22 labākās medicīnas un veselības WordPress motīvi

Vai jūs meklējat savas vietnes medicīniskās un veselības aizsardzības WordPress tēmas? Medicīnas un veselības aprūpes pakalpojumu vietnes atšķiras no citām uzņēmējdarbības vietnēm, un jūs vēlaties, lai jūsu dizains izceltos. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām labākās medicīnas un veselības aizsardzības WordPress tēmas, kuras varat izmēģināt.


Labākās medicīniskās WordPress tēmas

Medicīnas un veselības vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

WordPress ir populārākais vietņu veidotājs pasaulē, un to izmanto tūkstošiem medicīnas speciālistu, ārstu, konsultantu un veselības aprūpes sniedzēju visā pasaulē.

Ir divi WordPress veidi, kas var mulsināt iesācējus. Pirmkārt, jums ir WordPress.com, kas ir mitināts risinājums emuāru autoriem, un pēc tam jums ir WordPress.org, kas pazīstams arī kā pats mitināts WordPress. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumu.

Mēs iesakām izmantot WordPress.org, jo tas dod piekļuvi visām WordPress funkcijām ārpus lodziņa.

Lai sāktu pašpietiekamu WordPress.org vietni, jums būs nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšanas konts.

Mēs iesakām izmantot Bluehost. Viņi ir oficiāli ieteikts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē.

Kad esat iegādājies mitināšanu, sekojiet mūsu ceļvedim par to, kā izveidot vietni, lai sniegtu detalizētus norādījumus.

To sakot, apskatīsim dažas no labākajām WordPress medicīnas un veselības tēmām, kuras varat izmantot savā jaunajā vietnē.

1. Medi

Medi

Medi ir premium WordPress tēma medicīnai, veselības aprūpei, klīnikām un ārstiem. Tam ir trīs satura veidi, lai ērti pievienotu personālu, pakalpojumus un slīdņus. Tajā ir arī pielāgoti logrīki, lai pievienotu satura atklāšanu un sociālo mediju funkcijas.

Lai atvieglotu pielāgošanu, jūs varat izmantot mājas lapu veidotāju, izmantojot vairākus izkārtojumus, no kuriem izvēlēties. Tas ir draudzīgs iesācējiem un atbalsta visus populāros lapu veidotāju WordPress spraudņus.

2. Ultra

Ultra

Ultra ir WordPress mega tēma, kas paredzēta jebkura veida tīmekļa vietņu izveidošanai. Tam ir iebūvēts velciet un nometiet veidotāju, kas ļauj jums izveidot savus lapu izkārtojumus.

Tajā ir 10 gatavas vietnes, kuras varat instalēt ar vienu klikšķi un pēc tam pievienot pats savu saturu. Ir neierobežotas dažādu izkārtojumu un stilu kombinācijas ar vairākiem pielāgotiem logrīkiem. To var izmantot arī, lai izveidotu tiešsaistes veikalu, izmantojot WooCommerce.

3. Izveidot

Izveidot

Izveidot ir stilīga un profesionāla WordPress tēma, kas piemērota visa veida medicīniskām un veselības aprūpes vietnēm. Tās mājas lapā ir ļoti saistošs izkārtojums ar skaistu slīdni augšpusē, kam seko cits saturs.

Tam ir vairāki skaisti galvenes stili, iebūvēta mega izvēlnes navigācija, kontaktu formas, ikonu fonti un daudz kas cits. Jūs arī iegūsit bezmaksas slīdņa spraudni, video fonus un ātru viena klikšķa demonstrācijas instalētāju, lai ērtāk uzstādītu.

4. Pludiņš

Pludiņš

Ja jūs meklējat modernu un daudzpusīgu dizainu, pārbaudiet Float. Tā ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kuru var viegli izmantot, lai izveidotu medicīnas vai veselības aprūpes vietni.

Tam ir vairākas dizaina izvēles iespējas, un tam ir arī jaudīgs lapu veidotājs, lai vajadzības gadījumā izveidotu pats savus izkārtojumus. Tam ir iebūvēta sociālo mediju kopīgošana, e-komercijas atbalsts, pielāgotu motīvu opciju panelis un viena klikšķa instalētājs.

5. Indigo

Indigo

Indigo ir skaisti izstrādāta daudzfunkcionāla WordPress tēma. Tas izmanto vilkšanas un nomešanas moduļus, kas ļauj izveidot dažādas izkārtojuma kombinācijas, neizjaucot savu vietni un nerakstot nevienu kodu.

To var viegli pielāgot jebkurai uzņēmuma vietnei, ieskaitot ārstus, ārstus, zobārstus un citu. Tam ir pievienota kontaktu forma, WooCommerce atbalsts, Google Maps, ikonu fonti un sociālo mediju kopīgošana.

6. Medicīniskā

Medicīniskā

Medicīna ir WordPress tēma, kas paredzēta medicīnas darbiniekiem, ārstu birojiem, zobārstiem, terapeitiem un citiem veselības aprūpes sniedzējiem. Tam ir mūsdienīgs un profesionāls dizains, un tam ir vairākas izkārtojuma izvēles iespējas vienkāršākai pielāgošanai.

