Palyginami 7 geriausi „WordPress“ nekilnojamojo turto papildiniai (2020 m.)

Ar ieškote geriausių „WordPress“ nekilnojamojo turto papildinių? „WordPress“ naudojama daugelyje nekilnojamojo turto svetainių demonstruoti sąrašus ir sulaukti naujų klientų. Šiame straipsnyje mes patys išsirinkome geriausius „WordPress“ nekilnojamojo turto papildinius, kuriuos galite naudoti plėtodami savo verslą.


Geriausi „WordPress“ nekilnojamojo turto papildiniai

Kaip susikurti nekilnojamojo turto svetainę naudojant WordPress?

„WordPress“ yra populiariausias svetainių kūrėjas pasaulyje. Tai lengva naudoti ir pakankamai lanksti, kad beveik bet kokią svetainę būtų galima įsivaizduoti.

Yra du skirtingi „WordPress“ tipai, kurie dažnai painioja pradedančiuosius. Pirma, yra WordPress.com, kuris yra priglobtas sprendimas. Antra, jūs turite „WordPress.org“, dar vadinamą savarankiška „WordPress“. Puslapio palyginimą ieškokite mūsų tinklalapyje WordPress.com vs WordPress.org.

Mes rekomenduojame naudoti „WordPress.org“, nes tai leidžia naudoti visas „WordPress“ funkcijas be jokių apribojimų.

Norėdami atidaryti savo paties priglobtą „WordPress.org“ svetainę, jums reikės domeno vardo ir svetainės prieglobos.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Jie yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje ir oficialiai rekomenduojama „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja. Jie siūlo mūsų vartotojams daugiau nei 60% nuolaidą ir nemokamą domeno vardą.

Įsigiję prieglobą, apsilankykite mūsų vadove, kaip žingsnis po žingsnio sukurti svetainę, kurdami instrukcijas.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausius „WordPress“ nekilnojamojo turto papildinius, kuriuos galite naudoti. Šie papildiniai leis lengvai pridėti nekilnojamojo turto sąrašus ir pritraukti daugiau klientų.

1. „IMPress“ aukcionai

„IMPress“ aukcionai

„IMPress“ aukcionai yra vienas geriausių „WordPress“ nekilnojamojo turto papildinių. Pradedantiesiems lengva pradėti dirbti, o pažengusiems vartotojams yra lanksti kurti galingas nekilnojamojo turto svetaines.

Tai reaguoja į mobilųjį telefoną ir veikia su bet kuria „WordPress“ tema. Prie vaizdų ir vaizdo įrašų palaikymo galite pridėti tiek informacijos apie kiekvieną įrašą, kiek norite. Įrašai gražiai pateikiami tinklelio išdėstyme, o vienas aukciono puslapis leidžia vartotojams gauti visą jiems reikalingą informaciją, įskaitant vietos žemėlapius.

Tai taip pat leidžia importuoti sąrašus iš savo MLS duomenų bazės ir palaikyti IDX integraciją su papildinio įskiepiu. Komplekte yra kontaktinės formos, kad susidomėję pirkėjai galėtų tiesiogiai su jumis susisiekti.

2. WP nuosavybė

WP nuosavybė

„WP-Property“ yra dar vienas „viskas viename“ „WordPress“ nekilnojamojo turto valdymo papildinys. Jame yra paprasta naudoti sąsaja, skirta pridėti ir tvarkyti visus jūsų sąrašus. Galite pridėti išsamios informacijos su daugybe laukų, kad pridėtumėte kambarių, vonios kambarių, ploto, funkcijų ir dar daugiau.

Aukcionai gražiai rodomi jūsų svetainėje, o papildinių svetainėje taip pat siūlomos nemokamos temos, kuriomis galite naudotis. Tai apima „Google Maps“ palaikymą, galingą paieškos funkciją su filtrais, SEO draugiškus URL, svarbius sąrašus ir dar daugiau.

Jis pateikiamas keliomis kalbomis ir lengvai gali būti išverstas į bet kurią kitą kalbą. Kartu pateikiami šoninės juostos valdikliai ir trumpieji kodai, kurie leidžia rodyti sąrašus visoje svetainėje.

