23 labākās elementu tēmas un veidnes (2020. gads)

Vai jūs meklējat labākās Elementor tēmas un veidnes?


Elementor ir populārs WordPress lapu veidotāju spraudnis. Tas ļauj viegli izveidot pielāgojamus WordPress lapu izkārtojumus ar vilkšanu & piliens interfeiss.

Kā sākumpunktu varat izmantot jebkuru no viņu iepriekš sagatavotajām veidnēm un pēc tam rediģēt, izmantojot vienkāršu punktu un klikšķu lietotāja saskarni.

Elementor popularitātes dēļ ir daudz WordPress motīvu, kas īpaši izveidoti ar Elementor atbalstu.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažām labākajām Elementor tēmām un veidnēm, kuras varat izmantot, lai izveidotu profesionāla izskata vietnes.

Labākās Elementor motīvi un veidnes

Kas ir Elementor Page Builder?

Elementor ir viens no populārākajiem un labākajiem WordPress lapu veidotāju spraudņiem. Jūs to varat izmantot, lai uzreiz izveidotu vietnes un galvenās lapas, neizmantojot WordPress redaktoru.

Elementor Page Builder

Tas ļauj jums pielāgot katru savas vietnes aspektu. Elementor nāk ar vairāk nekā 80 dizaina elementiem, lai pievienotu tekstu, attēlus, ikonas, kartes, ziņas, atsauksmes un daudz ko citu, izmantojot tiešo priekšskatījumu. Tajā ir arī atsevišķi tiešsaistes veikalu moduļi, kas palīdz jums uzreiz izveidot skaistas pārdošanas lapas.

Elementor lapu veidotājs integrē trešo personu WordPress pakalpojumus jūsu vietnes analītikai, e-pasta mārketingam un veiktspējas optimizēšanai. Tas ir savietojams ar lielāko daļu WordPress motīvu un jūsu ērtībai piedāvā premium veidnes ar lapu veidotāju.

Saistīts: Kā izveidot Elementor Builder pielāgotus WordPress izkārtojumus un motīvus (kods nav nepieciešams)

Atšķirība starp WordPress motīvu un veidni

WordPress tēmai ir visas galvenās funkcijas un izkārtojuma dizains, lai izveidotu vietni, emuāru vai tiešsaistes veikalu.

No otras puses, veidne ir noteiktas lapas vai vietnes daļas izkārtojums. Varat izmantot veidni, lai viegli izveidotu pielāgotas tīmekļa un galvenās lapas.

Labākās Elementor motīvi un veidnes

Daudzas premium un bezmaksas WordPress tēmas ir īpaši izstrādātas, lai labi darbotos ar Elementor. Ir arī vairākas veidnes, kuras varat izmantot kopā ar esošo WordPress motīvu.

Apskatīsim dažas no labākajām Elementor tēmām un veidnēm, kuras varat izmantot.

1. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir populāra WordPress tēma, kas lieliski darbojas kopā ar Elementor veidotāju. Tam ir daudz lapu veidņu un viena klikšķa demonstrācijas satura instalēšanas programma, kas atvieglo iestatīšanu.

Izmantojot premium paplašinājumus, jūs varat paplašināt savas vietnes funkcijas un funkcionalitāti. Tam ir ātrākais lapu ielādēšanas laiks, un tas atbalsta WooCommerce.

2. Astra tēma

Astra

Astra tēma ir spēcīga WordPress tēma, kas paredzēta jebkura veida tīmekļa vietņu izveidošanai. Tas pilnībā integrējas ar Elementor lapu veidotāju un ļauj pielāgot katru savas vietnes aspektu.

Tas ir iepakots ar desmitiem gatavu demonstrāciju un iesācēju vietņu. Astra tēma ir ļoti optimizēta veiktspējai un ātrumam.

