність електронної комерції, можливість додавання блогу та безкоштовний сертифікат SSL з усіма планами. Це надзвичайно доступно, починаючи від 1,99 долара на місяць.

Domain.com незмінно належить до найкращого реєстратора домену в світі, а їхній веб-розробник – чудова альтернатива для WordPress. Ви можете скористатися нашим купоном Domain.com, щоб отримати додаткову знижку.

4. BigCommerce

BigCommerce

Якщо ви шукаєте готову до електронної комерції альтернативу WordPress, то BigCommerce може стати правильною платформою для вас. Це повноцінно розміщений веб-сайт для електронної комерції з інструментами перетягування та красивими шаблонами для початку роботи.

Він підтримує багато шлюзових шлюзів, включаючи PayPal, Stripe, Appley Pay та Pay з Amazon. Однією з помітних переваг використання BigCommerce є те, що вони не стягують плату за транзакції.

BigCommerce дозволяє додавати необмежену кількість продуктів, переглядати продуктивність вашого магазину та використовувати вбудовані інструменти для оптимізації конверсій та збільшення продажів. Він також постачається із вбудованою інтеграцією WordPress, тому ви можете використовувати BigCommerce для свого магазину, а WordPress – для вашого основного веб-сайту із вмістом..

BigCommerce працює з багатьма іншими сторонніми програмами, які вам знадобляться для розвитку вашого бізнесу.

5. Шопіруйте

Шопіруйте

Якщо ви хочете побудувати інтернет-магазин, то Shopify – це чудова альтернатива WordPress. Це забезпечує прості у використанні інструменти для створення власного інтернет-магазину. Ви можете продавати свої товари та приймати платежі.

Shopify оснащений простим керованим налаштуванням, яке допомагає швидко розпочати роботу з магазином електронної комерції. У ньому є готові шаблони, програми та безліч варіантів інтеграції.

Цікаво, як він порівнюється з WooCommerce (найкращий плагін для електронної комерції WordPress)? ]

Дивіться нашу статтю про Shopify vs WooCommerce для детального порівняння двох платформ.

6. Weebly

Weebly

Weebly – це ще один повністю розміщений розробник веб-сайтів. Це дозволяє створити власний веб-сайт, використовуючи заздалегідь розроблені шаблони та їх конструктор перетягувальних сторінок.

У Weebly є обмежена підтримка електронної комерції, але ви можете використовувати власні доменні імена. Для повного порівняння дивіться наше порівняння WordPress vs Weebly.

Якщо ви вже використовуєте Weebly і хочете перейти на WordPress, перегляньте наш покроковий посібник, як правильно перейти з Weebly до WordPress

7. Вікс

Вікс

Wix – це повністю розміщений розробник веб-сайтів. Він пропонує обмежену безкоштовну версію для використання для особистого або малого веб-сайту. І безкоштовні, і платні плани постачаються із заздалегідь розробленими шаблонами, які користувачі можуть змінювати за допомогою конструктора сторінок перетягування.

Wix також має підтримку електронної комерції зі своїми платними планами, що дозволяє власникам сайтів приймати онлайн-платежі за допомогою PayPal або Authorize.net. Дивіться нашу статтю про Wix проти WordPress для порівняльного порівняння двох платформ.

Якщо ви вже використовуєте Wix і хочете перенести його в WordPress, перегляньте нашу статтю про те, як правильно перейти з Wix на WordPress.

8. Середній

Середній

Medium – популярна видавнича платформа. Він багато в чому відрізняється від WordPress. Це не повна система управління контентом. Їх увага приділяється блогу та аспекту спільноти. Він спрямований на зв’язок людей з історіями та ідеями, які їм важливі.

Засіб створено для того, щоб забезпечити видавництво без брудності для видавців та подібний читацький досвід для читачів. Це красиво виглядає на всіх пристроях та розмірах екрана. Користувачі не повинні турбуватися про теми чи плагіни, оскільки їх немає.

Замість коментарів Medium має вбудовані нотатки та відповіді. Про програмне забезпечення не потрібно турбуватися, оскільки Medium – це повністю розміщена платформа. Середній більше не дозволяє користувацькі доменні імена, а це означає, що ви не можете використовувати своє власне доменне ім’я для своєї публікації.

Перегляньте наше порівняння Medium та WordPress, щоб побачити різницю між двома платформами.

Також у нас є покроковий посібник для користувачів, які хочуть перемістити свої статті з Medium на веб-сайт WordPress.

9. Привид

Привид

Кілька користувачів WordPress, які хотіли зосередитись на блоги, вважали, що WordPress йде в іншому напрямку. Це породило Ghost, який є програмним забезпеченням для ведення блогів на базі NodeJS.

Різниця полягає в тому, що Ghost повністю орієнтований на ведення блогів та запобігання безладу. Це забезпечує чистий досвід написання та перегляду веб-журналів для блогерів та читачів.

10. Joomla

Joomla

Joomla – популярне програмне забезпечення CMS та конкурент WordPress з відкритим кодом. Це сильна, багатоцільова та гнучка платформа CMS з великою спільнотою користувачів та розробників.

Joomla дозволяє вам зробити багато речей, які WordPress може зробити, а потім ще деякі. Як і теми та плагіни WordPress, Joomla постачається з розширеннями та шаблонами. Її вже використовують мільйони користувачів, малий бізнес, корпорації, уряд та некомерційні організації в усьому світі.

