Palyginti 7 geriausi Podcast’o priegloba 2020 metams (dauguma jų yra nemokami)

Keli mūsų skaitytojai paklausė mūsų, kaip surasti geriausią „podcast“ prieglobos paslaugą.


„Podcast“ priegloba skiriasi nuo svetainių prieglobos, nes joje siūlomi konkretūs įrankiai, sukurti siekiant pagerinti abonentų patirtį (plačiau paaiškinsime straipsnyje).

Patikimos „podcasting“ prieglobos platformos pasirinkimas yra labai svarbus jūsų podcast’ui, nes tai padės greičiau išplėsti auditoriją, tuo pačiu palengvinant podcast failų valdymą..

Šiame straipsnyje palyginsime geriausias podcast’ų prieglobos įmones, kuriomis galite naudotis. Daugelis jų yra nemokami, o kai kurie imasi nedidelio mokesčio, nes siūlo geresnę palaikymą ir įrankius.

Palygintos geriausios „podcast“ hostingo kompanijos

Kas yra „Podcast“ priegloba ir kodėl jums to reikia?

„Podcast“ priegloba yra specializuota paslauga, siūlanti saugoti ir pristatyti daugialypės terpės failus, susijusius su „podcast“.

Kaip ir jums reikia internetinės svetainės talpinimo paslaugos, kad galėtumėte saugoti visus savo svetainės failus, „podcast“ priegloba siūlo tą pačią paslaugą, tačiau jūsų „podcast“ medijos failams.

Dabar jums gali kilti klausimas, argi aš negalėčiau taip pat naudoti savo internetinės svetainės prieglobos, kad taip pat laikyčiau savo transliacijos failus?

Tai galite padaryti, tačiau tai nebus naudinga jūsų svetainei ar klausytojams.

Matote, kad „podcast“ epizodai yra dideli failai. Pateikiant juos iš to paties serverio, prireiks daug serverio išteklių.

Tai padarytų jūsų svetainę lėtesnę, o esant dideliam krūviui ji gali net sudužti.

Jei keli vartotojai pradeda atsisiųsti vienu metu, tada visos bendrai naudojamos hostingo paslaugos tiesiog blokuos procesus, kurie užima serverio išteklius. Tai reiškia, kad vartotojai negalės atsisiųsti jūsų transliacijos.

Būtent todėl jums reikalinga internetinių transliacijų talpinimo paslauga.

Kodėl „podcast“ priegloba?

Šios įmonės specializuojasi saugoti ir pristatyti didelius daugialypės terpės failus. Jie yra sukurti specialiai podkasteriams ir turi specialius įrankius valdyti daugialypės terpės failus.

Jūs taip pat gaunate palaikymą iš žmonių, kurie yra šios srities specialistai. Ilgainiui tai daro didžiulį skirtumą.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausias podcast’o prieglobos paslaugas, kuriomis galite naudotis.

Geriausios „Podcast“ hostingo paslaugos

Yra daugybė kompanijų, siūlančių „podcast“ prieglobos paslaugas. Tačiau mes ieškosime lengviausiai naudojamų, pasiūlysime puikių įrankių ir palaikymo bei, žinoma, lankstumo failų dydžiuose..

Čia pateikiamos mūsų geriausios podcast’o prieglobos paslaugos.

1. Podbean

Podbean

„Podbean“ yra geriausias podcast’o prieglobos paslaugų teikėjas rinkoje. Jie siūlo neribotus „podcast“ prieglobos planus su neribotu pralaidumu.

Čia taip pat yra gražių dizaino įrankių, skirtų priglobti jūsų svetainę pritaikomomis temomis. Taip pat galite lengvai įterpti „Podbean“ podcast grotuvą tiesiai į savo „WordPress“ įrašus ir puslapius.

Be to, jie taip pat turi internetinių transliacijų reklamos įrankius, kurie automatiškai pateikia jūsų epizodus į visus aukščiausius podcast katalogus. Tai leidžia jūsų auditorijai naudoti norimus įrankius, kad galėtumėte klausytis ir atsisiųsti transliacijas.