3. Atmosfēra Pro

Atmosfēra Pro

Atmosphere Pro ir skaista WordPress tēma, kuru darbina Genesis Framework. Tas ir pilnībā savietojams ar Elementor velciet un nometiet veidotāju, lai pielāgotu jūsu vietni. Tam ir logrīku veidota mājas lapa, lai ātri pievienotu jūsu saturu un attēlus.

Citas pamanāmas funkcijas ietver pielāgojamu galveni, motīvu opciju paneli un pielāgotas lapu veidnes. Šī tēma atbalsta WooCommerce sākt tiešsaistes veikala izveidošanu.

StudioPress tagad ir daļa no WP Engine, populārākā pārvaldītā WordPress mitināšanas uzņēmuma. Jūs varat iegūt šo motīvu un visas 35+ citas StudioPress tēmas, ja reģistrējaties WP Engine mitināšanai, lai izveidotu savu vietni.

Bonuss: WPBeginner lietotāji saņem arī papildu 20% atlaidi. Sāciet darbu ar WP Engine.

4. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro ir stilīgs vienas lapas WordPress tēmas veidojums tādu lapu veidotājiem kā Elementor. Tas nāk ar modernu dizainu ar sākumlapas veidni, kas ir sadalīta pielāgojamās sadaļās.

Tas pilnībā atbalsta WooCommerce, un to var izmantot arī daudzvalodu vietnes izveidošanai.

5. GeneratePress

GeneratePress

GeneratePress ir lapu veidotājam draudzīga WordPress tēma. Tas nāk ar skaistu un ļoti pielāgojamu izkārtojumu.

Izmantojot Elementor, varat mainīt jebkuru savas vietnes lapu, lai izveidotu savus pielāgotos izkārtojumus. Jūs varat pielāgot krāsas, tipogrāfiju, fonu un citas iespējas. Tas ir optimizēts SEO, lai palīdzētu piesaistīt vairāk apmeklētāju no meklētājprogrammām.

6. Lapu veidotāju sistēma

Page Builder Framework

Kā norāda nosaukums, Page Builder Framework ir moderna WordPress tēma, kas paredzēta Elementor veidotājam. Tam ir caurspīdīgs galvenes izkārtojums ar lipīgu navigācijas izvēlni, attēla slīdni un fonu.

Tas ir ļoti elastīgs ar desmitiem pielāgošanas iespēju WordPress tiešajā pielāgojumprogrammā. Šī tēma atbalsta arī WooCommerce un WPML spraudņus, kas nav pieejami.

7. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro ir skaista WordPress tēma labsajūtas un dzīvesveida vietnēm. Tas ir veidots uz Genesis tēmas ietvara, kas tai piešķir pārliecinošu izpildījumu.

Tam ir pielāgoti logrīki, lapu veidnes, pielāgota galvene un vairākas sānjoslas. Jūs varat pilnībā pielāgot Essence Pro, izmantojot Elementor lapu veidotāju un WordPress tiešo pielāgošanas rīku.

8. Sizzify

Sizzify

Ja jūs meklējat pielāgotas Elementor veidnes savam motīvam, tad WordPress vietnē vienkārši instalējiet Sizzify. Tas lieliski darbojas ar visām bezmaksas un premium WordPress tēmām.

Nosūtiet sūtījumus ar pielāgotiem WooCommerce logrīkiem, tīmekļa lapu veidnēm un jaudīgiem papildinājumiem. Tas ir draudzīgs iesācējiem un pilnībā apvieno Elementor celtnieku.

9. Potenza

Potenza

Potenza ir vienas lapas WordPress tēma, kas paredzēta vilkšanas un nomešanas lapu veidotājiem, piemēram, Elementor. Tam ir vairāku kolonnu izkārtojums un logrīku veidota mājas lapa, lai viegli izveidotu jebkura veida vietni.

Tam ir tādas modernas funkcijas kā pielāgots fons, animācijas, parallaksa ritināšana un attēla slīdnis. Tas ir draudzīgs iesācējiem, un iestatīšanai nepieciešams ļoti maz laika.

