19 labākās PodPoperu WordPress motīvi

Vai jūs meklējat perfektu WordPress motīvu savai Podcast vietnei? Mums ir raksts par to, kā sākt Podcast apraidi WordPress, un vairāki no mūsu lasītājiem lūdz labākos podcast motīvu ieteikumus. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām dažas no labākajām WordPress tēmām Podcasters.


WordPress motīvi podkāstu veidotājiem

Podcast vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

WordPress ir populārs vietņu veidotājs starp podkāstu veidotājiem visā pasaulē. Galvenokārt pateicoties tā elastībai un ērtai lietošanai.

Ir divi dažādi WordPress veidi, un ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo. WordPress.com, kas ir mitināta platforma, un WordPress.org, kas tiek dēvēts arī par pašpietiekamu WordPress. Sīkāku informāciju skatiet mūsu WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumos.

Podcast apraides vietnes izveidošanai mēs iesakām izmantot pats mitinātu WordPress.org. Tas ļauj piekļūt visām spēcīgajām WordPress funkcijām, kas atrodas ārpus komplekta.

Lai sāktu savu vietni ar pašu mitinātu WordPress, jums būs nepieciešams domēna nosaukums (piemēram, wpbeginner.com). Šī būs jūsu vietnes adrese internetā. Jums būs nepieciešams arī WordPress mitināšanas konts, šajā vietā tiek glabāti jūsu vietnes faili.

Mēs iesakām izmantot Bluehost. Viņi ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiāli ieteiktais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Pēc tam jums būs jāiestata Podcast apraide. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu soli pa solim, kā sākt Podcast apraidi.

To sakot, apskatīsim dažas no labākajām WordPress tēmām podkāstu veidotājiem.

1. Tusants

Tusants

Tusant ir lieliska WordPress Podcasting tēma, kas īpaši paredzēta podkāstu veidotājiem, mūzikas grupām, vlogiem un citām ar multividi saistītām vietnēm. Tam ir iespaidīgs mūsdienīgs mājas lapas izkārtojums, kas jūsu multividi nostāda centrā un centrā.

Podcast atskaņotāju var parādīt jebkur jūsu vietnē. Tas atbalsta audio / video atskaņošanas sarakstus, atsevišķas epizodes un vairākus formātus. Tas ir pilnībā reaģējošs uz mobilajām ierīcēm, tāpēc jūsu lietotāji var klausīties jūsu Podcast apraidi jebkurā ierīcē. Lielākā daļa motīvu iestatījumu vienkārši darbotos, bet ir arī daudz pielāgošanas iespēju, lai mainītu krāsas, sakārtotu logrīkus un daudz ko citu..

2. Ultra

Themify Ultra

Ultra ir universāla WordPress tēma, kas komplektā ar gatavu dizainu un instalēšanu ar vienu klikšķi. Tajā ir arī jaudīgs lapu veidotājs, lai rediģētu jebkuru lapu vai izveidotu pats savus dizainus.

Ultra ir aprīkots ar funkcijām, kas jūsu Podcast apraidi izceļas. Tajā ir skaists audio atskaņotājs, kurš bez piepūles tiek iekļauts jūsu tēmā. Lai atvieglotu iestatīšanu, tam ir viena klikšķa demonstrācijas importētāja un pielāgoto motīvu iestatījumu lapa.

3. Gumbo

Gumbo

Gumbo ir vēl viena lieliska WordPress tēma podkāstu veidotājiem. Tas ir izveidots, lai atstātu paliekošu pirmo iespaidu uz jūsu auditoriju ar satriecošu un modernu dizainu.

Tas tiek piegādāts ar pilnu atbalstu Blubrry podcast hostingam un PowerPress podcasting spraudnim. Tas atbalsta arī pats mitinātus, kā arī ārējus iegultus resursus no jebkuras resursdatoriem, ieskaitot Soundcloud, YouTube, Vimeo un citas.

4. Pipari+

Pipari +

Pepper + ir universāla WordPress tēma, kas piemērota jebkura veida vietnei, ieskaitot aplādes. Tam ir modulāra pieeja dizainam un tas ļauj vienkārši vilkt un nomest vienumus lapā, lai izveidotu skaistus dizainus.

Tas nāk ar vairākiem gataviem vietņu dizainiem ar demonstrācijas saturu, kurus varat instalēt ar vienu klikšķi un pēc tam rediģēt šīs lapas ar savu saturu. Tas ir ļoti ērti lietojams un labi darbojas ar būtiskiem WordPress spraudņiem, ieskaitot visus podcasting spraudņus, kurus jūs varētu vēlēties izmantot.