„Podbean“ taip pat siūlo reklamos rinką, kuri suteikia galimybę „podcasters“ užsidirbti pinigų iš savo turinio. Jie taip pat turi didžiulę podkasterių bendruomenę, jau naudojančią Podbean kaip savo podcasting platformą.

Kainodara: Nemokamas planas su ribota saugykla, mokami planai nuo 9 USD / mėn. Su neribota saugykla.

2. „BuzzSprout“

„Buzzsprout“

„BuzzSprout“ yra vienas iš lengviausiai naudojamų podcasting’o prieglobos paslaugų teikėjų pradedantiesiems. Jie užsiima verslu nuo 2009 m. Ir sukūrė stiprią podcasterių bendruomenę, į kurią įeina ir vieni populiariausių podcastrų platintojų.

Jei tik pradedate darbą, tada juo naudotis bus nepaprastai lengva. Tiesiog įkelkite savo daugialypės terpės failą ir automatiškai pasirūpins visa kita.

Jie taip pat automatiškai pateiks jūsų epizodus į visus populiariausius „podcast“ katalogus, o tai užtikrins, kad jūsų transliacija bus pasiekiama visuose įrenginiuose ir programose.

Jų įterpiamasis „Podcast“ grotuvas atrodo puikiai ir gerai veikia bet kokio dydžio ekraną. Tai rodo viršelio piešinį, bendro naudojimo mygtukus, praleidimo valdiklius į priekį ir atgal ir dar daugiau.

Jie taip pat siūlo nemokamą „WordPress“ papildinį, kuris dar labiau palengvina įdėjimą.

Jei nenorite kurti svetainės, „BuzzSprout“ gali ją sukurti jums. Galite tinkinti jo dizainą ir naudoti savo pasirinktinį domeno vardą.

Neigiama yra tai, kad net jų mokamuose planuose yra saugojimo ir pralaidumo apribojimai.

Kainodara: Ribotas nemokamas planas 90 dienų. Mokamų planų pradžia – 12 USD / mėn., Įkėlimas trims valandoms.

3. Tepimas

Pūkuotas

„Blubrry“ siūlo lanksčius podcast’o prieglobos planus ir naujiems, ir patyrusiems podcast’ų savininkams. Jie siūlo populiarų „WordPress“ internetinių transliacijų papildinį, vadinamą „PowerPress“, todėl ypač lengva valdyti internetinį transliavimą tiesiogiai iš „WordPress“ svetainės.

Naudodami „Blubrry“ su „PowerPress“, galite lengvai įkelti savo transliacijos epizodus tiesiai į savo podcast’o prieglobos paslaugų teikėją. Tai taip pat leidžia lengvai pateikti savo transliaciją „Apple Podcast“ (anksčiau „iTunes“) ir „Google Podcast“.

Tai leidžia jūsų apklausas lengvai rasti „Google Home“, „Assistant“ ir „Google Podcast“ programose „Android“ įrenginiuose.

„Blubrry“ taip pat siūlo vertimo pinigais parinkčių, internetinių transliacijų statistikos, socialinių tinklų funkcijų ir dar daugiau.

Kainodara: Nuo 12 USD per mėnesį su 100 MB saugykla kiekvieną mėnesį.

4. Tranzistorius

Tranzistorius

„Transistor“ yra galinga, tačiau lengvai naudojama „podcast“ prieglobos paslauga specialistams ir pradedantiesiems. Jie siūlo neribotus „podcast“ prieglobos planus, tai reiškia, kad jie neima mokesčio už jūsų įkėlimo valandas, kaip tai daro kai kurie kiti prieglobos įrankiai.

Jie leidžia neįtikėtinai lengvai įkelti savo „podcast“ laikmenas ir jas paskelbti. Jie taip pat siūlo „podcast“ analizę, todėl galite pamatyti, kaip vyko kiekvienas epizodas.