3. Estatikai

Estai

„Estatik“ papildinys yra dar viena puiki galimybė valdyti savo nekilnojamojo turto sąrašus „WordPress“. Šis galingas papildinys pateiktas su paprasta naudoti turto valdymo sistema, leidžiančia lengvai įtraukti sąrašus į savo svetainę.

Tai apima nuotraukų galeriją, turto paieškos valdiklį, „Google Maps“ palaikymą, įmontuotą socialinį bendrinimą ir daugiakalbę palaikymą. Jame taip pat yra laukų kūrimo priemonė, leidžianti lengvai įtraukti naujus laukus į savo sąrašus.

Jis turi „ajax“ paieškos funkciją su automatiniu užbaigimu. Vartotojai taip pat gali rūšiuoti aukcionus pagal kainą, datą ir populiarumą. Papildinių kūrėjas taip pat teikia mokamas IDX / MLS paslaugas ir priedus, kad prireikus pridėtų daugiau funkcijų.

4. Lengvi turto sąrašai

Lengvi turto sąrašai

„Easy Property Auction“ yra dar vienas galingas ir lengvai pritaikomas „WordPress“ nekilnojamojo turto papildinys. Tai leidžia jums lengvai sukurti nekilnojamojo turto svetainę neliesdami kodo ir nekeisdami temų.

Jis turi pradedantiesiems draugišką įrašų tvarkymo sąsają, kuri leidžia lengvai valdyti jūsų nuosavybes. Kartu pateikiami mobiliesiems pritaikyti sąrašų šablonai, skirti jūsų nuosavybėms pateikti tinklelio išdėstyme arba viename sąrašo puslapyje.

Pažangiosios funkcijos apima REAXML, JUPIX, pasaulinių MLS sistemų palaikymą, vertimus / daugiakalbę palaikymą, išplėstinius žemėlapius ir dar daugiau. Mokami priedai ir plėtiniai suteikia galimybę pridėti daug kitų funkcijų, įskaitant nekilnojamojo turto agentų katalogą ir valdymo sistemą.

5. „WP Real Estate“

„WP Real Estate“

„WP Real Estate“ yra palyginti naujas „WordPress“ nekilnojamojo turto papildinys, turintis daugybę nuostabių funkcijų. Jis taip pat gali būti naudojamas perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą.

Tai apima išplėstinės paieškos funkciją, „Google“ žemėlapius, IDX / MLS integraciją, kontaktų formas, pasirinktinius laukus ir sąrašo ar tinklelio išdėstymo rodinius. Kartu su trumpaisiais kodais ir valdikliais galite rodyti įvairius nekilnojamojo turto sąrašus savo svetainėje arba susikurti savo skirtingų nuosavybės objektų puslapius..

6. „AgentPress“ aukcionai

„AgentPress“

„AgentPress“ reikalinga „Genesis“ temos sistema ir ji skirta dirbti su savo „AgentPress Pro“ tema, kuri padeda greitai sukurti nekilnojamojo turto svetainę.

Įskiepis prideda pasirinktinio įrašo tipą ir taksonomijas, kad būtų lengviau suskirstyti nuosavybes į kategorijas. Taip pat galite naudoti valdiklius, kad įrašų paiešką galėtumėte pridėti prie valdiklių parengtos srities.

7. WPL nekilnojamasis turtas

Nekilnojamasis turtas WPL

„WPL Real Estate“ papildinys yra lanksti ir galinga „WordPress“ nekilnojamojo turto valdymo sistema. Jame yra lengva valdyti skyrių, kuriame galite įrašyti savo įrašus su filtruotos paieškos funkcija, skirtoje priekinėms dalims. Jame yra nekilnojamojo turto agentų profiliai, „Google“ žemėlapiai, skirtingi įrašų rodiniai ir galinga pasirinktinių laukų funkcija, kuria galima papildyti nuosavybės funkcijas.

Jį galima integruoti į MLS / IDX paslaugas kaip papildomą mokamą funkciją, kitus pritaikymus taip pat teikia įskiepių kūrėjas kaip paslaugą. Tai jau gerai veikia su keliomis geriausiomis „WordPress“ temomis rinkoje.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ nekilnojamojo turto papildinius jūsų svetainei. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų geriausių „WordPress“ nekilnojamojo turto temų sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map