21 labākā WordPress motīvs bezpeļņas organizācijām

Vai jūs meklējat labākās WordPress tēmas bezpeļņas organizācijām?


Labdarības un bezpeļņas vietnēm ir nepieciešama pievilcīga prezentācija ar pareizajiem rīkiem, lai sasniegtu ziedošanas mērķus. Tas var būt iespējams, izmantojot profesionālu WordPress motīvu.

Šajā rakstā mēs parādīsim dažas no labākajām WordPress tēmām bezpeļņas organizācijām, kas palīdzēs jums iegūt maksimālu ziedojumu.

Labākās WordPress tēmas bezpeļņas organizācijām un labdarības organizācijām

Vietnes izveidošana bezpeļņas organizācijai

WordPress ir populārākais vietņu veidotājs bezpeļņas organizācijās visā pasaulē. Tas ir bezmaksas un atvērts avots, kas sniedz jums vajadzīgo brīvību un elastīgumu, lai nodrošinātu stabilu klātbūtni tiešsaistē.

Vienkārši sakot, ir divas WordPress versijas. WordPress.com, kas ir mitināts risinājums, un WordPress.org, kas pazīstams arī kā pats mitināts WordPress. Plašāku informāciju skatiet mūsu WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumos.

Mēs iesakām izmantot WordPress.org. Tas ļauj piekļūt visām WordPress funkcijām tieši ārpus komplekta (bez ierobežojumiem).

Lai sāktu pats mitinātu WordPress vietni, jums būs nepieciešams domēna nosaukums un WordPress mitināšanas konts.

Ieteicams izmantot Bluehost. Viņi ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiālais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Viņi ir vienojušies piedāvāt WPBeginner lietotājiem atlaidi mitināšanai, kā arī bezmaksas domēnu un SSL sertifikātu. Jums būs nepieciešams SSL, lai savāktu ziedojumus WordPress, izmantojot trešo pušu pakalpojumus, piemēram, Stripe.

→ Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu ←

Kad esat iegādājies mitināšanu, varat pāriet uz WordPress instalēšanu. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā izveidot vietni, lai sniegtu detalizētus norādījumus.

To sakot, apskatīsim labākās bezpeļņas organizācijām un labdarības organizācijām paredzētās WordPress tēmas, kuras varat izmantot savā vietnē.

1. Astra

Astra labdarības tēma

Astra ir viegla un īpaši elastīga WordPress tēma. Tam ir vairāki vietņu izkārtojumi, ieskaitot bezpeļņas un labdarības organizāciju veidni. Šo motīvu var integrēt ar populāriem lapu veidotājiem, lai uzreiz izveidotu jūsu vietnes lapas.

Tam ir izkārtojuma iestatījumi, galvenes opcijas, neierobežotas krāsas, skaista izteiksmīga tipogrāfija un ērta pielāgošana. Astra var darboties ātrāk nekā citas parastās WordPress tēmas.

2. OceanWP

OceanWP labdarība

OceanWP ir jaudīga un bezmaksas WordPress tēma ar vairākām vietņu veidnēm. To var izmantot, lai izveidotu bezpeļņas vietni ar visām pamata funkcijām. OceanWP ir pilnībā atsaucīga tēma, un tai ir ātrākais lapu ielādes laiks.

Tas ļauj virsrakstā blakus navigācijas izvēlnei pievienot pogu Ziedot tūlīt. Varat arī pievienot pielāgotu logotipu, sociālās ikonas, attēlu slīdni un daudz ko citu. Motīvu ir viegli iestatīt, un tas piedāvā noderīgus paplašinājumus, lai jūsu vietnei pievienotu vairāk funkciju.

3. Outreach Pro

Outreach Pro

Outreach Pro ir skaisti izstrādāta WordPress tēma bezpeļņas organizācijām, labdarības organizācijām un reliģiskām organizācijām. Tas ir veidots uz Genesis ietvara, kas nodrošina izcilu WordPress ātrumu un veiktspēju.

Tajā ir arhīvu lapu veidnes, emuāru sadaļa un galvenās lapas veidne. Citas funkcijas ietver pielāgojamas galvenes, motīvu opciju paneli un vairākus logrīkiem gatavus apgabalus, lai vienumus vienkārši vilktu un nomettu savā vietnē.

StudioPress tagad ir WP Engine, populārākā pārvaldītā WordPress mitināšanas uzņēmuma, daļa. Jūs varat iegūt šo motīvu un visas 35+ citas StudioPress tēmas, ja reģistrējaties WP Engine mitināšanai, lai izveidotu savu vietni.

