14 labākie WordPress SEO spraudņi un rīki, kas jums jāizmanto

Bieži vien mums jautā, kādi ir labākie WordPress SEO spraudņi un rīki, kurus mēs iesakām.


Tas ir tāpēc, ka meklētājprogrammas ir galvenais trafika avots lielākajai daļai tīmekļa vietņu internetā. Vietnes optimizēšana meklētājprogrammām var palīdzēt iegūt augstāku vietu meklēšanas rezultātos un ievērojami paplašināt jūsu biznesu.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajiem WordPress SEO spraudņiem un rīkiem, kas jums jāizmanto. Daži no šiem rīkiem piedāvā līdzīgas funkcijas, tāpēc mēs arī uzsvērsim, kuri no tiem ir vislabākie īpašiem lietošanas gadījumiem.

Labākie WordPress SEO spraudņi un rīki

Lietas, kas jums jāzina par WordPress SEO spraudņiem & Rīki

Lasot SEO padomus vai meklējot “labākos bezmaksas WordPress SEO spraudņus”, jūs saskarsities ar rakstiem, kas piedāvā vairākus desmitus rīku.

Tas var būt diezgan satriecoši iesācējiem un lietotājiem, kas nav moderni.

Patiesība ir tāda, ka jums nav nepieciešami desmitiem top SEO rīku, lai iegūtu augstāku meklēšanas rangu.

Lai arī lielākajā daļā emuāru ierakstu (ieskaitot mūsējos) būs populārākie SEO spraudņi, jums ir ārkārtīgi svarīgi saprast katra rīka lietošanas gadījumus..

Piemēram, jūs nekad nevēlaties savā vietnē izmantot vairāk nekā vienu WordPress SEO spraudni. Mēs pieminēsim Yoast, All in One SEO, Rank Math un SEOPress. Jums jāizvēlas tikai viens, lai izvairītos no spraudņu konfliktiem.

Mēs pieminēsim SEMRush, Ahrefs un dažus citus jaudīgus rīkus, taču jums tie visi nav nepieciešami, kad pirmo reizi sākat darbu, jo tiem ir līdzīgs funkciju komplekts. Mēs dalīsimies, kādus rīkus mēs izmantojam mūsu biznesā, un kuras funkcijas ir labākās starp katru rīku.

Ņemot to vērā, apskatīsim mūsu ekspertu izvēlētos labākos WordPress SEO spraudņus un rīkus.

1. Rauga SEO

Rauga SEO

Yoast SEO ir labākais WordPress SEO spraudnis tirgū. Tas piedāvā pilnu vietnes optimizācijas rīku, kas palīdz uzlabot jūsu vietni.

Tas ļauj viegli pievienot SEO nosaukumus un aprakstus visiem jūsu vietnes ierakstiem un lapām. Varat arī to izmantot, lai saviem rakstiem pievienotu Open Graph metadatus un sociālo mediju attēlus.

Yoast SEO automātiski ģenerē XML vietnes karti visam jūsu vietnes saturam, kas meklētājprogrammām ļauj vieglāk pārmeklēt jūsu vietni. Tas arī palīdz jums viegli importēt SEO datus, ja esat izmantojis citu SEO spraudni.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu pilnīgo ceļvedi par Yoast SEO spraudņa instalēšanu un iestatīšanu WordPress.

Mēs izmantojam Yoast SEO spraudni vietnē WPBeginner, lai palīdzētu optimizēt mūsu lapā esošos SEO meta nosaukumus un aprakstus, pārvaldīt SEO novirzīšanu, kontrolēt indeksa iestatījumus, ģenerēt vietnes karti utt..

Tomēr mēs neizmantojam visas Yoast SEO funkcijas, piemēram, satura analīzi, jo, mūsuprāt, tas ir mazāks, salīdzinot ar visaptverošāku rakstīšanas palīga risinājumu, piemēram, SEMRush.

Tas mūs noved pie nākamā SEO rīka sarakstā.

2. SEMRush

SEMRush

SEMRush ir labākais kopējais SEO rīks tirgū. Izmanto profesionāli SEO eksperti, tirgotāji, emuāru autori un jebkura lieluma uzņēmumi, un tas nodrošina visaptverošu rīku kopumu, lai palielinātu datplūsmu..

Varat to izmantot, lai atrastu dabiskos atslēgvārdus un meklēšanas vienumus, kurus varat viegli klasificēt. Tas arī ļauj veikt konkurences pētījumus un redzēt, kuri atslēgvārdi tiek vērtēti jūsu konkurentu vērtējumā, un kā jūs tos varat pārspēt.