Jų įdėjimo kodas leidžia lengvai pridėti kiekvieną epizodą prie savo „WordPress“ įrašų ir puslapių. Jei neturite svetainės, tada jie gali greitai ją sukurti jums.

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad jų planai tikrai riboja atsisiuntimų skaičių. O tai reiškia, kad jums reikia atnaujinti savo planą, augant savo transliacijai.

Kainodara: Nuo 19 USD per mėnesį iki 10000 atsisiuntimų kiekvieną mėnesį,

5. Išmanusis „Podcast“ grotuvas

Išmanusis „Podcast“ grotuvas

Nepriklausomai nuo to, kokią podcast’o prieglobos paslaugą pasirinksite, jums reikės medijos leistuvo, kad tinkamai įdėtumėte ir pateiktumėte podcast’us savo svetainėje..

Kai kurios „podcasting“ kompanijos turi savo integruotus grotuvus, o kai kurios neturi. Problema ta, kad jie niekur neatrodo taip gerai, kaip išmanusis podcast grotuvas, ir tikrai neturi tų pačių tinkinimo parinkčių.

„Smart Podcast Player“ yra geriausias daugialypės terpės svetainių medijos leistuvas.

Tai leidžia jūsų svetainėje parodyti gražų daugialypės terpės grotuvą. Galite būti rodomi atskiruose prenumeruojamos transliacijos epizodo puslapiuose arba pagrindiniame puslapyje. Vartotojai gali naršyti serijas, naudoti valdiklius ekrane, dalytis savo transliacija ir dar daugiau.

Tai gražiai atrodo visuose įrenginiuose ir ekrano dydžiuose. Taip pat galite tinkinti jos spalvas, kad jos atitiktų jūsų svetainę, ir padaryti ją lipnią viršuje arba apačioje.

Tai ne tik padeda susirasti naujų klausytojų, bet ir padeda plėsti savo el. Pašto adresus bei padidinti lankytojų, kurie grįžta į jūsų svetainę, skaičių.

Šį įrankį naudoja visi geriausi pasaulio podcaster, o jį sukūrė Pat Flynn komanda.

Kainodara: Nuo 8,09 USD per mėnesį (mokama kasmet)

6. Libšinas

Libšinas

„Libsyn“ yra dar vienas patikimas podcast’o prieglobos paslaugų teikėjas. Jie siūlo lengvai naudojamą platformą, kurios centre yra jūsų prekės ženklas ir padeda reklamuoti savo transliaciją įvairiose platformose, programose ir įrenginiuose..

„Libsyn“ veiklą pradėjo 2004 m., Todėl tai yra vienas iš pirmųjų podcast’o prieglobos paslaugų teikėjų. Jį sukūrė podcasters kitiems podcast’ų kūrėjams ir turi didelę vartotojų bendruomenę, įskaitant kelis įtakingiausius podcast’ų platintojus..

Jie siūlo „podcast“ prieglobos planus su skirtingais saugyklų kiekiais kiekvieną mėnesį, tačiau su neribotu pralaidumu. Jie siūlo pinigų gavimo parinktis, išsamią analizę ir „WordPress“ integraciją su savo papildiniu, vadinamu „Libsyn Publisher Hub“..

Kainodara: Nuo 5 USD per mėnesį su 50 MB per mėnesį saugykla.

7. „SoundCloud“

„SoundCloud“

„SoundCloud“ yra populiarios muzikos ir internetinių transliacijų talpinimo platforma. Gerai yra tai, kad galite įterpti bet kurį „PodCcast“ „epidsode“ iš „SoundCloud“ tiesiog įdėję URL bet kurioje „WordPress“ žinutėje ir puslapiuose.

„SoundCloud“ yra nemokamas iki 3 valandų įkėlimo. Jų nemokamas planas yra geras atspirties taškas pradedantiesiems, kurie pirmiausia nori išbandyti vandenis.

Jų apmokamuose planuose yra daugiau saugojimo, pralaidumo, išplėstinės statistikos, pajamų gavimo ir paskirstymo galimybių. Tai lengva naudoti, bet ne pats lanksčiausias ar tinkinamas podcast’o prieglobos planas.