Bonuss: WPBeginner lietotāji saņem arī papildu 20% atlaidi. Sāciet darbu ar WP Engine.

4. GiveWP

GiveWP

GiveWP ir populārs WordPress ziedojumu spraudnis labdarības un bezpeļņas vietnēm. Tas lieliski darbojas ar visām standarta WordPress tēmām un atvieglo ziedojumu vākšanu. Tas nāk ar noderīgiem papildinājumiem atkārtotiem ziedojumiem, veltījumiem, nodevu atgūšanai un citam.

Tas ir integrēts ar populāriem maksājumu risinājumiem, lai palīdzētu sasniegt ziedošanas mērķus. GiveWP ir elastīgas opcijas un uzlabojumi, kas atvieglo pielāgošanu. Jūs varat arī izveidot ziedojumu veidlapas dažādās savas vietnes galvenajās lapās.

5. Ultra

Ultra

Ultra ir universāla WordPress mega tēma, kas piemērota visa veida vietnēm, ieskaitot bezpeļņas organizācijas. Tas piegādā ar 9 iepriekš sagatavotām vietnēm, viena klikšķa demonstrācijas satura instalētāju un vizuālo lapu redaktoru, lai dažu minūšu laikā palīdzētu izveidot saistošas ​​vietnes..

Tajā ir animēti skaitītāji, progresa joslas, kontaktu forma, Google Maps, cenu tabulas un daudz kas cits. Tas ir gatavs e-komercijai un draudzīgs iesācējiem.

6. Zeko

Zeko

Zeko ir lieliski izstrādāta WordPress tēma labdarības organizācijām un bezpeļņas organizācijām. Tam ir tīrs un profesionāls dizains ar elastīgām iespējām. Visas motīvu opcijas var viegli iestatīt, izmantojot motīvu pielāgošanas rīku ar vietnes tiešraides priekšskatījumu.

Pie ievērojamām funkcijām pieder 5 lappušu veidnes, emuārs ar vairāku kolonnu režģi un elastīgām sānjoslām, neierobežotas krāsas, WooCommerce, BuddyPress un bbPress atbalsts.

7. Zāles

Zāles

Vietējie iedzīvotāji ir vēl viena lieliska WordPress tēma bezpeļņas un līdzekļu vākšanas vietnēm. Mājas lapā tam ir pilnekrāna video fonu, kas ļauj jums izveidot ļoti saistošas ​​galvenās lapas.

Līdzekļu vākšanai un ziedojumiem šī tēma atbalsta vietni WooCommerce, kontaktformu un ziedojumu spraudņus. Izņemot to, tajā ietilpst piedāvātais saturs, personāla un sponsoru sadaļas, pielāgota logotipa augšupielāde un vairākas krāsas.

8. Divi

Divi

Divi ir spēcīga WordPress tēma, kuru var viegli izmantot jebkura veida tīmekļa vietņu izveidošanai. Tam ir vairāki iepriekš izveidoti vietņu izkārtojumi un demonstrācijas. Lai izveidotu bezpeļņas vietni, varat vienkārši izmantot demonstrācijas vietni un veikt izmaiņas ar Divi veidotāju.

Tas ietver simtiem elementu un moduļu, lai jūsu vietnē pievienotu pārsteidzošas funkcijas. Izmantojot vilkšanas un nomešanas veidotāju, ir ļoti vienkārši izmantot šos elementus jebkurā izkārtojuma vietā.

Divi tēma piedāvā reāllaika dizainu, atsaucīgu rediģēšanu, noklikšķināšanas un ierakstīšanas funkciju un daudz ko citu. Tas ļauj jums visu pielāgot un sakārtot saturu, lai tas pareizi ietilptu rindās un kolonnās. Tas ir diezgan elastīgs un viegli uzstādāms.

9. Maisha

Maisha

Maisha ir tīra un moderna WordPress bezpeļņas tēma NVO, labklājības un labdarības organizācijām. Tajā ir mūsdienīga mājas lapa ar vairākiem slīdņu stiliem, galvenēm un izkārtojuma iestatījumiem. Tajā ir arī 15 lappušu veidnes, emuāru sadaļa un jaudīgas opcijas ar reāllaika motīvu pielāgotāju.

Tas atbalsta WooCommerce, WPML un ir pilnībā gatavs tulkošanai. Tas tiek piegādāts ar slīdņa spraudni, lai izveidotu atsaucīgu WordPress slīdni.

