16 avoti bezmaksas publiskajam domēnam un CC0 licencētiem attēliem

Vai jūs meklējat bezmaksas publisko domēnu bez atlīdzības un CC0 licencētus attēlus savam emuāram? Augstas kvalitātes attēli var uzlabot jūsu vietnes iesaistes līmeni. Šajā rakstā mēs parādīsim 16 lieliskas vietnes, kurās varat atrast bezmaksas publiskā domēna un CC0 licencētus attēlus, kurus varat izmantot jebkur.


Labākie avoti publiskā domēna un CC0 licencētu attēlu atrašanai

Kāpēc izmantot bezmaksas publiskā domēna vai CC0 licencētus attēlus??

Visus attēlus tīmeklī aizsargā autortiesības. Pat ja autortiesības nav pieminētas, jums vajadzētu pieņemt, ka tās ir. To izmantošana bez atļaujas ir nelikumīga.

Lai gan jūs varat iegādāties augstas kvalitātes attēlus bez atlīdzības no tādām foto foto vietnēm kā ShutterStock, ne visiem ir budžets, lai iegādātos licencētas fotogrāfijas un attēlus..

Tas ir tad, kad noderēs attēli ar publisku domēnu un CC0 licenci.

Publiskais īpašums ir termins, ko izmanto, lai aprakstītu darbus, kuru licenču derīguma termiņš ir beidzies, vai darbus, kas ir skaidri izlaisti, neierobežojot to izmantošanu.

CC0 ir licence, kas ļauj autortiesību īpašniekiem atbrīvot savus darbus bez ierobežojumiem.

Attēlus, kas atrodas publiskajā domēnā vai CC0-License, jebkurš var izmantot jebkuram mērķim. Kā vietnes īpašnieks jūs varat izmantot šos attēlus savos emuāra ierakstos, piedāvātajos attēlos, slīdnī, attēlu galerijās, fonos un būtībā jebkur citur, kur vēlaties.

To apskatot, apskatīsim dažus no vislabāk veidotajiem bezmaksas publiskā domēna vai CC0 licencētiem attēliem..

1. Publiskā domēna arhīvs

Publiskā domēna arhīvs

Ļoti labi organizēta un liela publiskā domēna fotogrāfiju kolekcija. Jūs varat viegli pārlūkot attēlus, kas iesniegti kategorijās, vai izmantot meklēšanas funkciju.

2. Atspraust

Unsplash

Ļoti populārs galamērķis augstas kvalitātes CC0 licencētām fotogrāfijām. Vietne ik pēc 10 dienām izdod 10 fotoattēlus. Tam ir jauka meklēšanas funkcija, kuru varat izmantot, lai atrastu attēlus, kas atbilst noteiktām tēmām, piemēram, daba, birojs, darbs utt.

3. Negatīva telpa

Negatīva telpa

Negatīvā telpa ir skaisti veidota CC-0 licencētu attēlu kolekcija, kas paredzēta emuāru autoriem, māksliniekiem un maziem uzņēmumiem. Tam ir viegli lietojama meklēšanas funkcija, un jūs varat arī pārlūkot attēlus pēc tagiem un krāsām.

4. Publiskā domēna attēli

Publiskā domēna attēli

Public Domain Pictures piedāvā bezmaksas augstas kvalitātes attēlus, grafiku un vektorus lejupielādei. Lai ērti pārlūkotu, attēli ir sakārtoti kategorijās.

5. Jauns vecais krājums

Jauns vecais krājums

Kā norāda nosaukums, šajā vietnē ir skaista vintage fotogrāfiju kolekcija, kas tagad ir publiski pieejama.

6. Pixabay

Piksija

Pixabay piedāvā lielu bezmaksas attēlu kolekciju. Vietne tiek regulāri atjaunināta, tāpēc tur atradīsit jaunus un mazāk lietotus attēlus.

7. Pikapa attēls

Pikapa attēls

Pickup Image piedāvā milzīgu publiskā domēna attēlu kolekciju. Vietni var viegli pārlūkot, izmantojot tagus, vai arī varat izmēģināt meklēšanu. Tas piedāvā arī bezmaksas izgriezumkopas un grafiku.

8. SplitŠīra

SplitŠīra

SplitShire ir skaista Daniela Nanescu fotogrāfiju kolekcija, kas izdota saskaņā ar CC0 licenci. Vietni var pārlūkot, izmantojot tagu filtru, vai arī apskatīt attēlus mozaīkas skatā.

9. Britu bibliotēka

Britu bibliotēkas flickr kontā ir parādīts vairāk nekā miljons ilustrāciju, zīmējumu un darbu, kas ņemti no 17., 18. un 19. gadsimta grāmatām. Visi šie darbi ir izdoti saskaņā ar CC0 licenci, un tos bez ierobežojumiem var izmantot jebkur.

10. Magdeleine

Magdeleine

Magdeleine ir ļoti viegli pārlūkojams resurss bezmaksas fotogrāfijām. Tas piedāvā gan publisku domēnu, gan attēlus, kuriem nepieciešams attiecinājums, tāpēc pārliecinieties, vai lejupielādējamais attēls ir atzīmēts zem publiskā domēna.

11. LibreShot

LibreShot

LibreShot piedāvā fotogrāfa Martina Vorela darbus, kas izdoti publiskajā telpā.

12. PDPics

PDP

Viegli pārlūkojams bezmaksas publiskā domēna fotoattēlu kolekcija. PDPics ir liela tūkstošiem publiskā domēna attēlu kolekcija, ko varat lejupielādēt un izmantot savās emuāra ziņās.

13. Atkārtoti lietojams Art

Atkārtoti lietojams Art

Atkārtoti lietojama māksla ir vairāk nekā 3000 vintage zīmējumu, ilustrāciju un mākslas darbu kolekcija. Visi vietnē parādītie darbi ir publiski pieejami.

14. Skitterphoto

Skitterphoto

Skaisti izstrādāta CC0 licencēto attēlu kolekcija. Vietnē ir apskatāmi viņu pašu fotogrāfu darbi, tāpēc jūs atradīsit mazāk izmantotas un unikālas fotogrāfijas.

15. StockSnap.io

StockSnap.io

StockSnap ir skaistu bezmaksas fotoattēlu kolekcija, kur katru nedēļu tiek pievienoti simtiem attēlu.

16. Klēts attēli

Klēts attēli

Kūts attēli ir skaisti veidota CC0 licencētu attēlu kolekcija. Varat pārlūkot attēlus kategorijās vai tagos vai arī meklēt atslēgvārdus. Visi attēli ir pieejami augstā izšķirtspējā bez maksas lejupielādēt.

Tas ir viss, mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos avotus bezmaksas vietnei, kas paredzēta jūsu vietnei, un CC0 licencētiem attēliem. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi, kā paātrināt WordPress, saglabājot tīmeklim optimizētus attēlus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map