Kainodara: Nemokamas planas su 3 valandų įkėlimo limitu. Mokami planai prasideda nuo 6 USD per mėnesį.

Kuri yra geriausia „Podcast“ prieglobos paslauga?

Kaip matote, kad daugelis „podcast“ prieglobos paslaugų siūlo panašius planus su atitinkamomis funkcijomis. Kai kurie apriboja saugyklos vietą, o kiti apriboja atsisiuntimus.

Atsižvelgiant į šiuos veiksnius, mes rekomenduojame „Podbean“ kaip bendrą geriausią „podcast“ prieglobos paslaugą. Jų planuose yra neribota saugykla ir pralaidumas su nepaprastai lengva naudoti platforma. Jie taip pat leidžia lengvai reklamuoti savo transliaciją įvairiose paslaugose.

Antroji mūsų rekomendacija būtų „BuzzSprout“. Tai yra vienas lengviausių podcast’o prieglobos sprendimų, puikiai tinkantis pradedantiesiems.

Kaip paleisti „Podcast“?

Be podcast’o prieglobos paslaugos, jums taip pat reikės tinklalapio. Tai bus jūsų internetinės transliacijos namas internete, kur jūs ją reklamuosite ir padėsite vartotojams atrasti daugiau turinio.

Norėdami sukurti svetainę, jums reikės domeno vardo ir svetainės prieglobos paskyros.

Domeno vardas jums paprastai kainuos 14,99 USD per metus, o svetainių talpinimo planai prasideda nuo 7,99 USD per mėnesį, paprastai mokama kasmet.

Kadangi jūs tik pradedate veiklą, norite sutaupyti pinigų, kai tik galite.

Laimei, mūsų „Bluehost“ draugai siūlo „WPBeginner“ vartotojams nemokamą domeną ir didelę nuolaidą prieglobai.

→ Pateikite paraišką dėl šio išskirtinio „Bluehost“ pasiūlymo ←

Išsamias nuoseklias instrukcijas rasite mūsų interneto svetainės kūrimo vadove.

Tada turėsite nustatyti savo transliaciją. Mes sukūrėme nuoseklų vadovą, kaip pradėti podcast’ą pradedantiesiems. Tai padės jums atlikti visas sąrankas, įskaitant tai, kaip įrašyti savo transliacijas..

Kokios įrangos jums reikia norint transliuoti transliacijas?

Daugelis profesionalių podcasterių įrašydami podcast’us naudoja įvairią įrangą. Tai apima mikrofonus, garso sąsają, maišytuvus, priekinį stiklą, šoko laikiklius ir dar daugiau.

Visa ši įranga kainuoja nemažus pinigus.

Tačiau jums nereikia visų jų vien tam, kad įrašytumėte „Podcast“. Vienintelė įranga, kurią rekomenduojame įsigyti nuo pat pradžių, yra geras mikrofonas.

Mes rekomenduojame naudoti „Rode Podcaster“, kurį galite prijungti prie savo kompiuterio naudodami USB prievadą.

Jei galite atsisakyti šiek tiek daugiau, tuomet galite įsigyti „Rode Podcaster“ komplektą, kurį rasite su strėlės strypu ir amortizuojančiu laikikliu..

Alternatyva: „Samson C01UCW“ yra geras pradinio lygio mikrofonas, skirtas įrašyti transliacijas.

Kai tik padidės jūsų transliacija ir uždirbsite iš jos pinigų, galėsite investuoti į savo sąrankos tobulinimą. Tačiau atminkite, kad negalite kažko patobulinti, jei to nepaleidžiate, todėl tiesiog pradėkite!

Kaip reklamuoti savo transliaciją

Daugybė aukščiau paminėtų internetinių transliacijų prieglobos paslaugų leidžia automatiškai pateikti savo transliacijas skirtinguose podcast’ų kataloguose ir paieškos sistemose.

