10 labākie filiāļu mārketinga rīki un spraudņi WordPress

Vai jūs meklējat labākos filiāļu mārketinga rīkus un spraudņus?


Filiāļu mārketings ir gudrs veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, reklamējot produktus un pakalpojumus, kas jums patīk un kurus jūs izmantojat. Kad jūsu lietotāji veic pirkumu, izmantojot jūsu izsekošanas saiti, jūs nopelnāt komisiju (tā ir abpusēja uzvara).

Šajā rakstā mēs dalīsimies mūsu izvēlētajā labāko WordPress saistīto mārketinga rīku un spraudņu sarakstā.

Labākie vietņu mārketinga rīki un spraudņi WordPress

Labākie filiāļu mārketinga rīki un spraudņi

WordPress ir vispopulārākais vietņu veidotājs starp filiāļu tirgotājiem un emuāru autoriem. Galvenokārt tāpēc, ka tas dod piekļuvi labākajiem spraudņiem un rīkiem, lai reklamētu savus partnerus, vienlaikus palielinot trafiku uz jūsu vietni.

Tomēr, tā kā ir pieejams tik daudz WordPress spraudņu, bieži iesācēji sajaucas par to, kādus spraudņus un rīkus viņiem vajadzētu izmantot?

Tāpēc mēs veica pētījumu jūsu labā… un mums, jo mēs daļēji pelnījām savu vietni arī caur filiāļu mārketingu.

Pēc mūsu pieredzes jums būs nepieciešami rīki, kas palīdzēs veikt šādas darbības:

 • Viegli pievienojiet saistītām saitēm savus rakstus
 • Pārvaldiet un saglabājiet saistītās saites WordPress iekšpusē
 • Izveidojiet koplietojamas filiāļu saites sociālajiem medijiem un aplādei
 • Palieliniet savu auditoriju un izveidojiet lojālu sekošanu
 • Izsekojiet savu labāko saistīto kampaņu veiktspējai

To sakot, apskatīsim labākos filiāļu mārketinga rīkus un spraudņus, kas palīdz attīstīt jūsu biznesu.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja vēlaties dot rakstiskas instrukcijas, vienkārši turpiniet lasīt.

1. Diezgan saites

Diezgan saites

Pretty Links ir populārs saistīto saišu pārvaldības spraudnis WordPress, kuram uzticas vairāk nekā 200 000 vietņu.

Tas ļauj jums viegli pievienot saites uz jūsu WordPress ziņām, izveidot īsus un neaizmirstamus saistīto URL Podcast epizodēm / sociālajiem saziņas līdzekļiem, apmetņa filiāļu saites un daudz ko citu.

Varat arī iespējot automātiskās sasaistes funkciju, lai automātiski pievienotu saistītās saites noteiktiem atslēgvārdiem. Spraudnis ļauj iestatīt novirzīšanu, kas noder, ja saistītā saite atgriežas ar kļūdu 404.

Pretty Links parāda detalizētus saišu pārskatus jūsu WordPress administratora informācijas panelī. Tas ļauj jums redzēt, kuras saistītās saites jūsu vietnē darbojas labāk.

2. Izslāpuši filiāles

Izslāpuši filiāles

ThirstyAffiliates ir vēl viens spēcīgs filiāļu saišu pārvaldības rīks WordPress. Tas ļauj jums viegli pārvaldīt savas saistītās saites WordPress administratora informācijas panelī.

Jūs varat ātri ievietot saites ziņās, apmetņu saites, automātiski ievietot saistītās saites un pat redzēt, kā katra saite darbojas jūsu vietnē. Jūs varat arī sakārtot saites kategorijās, kas atvieglo saistīto partneru organizēšanu.

Iemesls, kāpēc mūsu saraksta divus labākos punktus ieņem saišu pārvaldības spraudņi, ir tas, ka tas ir tik svarīgi. Jums jāizvēlas Pretty Links vai Izslāpis filiāles.

3. MonsterInsights

MonsterInsights

Kā viedajam filiāļu tirgotājam jums jāzina, kuri raksti palielina trafiku, no kurienes nāk lietotāji un ko viņi dara, skatot jūsu vietni.

