21 labākā baznīcas WordPress motīvs jūsu draudzei (2020)

Vai jūs meklējat vislabākās WordPress tēmas savai baznīcai?


Populārākās WordPress tēmas ir paredzētas uzņēmumiem vai personīgām vietnēm, kas apgrūtina baznīcām un reliģiskām organizācijām ideālas tēmas atrašanu..

Šajā rakstā mēs dalīsimies mūsu izvēlētajā WordPress labāko draudzes tēmu sarakstā.

Labākās baznīcas WordPress motīvi

Baznīcas vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

Ir divu veidu WordPress vietnes. WordPress.com, kas ir mitinātu emuāru risinājums, un WordPress.org, kas ir pašu mitināta vietņu veidotāju platforma. Lai iegūtu sīkāku informāciju, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par atšķirību starp WordPress.com un WordPress.org.

Lai izmantotu visas WordPress vietnes iespējas un elastību, jums būs nepieciešams pats mitināts WordPress.org.

Lai sāktu savu vietni, jums būs nepieciešams WordPress mitināšanas konts (šajā vietā jūsu vietne dzīvo internetā) un domēna vārds (šī būs jūsu vietnes adrese internetā), piemēram, wpbeginner.com.

Mēs iesakām izmantot Bluehost. Viņi ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un arī viens no oficiālajiem WordPress mitināšanas partneriem.

Viņi piedāvā WPBeginner lietotājiem dāsnu atlaidi mitināšanai + bezmaksas domēna vārdu un SSL sertifikātu.

→ Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu šo ekskluzīvo Bluehost darījumu ←

Tālāk jums būs jāinstalē WordPress. Ja vēlaties soli pa solim sniegt instrukcijas, varat sekot mūsu rakstam par vietnes izveidi.

Pēc instalēšanas jūsu vietnei būs jāizvēlas perfekta WordPress tēma. Motīvu varat izvēlēties no mūsu speciālistu atlases zemāk un pēc tam izpildiet norādījumus, kas sniegti mūsu rakstā par WordPress tēmas instalēšanu.

Apskatīsim dažas no labākajām WordPress tēmām baznīcām – gan bezmaksas, gan maksas.

1. Astra

Astra baznīca

Astra ir populāra WordPress daudzfunkcionāla tēma. Tas nāk ar 100 gatavām vietnēm, ieskaitot pilnībā funkcionējošu veidni jūsu baznīcai vai bezpeļņas vietnei.

Šai tēmai ir iebūvēts SEO atbalsts, kas nozīmē, ka jūsu vietne tiks ierindota meklētājprogrammās, un jūs piesaistīsit vairāk apmeklētāju. To ir viegli pielāgot, izmantojot velciet un nometiet lapu veidotājus un WordPress tiešo pielāgošanas rīku.

2. Divi

Divi baznīca

Divi ir spēcīga WordPress tēma un galvenais lapu veidotājs. Tas tiek piegādāts ar vairāk nekā 100 izkārtojuma pakotnēm un 800 un vairāk sagatavotu veidņu dizainu, kas jums atvieglo baznīcas vietnes izkārtojuma izvēli..

Tas nāk ar 40 un vairāk elementiem un moduļiem, kas jums jāpievieno savai vietnei funkcijas un iespējas. Divi ļauj arī izveidot pielāgotus globālos elementus, lai visās lapās un ziņās lietotu vienādus iestatījumus.

3. Outreach Pro

Outreach Pro

Outreach Pro ir veidots uz Genesis tēmas ietvara, kas padara to robustu. Tas piedāvā vairākus izkārtojumus, lappušu veidnes, lielu galvenes attēlu un uz mobilajām ierīcēm reaģējošu dizainu.

Outreach Pro tēma atbalsta visus populāros notikumu pārvaldības spraudņus, apraidi, video un audio iegultus failus. Tātad jūs varat netraucēti augšupielādēt vizuālo saturu savā draudzes vietnē.

StudioPress tagad ir daļa no WP Engine, populārākā pārvaldītā WordPress mitināšanas uzņēmuma. Jūs varat iegūt šo motīvu un visas 35+ citas StudioPress tēmas, reģistrējoties WP Engine mitināšanai, lai izveidotu savu vietni.

Bonuss: WPBeginner lietotāji saņem arī papildu 20% atlaidi. Sāciet darbu ar WP Engine jau šodien!