Taip pat galite rankiniu būdu pateikti savo transliaciją. Patvirtinus jūsų transliaciją ir visus jos epizodus šiose platformose bus galima rasti.

Jūsų apklausa skelbiama kaip RSS tiekimas. Turėsite nukopijuoti prenumeruojamos transliacijos sklaidos kanalo URL, kurį pateikė jūsų podcast’o prieglobos tarnyba.

Kaip pateikti savo „Podcast“ į „iTunes“ arba „Apple“ transliacijas

„iTunes“ yra didžiausias pasaulyje internetinių transliacijų katalogas, leidžiantis vartotojams prenumeruoti transliacijas naudojant „iPhone“, „Apple“ kompiuterius, „iPod“ ir kitus „Apple“ įrenginius..

Pirmiausia turėsite prisijungti prie „iTunes Connect“ svetainės naudodami „Apple ID“. Jei tokio neturite, prisiregistruokite sukurti nemokamai.

Prisijungę spustelėkite mygtuką „Podcast Connect“.

„Podcast“ jungtis

Kitame ekrane įveskite savo transliacijos sklaidos kanalo URL ir spustelėkite mygtuką Patvirtinti.

Pateikti „iTunes“

„iTunes“ dabar pateiks jūsų transliacijos informaciją. Norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką Pateikti.

„iTunes“ dabar peržiūrės jūsų pateiktą transliaciją ir jums bus pranešta el. paštu, kai ji bus patvirtinta.

Kaip pateikti savo „Podcast“ į „Google Podcast“

„Google Podcast“ yra „Google“ alternatyva „Apple Podcast“ ir „iTunes“.

Norėdami pateikti savo transliaciją, turite apsilankyti „Google Play“ muzikos svetainėje ir spustelėti mygtuką „Paskelbti“.

Paskelbkite „Google Podcast“

Tai nuves jus į „Podcast“ valdymo pultą, kur turėsite įvesti savo „Podcast“ sklaidos kanalo URL.

Pateikti „podcast“ sklaidos kanalą

Tada turėsite patvirtinti nuosavybės teises el. Paštu ir pateikti savo apklausos sklaidos kanalą peržiūrai. Patvirtinę jūsų „Podcast“ pateks į „Google Podcast“ sąrašą.

Podcast’o reklamavimas savo svetainėje

Turėdami „WordPress“ svetainę savo podcast’ui, gausite daugybę galimybių reklamuoti savo podcast’ą.

Pirmiausia mes jums rekomenduosime vadovautis mūsų „WordPress“ SEO vadovu, kad įsitikintumėte, jog jūsų apklausos svetainė sulaukia paieškos srauto.

Kai žmonės pradeda lankytis jūsų svetainėje, pastebėsite, kad dauguma jų tiesiog išeina neužsiprenumeravę jūsų podcast’o. Čia atsiranda el. Pašto rinkodara.

Turite pradėti el. Pašto informacinį biuletenį, leidžiantį vartotojams prenumeruoti jūsų podcast’ą el. Paštu.

Daugelis pradedančiųjų podcasterių suranda daugybę naujų klausytojų ir prenumeratorių, vykdydami dovanų konkursą. Mes rekomenduojame naudoti „RafflePress“, kuris yra geriausias „WordPress“ dovanų papildinys. Tai leidžia jums sukurti virusinių dovanų konkursus, kurie padeda greitai pritraukti daugiau lankytojų į jūsų svetainę.

Norėdami gauti daugiau patarimų, skaitykite mūsų vadovą, kaip padidinti svetainės lankomumą ir daugiau lankytojų.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią „podcast“ prieglobos paslaugą, leidžiančią paleisti „podcast“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip susikurti profesionalų verslo el. Pašto adresą, kad būtų galima susisiekti su rėmėjais, ir virtualiojo verslo telefono numerį, kurį būtų galima naudoti kartu su jūsų podcast’u.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – peržiūrėkite mūsų vadovą apie būtinus „WordPress“ papildinius, kad galėtumėte auginti savo svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me