SEMRush SEO Writing Assistant rīks palīdz uzlabot vietnes saturu, lai pārsniegtu 10 galveno rezultātu koncentrēšanas atslēgvārda rezultātus. Tas ir integrēts ar WordPress, un tas palīdzēs jums uzrakstīt vairāk SEO draudzīga satura.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu pilnīgo rokasgrāmatu par to, kā veikt atslēgvārdu izpēti jūsu vietnē.

3. Google meklēšanas konsole

Google meklēšanas konsole

Google meklēšanas konsole ir bezmaksas rīks, ko piedāvā Google, lai palīdzētu vietņu īpašniekiem uzraudzīt un uzturēt savas vietnes klātbūtni Google meklēšanas rezultātos.

Tas brīdina jūs, kad Google nespēj pārmeklēt un indeksēt jūsu vietnes lapas. Jūs saņemat arī noderīgus padomus, kā novērst šīs rāpuļprogrammas kļūdas.

Vissvarīgākais – tas parāda, pēc kuriem atslēgvārdiem tiek vērtēta jūsu vietne, enkura teksti, vidējā pozīcija, seansi un daudz kas cits. Šos datus varat izmantot, lai atrastu atslēgvārdus, kur jūs varat viegli pakāpties augstāk, vienkārši optimizējot savu saturu. Varat arī izmantot šo atslēgvārdu datus, lai nākt klajā ar jaunām emuāru ierakstu idejām.

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu visaptverošo Google Search Console rokasgrāmatu iesācējiem.

Yoast SEO nāk ar vieglu integrāciju, kas ļauj iestatīt Search Console, nerakstot nevienu kodu.

MonsterInsights – vēl viens rīks, kuru mēs vēlāk pieminēsim – palīdz jums Search Console pārskatus ievietot tieši WordPress informācijas panelī, lai tiem būtu viegli piekļūt..

4. Ahrefs

Ahrefs

Ahrefs ir all-in-one SEO rīks tirgotājiem, emuāru autoriem un uzņēmumiem. Tā ir populāra alternatīva SEMRush un piedāvā daudz līdzīgu rīku un funkciju.

Tas ļauj veikt atslēgvārdu izpēti, konkurences analīzi, backlink izpēti, pārraudzīt atslēgvārdu klasifikāciju un veikt daudz ko citu.

Tas piedāvā arī detalizētu satura analīzes rīku, kas palīdz uzlabot saturu, vienlaikus atlasot mērķauditoriju pēc noteiktiem atslēgvārdiem.

Kaut arī pastāv milzīga funkciju pārklāšanās, Ahrefs patiešām labi izdara backlink analīzi. Mēs to varam izmantot, lai redzētu, kuras vietnes saista ar vairākiem konkurentiem, bet ne mēs. Tas palīdz mums iegūt vairāk atpakaļsaišu un veidot vairāk partnerību.

Viņi arī palīdz mums noteikt, kuru saturu vairāki mūsu konkurenti vērtē pēc tā, kura mēs neesam, tāpēc mēs varam izveidot saturu šīm tēmām, lai iegūtu lielāku ekspozīciju.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, Ahrefs palīdz mums labāk identificēt satura dublikātus un atslēgvārdu kanibalizāciju, kas palīdz mums apvienot un uzlabot pareizo saturu, lai uzlabotu mūsu klasifikāciju.

Iepriekš minēto iemeslu dēļ mēs maksājam gan par SEMRush, gan Ahrefs, jo tie abi ir piemēroti īpašiem lietošanas gadījumiem.

5. Google atslēgvārdu plānotājs

Google atslēgvārdu plānotājs

Nevienam planētas iedzīvotājam nav vairāk ieskatu to, ko cilvēki meklē, nekā meklēšanas gigants Google.

Vai zinājāt, ka varat iegūt savas atslēgvārdu idejas no paša Google, izmantojot Google atslēgvārdu plānotāja rīku.

Šis bezmaksas rīks tiek piedāvāts Google reklāmdevējiem bez maksas, un ikviens to var izmantot. Tās galvenais mērķis ir parādīt reklāmdevējiem atslēgvārdus, kurus viņi var piedāvāt par savām reklāmas kampaņām.

Tas arī palīdz reklāmdevējiem izvēlēties pareizos atslēgvārdus, parādot viņiem aptuvenu meklēšanas apjomu, rezultātu skaitu un grūtības pakāpi.

Kā satura tirgotājs vai emuāru autors varat izmantot šos datus, lai atrastu atslēgvārdus ar lielu meklēšanas apjomu, lielu interesi par reklāmdevējiem un vēl svarīgākos atslēgvārdus, kur varat viegli pārspēt visas citas vietnes.

Bonuss: Skatiet šīs 103 Blog Post idejas, kas jūsu lasītājiem patiks (apkrāptu lapu).