4. Ultra

Ultra baznīca

Ultra ir moderna WordPress universālā tēma. Tajā ir desmitiem iepriekš izveidotu izkārtojumu, vietņu veidnes, premium papildinājumi un pielāgoti lapu dizaini, lai viegli izveidotu baznīcas vietni..

Tas ir ļoti elastīgs un ļauj jums pilnībā kontrolēt savas vietnes krāsas, fonta un fona maiņu. Ultra komplektācijā ietilpst Themify lapu veidotājs, lai ātri pielāgotu.

5. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir bezmaksas WordPress daudzfunkcionālā tēma, kas paredzēta, lai izveidotu vietni jūsu baznīcai, bezpeļņas organizāciju vai jebkuru nišas vietni. Tas nāk ar viena klikšķa demonstrācijas satura importētāju un simtiem bezmaksas un augstākās klases starteru vietņu.

Motīvs piedāvā ātru lapas ielādes laiku, atsaucīgu izkārtojumu, SEO optimizāciju un e-komercijas veikalu atbalstu. Tas ir gatavs tulkošanai, kas nozīmē, ka jūs varat ātri izveidot daudzvalodu vietni.

6. Nekad

Neve baznīca

Neve ir lieliska WordPress tēma jebkura veida vietnēm. Tam ir ātrs, viegls, atsaucīgs un slidens veidņu dizains, kuru varat izmantot savas draudzes vietnes iestatīšanai.

Pie citām ievērojamām funkcijām pieder pielāgots galvenes un kājenes izkārtojums, vairāku lapu izkārtojumi un integrācija ar populārajiem lapu veidotājiem.

7. Maranatha

Maranatha

Maranatha ir profesionāla WordPress baznīcas tēma. Tas nāk ar iebūvētu sprediķu pārvaldības zonu, kurā varat augšupielādēt sprediķus audio, video, teksta un PDF formātos, un sprediķus var organizēt arī sērijās, pa tēmām un grāmatām.

Tas izmanto parallaksa efektu, kad lietotāji ritina mājas lapu. Tajā ir arī sadaļas ministrijām, notikumu kalendārs, vietas un baznīcas emuārs.

8. Pestīšana

Pestīšana

Pestīšana ir skaisti izstrādāta WordPress tēma baznīcām, reliģiskām grupām un labdarības organizācijām. Tam ir notikumu pārvaldības sistēma, ziedojuma veidlapa un pielāgoti logrīki.

Tam ir lipīga galvene, liels slīdnis, velciet un nometiet mājas lapu veidotāju, daudzvalodu atbalstu, galerijas, parallaksi un karuseļa atbalstu.

9. Lūgšana

Lūgšana

Lūgšana ir skaista baznīcas tēma WordPress. Tas ļauj jums viegli ievietot sprediķus, notikumus, galerijas, slīdņus un personāla informāciju savā vietnē.

Tam ir vairākas krāsu shēmas, un katrai lapai varat arī izvēlēties dažādas krāsu shēmas. Citas funkcijas ietver elastīgu mājas lapas izkārtojumu, pielāgotus logrīkus sociālajiem profiliem, piemēram, Twitter un Instagram, un vienkāršu motīvu opciju paneli.

10. Izceļošana

Izceļošana

Exodus ir skaista baznīcu WordPress tēma. Tas nāk ar jaudīgu sprediķu pārvaldības sadaļu. Jūs varat augšupielādēt sprediķus vairākos formātos, piemēram, video, audio, tekstu utt.

Tajā ir arī sadaļas, lai pievienotu ministrijas, personāla profilus, pasākumus, atrašanās vietas utt. Tā ir pilnībā atsaucīga, un sākumlapā ir liels attēlu vai video galvene..

11. Izturība

Izturība

Izturība ir bezmaksas WordPress tēma baznīcām, bezpeļņas organizācijām, NVO un līdzekļu vākšanas vietnēm. Tam ir iebūvēta rīvmaizes navigācijas sistēma iekšējām lapām.

Mājaslapā ir 3 piedāvātās sadaļas, lai parādītu jūsu svarīgo saturu. Tam ir pielāgotas krāsas, fons, fonts un daudz kas cits.

12. Ķergma

Kerygma

Ķergma ir pievilcīga baznīcas tēma WordPress. Tajā ir skaisti slīdņi, lieli fona attēli, parallaksa efekts un elastīgs mājas lapu veidotājs.

Tas parāda jūsu aplādes videoklipus ārpus kastes. Tēmai ir arī viegli pārvaldāma sadaļa personāla profiliem.

