14 labākie WordPress drošības skeneri ļaunprātīgas programmatūras un hakeru noteikšanai

Nesen kāds no mūsu lasītājiem jautāja, vai ir vienkāršs veids, kā skenēt jūsu vietni, lai pārbaudītu drošību, hacks un ievainojamības. Ja jums ir aizdomas, ka jūsu vietne, iespējams, ir uzlauzta, ātrs WordPress drošības skenēšana var būt labs sākumpunkts. Šajā rakstā mēs esam atlasījuši dažus no labākajiem WordPress drošības skeneriem, kas palīdzēs jums veikt ātrās drošības pārbaudes.


Labākie WordPress neaizsargātības skeneri

Ko var darīt WordPress drošības un ļaunprātīgas programmatūras skeneri?

Tiešsaistes ievainojamība vai ļaunprātīgas programmatūras skeneri var palīdzēt jums pārbaudīt jūsu vietni, meklējot dažus ļoti izplatītus drošības riskus. Piemēram, viņi var meklēt ļaunprātīgu kodu, aizdomīgas saites, aizdomīgus novirzījumus, WordPress versiju un daudz ko citu.

Tomēr tie ir diezgan ierobežoti, jo nevar palaist testus jūsu WordPress datu bāzē, lietotāju kontos, WordPress iestatījumos, spraudņos un citur.

Hakeri var viegli noslēpt ļaunprātīgu kodu un palikt nepamanīti šajās pamata drošības pārbaudēs. Tāpēc mēs iesakām izmantot Sucuri tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri. Tas ir pilnīgs vietnes drošības pakalpojums, kas atrod un neitralizē jebkuru ļaunprātīgu kodu pat pirms tā nonākšanas jūsu vietnē.

Lai padarītu jūsu WordPress vietni drošāku, skatiet mūsu pilnīgo WordPress drošības rokasgrāmatu ar soli pa solim sniegtām instrukcijām, lai aizsargātu jūsu vietni.

To sakot, apskatīsim dažus no labākajiem WordPress ievainojamības skeneriem, kurus varat izmēģināt.

1. Sucuri SiteCheck

Sucuri SiteCheck

SiteCheck ir Sucuri tiešsaistes rīks, labākais WordPress ugunsmūris un drošības pakalpojums. Tas piedāvā rūpīgu jūsu vietnes pārbaudi, meklējot ļaunprātīgu kodu, surogātpasta ievadīšanu, vietņu sabojāšanu utt.

Tas arī pārbauda jūsu vietni, izmantojot vairākus domēna vārdu melnā saraksta rīkus, tostarp Google drošo pārlūkošanu. Sucuri vietnes pārbaudīšanas rīks ne tikai skenē ievadīto URL, bet arī pārmeklēs citas no tā saistītās lapas, lai nodrošinātu rūpīgu un ātru skenēšanu.

2. IsItWP drošības skeneris

IsItWP drošības skeneris

IsItWP drošības skeneris ļauj ātri pārbaudīt WordPress vietni, vai tajā nav ļaunprātīgas programmatūras un citu drošības ievainojamību. To darbina Sucuri, un tas palīdz ātri pārbaudīt savu vietni, soli pa solim sniedzot instrukcijas, lai pastiprinātu WordPress drošību.

Tas arī pārbauda jūsu vietni Google drošajā pārlūkošanā un citos ļaunprātīgas programmatūras melnajos sarakstos, lai pārliecinātos, ka jūsu domēns ir tīrs.

3. Google drošā pārlūkošana

Google drošā pārlūkošana

Izmantojot Google drošās pārlūkošanas rīku, varat redzēt, vai URL ir atzīmēts kā nedrošs, lai Google to apmeklētu. Google uzrauga miljardiem vietrāžu URL un ja viņiem ir aizdomas, ka vietne izplata ļaunprātīgu programmatūru, viņi to atzīmē kā nedrošu apmeklēt.