10. Pielāgojiet

Pielāgot

Pielāgot ir bezmaksas WordPress daudzfunkcionālā tēma, kas lieliski darbojas ar populāriem velciet un nometiet lapu veidotājiem, ieskaitot Elementor. To var izmantot, lai izveidotu tīmekļa vietni jebkurai biznesa nišai.

Izmantojot pielāgošanas rīku, varat pielāgot motīvu krāsas, fontus, fonu un navigācijas izvēlnes. Tas tiek pārbaudīts ar visiem būtiskajiem WordPress spraudņiem, kurus var izmantot e-komercijas vietņu izveidošanai.

11. Zelle

Zelle

Zelle ir stilīga un moderna WordPress tēma ar vienas lappuses izkārtojumu. Tas labi darbojas ar Elementor, kas ļauj viegli pielāgot katru dizaina elementu.

Tam ir visi parastie iestatījumi, kurus jūs varētu gaidīt no elastīgas WordPress tēmas, ieskaitot e-komercijas atbalstu. To var viegli tulkot, un to var izmantot arī daudzvalodu vietņu izveidošanai.

12. Poga Interaktīva

Poga Interaktīva

Poga Interactive ir vienkārša WordPress Elementor veidne. Tam ir drosmīgas un spilgtas krāsas ar izteiksmīgu tipogrāfiju. Varat izmantot šo veidni, lai izveidotu galvenās lapas un pielāgotos izkārtojumus.

Tā piedāvā sadaļas zem galvenes laukuma, lai pievienotu attēlu galerijas, atsauksmes, komandas biedrus un kājeni. Veidni ir viegli pielāgot, un to var paplašināt, izmantojot Elementor moduļus.

13. Neve

Neve

Neve ir elastīga un iesācējiem draudzīga WordPress tēma. Tas lieliski darbojas kopā ar Elementor un ļauj vieglāk izveidot pielāgotus izkārtojumus jūsu vietnei.

Tas nāk arī ar vairākiem iebūvētiem izkārtojumiem un veidnēm, kuras var rediģēt, izmantojot Elementor. Tas ir gatavs tulkošanai ar atbalstu RTL valodām un daudzvalodu WordPress spraudņiem.

14. Flokss

Flokss

Phlox ir bezmaksas un daudzfunkcionāla WordPress tēma ar Elementor atbalstu. Tam ir desmitiem izkārtojumu un veidņu, lai izveidotu tīmekļa vietni jebkurai biznesa nišai. Tajā ir arī viena klikšķa demonstrācijas satura instalētājs, kas palīdzēs ātri sākt darbu.

Citas pamanāmas funkcijas ir skārienjutīgs slīdnis, lipīga galvene, mega izvēlne, video fons, uzlabotas portfeļa veidnes un skaisti animētas sadaļas.

15. Alec

Alec

Alec ir vienkārša WordPress Elementor veidne, kas ir skaisti izstrādāta, lai izveidotu pielāgotas galvenās lapas jūsu mūzikas un grupas vietnei. Tas nāk ar pilnekrāna fona attēlu, kuru varat pielāgot, izmantojot Elementor velciet un nometiet lapu veidotāju.

Zemāk esošajās sadaļās varat pievienot savu saturu, attēlu galeriju un gaidāmos pasākumus. Varat arī iegult video ar pielāgotu fonu.

16. Labdien

Sveiks, Elementor

Sveiki, tā ir minimālistiska WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta Elementor lapu veidotājam. Tam ir attēlots attēls ar lielu pielāgotu logotipu un saturu galvenes sadaļā. Bez tam zemāk varat pievienot pogu aicinājums uz darbību un pielāgotas ikonas.

Tam ir pielāgotas krāsas, elastīgas galvenes opcijas, navigācijas izvēlne un daudz kas cits. Šī tēma pilnībā atbalsta RTL valodas.