13. Kritizēt

Kritizēt

Charitize ir bezmaksas WordPress tēma baznīcām un bezpeļņas organizācijām. Tas nāk ar atbalstu pasākumiem, personāla direktorijam un atrašanās vietām.

Tam ir tīrs, minimālistisks dizains ar lielu slīdni mājas lapā. Motīvs piedāvā iebūvētu izkārtojumu dažādiem pastu veidiem, lapām un emuāriem.

14. Augšāmcelties

Augšāmcelties

Augšāmcelšanās ir pilsētas iedvesmota WordPress baznīcas tēma. Tam ir sava sadaļa sprediķiem, kas ļauj augšupielādēt sprediķus vairākos formātos.

Tas nāk arī ar pilnu multivides atbalstu, ieskaitot Podcast video. Motīvā ir tumša un gaiša krāsu shēma ar lielu attēlu un video galvenes atbalstu.

15. Atjaunot baznīcu

Atjaunot baznīcu

Atjaunot baznīcu ir WordPress tēma jaunizveidotām draudzēm un reliģiskām grupām. Tas nāk arī ar jaudīgām funkcijām, kas ir noderīgas izveidotajām baznīcām, un ļauj paplašināt savu vietni, pieaugot jūsu kopienai.

Tas nāk ar sprediķu, personāla profilu, notikumu vadības un kontaktu formu atbalstu. Turklāt tam ir lieli galvenes attēli, parallaksa efekts, vairāki lapu izkārtojumi un daudz kas cits.

16. Epika

Episkā baznīca

Epic ir eleganta baznīcas tēma WordPress vietnēm. Tam ir pielāgoti mājas lapas logrīki, lai parādītu atrašanās vietu kartes, jaunākos ziņojumus un gaidāmos notikumus.

Tas atbalsta apraidi un audio sprediķus. Tam ir arī multivides funkcijas, kas mājas lapas slīdnī ļauj pievienot lielus videoklipus.

17. Viena baznīca

Viena baznīca

Viena baznīca ir jauki izskatīga WordPress baznīcas tēma. Tam ir 12 krāsu shēmas, pielāgots krāsu atbalsts un TypeKit fontu atbalsts.

Tajā ir iebūvēts atbalsts jūsu baznīcas vietnes saturam, piemēram, sprediķiem, notikumiem, vietām utt. Tas atbalsta multivides saturu un skaisti parāda jūsu audio un video saturu.

18. Credo

Credo

Credo ir intuitīvi izstrādāta baznīcas tēma WordPress. Tas piedāvā visas funkcijas, kas baznīcas vietnei būtu vajadzīgas, piemēram, sprediķu arhīvi, audio-video atbalsts, pasākumu vadība, sociālo mediju integrācija utt..

To var izmantot arī daudzvalodu vietnēs, izmantojot WPML. Tam ir neierobežotas krāsas un parallaks fona atbalsts.

19. Atjaunot

Atjaunot

Atjaunot ir spēcīga WordPress baznīcas tēma. Tas nāk ar lietošanai gataviem pievienojumprogrammu spraudņiem, ko izstrādājuši izstrādātāji, lai īpaši darbotos ar savām tēmām.

Motīvā Atjaunot ir sprediķu pārvaldnieks, notikumu pārvaldnieks, pielāgotas krāsas, Google Maps, reģistrēšanās pa e-pastu un kontaktu formas atbalsts.

20. Baznīcas celtnieks

Baznīcas celtnieks

Church Builder ir gracioza WordPress tēma baznīcām un bezpeļņas organizācijām. Tam ir minimāls izkārtojums, logrīku saturoša mājas lapa un vietnes pielāgošanas vietņu izveides vietņu izveidošanas rīks.

Pie citām ievērojamām funkcijām pieder vairāk nekā 600 Google fontu, attēlu gaismas kārbu stili, personāla sadaļa, vizuālā satura atbalsts un daudz kas cits.

21. Aug

Aug

Pieaugšana ir ļoti izmantojams un funkcionāls WordPress baznīcas vietņu izkārtojums. Tam ir iebūvēts sprediķu pārvaldnieks, kas lietotājiem ļauj pārlūkot sprediķus pēc tēmām.

Tas ietver arī atkārtotus pasākumus, Instagram plūsmas, Google Maps un neierobežotu lapu pielāgošanu, izmantojot lapas veidošanas spraudni, kas piegādāts kopā ar motīvu.

Tas ir viss.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās baznīcas WordPress tēmas. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā sākt Podcast apraidi, lai ierakstītu videoklipus savai baznīcai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me