Tas, iespējams, var sabojāt jūsu vietnes reputāciju, jo lietotājiem, kas nāk no Google meklēšanas vai Google Chrome, apmeklējot jūsu vietni, tiks parādīta brīdinājuma lapa. Ja jūs izmantojat Google Search Console, jūs brīdināsit, kad jūsu vietne tiks atzīmēta kā nedroša, ar norādījumiem, kā brīdinājumu noņemt.

4. WPSkāni

WPS kanāli

WPScans pārbauda jūsu vietni, vai tajā nav zināmu ievainojamību un aizdomīgu kodu. Viņi uztur to sistēmu atklāto ievainojamību indeksu un pārbauda, ​​vai jūsu vietnē nav drošības noplūžu.

Tas arī mēģina atklāt jūsu WordPress versiju, instalētos spraudņus un robots.txt failus. Pēc skenēšanas rezultāti tiek uzrādīti viegli saprotamā formātā ar katras vienības skaidrojumu.

5. ScanWP

ScanWP

ScanWP ir ļoti vienkāršs WordPress neaizsargātības skeneris. Tas mēģina noteikt jūsu WordPress versiju, lai redzētu, vai jūs izmantojat jaunāko versiju. Tas arī atrod WordPress ģeneratora tagu un to, vai jūsu vietne to rāda.

Ģeneratora tags parāda, kuru WordPress versiju izmantojat. Daži drošības eksperti uzskata, ka tas varētu palīdzēt hakeriem efektīvi mērķēt vietni, un viņi iesaka noņemt WordPress ģeneratora tagu.

6. WordPress drošības skenēšana

WordPress drošības skenēšana

WordPress drošības skenēšana veic rūpīgu pārbaudi, mēģinot atklāt jūsu WordPress spraudņus, lietotājvārdus, WordPress versiju, aktīvo motīvu un daudz ko citu. Tā arī pārbauda jūsu vietni Google drošas pārlūkošanas indeksā, lai pārliecinātos, ka tā nav iekļauta melnajā sarakstā.

Tas sniedz detalizētu pārskatu par jūsu vietnes stāvokli ar īsu paskaidrojumu par katru vienumu. Tie galvenokārt ir vienumi, kas ir ierasta WordPress drošības paraugprakse, piemēram, izmantojot jaunāko WordPress versiju un pastāvīgi atjauninot savus spraudņus..

7. wprecon

wprecon

wprecon ir vēl viens WordPress neaizsargātības skeneru rīks. Tas atrod WordPress versiju, lai redzētu, vai jums ir nepieciešami atjauninājumi, pārbauda Google drošās pārlūkošanas indeksu un pēc tam mēģina atklāt instalētos WordPress spraudņus.

Tas arī skenē direktoriju indeksēšanu, motīvu ceļa noteikšanu, ārējās saites, iframe un JavaScripts. Rezultāti tiek uzrādīti jaukā formātā ar labu skaidrojumu katram ieskenētajam priekšmetam.

8. Quttera

Quttera

Quttera piedāvā noderīgu tiešsaistes neaizsargātības skeneru rīku. Tas veic dziļu pārbaudi, pārmeklējot jūsu vietni, lai meklētu aizdomīgus failus, ļaunprātīgu kodu, iframe iegultus, novirzījumus un ārējās saites.

Tas arī pārbauda jūsu domēnu melnajā sarakstā iekļauto domēnu datu bāzēs, ieskaitot Google drošo pārlūkošanu, ļaunprātīgas programmatūras domēnu sarakstu, PhishTank un citas. Detalizēts pārskats ir sadalīts dažādās sadaļās, un jūs varat noklikšķināt uz katra vienuma, lai skatītu skenēšanas statusu.