10. Pamats

Fonds

Fonds ir vēl viena lieliska WordPress bezpeļņas tēma. Paredzēts līdzekļu vākšanai un auditorijas piesaistīšanai, tajā ir redzama apsveikuma vēstule, kurai seko divi aicinājumi uz darbībām, kuras abas atrodas virs sākumlapas mapes..

Tas ietver sociālo mediju integrāciju, pielāgota logotipa augšupielādi, sponsoru sadaļu un vienkāršas veidnes, kuras var integrēt ar ziedojumu formu. Tas piedāvā vienkāršu un ātru iestatīšanu ar vienkāršām pielāgošanas iespējām.

11. Maranatha

Maranatha

Maranatha ir lieliska WordPress tēma reliģiskām, garīgām un bezpeļņas organizācijām. Tam ir iebūvēts sprediķu pārvaldības apgabals, kurā varat augšupielādēt audio, video, PDF un teksta failus. Varat arī organizēt bibliotēku virknē pēc tēmām un grāmatām.

Tās modernajā mājaslapā tiek parādīts pilnekrāna attēls vai video galvene, kam seko parallaksa efekts, lietotājiem ritinot mājas lapu uz leju. Tam ir arī sadaļas dažādām vietām, notikumu kalendārs un ziņas vai emuāra lapa.

12. Labestīgs

Labestīgs

Ja jūs meklējat bezmaksas WordPress tēmu bezpeļņas organizācijām, apskatiet Benevolent. Šajā daudzpusīgajā tēmā ir moderna mājas lapa ar skaistu slīdni, pielāgotu izvēlni un pogu aicinājums uz darbību.

Tam ir četras kājenes zonas, labā sānjosla, un tajā ir četri pielāgoti logrīki jaunākajiem ziņojumiem, populāriem ziņojumiem, sociālajiem saziņas līdzekļiem un piedāvātajam sludinājumam. Tas ir gatavs tulkošanai un optimizēts ātrākai lapu ielādēšanai.

13. Nayma

Nayma

Nayma ir pārdomāti izstrādāta daudzfunkcionāla WordPress tēma ar vairākām gatavām vietnēm, kas iekļautas vienā paketē. Tajā ir iekļauts 1 klikšķa demonstrācijas uzstādītājs, lai izveidotu pilnīgu vietni ar demonstrācijas saturu.

Tas izmanto modulāru pieeju dizainam un nāk ar vairākiem moduļiem, kurus varat vienkārši vilkt un nomest, lai izveidotu savus lapu izkārtojumus. Tas ir gatavs WooCommerce, un to var izmantot arī daudzvalodu vietņu izveidošanai.

14. Izceļošana

Izceļošana

Exodus ir skaista WordPress tēma reliģiskām un garīgām organizācijām. Tajā ir profesionāla mājas lapa ar saistošu slīdni un aicinājumu uz darbību. Tajā ir arī sprediķu pārvaldības sadaļa ar pilnu multivides atbalstu.

Tajā ir arī sadaļas, lai pievienotu ministrijas, personāla un brīvprātīgo profilus, pasākumus, vietas utt. Tā ir paredzēta, lai to ērti varētu izmantot pat netehniski lietotāji ar vienkāršiem un elastīgiem pielāgošanas iestatījumiem..

15. Ticība

Ticība

Ticība ir lieliska bezmaksas bezpeļņas WordPress tēma NVO, baznīcu vietnēm un labdarības organizācijām. Izmantojot profesionālu, tīru dizainu un elastīgas iespējas, tas piedāvā saistošu lietotāja pieredzi no komplekta.

Pie ievērojamām funkcijām pieder pielāgota izvēlne, sociālo mediju integrācija, piedāvāto ziņu bloķēšana, piedāvātā satura slīdnis, atsauksmes sadaļas, sveiciena ziņojums un daudz kas cits. Tam ir vairāki lapu izkārtojumi dažādām sadaļām. Visas motīvu iespējas ir kārtīgi sakārtotas tiešajā motīvu pielāgošanas rīkā, kas padara to diezgan vienkāršu lietošanu.

16. Saglabāts

Saglabāts

Saglabātā piedāvā ļoti moderna WordPress tēmu reliģiskām un bezpeļņas organizācijām. Tas ietver vilkšanas un nomešanas mājas lapas izkārtojumu, video fonu, slīdni un kontaktinformācijas logrīku ar Google Maps.

