Найкраща ніша для ведення блогів – 7, яка заробить гроші (легко)

Ви думаєте про створення блогу, але не впевнені, які теми чи нішу вибрати?


Вибір правильної ніші для свого блогу полегшує створення цікавого контенту і навіть заробляти гроші в Інтернеті.

У цій статті ми пояснимо, як легко вибрати найкращу нішу для ведення блогів, яка врешті допоможе вам почати заробляти в Інтернеті.

Найкраща ніша для ведення блогів для створення блогу

Що таке блог?

Блог – це веб-сайт, який регулярно оновлюється новими фрагментами вмісту, які зазвичай є написаними статтями. Вони називаються “повідомленнями” і відображаються у зворотному хронологічному порядку, а останні – вгорі списку.

Щоб дізнатися більше, перегляньте наш посібник про різницю між блогом та веб-сайтом.

Коли вперше почалися блоги, вони в основному були особистими щоденниками, обмінюючись інформацією про цілий ряд тем, що цікавлять людину, яка пише.

Так і працюють деякі блоги сьогодні, але велика кількість блогів зараз зосереджена на конкретних нішах, які цікавлять блогера та його цільову аудиторію.

Наприклад, WPBeginner – це блог, орієнтований на допомогу нетехнологічним користувачам робити більше з WordPress за допомогою корисних навчальних посібників, інструкцій та інших статей.

Як зробити блог?

Щоб створити блог, вам потрібно три ключові речі:

 • Ім’я домену: адреса вашого веб-сайту (наш – wpbeginner.com)
 • Веб хостинг: онлайн-сховище для вашого сайту, щоб відвідувачі могли отримати доступ до нього
 • Блог-платформа: спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє легко створювати блог без необхідності робити кодування

Зазвичай доменне ім’я коштує близько 15-20 доларів на рік, а веб-хостинг починається від 7,95 долара на рік.

Це значна інвестиція, особливо коли ви просто випробовуєте води.

На щастя, Bluehost погодився запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я та щедру знижку на хостинг. В основному, ви можете розпочати роботу за $ 2,75 на місяць.

→ Натисніть тут, щоб заявити про це ексклюзивне угода Bluehost ←

Вам потрібно більше варіантів? Дивіться наш посібник про те, як вибрати найкращий веб-хостинг, детальне порівняння провідних хостинг-провайдерів.

Що стосується вашої платформи блогу, є багато варіантів, серед яких багато чудових безкоштовних. Дивіться наш список найкращих платформ для ведення блогів для детального порівняння.

Однак якщо ви хочете заробити гроші на своєму блозі найближчим часом, то WordPress.org – ваш найкращий варіант (саме цим ми користуємось на WPBeginner).

Він простий у використанні та постачається з тисячами варіантів дизайну та доповнень. Найголовніше – це дає вам свободу монетизувати свій блог будь-яким способом.

Детальніше дивіться в нашому детальному посібнику про те, як запустити блог WordPress.

Пов’язані: Чому слід використовувати WordPress

Чи можете ви реально заробляти гроші в блогах?

Якщо створити блог, це не зробить вас багатим протягом ночі, але ви точно можете заробляти гроші на блогах.

Багато популярних блогів заробляють гроші в Інтернеті, використовуючи різні методи. Часто це називається “монетизацією” вашого блогу.

Більш дрібні блоги з конкретною цільовою аудиторією можуть легко отримати хороший побічний дохід. Багато популярних блогів отримують шість і навіть семизначний дохід (див. Дохід WPBeginner – скільки грошей заробляє WPBeginner?).

Нижче наведено лише деякі з найпопулярніших методів монетизації, якими користуються блоги у всьому світі.

Реклама: Показ оголошень, часто через рекламну мережу, наприклад Google AdSense. Деякі блогери продають рекламу безпосередньо компаніям.

Спонсорство: Запуск спонсорованого (оплаченого) вмісту від рекламодавця. Це часто є у формі спонсорських публікацій блогу, але може також включати публікації в соціальних мережах в Instagram або інших соціальних мережах.

Партнерський маркетинг: Посилання на продукти чи послуги, які пропонують комісію, коли хтось натискає на ваше посилання та робить покупку. Це прекрасний спосіб монетизувати свій блог. У нас є безліч порад та інструментів для партнерського маркетингу, щоб полегшити вас.

Цифрові продукти: Продаючи цифрові продукти, такі як електронні книги, онлайн-курси, принтери, програми, програмне забезпечення, музика тощо. Цифрові продукти, як правило, мають низькі накладні витрати і можуть працювати майже в будь-якій ніші.

Послуги: Якщо ви письменник, фотограф, тренер чи подібний, це може бути прекрасним способом монетизації свого блогу. Ви можете навіть запустити блог, щоб допомогти вам продати наявну послугу, яку ви пропонуєте, наприклад, дизайн логотипу або позаштатний текст.