9. Web inspektors

Tīmekļa inspektors

Web Inspector tiešsaistes vietņu drošības skeneris ir vēl viens noderīgs rīks, ko var izmantot, lai pārbaudītu jūsu WordPress vietni. Vispirms tā pārbauda jūsu vietni Google drošās pārlūkošanas un Comodo analītiķu indeksos. Pēc tam tiek meklēta ļaunprātīgas programmatūras lejupielāde, ieprogrammēta ļaunprātīga programmatūra, aizdomīgs kods, kas atgādina WordPress aizmugures durvis, tārps, Trojas zirgs, iframes, aizdomīgi skripti un faili.

10. WordPress ievainojamības skeneris

WordPress ievainojamības skeneris

WordPress ievainojamības skeneris pārbaudīs jūsu WordPress vietni, lai uzzinātu, vai vietne nav ievainojama. Tas meklē jūsu WordPress versiju, instalēto spraudni un motīvus, pārbauda spraudņus ar zināmām ievainojamībām.

Vietne nodrošina arī vairākus citus skenēšanas rīkus pieredzējušiem lietotājiem, kas var būt noderīgi, lai atklātu vietni ar apdraudētu drošību.

11. UpGuard Cloud Scanner

UpGuard mākonis skeneris

UpGuard Cloud Scanner ir vēl viena tiešsaistes utilīta, lai skenētu jūsu WordPress vietni drošības risku novēršanai. Vispirms tas pārbauda jūsu domēna ierakstus, DNS, atvērtos portus un pasta iestatījumus. Datorurķēšana uz domēniem un serveriem var nolaupīt jūsu domēna vārdu vai izmantot to nepareizi, lai nosūtītu surogātpastu vai ļaunprātīgu programmatūru.

Pēc tam tiek meklēts zināms ļaunprātīgs kods, ļaunprātīgas programmatūras paraugi, aizdomīgas saites un pikšķerēšanas mēģinājumi. Skenēšanas rezultāts tiek parādīts jaukā, viegli saprotamā formātā.

12. urlquery URL skeneris

urlquery URL skeneris

Izplatīta tehnika, ko izmanto hakeri un ļaunprātīga programmatūra, ir jūsu vietnes apmeklētāju novirzīšana uz surogātpastu vietni. Šie hacks tikai novirza lietotājus, kas nav pieteikušies, kas ļauj viņiem ilgu laiku palikt nepamanītiem.

urlquery URL skeneris vienkārši pārbauda doto URL, lai noteiktu, vai tas novirza lietotājus, sāk ļaunprātīgas programmatūras lejupielādi, iestata sīkfailus un daudz ko citu. Šo informāciju var izmantot, lai tālāk analizētu jūsu vietnes drošības statusu.

13. VirusTotal

VirusTotal

VirusTotal ir vēl viens veids, kā ātri skenēt vietrādi URL, lai noteiktu drošības ievainojamības un ļaunprātīgu programmatūru. Tas pārbauda jūsu vietņu URL desmitiem ļaunprātīgas programmatūras datu bāzu un sniedz detalizētu ziņojumu. Tas arī meklē novirzījumus un aizdomīgu kodu vietnes galvenē.

14. Norton Safe Web

Drošs Web

Norton Safe Web ir vēl viens noderīgs rīks, lai pārbaudītu jūsu WordPress vietni drošības draudu novēršanai. Tas izmanto uzlabotās Symantec atklāšanas tehnoloģijas, lai meklētu izplatītas ļaunprātīgas programmatūras, pikšķerēšanas un surogātpasta paraugus.

Rezultāti parādīs datoru draudus, identificēs draudus un kaitinošos faktorus. Tīra vietne iegūs perfektu 0 visos trīs skenējumos. Ja jūsu vietne nav droša, tajā tiks parādīti atklātie draudi, kas var palīdzēt jums turpināt izmeklēšanu un problēmas novēršanu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast dažus no labākajiem WordPress neaizsargātības skeneriem tiešsaistē. Varat arī apskatīt mūsu iesācēju ceļvedi par uzlauztas WordPress vietnes labošanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map