Tas tiek piegādāts ar lapu veidotāju un slīdņa spraudni, kas vajadzības gadījumā palīdz jums izveidot savas galvenās lapas. Tajā iekļauti pielāgoti logrīki, Google fonti, WooCommerce atbalsts, un to var izmantot daudzvalodu vietņu izveidošanai ar WPML.

7. Medicus

Medicus

Medicus ir vēl viena lieliska WordPress tēma, kas īpaši paredzēta medicīnas un veselības aprūpes pakalpojumiem. Tam ir pievienots logrīku mājas lapas izkārtojums, kurā varat vilkt un nomest logrīkus, lai izveidotu savu mājas lapu.

Tam ir vienkāršāks motīvu opciju panelis un vizuālā pielāgojuma atbalsts, kurā varat mainīt motīvu krāsas un citus iestatījumus. Tajā ietilpst arī viena klikšķa demonstrācijas uzstādītājs, pilns WooCommerce atbalsts, tulkošana un daudzvalodu atbalsts.

8. Meridiāna piemērotība

Fitnesa meridiāns

Meridiāna piemērotība ir stilīga WordPress tēma, kas piemērota veselības un fitnesa vietnēm. Tam ir satura tipi, lai ērti pievienotu personiskos pasniedzējus un klases ar skaisti izstrādātu nodarbību grafiku.

Ātrākai iestatīšanai tajā ir iekļauts viena klikšķa demonstrācijas uzstādītājs, un visas motīvu opcijas var viegli pielāgot, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku.

9. Zobārstniecības klīnika

Zobārstniecības klīnika

Kā norāda nosaukums, zobārstniecības klīnika ir WordPress tēma zobārstiem, klīnikām un citiem medicīnas pakalpojumu sniedzējiem. Tas nāk ar jaudīgām pielāgošanas iespējām, bezmaksas slīdņa spraudni, paralaksa fona efektiem, video fona atbalstu un daudz ko citu.

Tam ir neierobežota krāsu izvēle, pielāgoti logrīki, vairākas sānjoslas un kontaktu formas atbalsts. Tas ir draudzīgs iesācējiem, un tam ir ērti lietojami motīvu iestatījumi.

10. Modena

Modena

Modena ir skaisti izstrādāta WordPress tēma spa, veselības un fitnesa un medicīnas pakalpojumu sniedzējam. Tajā ir iekļauts mājas lapas izkārtojums ar sīkrīku ar pilna platuma slaidrādi augšpusē.

Tam ir vienkāršākas motīvu iespējas izvēlēties krāsas, sānjoslas, kopīgošanu sociālajā tīklā un daudz ko citu. Jūs varat viegli pievienot pakalpojumus, atsauksmes un izmantot logrīkus, lai tos parādītu jebkur jūsu vietnē. Tam ir pilns WooCommerce atbalsts, un to var izmantot daudzvalodu vietņu izveidošanai.

11. Beaute

Beaute

Beaute ir WordPress tēma spa, veselības un labsajūtas un fitnesa vietnēm. Tam ir stilīgs mājas lapas izkārtojums ar pielāgojamu pilna platuma slīdni augšpusē.

Tam ir ērti lietojami satura veidi, lai pievienotu pakalpojumus, personāla profilus un foto galerijas. Tas ir pieejams dažādās krāsu shēmās un ļauj jums izvēlēties krāsu atsevišķām lapām. Visas motīvu opcijas var viegli iestatīt, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku.

12. iMedical

iMedical

iMedical ir vēl viena speciāli izstrādāta WordPress tēma medicīniskām un ar veselību saistītām vietnēm. Tajā ir iekļauti satura veidi, lai ērti pievienotu ārstus, departamentus, pakalpojumus un daudz ko citu.

Tam ir mūsdienīgs mājas lapas dizains ar piedāvātā satura slīdni un navigācijas izvēlni augšpusē. Tas atbalsta schema.org bagātīgos fragmentus un pielāgotos logrīkus, lai pievienotu satura atklāšanu un sociālo multivides kopīgošanu.

13. Klātbūtne

Klātbūtne

Klātbūtne ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas paredzēta jebkurai biznesa vietnei, ieskaitot medicīnas un veselības pakalpojumus. Tam ir 10 iepriekš izveidotas vietņu veidnes, kuras var instalēt, izmantojot viena klikšķa demonstrācijas instalētāju.

Tas ir pieejams 6 krāsu shēmās, vairākos slīdņu stilos, lapu veidnēs un pielāgotos logrīkos. Tas atbalsta visus būtiskos WordPress spraudņus un pilnībā atbalsta WooCommerce.

14. Ārstēšana

Ārstēšana

Medicaring ir WordPress tēma, kas īpaši paredzēta medicīnas speciālistiem un veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem. Tas ietver iepriekš sagatavotus dizainus dažādām medicīnas profesijām, ieskaitot ķirurgus, jogu, zobārstniecību un daudz ko citu.

Tam ir vairākas izkārtojuma izvēles, kuras varat sajaukt un saskaņot. Tajā ir arī lapu veidotājs un slīdņa spraudnis, ko varat izmantot, lai izveidotu pielāgotus lapu izkārtojumus.