6. Viss vienā SEO pakotnē

Viss vienā SEO pakotne

Viss vienā SEO pakotne ir populārs WordPress SEO spraudnis, kas piedāvā visaptverošu rīku kopumu, lai uzlabotu jūsu vietni. Tas ļauj jums viegli pievienot SEO nosaukumus un meta tagus, atvērt grafiku meta tagus, XML vietņu kartes, attēlu vietņu kartes un citu.

Tas darbojas ārpus komplekta ar WooCommerce, lai optimizētu jūsu tiešsaistes veikalu SEO. Tas nāk ar vieglu iestatīšanu un ļauj kontrolēt piekļuvi dažādiem iestatījumiem, izmantojot funkciju pārvaldnieku.

Iespējams, vēlēsities arī izlasīt mūsu pilnīgu rokasgrāmatu iesācējiem “Viss vienā SEO pakotnē” un mūsu “Yoast SEO vs All in One SEO Pack” salīdzinājumu..

Viss vienā SEO Pack Pro spraudnis ļauj piekļūt vairāk papildinājumu, un tas ir lētāks risinājums nekā Yoast SEO, tāpēc tas ir otrs populārākais WordPress SEO spraudnis tirgū.

Piezīme: Viss vienā SEO pakotne ir Yoast SEO alternatīva. Atcerieties, ka jūsu vietnē ir nepieciešams tikai viens WordPress SEO spraudnis.

7. SEOPiespiediet

SEOPress

SEOPress ir vēl viens vienkāršs, taču spēcīgs WordPress SEO spraudnis. Tas ietver visas funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no SEO spraudņa, piemēram, meta virsrakstu, aprakstu, atvērtā grafika atbalstu, attēlu un satura XML vietņu kartes, novirzīšanu un citu.

Tas ir saistīts ar vieglāku iestatīšanu iesācējiem un uzlabotas vadības ierīces pieredzējušākiem lietotājiem. Funkciju un lietošanas ērtuma ziņā tas ir salīdzināms ar visiem populārākajiem WordPress SEO spraudņiem tirgū.

Liels iemesls, kāpēc daži lietotāji izvēlas SEOPress, nevis Yoast SEO, ir tāpēc, ka premium versija ir ievērojami lētāka un tai ir daudz līdzīgu funkciju.

Piezīme: SEOPress ir Yoast SEO alternatīva. Atcerieties, ka jūsu vietnē ir nepieciešams tikai viens WordPress SEO spraudnis.

8. Rank matemātika

Rank matemātika

Rank Math ir ātri augošs lietotājam draudzīgs WordPress SEO spraudnis, kas ļauj jums optimizēt vietni meklētājprogrammām un sociālajiem saziņas līdzekļiem. Tas nāk ar iestatīšanas vedni un ļauj iestatīšanas laikā importēt datus no citiem SEO spraudņiem.

Tas ļauj jums viegli pievienot emuāra ierakstiem meta virsrakstu, aprakstu un Open Graph metadatus. Spraudnis arī ļauj ģenerēt XML vietnes karti, savienot Google Search Console un kontrolēt piekļuvi spraudņa funkcijām, pamatojoties uz lietotāja lomām.

Piezīme: Rank Matemātika ir Yoast SEO alternatīva. Atcerieties, ka jūsu vietnē ir nepieciešams tikai viens WordPress SEO spraudnis.

9. Viss vienā shēmā bagātīgie fragmenti

Viss vienā shēmā bagātīgie fragmenti

Bagātinātie fragmenti ļauj jūsu vietnei izcelties meklēšanas rezultātos, parādot zvaigžņu novērtējumu zem atsauksmes, cenas zem produkta, attēlu vai video blakus aprakstam utt..

Lai iegūtu šo informāciju, meklētājprogrammas izmanto datus, kas pieejami shēmas formātā. Viss vienā shēmā bagātinātie fragmenti palīdz optimizēt vietni, pievienojot šai shēmai šīs shēmas metadatus.

Tas atbalsta pārskatus, pasākumus, cilvēkus, produktus, receptes, programmatūras lietotnes, videoklipus un rakstus kā shēmas satura tipus. Tas labi darbojas kopā ar jūsu esošo WordPress SEO spraudni.

10. AtslēgvārdsTool.io

Atslēgvārdu rīks

Atslēgvārdu rīks ir viens no labākajiem šobrīd pieejamajiem bezmaksas atslēgvārdu izpētes rīkiem. Tas ļauj vienkārši ģenerēt atslēgvārdu idejas, ierakstot atslēgvārdu. Šie atslēgvārdu ieteikumi ir apkopoti no Google automātiskās meklēšanas funkcijas. Tas parāda arī atslēgvārdu ieteikumus no Bing, YouTube, Amazon un citām.

