12 WordPress meklēšanas spraudņi vietnes uzlabošanai

Vai vēlaties uzlabot savu WordPress vietnes meklēšanu? Mēs visi zinām, ka WordPress noklusējuma meklēšanas funkcija ir diezgan ierobežojoša. Tomēr ir vairāki WordPress meklēšanas spraudņi, kas var palīdzēt uzlabot noklusējuma meklēšanas pieredzi. Šajā rakstā mēs izcelsim labākos WordPress meklēšanas spraudņus un apmācības, lai pielāgotu un uzlabotu meklēšanu vietnē.


1. SearchWP

SearchWP

SearchWP ir spēcīgs WordPress pielāgotas meklēšanas spraudnis. Tas ir ļoti ērti lietojams, un meklēšanas rezultāti ir salīdzinoši precīzāki.

Tas ļauj meklēt jūsu atslēgvārdu ziņas / lapas nosaukumā, saturā, ložā, kategorijās, tagos, taksonomijās, fragmentos un pat komentāros. Jūs varat kontrolēt algoritmu, katram satura veidam piešķirot svaru no 1 līdz 10, kur 10 ir visaugstākais.

Pēc aktivizēšanas spraudnis automātiski indeksē jūsu saturu un aizstāj WordPress noklusējuma meklēšanas funkciju. Detalizētākus norādījumus skatiet mūsu rakstā par to, kā uzlabot WordPress meklēšanu, izmantojot SearchWP.

2. Taksonomijas filtra pievienošana WordPress meklēšanai

Ajax bāzes WordPress meklēšanas spraudnis

Ja satura šķirošanai izmantojat kategorijas, tagus vai jebkuru citu pielāgotu taksonomiju, taksonomijas filtra pievienošana meklēšanai var ievērojami palīdzēt lietotājiem sašaurināt rezultātus.

Ajax WP Query Search Filter ļauj izveidot pielāgotas WordPress meklēšanas formas ar taksonomiju, pastu veidu un pielāgoto lauku izvēles rūtiņām..

Rezultātu ielādei tas izmanto Ajax, tāpēc tas darbojas patiešām ātri un lietotājiem nodrošina labāku pieredzi. Apskatiet mūsu apmācību par to, kā WordPress meklēšanā pievienot ajax taksonomijas filtru, lai uzzinātu vairāk.

3. Swiftype meklēšana

Swiftype meklētājprogramma WordPress

Switype ir vietņu meklēšanas pakalpojums, kas nāk ar bezmaksas un maksas versiju. Viņu WordPress spraudnis aizstāj jūsu noklusējuma meklēšanu WordPress ar Swiftype.

Swiftype indeksēs jūsu dokumentus, un tas darbojas daudz ātrāk nekā WordPress noklusējuma meklēšana. Rezultāti ir ārkārtīgi atbilstoši. Swiftype arī saglabās lietotāju meklēšanu un parādīs to, ko lietotāji meklēja, uz kuriem viņi noklikšķināja, un citu lielisku analītiku.

Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā uzlabot WordPress meklēšanu, izmantojot Swfitype meklēšanu, kurā sniegti detalizēti norādījumi.

4. Google pielāgotā meklēšana WordPress

Google pielāgotā meklēšana WordPress vietnēm

Runājot par meklēšanu, Google neapšaubāmi ir karalis. Labi ir tas, ka jūs varat izveidot savai vietnei pielāgotu Google meklētājprogrammu un integrēt to WordPress.

Negatīvie ir tas, ka tas nāk ar Google personīgo zīmolu, kas var nebūt tik slikts, jo lietotāji jau uzticas šim zīmolam.

Mums ir soli pa solim apmācība par to, kā pievienot Google meklēšanu WordPress vietnē.

5. Meklēšana pēc kategorijas

Meklēšana pēc WordPress spraudņa pēc kategorijas

Kategorijas Wise Search spraudnis ļauj WordPress meklēšanai pievienot nolaižamo kategoriju. Lietotāji var ierobežot meklēšanu līdz noteiktai kategorijai, lai sašaurinātu rezultātus. Spraudnis arī ļauj izslēgt kategorijas no meklēšanas, un jūs to varat viegli pievienot, izmantojot savas sānjoslas logrīku.

Apskatiet mūsu rakstu par to, kā WordPress meklēt pēc kategorijas.

6. Iezīmējiet meklēšanas vienumus

Meklēšanas terminu izcelšana WordPress meklēšanas rezultātos

Meklēšanas vienumu izcelšana rezultātu lapā var palīdzēt uzlabot lietotāju pieredzi. Tas arī palielina viņu iespējas atrast meklēto.

Ja jūs izmantojat noklusējuma meklēšanu WordPress, tad to varat viegli ieviest, rediģējot meklēšanas rezultātu veidni bērna tēmā. Detalizētas instrukcijas skatiet mūsu rakstā par to, kā WordPress meklēšanas rezultātos izcelt meklēšanas vienumus.

7. Attēlojiet meklēšanas vienumu un rezultātu skaitu WordPress

Meklēšanas vārda un rezultātu skaita parādīšana WordPress meklēšanā

Rediģējot motīvu vai bērna motīva veidni search.php, varat darīt vairākas lietas. Viena no šīm lietām ir parādīt lietotājiem meklēšanas vienumu un rezultātu skaitu. Vienkārši pievienojiet šo kodu veidnei search.php.