17. Alethea

Alethea

Alethea ir stilīga WordPress Elementor veidne floristiem, ziedu veikaliem un bērnudārziem. Tam ir skaists izkārtojums un elastīgs dizains ar visām parastajām funkcijām, kuras jūs varētu sagaidīt no premium motīva.

Jūs varat pielāgot noklusējuma motīvu iestatījumus, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku, vai arī izmantot Elementor, lai izveidotu pielāgotus izkārtojumus.

18. Orfeo

Orfeo

Orfeo ir vienas lapas WordPress daudzfunkcionāla tēma, kas paredzēta jebkura veida tīmekļa vietņu izveidošanai. Tas ir ļoti pielāgojams un labi darbojas kopā ar Elementor, lai rediģētu vai izveidotu pielāgotos izkārtojumus.

To ir viegli iestatīt, un, lai sāktu, ir vajadzīgas minimālas pūles. Citas ievērojamas funkcijas ietver pielāgotu galveni, fonu, vairākas sānjoslas un navigācijas izvēlnes.

19. Sidnejas Pro

Sidnejas Pro

Sydney Pro ir mūsdienīga WordPress tēma, kas paredzēta mazo uzņēmumu vietņu izveidošanai ārštata darbiniekiem un aģentūrām. To var pielāgot, izmantojot Elementor velciet un nometiet lapu veidotāju un WordPress pielāgošanas rīku ar tiešo priekšskatījumu.

Motīvs piedāvā pielāgotas galvenes, lapu veidnes, kontaktu veidlapu un sociālo mediju ikonas. Tas pilnībā atbalsta WooCommerce un to var izmantot tiešsaistes veikala izveidošanai.

20. Listee

Listee

Listee ir jaudīga WordPress biznesa direktoriju tēma, un tai ir uzlabotas meklēšanas funkcionalitāte, lai filtrētu ierakstus jūsu vietnē.

Šajā tēmā ir iesniegšanas veidlapa, kurā lietotāji var iesniegt savus uzņēmumus. Tas ir savietojams ar populārajiem WordPress spraudņiem.

21. ColorWay

ColorWay

ColorWay ir bezmaksas un viegla WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta e-komercijas veikaliem, restorāniem, maziem tiešsaistes uzņēmumiem un ārštata darbiniekiem. Tam ir krāsains dizains, kas apmeklētājiem piedāvā saistošu un jautru lietotāja pieredzi.

Motīva izkārtojums ir balstīts uz elementiem, un jūs to varat viegli pielāgot, izmantojot Elementor lapu veidotāju.

22. Sabiedriskā doma

Sabiedriskā doma

Sabiedrības viedoklis ir skaista WordPress žurnāla tēma, kas paredzēta laikrakstu un izdevējdarbības uzņēmumiem. Tam ir vairākas krāsu variācijas katrai izkārtojuma daļai. Varat arī ievietot reklāmas, izmantojot pielāgotu logrīku.

Tam ir uzlaboti kategoriju izkārtojumi, lai sakārtotu rakstus un saturu. Izmantojot Elementor moduļus, jūs varat viegli pielāgot katru savas vietnes sadaļu.

23. Dziļi

Dziļi

Deep ir lieliska WordPress Elementor tēma, kas veidota ar Elementor lapu veidotāju. Tas piedāvā vizuālu kājenes veidotāju, modernu mega izvēlni un jaudīgas motīvu iespējas. Tas nāk ar viena klikšķa demonstrācijas satura instalētāju, lai palīdzētu jums sākt darbu tūlīt.

Tajā ir iekļauti vairāki pielāgoti logrīki, ieskaitot sociālos kanālus, pasta slīdni, atsauksmes, jaunākās atsauksmes un biļetenu abonēšanu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās Elementor tēmas un veidnes. Jūs varat arī apskatīt mūsu labāko Beaver Builder tēmu un veidņu sarakstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map