Šie atslēgvārdu ieteikumi ir informācijas bagātība. Varat arī iegūt meklēšanas apjomu, maksu par klikšķi un citus datus par katru atslēgvārdu, jauninot to apmaksātajā plānā.

11. Broken Link Checker

Broken Link Checker

Salauztas saites var ietekmēt jūsu vietnes SEO un radīt lietotājiem sliktu pieredzi. Ja jūs jau kādu laiku pārvaldāt emuāru, tad jums laiku pa laikam jāpārbauda, ​​vai vietnē nav šķelto saišu un tās jālabo.

Broken Link Checker ir bezmaksas WordPress spraudnis, kas ļauj WordPress vietnē atrast salauztas saites. Pēc tam varat salabot šīs saites, pat nerediģējot savas ziņas. Skatiet mūsu apmācību par to, kā salabotās saites var salabot WordPress ar Broken Link Checker.

Tas ir ļoti noderīgs spraudnis, un tas ir pilnīgi bez maksas. Vienīgais mīnuss ir tas, ka tas var kļūt par resursietilpīgu un var palēnināt jūsu WordPress mitināšanas servera darbību. Daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, WP Engine, jau bloķē šo spraudni.

Tā kā šis spraudnis var palēnināt jūsu vietnes darbību, ja jums ir daudz satura, pārtrauktu saišu noteikšanai mēs izmantojam rīku Ahrefs, jo tas palīdz mums pārliecināties, vai mūsu vietne vienmēr ir ātra.

Bonuss: Novirzīšana ir bezmaksas spraudnis, kas palīdz novirzīt sabojātās saites uz atbilstošu jūsu vietnes lapu.

12. SEOkrīze

SEOquake

SEOquake ir noderīgs SEO rīks vietņu īpašniekiem. Tas ir pieejams kā pārlūka papildinājums pārlūkprogrammām Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera un Safari.

Tas nodrošina ar SEO saistītu informāciju jebkurai vietnei. Šajos datos ietilpst lapas veselība, vecums, pēdējoreiz atjauninātie, Alexa rangs un daudzi citi parametri. Tas ir viens no SEO profesionāļu lejupielādētajiem papildinājumiem.

Bez tam SEOquake rīkjosla var parādīt visus tos pašus datu meklēšanas rezultātus, ievadot atslēgvārdu. Šī informācija var būt ļoti noderīga, ja vērtējat dažādu atslēgvārdu konkurenci. Jūs pat varat lejupielādēt meklēšanas rezultātus CSV formātā un sagatavot pats savas Excel datu lapas.

Bonusa spraudņi WordPress vietņu īpašniekiem

Šie rīki sniedz jums papildu priekšrocības, optimizējot vietni SEO. Viņi sevi nepreklamē kā SEO rīkus, taču tie ir svarīgi katrai vietnei un tiem ir būtiska loma jūsu vietnes meklēšanas veiktspējā.

13. WP raķete

WP-Rocket

Vietnes ātrums ir būtisks faktors meklēšanas klasifikācijā. Tāpēc jums jāuzrauga vietnes ātrums & veiktspēju, lai pārliecinātos, ka tā neietekmē jūsu SEO.

Vienkāršākais veids, kā palielināt vietnes ātrumu, ir kešatmiņas iespējošana. WP Rocket ir labākais WordPress kešatmiņas spraudnis tirgū, kas ļauj iestatīt kešatmiņu, neiedziļinoties tehniskos jautājumos.

Alternatīva: WP super kešatmiņa

14. MonsterInsights

MonsterInsights

Daudzi iesācēji, pieņemot mārketinga lēmumus, paļaujas uz savu labāko minējumu. Tas nav jādara, kad varat viegli iegūt ieskatu, kas nepieciešams vietnes SEO stratēģijas uzlabošanai.

MonsterInsights ir derības par Google Analytics spraudni WordPress. Tas ļauj jums viegli instalēt Google Analytics WordPress un WordPress informācijas panelī rāda cilvēkiem lasāmus pārskatus.

Tajā ir norādīts, no kurienes nāk jūsu lietotāji, kāds ir jūsu labākais saturs, ko lietotāji dara jūsu vietnē un vēl vairāk. Tas arī ļauj jums izsekot WooCommerce SEO, redzot, kuri produkti ir populāri un kur jūs zaudējat klientus.

Bonusa padoms: Skatiet, kādi citi mārketinga dati jums ir jāizseko jūsu vietnē, lai attīstītu savu biznesu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress SEO spraudņus un rīkus jūsu vietnei. Varat arī apskatīt mūsu pārbaudītos padomus, kā viegli palielināt vietnes trafiku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map