Draudzes vietnēs var izmantot tēmas pavadošo draudzes satura spraudni, kas jūsu vietnei pievieno sprediķus un multivides bibliotēkas atbalstu. Tajā ir arī lipīga navigācijas izvēlne, pielāgotas krāsas, pielāgoti logrīki, tipogrāfija un pielāgota logotipa atbalsts.

17. Kritizēt

Kritizēt

Charitize ir vienkārša un bezmaksas WordPress tēma bezpeļņas organizācijām, labdarības fondiem, baznīcām un bezpeļņas organizācijām. Tam ir mājas lapas sadaļas pielāgotajam slaidrādei, piedāvātās ziņas ar sīktēliem, poga Ziedot tūlīt, navigācijas izvēlnes, lipīgās ziņas un kontaktformas.

Tam ir daudz pielāgošanas iespēju, tostarp krāsas, fons, izlikšanas formāti, labā sānjosla un daudz kas cits. Motīvu pielāgošanas rīku var izmantot, lai veiktu izmaiņas, izmantojot tiešo priekšskatījumu.

18. augšāmcelties

Augšāmcelties

Augšāmcelšanās ir moderna WordPress tēma baznīcu vietnēm, bezpeļņas organizācijām un citām labdarības vietnēm. Tā ir pilsētas iedvesmota tēma ar pievilcīgu dizainu, lai piesaistītu ziedotājus. Tas ļauj jums pievienot videoklipus, izveidot pasākumus, augšupielādēt fotoattēlus un parādīt iedvesmojošus citātus.

Izņemot to, tas piedāvā sadaļu, lai pievienotu jūsu atrašanās vietas karti un adresi. Ja jums ir vairāki biroji, šai tēmai ir kolonnu bloks, lai ērti parādītu visas jūsu adreses. Tas ir ērti lietojams un piedāvā pielāgotu fonu, fontus, krāsas utt.

19. Nosēšanās

Nosēšanās

Nosēšanās ir populāra daudzfunkcionāla WordPress tēma, lai izstrādātu jebkura veida tīmekļa vietnes. To var izmantot, lai izveidotu skaistas galvenās lapas un iegūtu vairāk ziedojumu. Varat izmantot jaudīgo Themify vilkšanas un nomešanas veidotāju, lai uzreiz izveidotu savas vietnes lapas. Tam ir iebūvēti rīki un elementi, kas samazina pūles manuāli rediģēt lapas.

Tajā ir vairāk nekā 25 iebūvēti izkārtojumi, galvenes dizaina iespējas, pielāgoti ziņu veidi un daudz kas cits. Varat arī integrēt e-pasta mārketinga pakalpojumus, piemēram, MailChimp, lai izveidotu savienojumu ar apmeklētājiem. Nosēšanās tēma atbalsta vietni WooCommerce un tulkošanu, kas ir gatava jums izveidot vietni savā valodā.

20. Uz priekšu

Uz priekšu

Forward ir vienkārša un eleganta WordPress tēma, kas paredzēta bezpeļņas organizācijām. Tas ļauj jums viegli pievienot savu logotipu, krāsas, fontus un citu. Tas ietver visas iespējas, kas jums būs vajadzīgas, lai izveidotu saistošu vietni.

Citas funkcijas ietver WooCommerce atbalstu, e-pasta pierakstīšanās formu, personāla profilus, sponsorus un tiešās tēmas pielāgošanas rīku. To ir viegli un ātri iestatīt pat absolūtiem iesācējiem.

21. Narkošs

Narcos

Narcos ir moderna WordPress daudzfunkcionālā tēma, kas izstrādāta ar daudzām funkcijām, lai izveidotu jebkāda veida vietni vai emuāru. To var izmantot, lai izveidotu tīmekļa vietni jūsu bezpeļņas organizācijai vai labdarības fondam. Tam ir skaists un tīrs izkārtojums ar pielāgotām iespējām. Tas ir pievienots Visual Composer, lai izstrādātu lapas ar vilkšanas un nomešanas funkciju.

Turklāt šai tēmai ir mājas lapas sadaļas, lai parādītu jūsu notikumu fotoattēlus, piedāvātās ziņas, sponsoru logotipus un informāciju par jūsu organizāciju. Parallaksa ritināšanas funkcija apmeklētājiem atvieglo visu sadaļu pārbaudi. Tas ir pilnībā atsaucīgs un darbojas ātrāk nekā daudzas citas parastās WordPress tēmas.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko WordPress tēmu bezpeļņas organizācijām. Jūs varat arī apskatīt mūsu soli pa solim WordPress SEO rokasgrāmatu iesācējiem un sarakstu ar obligātiem WordPress spraudņiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me