Фізичні продукти: Хоча вони мають більші витрати, ніж цифрові, фізичні продукти можуть стати прекрасним способом заробітку. Додати інтернет-магазин до свого блогу WordPress легко і розпочати продаж.

Що слід враховувати при виборі ніші для блогів

Багато нових блогів гинуть протягом декількох тижнів, а більшість навіть не роблять це через пару місяців.

Яку б нішу блогів ви не вибрали, переконайтеся, що ви щиро зацікавлені в цій темі. Це полегшило б дотримуватися цього і зберігати мотивацію.

Також важливо врахувати:

Чи знаєте ви достатньо про свою нішу, щоб можна було впевнено писати? Вам не потрібно бути експертом, але найкраще заводити блог на тему, про яку ви можете писати, без того, щоб робити багато досліджень.

Чи можна легко заробити гроші зі своєї ніші? Хоча блоги на всілякі теми можуть заробляти гроші, деякі ніші набагато простіше монетизувати, ніж інші. Блог про маловідому або нецікаву тему може не отримати достатньо читачів, щоб заробити багато грошей.

Ви вибрали нішу відповідного розміру? Краще не надто широко. Якщо ви націлені на аудиторію “всіх”, швидше за все, ви отримаєте “ніхто”. Спробуйте знайти підніжку, яка найкраще підійде для вас.

Чи раді ви, що ваше ім’я пов’язане з вашою нішею? Хоча добре блогувати анонімно, якщо ви хочете, але вам може бути важко монетизувати.

Топові блоги, що дозволять заробити гроші

Можливо, ви вже маєте на увазі тему свого блогу, або у вас взагалі немає ідей. Усі ніші нижче – чудові, які можна спробувати, поки ви виберете тему, яка вас справді цікавить.

Це все великі, популярні ніші, які існують роками, і які можуть заробити багато грошей.

1. Здоров’я та фітнес

Здоров'я та фітнес
Здоров’я та фітнес – це величезні теми, і ви неодмінно знайдете аудиторію, якщо будете вести щоденник в блозі про щось у цій галузі.

Здоров’я та фітнес – одна з найпопулярніших ніг для ведення блогів. Це вигідна ніша, а значить, є багато тонів блогів, які будуть конкурувати з вами.

Найпростіший спосіб побудувати свій голос – звузивши його до вашого загального інтересу.

Ви можете скористатись різними кутами:

 • Конкретна дієта: палео, глютен, сира їжа, 5: 2, кето …
 • Конкретний вид вправ: біг, підняття тяжкості, кроссфіт…
 • Конкретна аудиторія: жінки, чоловіки, молоді, старі, примхливі…
 • Особливий підхід до здоров’я: гомеопатія, голковколювання, оздоровчий процес …
 • Ділитися своїм прогресом: якщо ви самостійно їдете на оздоровчий шлях, ви можете поінформувати читачів про це та поділитися своїми знаннями

Порада: У нас є список найкращих тем WordPress для тренажерних залів CrossFit. Дуже багато з них можуть добре працювати і на інші теми, пов’язані зі здоров’ям або фітнесом, тому погляньте і подивіться, чи підходить вам ваш блог.

2. Особисті фінанси

Особисті фінанси

Нам усім потрібні гроші, і багато хто з нас хочуть заробити більше, витратити менше або заощадити більше. Блоги про особисті фінанси знайшли величезну аудиторію, і знову ж таки, існує багато різних ракурсів і підходів, які ви можете скористатися.

Ви можете написати про:

 • Економність: поради щодо економії грошей, використання купонів, антиспоживство …
 • Інвестування: ринкові поради, найкращі фондові фонди, ангельські інвестори …
 • Борг: його погашення, іпотека, студентські кредити …
 • Бюджетування: програмне забезпечення, мотивація, поради щодо скорочення витрат …
 • Ділитися своїм прогресом: це досить часто зустрічається з блогами, які зосереджуються на тому, щоб позбутися боргів

Пов’язані: Найкращі теми WordPress для фінансових блогів.

3. Мода

Блог моди

Мода є ще однією надзвичайно популярною нішею для ведення блогів і тією, яка може стати чудовим грошовим коштом. Це особливо добре підходить, якщо ви любите публікувати в Instagram, де саме деякі модні блогери набули особливого впливу.

Багато модних блогів зосереджуються на блогері та містять безліч фотографій. Якщо ви хочете залишатись анонімними або ненавидите фотографуватись, такий тип модних блогів, ймовірно, не для вас. Натомість, ви можете вести блог про конкретні тенденції в моді або ділитися новинами, пов’язаними з модою.

Хоча ви можете асоціювати блог моди з жінками-блогерами, ця ніша не є лише для жінок.