15. Atomu bloki

Atomu bloki

Atomu bloki ir jaudīga WordPress tēma ar vienkāršākām un modernākām izkārtojuma opcijām. To veido bloki, kurus varat vilkt un nomest, rakstot ziņas un lapas.

Tam ir minimālistisks dizains, un to var viegli pielāgot medicīniskai vai ar veselības aprūpi saistītai vietnei. Tas ietver tikai opcijas, kuras jūs faktiski izmantosit, kas padara to par ļoti ērtu lietošanu.

16. Medicīnas aplis

Medicīnas aplis

Medicīnas aplis ir bezmaksas WordPress tēma, kas paredzēta ārstiem, ārstiem, zobārstiem un citiem veselības aprūpes speciālistiem. Tas nāk ar viena klikšķa demonstrācijas instalētāju, kas ļauj importēt demonstrācijas saturu. Pēc tam jūs varat vienkārši iet uz priekšu un aizstāt to ar savu saturu.

Tas nāk ar vienkāršākiem motīvu iestatījumiem, un visām opcijām tiek izmantots tiešās tēmas pielāgošanas rīks. Tas ietver vairāku lapu veidnes, ieskaitot atsevišķu emuāra lapas veidni.

17. Maxi veselība

Maxi veselība

Maxi Health ir vēl viena medicīnas un veselības WordPress tēma ar mūsdienīgu un profesionālu dizainu. Tajā ietilpst demonstrācijas satura importētājs, kas palīdz iestatīt jūsu vietni, piemēram, demonstrāciju.

Visas motīvu opcijas ir pieejamas tiešajā pielāgošanā, kas ļauj rediģēšanas laikā redzēt savas vietnes priekšskatījumu. Tas piedāvā ļoti daudz pielāgošanas iespēju ar neierobežotu krāsu, sānjoslu, lapu stilu un vizuālu lapu veidotāju.

18. Medicīnas piedevu veikals

Medicīnisko piedevu veikals

Kā norāda nosaukums, šī tēma ir bezmaksas e-komercijas iespēja, kas paredzēta medicīnas veikaliem, aptiekām un līdzīgiem uzņēmumiem. Tas darbojas ar visiem labākajiem WooCommerce spraudņiem un to var izmantot arī daudzvalodu e-komercijas veikalos.

Motīvu mājaslapas augšpusē ir liels slīdnis, kam seko satura jomas, piemēram, jaunākās ziņas, produkti un daudz kas cits. Tajā ir divas navigācijas izvēlnes augšpusē, ieskaitot vienu, lai parādītu sociālo mediju ikonas.

19. Jaunākais

Jaunākais

Ja jūs meklējat WordPress tēmu veikalam, kas saistīts ar medicīnu un veselību, tad ieskatieties sadaļā Jaunākās. Tā ir skaisti izstrādāta WordPress tēma ar pilnu WooCommerce atbalstu.

Tā ir minimālistiska WordPress tēma, kas ļauj to viegli izmantot jebkura veida biznesam. Tajā ir iekļautas tikai tās opcijas, kuras izmantosit, un komplektācijā ietilpst darba sākšanas panelis, lai palīdzētu jums iestatīt motīvu.

20. Nelaimīgais

Profident

Profident ir skaisti izstrādāta WordPress tēma zobārstiem, klīnikām un medicīnas pakalpojumiem. Tas ir pieejams 15 valodās, un tam ir pielāgots administratora panelis, kas palīdz pievienot darba laiku, augšupielādēt pielāgotu logotipu, pievienot tālruņa numuru, tikšanās rezervācijas veidlapu un daudz ko citu.

Tas ļauj jums izveidot vietni, neveicot problēmas ar tēmu un neapdraudot funkcijas un elastību.

21. Bēniņi

Bēniņi

Bēniņi ir daudzfunkcionāla WordPress tēma ar skaistu tipogrāfiju un elegantu dizainu, kas palīdzēs jūsu medicīnas un veselības aprūpes vietnei izcelties. Tajā ir iekļauti vairāki pielāgoti logrīki, lai parādītu reklāmas, sociālos profilus, atsauksmes un daudz ko citu.

Jūs varat izmantot iebūvētos satura veidus, lai pievienotu pakalpojumus, portfeļus un personāla profilus. Tas ir draudzīgs iesācējiem un ļauj ērti iestatīt vietni ar ātru instalēšanu un demonstrācijas saturu.

22. MedZone

MedZone

MedZone ir eleganti izstrādāta WordPress tēma medicīnas un veselības aprūpes iestādēm. Tam ir skaists mājas lapas izkārtojums, kuru ir viegli iestatīt un ātri sākt.

Tas ietver pielāgotu slīdni, lai parādītu iespējas un iespējas, liecību sadaļu un komandas locekļa vai personāla profilus. Tas ir savietojams ar visiem labākajiem WordPress spraudņiem un ir ļoti optimizēts veiktspējai.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās medicīnas un veselības aprūpes WordPress tēmas. Jūs varētu arī vēlēties redzēt mūsu galveno soli pa solim WordPress SEO rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map