Šeit nonāk MonsterInsights. Tas ir labākais Google Analytics spraudnis WordPress (uzticams 2 miljoniem vietņu). Tas parāda jums izmantojamu ieskatu un tīmekļa analīzes pārskatus WordPress informācijas panelī.

MonsterInsights padara to ļoti vienkāršu, lai automātiski izsekotu jūsu saistītās saites. Tam ir saišu izsekošanas funkcija, kas palīdz uzraudzīt URL klikšķus, reklāmkarogu reklāmas un citas izejošās saites. Varat to apvienot ar ieskatu lappusēs un citos pārskatos, lai iegūtu pilnīgāku analīzi.

MonsterInsights ir lietotājam draudzīgs un viegli uzstādāms. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu iesācēju ceļvedi par Google Analytics instalēšanu WordPress.

4. RafflePress

RafflePress

RafflePress ir labākais WordPress dāvanu spraudnis tirgū. Tas ļauj jums savā vietnē izveidot vīrusu dāvanas un konkursus, kas palīdz ātri iegūt daudz trafika.

Tas ir saistīts ar vilkšanas un nomešanas dāvanu veidotāju, lai izveidotu saistošas ​​ļoti saistošas ​​dāvanu kampaņas. Tas palīdz jums vadīt kampaņas, kas reklamē noteiktus saistītos produktus, sezonālas kampaņas vai paplašināt savu e-pasta sarakstu.

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu pilnīgo RafflePress pārskatu vai dodieties pa solim pa solim un palaidiet savu pirmo dāvanu vai konkursu WordPress..

5. Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgais kontakts ir labākais e-pasta mārketinga pakalpojums internetā. Tas ļauj jums uzturēt kontaktus ar vietnes apmeklētājiem pat pēc tam, kad viņi atstāj jūsu vietni.

Jūs viegli varat izveidot e-pasta biļetenu, vadīt e-pasta kampaņas un audzēt savus abonentus, izmantojot viņu platformu.

Jūs varat izveidot skaistas e-pasta kampaņas dažu sekunžu laikā, izmantojot tās vilkšanas un nomešanas e-pasta veidotāju un daudz veidņu. Jūs varat reklamēt savus filiāles partnerus, izmantojot savu biļetenu, kas paver vēl vienu kanālu ienākumu no filiālēm palielināšanai ārpus jūsu vietnes.

Pastāvīgā kontaktpersona nodrošina detalizētu statistiku par to, kā darbojas jūsu kampaņas, un jūs varat veikt A / B pārbaudi, lai redzētu, kāds formāts lietotājiem šķiet saistošāks..

Alternatīva: SendinBlue / ConvertKit

6. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster ir labākais svina ģenerēšanas un reklāmguvumu optimizācijas rīks tirgū. Tas ir aprīkots ar jaudīgu Exit-Intent® tehnoloģiju, lai pārveidotu jūsu pamestos apmeklētājus par abonentiem un klientiem.

Jūs varat izmantot OptinMonster, lai pievienotu saistītās saites gaismas lodziņu uznirstošajiem logiem, reģistrēšanās veidlapām veidlapās, sānjoslas formām, peldošajām joslām un citam.

Katrs optin ļauj jums radīt jaunas iespējas, lai palielinātu filiāles komisiju, pārveidotu vietnes apmeklētājus par abonentiem, uzturētu lietotājus iesaistītos un pavadītu vairāk laika jūsu vietnē.

OptinMonster ļauj veikt dalītos testus un palielināt reģistrēšanās e-pastā līmeni. Jums vajadzētu iepazīties ar mūsu ceļvedi par to, kā WordPress izveidot savu e-pasta sarakstu.

7. WP RSS apkopotājs

WP RSS apkopotājs

WP RSS apkopotājs ir populārs WordPress RSS spraudnis. Ideāli ir ienest saturu no saistītajiem tīkliem jūsu WordPress vietnē. Varat to izmantot kā satura apkopotāju, ziņu kuratoru un apvienot to ar sākotnējo saturu, lai palielinātu ieņēmumus no filiāles.

Izmantojot savus jaudīgos papildinājumus, jūs varat izveidot automātiskos emuārus ar saviem saistītajiem tīkliem. Tas automātiski ienesīs produktus kā ziņas savā WordPress emuārā, un jūs varēsit rediģēt šīs ziņas, lai pievienotu savu oriģinālo saturu.