Meklēšanas rezultāts vaicājumam <?php / * meklēšanas skaits * / $ allsearch = &jauna WP_Query ("s = $ s&vitrīnas = -1"); $ taustiņš = wp_specialchars ($ s, 1); $ skaits = $ allsearch->post_count; _e (”); _e (”); echo $ taustiņš; _e (”); _e (‘-‘); echo $ count. ”; _e (‘raksti’); wp_reset_query (); ?>

Šis kods vienkārši parādīs meklēšanas vienumu un atrasto rezultātu skaitu. Varat izmantot .search-CSS klasi, lai izceltu meklēšanas vienumus, izmantojot CSS.

8. Izveidojiet izvērstās meklēšanas veidlapu pielāgotajiem pastu veidiem

Izvērstā pielāgotā WordPress meklēšanas forma ziņojumu veidiem

Pielāgotie ziņu veidi ļauj WordPress vietnei pievienot dažādus satura veidus. Piemēram, WPBeginner sadaļās Glosārijs un Darījumi mēs izmantojam pielāgotus pastu veidus.

Daudzās WordPress vietnēs ir pielāgoti pasta veidi produktiem, pārskatiem, receptēm utt. Tomēr WordPress noklusējuma meklēšana nav tik laba, lai apstrādātu pastu veidus. Vai tas nebūtu jauki, ja jums būtu meklēšanas forma, kurā lietotāji var vienkārši pārbaudīt, kādu vēstules veidu viņi vēlas meklēt, un sašaurināt rezultātus?

Mums ir detalizēta apmācība par to, kā WordPress izveidot izvērstās meklēšanas veidlapu pielāgotajiem pastu veidiem.

9. Vienkārši izslēdziet

Izslēdziet noteiktu saturu no pielāgotas WordPress meklēšanas

Dažreiz jūs varētu vēlēties izslēgt noteiktu saturu no meklēšanas rezultātiem. Vienkārši izslēgt ir WordPress spraudnis, kas ļauj izslēgt saturu, pamatojoties uz jūsu atlasītajiem kritērijiem.

Piemēram, jūs varat izslēgt visus ierakstus, kas atzīmēti kā Featured, vai visus ierakstus kategoriju vitrīnās utt. Apskatiet mūsu apmācību par to, kā no WordPress meklēšanas izslēgt noteiktas lapas, autorus un citu..

10. Vairāku meklēšanas formu izmantošana WordPress

WordPress noklusējuma meklēšana var būt bezjēdzīga, taču ar nelieliem pielāgojumiem to var uzlabot diezgan daudz.

Iepriekš mēs pieminējām meklēšanas veidlapas izveidi pielāgotu pastu veidiem. Bet ko darīt, ja vēlaties parādīt dažādas meklēšanas formas dažādās lapās? Kā būtu vairāk nekā vienas meklēšanas formas parādīšana programmā WordPress?

To var viegli sasniegt, izveidojot dažādas meklēšanas formas un meklēšanas rezultātu veidnes ar dažādiem vaicājumiem. Apskatiet mūsu apmācību, kā WordPress izmantot vairākas meklēšanas formas, lai iegūtu detalizētus norādījumus.

11. Meklēšanas formas pievienošana WordPress Post

Dažreiz jūs varētu vēlēties pievienot meklēšanas formu ziņai vai lapai, lai mudinātu lietotājus meklēt saturu jūsu vietnē. Noklusētā WordPress meklēšanas forma ir vienkārša HTML forma. Tomēr, ja vēlaties pievienot meklēšanas formu savos ierakstos vai lapās, WordPress HTML tiks noņemts.

To var atrisināt, izveidojot vienkāršu saīsnes kodu, kurā tiek parādīta meklēšanas forma, un pēc tam izmantojot saīsni savā ziņojumā vai lapā. Vienkārši pievienojiet šo kodu sava motīva function.php failam vai vietnei raksturīgam spraudnim.

add_shortcode (‘wpbsearch’, ‘get_search_form’);

Izmantojiet īskodu [wpbsearch], lai atainotu meklēšanas formu savā sludinājumā / lapās. Lai iegūtu detalizētākus norādījumus, apskatiet mūsu apmācību par to, kā amatam pievienot meklēšanas formu ar WordPress meklēšanas īso kodu. Izmantojot šo metodi, varat arī pievienot pielāgotu WordPress meklēšanas formu.

12. Pievienojiet meklēšanu ar balsi programmā WordPress

Priekšskatījums balss meklēšanai programmā WordPress

Ja jums ir viedtālrunis, iespējams, esat pazīstams ar balss meklēšanu, izmantojot Siri, Google tagad vai Cortana. Vai nebūtu jauki, ja jūs savā WordPress vietnē varētu ienest balss meklēšanas funkcionalitāti? Nu tagad jūs varat.

WordPress balss meklēšanas spraudnis ļauj pievienot WordPress meklēšanas formai balss meklēšanas iespējas.

Skatiet mūsu rakstu par to, kā pievienot meklēšanu ar balsi programmā WordPress.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzlabot WordPress meklēšanu. Iespējams, vēlēsities arī izlasīt labākos filiāļu tirgotāju WordPress rīkus un spraudņus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map