Існує безліч чоловічих модних блогів (часто їх називають “чоловічий стиль”). Вони, як правило, зосереджуються більше на порадах та пропозиціях щодо продуктів, ніж на особистих фотографіях.

У нас є повний посібник про те, як завести модний блог і заробити гроші за допомогою покрокових інструкцій.

4. Стиль життя

Тема стека для WordPress

Яка ніша “стилю життя” в веденні блогів? Це може бути трохи заплутано, якщо ви новачок у веденні блогів, тож давайте розбийте його.

Спосіб життя означає писати про різні теми, пов’язані через те, що має однакову аудиторію.

Наприклад, у вас може бути блог про стиль життя, де ви пишете про їжу, моду та материнство. Зв’язок полягає в тому, що ви пишете для жінок 30-40-х років, які хочуть добре харчуватися і чудово виглядати під час виховання маленьких дітей.

Крім того, у вас може бути блог про стиль життя, орієнтований на одиноких жінок, який зосереджується на подорожах, красі та волоссі. Або ви можете мати блог, орієнтований на чоловіків у віці від 20 до 40 років, що стосується стилю, фітнесу та музики.

Сукупність тем залежить від вас, але важливо переконатися, що ваш блог має чіткий бренд, щоб надати йому фокус і напрямок.

Порада: Багато модних тем WordPress або фітнес WordPress теми можуть бути гарною підгодою для блогів про стиль життя. Як і у модних блогах, дизайн дійсно важливий у цій ніші, тому вкладайте у преміальну тему, якщо можете.

5. Бізнес та маркетинг

Бізнес-блог

Існує багато блогів, які висвітлюють бізнес та маркетингові теми. Якщо ви багато читаєте про блоги, вам може здатися, що кожен популярний блог говорить про щось, що стосується блогів, маркетингу чи створення бізнесу!

Якщо у вас є бізнес або маркетинговий досвід, то запустити блог у цій ніші може бути чудовою ідеєю. Як і в інших нішах у нашому списку, і ця є величезною, тому ви хочете знайти чіткий фокус і озвучити свій власний блог.

Залежно від ваших знань та інтересів, ви можете вибрати блог про:

 • B2B (бізнес для бізнесу) маркетинг
 • B2C (бізнес-споживач) маркетинг
 • Підприємництво: починаючі та зростаючі компанії
 • Малий бізнес: все більше людей переходять на самозайнятість, тому це велика область, на яку потрібно орієнтуватися
 • Конкретний вид маркетингу чи сфера маркетингу: мережа, маркетинг соціальних медіа, копірайтинг, маркетинг прямого реагування …

Порада: Майже будь-яка з цих багатоцільових тем WordPress може працювати для вашого веб-сайту чи бізнесу. Divi – це особливо хороший варіант, оскільки він повністю чуйний, і ви можете налаштувати його, як завгодно.

6. Технологія та ігри

Технологія та ігри

Швидка ніша технологічної ніші чудово підходить для заробітку з дочірнього доходу або безпосередньо від виробників та програмних компаній, або через веб-сайт, як Amazon.

Найкращі маршрути монетизації, ймовірно, будуть через рекламу та партнерський маркетинг. Навіть якщо ви не пишете поглиблених відгуків про товар, технологічний або ігровий блог дасть вам багато шансів на посилання на продукти чи програмне забезпечення за допомогою партнерських посилань.

Можливо, вам не вдасться зламати новини про галузь або поділитися інсайдерською інформацією, але все ж є багато речей, про які ви могли б написати в цій ніші:

 • Спеціальне обладнання або гаджети: телефони, цифрові камери, фітнес-трекери, Chromebook …
 • Ігри: для консолей, ПК, мобільних телефонів, Facebook…
 • Навчальні посібники: або для конкретного програмного забезпечення (наприклад, Photoshop), або для більш широкого діапазону
 • Останні новини: зазвичай про певну компанію чи тип товару
 • Технологія чи ігри для певної демографічної групи, наприклад підлітків чи бумерів

Пов’язані: Дивіться наш покроковий повний посібник з партнерського маркетингу для початківців.

7. Подорож

Розпочніть блог про подорожі

Заключна ніша у нашому списку – подорожі. Знову ж таки, це надзвичайно популярна ніша як для блогерів, так і для читачів, і для створення успішного блогу існує багато різних підходів..

Вести блоги про власні подорожі можна монетизуючи через партнерські посилання на готелі, рекомендовані поїздки тощо. Це навіть може дати вам можливість безкоштовних канікул.

Чудові фотографії, безумовно, є важливою частиною вашого блогу подорожей. Навіть якщо ви просто пишете про місцеві пам’ятки, люди захочуть побачити фотографії.