Як і WordPress, Joomla має систему підтримки громади, обширну документацію, і вона працює на більшості веб-хостинг-платформ.

Цікаво, як це протиставляється WordPress? Дивіться нашу статтю про WordPress vs Joomla vs Drupal для порівняння цих трьох платформ CMS з відкритим кодом.

Також у нас є покроковий посібник для користувачів, які хочуть перейти від Joomla до WordPress.

11. Друпал

Друпал

Drupal – ще одна дуже популярна CMS з відкритим кодом. Як і WordPress та Joomla, Drupal має потужну базу користувачів та спільноту розробників. Він забезпечує майже 2,1% всіх веб-сайтів в Інтернеті, включаючи Білий дім, Економіст, штат Джорджія та багато інших.

Drupal має модулі та теми так само, як плагіни та теми WordPress. Він поділяє ті самі вимоги до програмного забезпечення, що і WordPress та Joomla, тому він може працювати майже на будь-якому веб-хості, який підтримує WordPress.

12. Джекілл

Джекілл

Джекілл – генератор статичного сайту. Він написаний в Ruby і вимагає NodeJS. Це набагато інакше, ніж WordPress. Для початку це генератор статичного сайту, що означає, що він бере ваш текст і генерує статичні HTML-сторінки для вашого сайту (немає бази даних).

Ви можете скористатися безкоштовним хостингом, який надає GitHub Pages разом із Jekyll. Це означає, що якщо ви знайомі з Markdown, SVN, Git та командним рядком, ви будете працювати і працювати в найкоротші терміни. Іншими словами, це зроблено для розробників!

13. Тумблр

Tumblr

Tumblr – популярна безкоштовна платформа для ведення блогів. Tumblr поєднує ведення блогів із соціальним та робить його досить цікавим. Він має потужну базу користувачів, незважаючи на те, що його придбав Yahoo у 2013 році.

Tumblr дозволяє користувачам обирати безкоштовні або преміальні теми. Користувачі також можуть використовувати власні доменні імена для своїх блогів Tumblr. Крім свого блогу, ви також можете створювати сторінки. Це повністю розміщене рішення, тому вам не доведеться турбуватися про встановлення чи підтримку будь-якого програмного забезпечення.

Tumblr має кілька обмежень порівняно з WordPress. Ви не можете легко монетизувати свій вміст або запустити магазин електронної комерції. Ви також повинні дотримуватись їхніх правил щодо вмісту, інакше веб-сайт буде призупинено.

У нас є покроковий посібник про те, як перейти від Tumblr до WordPress для користувачів, які шукають альтернативу Tumblr з більшою свободою.

14. Квадратний простір

Квадратний простір

Squarespace – платний конструктор сайтів, який можна використовувати як альтернативу WordPress. Це надзвичайно просте у використанні і повністю розміщене рішення.

Як і Wix та Weebly, Squarespace також пропонує готові до використання шаблони, які ви можете налаштувати. Немає плагінів чи додаткових модулів для встановлення. Ви можете використовувати лише ті функції, які надає Squarespace. Дивіться наше порівняння Squarespace та WordPress.

Через свої обмеження багато користувачів Squarespace з часом переходять на WordPress. Для цих користувачів у нас є покрокове керівництво про те, як перейти від Squarespace до WordPress.

15. Textpattern

Textpattern

Textpattern – ще одна система управління вмістом з відкритим кодом. Він поділяє ті самі вимоги до сервера, що і WordPress. Це набагато простіший і прямолінійний CMS з обмеженим наступним.

Він постачається із вбудованим журналом користувачів для статистики та нативною системою коментування. Він використовує Textile для перетворення простого тексту в HTML.

16. Експресія двигуна

Експресія двигуна

Expression Engine – це платний CMS на основі PHP + MySQL. Існує основна безкоштовна версія з дуже обмеженими можливостями, доступними для завантаження. На відміну від інших CMS з відкритим кодом у нашому списку, Expression Engine вимагає плату за ліцензію, а більшість додаткових функцій доступні як платні додатки.

17. Сайти Google

Google Sites

Google Sites – це простий і простий спосіб створення невеликих веб-сайтів. Він надзвичайно простий у використанні, безкоштовний для розміщення, і ви навіть можете використовувати власний власний домен для свого сайту.

Його не можна порівняти із програмним забезпеченням CMS у нашому списку, але його можна порівняти з такими послугами, як Wix, Weebly та Squarespace.

18. Статичний

Статичний

Statamic – це платне CMS з платним та плоским файлом. На відміну від іншого програмного забезпечення CMS у нашому списку, Statamic не зберігає дані вашого сайту в базі даних. Натомість він використовує PHP, YAML та Markdown для створення сторінок.

19. Блогер

Блогер

І останнє, але не менш важливе, Blogger все ще живе. Це безкоштовний сервіс блогу від Google. Він має більшість функцій, які вам знадобляться для ведення блогів. Система коментування, вбудовані соціальні можливості, прості у використанні, шаблони та можливість використання власного доменного імені.

Ми написали повне порівняння між Blogger та WordPress (плюси і мінуси). Якщо ви використовуєте Blogger і хочете перейти на WordPress, то дотримуйтесь цього посібника.

Ми сподіваємося, що ця стаття надала вам можливість переглянути деякі популярні альтернативи WordPress. Переглядаючи ці альтернативи, ви можете ознайомитись з нашим повним оглядом WordPress та основними причинами, чому ви повинні використовувати WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map