5. Satchmo

Satchmo

Satchmo ir WordPress Podcasting tēma, kas paredzēta tieši podkāstu veidotājiem. Tam ir krāšņs dizains ar lielu fona attēlu, pogu aicinājums uz darbību un jaunākās epizodes logrīks.

Tam ir daudz ar podcasting saistītām funkcijām un skaists epizožu atskaņotājs, kas lieliski izskatās visās ierīcēs. Tas arī nāk ar pilnīgu atbalstu lapu vilkšanas un nomaiņas pievienošanas spraudņu atbalstam un darbojas ar visiem top WordPress spraudņiem, kas paredzēti podkāstu veidotājiem..

6. Mūzika

Mūzika

Kā norāda nosaukums, Mūzika ir WordPress tēma, kas paredzēta mūziķiem, māksliniekiem, radio šoviem un Podcast epizodēm. Tam ir krāšņs pilnekrāna fona attēls un pilna platuma audio atskaņotājs apakšā.

Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļauts viss nepieciešamais jūsu apraides vietnei. Tam ir super elastīgs velciet un nometiet veidotājs, kas ļauj jums viegli izveidot neierobežotu dizainu pats. Motīva iestatīšana notiek diezgan vienkārši. Varat arī importēt demonstrācijas saturu, lai iestatīšanu padarītu vēl vieglāku.

7. Oscilators

Oscilators

Oscilators ir jaudīga, taču ērti lietojama WordPress tēma mūziķiem un aplāde. Tam ir skaists straumējošs audio atskaņotājs, kas lieliski izskatās arī mobilajās ierīcēs.

Tajā ir iebūvētas sadaļas, lai pievienotu slīdņus, māksliniekus, diskogrāfiju, pasākumus, foto galerijas un video. Tam ir velciet un nometiet mājas lapu ar pielāgotiem logrīkiem satura atklāšanai un sociālo mediju integrēšanai.

8. Lenscap

Lenscap

Lenscap ir skaisti izstrādāta WordPress tēma žurnāliem un visām ar multividi saistītām vietnēm, ieskaitot aplādes. Tās mājas lapā ir ļoti pielāgojama satura karuselis, kas ļauj jums parādīt labāko no jūsu aplādes augšpusē.

Tas ir ļoti ērti lietojams, un visas tēmas iespējas ir kārtīgi sakārtotas. Tas darbojas ārpus komplekta, un tam ir pievienots ērts ceļvedis, kas palīdzēs iestatīt vietni. Tas ir gatavs e-komercijai, un to var izmantot arī tiešsaistes veikala pievienošanai.

9. Vienkrāsains

Vienkrāsains

Ja jūs meklējat minimālistisku WordPress motīvu, tad jums vajadzētu apskatīt Monohroms. Tajā ir daudz baltas vietas ar elegantu tipogrāfiju, kas padara jūsu saturu izcilu.

Tas ir veidots uz Genesis motīvu ietvara, kas ir lieliski piemērots veiktspējai un ātrumam. Tam ir pielāgojama galvene, ar kuru viegli iestatīt mājas lapu ar vairākiem logrīkiem gataviem apgabaliem, kur var ievietot audio atskaņotāja logrīku.

10. Oksijs

Oksijs

Oxium ir WordPress tēma mūzikai, māksliniekiem, grupām un Podcast epizodēm. Tam ir unikāls dizains ar šauru sānjoslu un navigācijas izvēlnēm kreisajā pusē un vissvarīgāko saturu labajā pusē.

Tas ietver audio straumēšanas atskaņotāju un pielāgotas sadaļas, lai pievienotu māksliniekus, video galerijas, fotoattēlus un citu. Ar savu widgetized mājas lapu, jaudīgas iespējas un pielāgotos logrīkus ir diezgan viegli iestatīt un lietot.

11. Mediji

Medias

Mediji ir jaudīga WordPress tēma emuāriem, Podcast epizodēm un personīgajām vietnēm. Tam ir vairāki izkārtojumi un stili, lai parādītu jūsu ziņas un citu saturu.

Citas ievērojamas funkcijas ietver mega izvēlni, slīdņa spraudni, pielāgotu galveni un Google fontus. To var izmantot arī, lai izveidotu daudzvalodu WordPress vietnes ar WPML.

12. Pastipriniet

Paplašināt

Amplify ir WordPress tēma mūziķiem, māksliniekiem, Podcast epizodēm un citām vietnēm, kas izmanto audio saturu. Tam ir pievienots papildprogramma, kas ļauj ērti pievienot audio atskaņotāju, diskogrāfiju, māksliniekus un citu.