Ви можете зосередити свій блог подорожей, написавши про:

 • Конкретні країни чи континенти: що робити, відвідувати ресторани, способи обійти…
 • Особливий тип мандрівників: родини, сольні мандрівники, цифрові кочівники …
 • Пропозиції: для рейсів, готелів, пакетів…
 • Ваші власні подорожі: маючи ключову тему чи бренд, це може полегшити монетизацію

Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо того, як запустити блог подорожей та заробити на ньому гроші.

Інші популярні ніші для ведення блогів для розгляду

Звичайно, це не єдині, на яких можна заробити чудові гроші. Є блогери з успішними блогами майже на будь-яку тему, про яку ви могли б придумати.

Можливо, жодна ідея, яку ми розглядали, не здається тобі гарною. Не наполягайте на тому, щоб заводити блог на тему, яка вас не цікавить.

Ось кілька інших хороших варіантів спробувати. Всі вони мають потенціал заробити багато грошей.

Блог ремесел

Якщо ви любите в’язати, малювати, шити, виготовляти прикраси або займатися чимось іншим видом ремесла, чому б не про це вести блог? Є багато чудових підступних блогів, і вони, як правило, дуже добре працюють на Pinterest.

Як і в інших високо візуальних нішах, таких як мода, спосіб життя та подорожі, вам потрібно буде мати можливість додавати чудові фотографії. Ви можете монетизувати, використовуючи партнерські посилання на будь-які інструменти та матеріали для ремесла, які ви хочете рекламувати, або продаючи вироби, виготовлені через такий ринок, як Etsy.

Зроби сам блог

Вам подобається прикрашати та переробляти свій будинок? А може, ви пішли далі і переробили або навіть переобладнали свій дім. Існує багато блогів, зроблених самими, і це може бути чудовим типом ведення блогів, щоб спробувати, якщо вам подобається писати підручники та статті “як робити”.

Блог для батьків

Чи у вас є діти? Є тисячі блогів про батьківство, що охоплюють всілякі різні кути. Хоча ви можете подумати, що ніша вже заповнена блогерами-мамами, аудиторія батьківських блогів настільки велика, що її, безумовно, варто задуматися.

Щоб допомогти вашому батьківському блогу виділитися, вам потрібно чіткий кут. Ви можете написати про стадію батьківства (наприклад, про виховання малюків) або про певну групу батьків (наприклад, старших батьків чи батьків підлітків).

Освітній блог

Чи є тема, яку ви добре знаєте і яку ви могли б навчити інших? Це може стати для вас чудовою нішею.

Наприклад, ви, можливо, є захопленим фотографом-любителем, і ви можете написати докладні підручники для початківців. Або, можливо, ви досвідчений розробник, і можете запропонувати поради людям, які навчаються кодувати.

Сайти, які навчають людей робити щось, майже завжди можна монетизувати через продаж електронних книг, онлайн-курсів чи інших інформаційних продуктів.

Порада: Ви також можете створювати та продавати онлайн-курси разом із публікаціями своїх блогів, щоб зробити серйозне тісто.

Блог про їжу

Нам усім потрібно їсти! Блоги про їжу можуть бути надзвичайно популярними. У цій ніші ви майже напевно ділитеся рецептами, тож вам захочеться сфотографувати, щоб ваша їжа виглядала чудово.

Знову ж таки, це допомагає мати кут або конкретну область, на яку фокусується ваш блог у межах ширшої ніші. Можливо, ви будете писати про швидкі та легкі страви, які чудово смакують, або про рецепти без глютену чи молочних продуктів.

Реклама, партнерські посилання чи ваша власна книга рецептів – все це може бути чудовим способом монетизації вашого блогу про їжу.

Дивіться наше повне керівництво про те, як запустити блог про їжу та заробити гроші для отримання порад та деталей.

Заключні думки про вибір найкращої ніші для блогів

Ви можете витратити вічно, намагаючись вибрати найкращу нішу для блогів. Або ви можете почати свій блог і через півроку чи рік ви могли заробляти на ньому непогані гроші.

По-перше, виберіть нішу, яка вас цікавить, і переконайтеся, що у вас є чітке уявлення про те, як ви можете монетизувати її.

Потім виберіть доменне ім’я, яке добре відповідає темі вашого блогу.

Нарешті, підпишіться на обліковий запис хостингу та зареєструйте своє доменне ім’я. Ми рекомендуємо Bluehost, який коштуватиме вам всього $ 2,75 / місяць, з включеним безкоштовним доменним іменем (це спеціальна пропозиція для читачів WPBeginner).

Це все, що вам потрібно зробити, щоб почати свій блог.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати найкращу нішу для блогів, щоб заробити гроші на своєму блозі. Ви також можете ознайомитись з нашим списком ідей бізнес-бізнесу в Інтернеті, щоб заробити гроші, та нашою статтею про те, як збільшити трафік вашого блогу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map