8. SEMRush

SEMRush

SEMRush ir viens no labākajiem SEO rīkiem tirgū. Tas ir pilnīgs SEO un mārketinga instrumentu komplekts satura veidotājiem un ļoti efektīvs filiāļu tirgotājiem.

Tam ir neticami jaudīgs atslēgvārdu izpētes rīks, kas ļauj izsekot atslēgvārdiem, atrast jaunas idejas, redzēt atslēgvārdu klasifikāciju un daudz ko citu.

Varat to izmantot, lai veiktu konkurentu analīzi un redzētu, kādus atslēgvārdus jūsu konkurenti vērtē. Pēc tam SEMRush sniedz praktiskus padomus, kā pārspēt viņus meklēšanas klasifikācijā ar viņu SEO rakstīšanas palīga rīku.

Varat izmantot tos pašus atslēgvārdu izpētes un konkurences analīzes rīkus, lai redzētu, kuri saistītie produkti ir populāri jūsu konkurentu starpā, atrastu jaunus filiāles partnerus vai atrast jaunus nišas produktus, lai reklamētu.

Alternatīva: Ahrefs

9. WPForms

WPForms

WPForms ir iesācējiem draudzīgākais WordPress kontaktu formas spraudnis. Tam ir pievienots formu vilkšanas un nomešanas veidotājs, lai jūsu vietnē viegli izveidotu jebkura veida veidlapas.

Varat izmantot WPForms, lai izveidotu filiāles pierakstīšanās veidlapu un ļautu potenciālajiem partneriem sūtīt filiāles pieprasījumus jūsu vietnē. Tas tiek integrēts ar populāriem pakalpojumiem, piemēram, pastāvīgu kontaktu, lai automātiski nosūtītu atbildes lietotājiem.

WPForms piedāvā arī vairākas iepriekš izveidotas veidnes lietotāja reģistrācijas veidlapai, reģistrēšanās veidlapai, aptaujas / aptaujas veidlapai un citai.

10. AdSanity

AdSanity

AdSanity ir labākais WordPress reklāmu pārvaldības spraudnis. Tam ir jaudīgas attēlošanas iespējas, lai reklāmas virsrakstus varētu ievietot vietnes galvenē, sānjoslā un kājenē.

Spraudnis ļauj reklāmām pievienot saistītās saites un iegūt vairāk klikšķu. Izmantojot publicēšanas opcijas, varat arī iestatīt reklāmu sākuma un beigu datumu, lai jūs varētu reklamēt ekskluzīvus darījumus no saviem saistītajiem partneriem.

Tas ir ideāls rīks vietņu īpašniekiem, kuri ieņēmumu papildināšanai izmanto arī Google AdSense un citas reklāmas programmas. Jūs varat viegli ievietot reklāmas kodu savā vietnē un dinamiski parādīt reklāmas, nerediģējot WordPress motīvu failus.

Tas parāda pilnīgu grafisko statistiku par atsevišķām reklāmām, tāpēc jūs zināt, kurš reklāmas izvietojums jūsu vietnē darbojas labi. Varat arī atlasīt datumu diapazonu, lai skatītu pielāgotos pārskatus par konkrētām reklāmām.

Bonuss: Affiliate Royale

Pievienojieties Royale

Affiliate Royale ir spēcīgs filiāļu izsekošanas un pārvaldības rīks uzņēmumiem, kuri vēlas uzsākt savu filiāļu programmu.

Jūs to varat izmantot, lai pēc dažām minūtēm iestatītu savu filiāles programmu. Izmantojot Affiliate Royale, jūs varat uzraudzīt filiāļu klikšķus, pārdošanas apjomus un maksājumus.

Tas ir ļoti savietojams ar tādām populārām platformām kā MemberPress, PayPal, WooCommerce, Authorize.net un citām.

Alternatīva: AffiliateWP

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos filiāļu mārketinga rīkus un spraudņus WordPress. Varat arī pārbaudīt mūsu vietnes izvēlēto labāko tiešsaistes tērzēšanas programmatūru un labāko WordPress spraudņu sarakstu, lai palielinātu jūsu vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map