Tam ir veidnes notikumu lapām, video galerijas, foto galerija, kā arī albumi un dziesmas. Tas ir savietojams ar Beaver Builder, kas vajadzības gadījumā ļauj jums izveidot pats savus pielāgotos lapu izkārtojumus.

13. Obsidiāns

Obsidiāns

Meklējat mūsdienīgāku un stilīgāku WordPress tēmu, tad jums patiks Obsidiāns. Šī stilīgā WordPress tēma piedāvā tumšu krāsu shēmu ar pilnekrāna fonu un audio atskaņotāju.

Tas ietver pilnīgu atbalstu audio atskaņošanas sarakstu, kā arī video satura parādīšanai jūsu vietnē. Motīvu iestatīšana tiek pārvaldīta, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku, kas ļauj rediģējot vietni redzēt izmaiņas.

14. Dizainers

Dizainers

Dizainers būtībā ir WordPress portfeļa tēma jebkura veida māksliniekiem un dizaineriem. Tas, kas to padara piemērotu aplādei, ir tas, ka tam ir skaistas veidnes, lai parādītu jūsu audio saturu, kas ir lieliski piemērots apraides vietnēm.

Tas ir ļoti lietotājam draudzīgs, un tam ir tikai nepieciešamās opcijas. Tas ir savietojams ar visiem aplādes spraudņiem, un tam ir pievienotas veidnes kontaktu formai, video portfelim, emuāra lapai un citam.

15. Promenāde

Promenāde

Promenāde apvieno minimālismu un stilu skaisti izstrādātā WordPress tēmā. Šī tēma, kas paredzēta audio saturam, mūziķiem un joslām, ir lieliski piemērota nopietnām Podcast epizodēm, jo ​​tā lietotājiem ļauj vairāk koncentrēties uz saturu, nevis citiem elementiem.

Pie citām ievērojamām funkcijām pieder pilnīgs audio video satura atbalsts, saistītās ziņas, Google Fonts un TypeKit atbalsts, koncerti un pilna platuma lapas veidne, kas izmantojama ar jebkuru lapu veidotāju spraudni..

16. Nayma

Nayma

Nayma ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas var apstrādāt jebkāda veida saturu un padarīt to skaistu. Tas ir piemērots Podcast epizodēm, un tam ir pievienots audio ziņas formāts, kas lieliski darbojas podcast epizodēs.

Tas ir gatavs e-komercijai un atbalsta arī daudzvalodu vietnes. Tajā ir iebūvētas veidnes portfelim, galerijām, kontakta formas pievienošanai un daudz ko citu. Lai atvieglotu iestatīšanu, tas tiek piegādāts ar vairākiem gataviem dizainparaugiem ar saturu, kuru varat vienkārši aizstāt ar savu.

17. Dziesmas

Dziesmas

Ja jūs meklējat bezmaksas tēmu, apskatiet Tracks. Tam ir tumšs, vienkāršs un minimālistisks dizains, kas padara to par lielisku gan teksta, gan audio satura publicēšanai.

Pie ievērojamām funkcijām pieder sociālo mediju ikonas, meklēšanas josla, komentāru displeja vadīklas, premium izkārtojumi un daudz kas cits. Tas ir ērti lietojams, un visām motīvu opcijām var piekļūt, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku.

18. Elegants

Themify Elegants

Eleganta ir skaisti izstrādāta WordPress tēma, lai skaisti attēlotu visu veidu saturu ar brīvu uzmanību. Tas ir piemērots personīgiem emuāriem, podkāstu veidotājiem un žurnālu vietnēm, kurām nepieciešams vienkāršs dizains.

Tas ietver skaistu tipogrāfiju, neierobežotu izkārtojumu, portfeļa sadaļu, pielāgotu galveni, lapu veidnes un vairākas krāsu shēmas. Tam ir jaudīgs lapu veidotājs, lai jūsu vietni pārnestu uz nākamo līmeni.

19. Diksija

Diksija

Dixie ir īpaši veidota WordPress tēma podkāstu veidotājiem. Tam ir satriecošs mājas lapas dizains ar pilnekrāna fonu un epizožu atskaņotāju. Tas ir ielādēts ar aplādes saistītām funkcijām, kas jums ļaus ātri iestatīt aplādes vietni.

Tas atbalsta arī visus populāros Podcasting spraudņus, kā arī top WordPress lapu veidotāju spraudņus. Tas ietver vairākas izkārtojuma izvēles, aplādes mitinātāju lapu un biļetenu pierakstīšanās veidlapu. Tam ir daudz tēmu iespēju, un visa tēma ir gatava tulkošanai.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labāko WordPress motīvu Podcasting. Jūs varētu arī vēlēties redzēt mūsu galveno soli pa solim WordPress SEO rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me