23 labākās zobārstu WordPress motīvi

Vai jūs meklējat labākās WordPress tēmas zobārstiem? Izveidojot zobārstniecības vietni, jums ir nepieciešama tēma, kas profesionāli demonstrē jūsu pakalpojumus, vienlaikus padarot informāciju viegli pieejamu. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām labākās WordPress tēmas zobārstiem, kuras varat izmantot vietnēs, kas piedāvā zobu veselības pakalpojumus.


Labākās WordPress tēmas zobārstiem

Zobārstu vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

WordPress ir populārākais vietņu veidotājs tirgū. Tas ir elastīgs un ērti lietojams, tāpēc daudzi labākie zīmoli savās vietnēs izmanto WordPress.

Ir divu veidu WordPress vietnes. WordPress.com, kas ir mitināta platforma, un WordPress.org sauc arī par pašu mitinātu WordPress. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumu.

Mēs iesakām izmantot pats mitinātu WordPress.org, jo tas sniedz jums lielāku elastību un piekļuvi visām funkcijām.

Lai sāktu darbu ar pašu mitinātu WordPress, jums būs jāiegādājas domēna vārds un WordPress mitināšana.

Mēs iesakām izmantot Bluehost. Tas ir viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē un oficiāli ieteiktais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Mūsu lietotājiem viņi piedāvā bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL un 60% atlaidi tīmekļa mitināšanai.

Kad esat iegādājies mitināšanu, dodieties uz mūsu rokasgrāmatu par to, kā izveidot vietni, lai izveidotu soli pa solim iestatīšanas instrukcijas.

To sakot, apskatīsim dažas no labākajām WordPress tēmām zobārstu vietnei, kuras varat izmēģināt.

1. Zobārstniecības klīnika

Zobārstniecības klīnika

Zobārstniecības klīnika ir moderna un profesionāla WordPress tēma zobārstniecības vietnēm. Tam ir pielāgotas motīvu opcijas, velciet un nometiet lapu veidotāju, slīdņa spraudni, video fona sadaļas, piedāvātā satura blokus un citu..

Tajā ir pielāgoti logrīki, jaudīgas krāsu opcijas un pielāgota stila opcijas, kas jums atvieglo pielāgošanu.

2. Nosēšanās

Nosēšanās

Nosēšanās ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kuru var pielāgot zobārstniecības pakalpojumu vietnēm. Tam ir iebūvētas lapas, notikumu sadaļa, galvenes stili, e-komercijas integrācija un daudz kas cits. Tas atbalsta Themify lapu veidotāju, kuru var izmantot, lai vilktu un nomettu funkcijas un ērti izstrādātu jūsu vietni.

Tam ir uzlabots motīvu opciju panelis, ieskaitot tādas pielāgotas funkcijas kā paralaksa fons, video fons, MailChimp integrācija un daudz ko citu.

3. ProfiDent

Profident

ProfiDent ir atsaucīga WordPress tēma zobārsta birojam, medicīnas un citu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem. Tam ir pilna platuma attēlu un video slīdnis, emuāra slīdnis, saziņas formas atbalsts un vairāk nekā 600 Google fontu. Tam ir lipīga galvene, piedāvāto attēlu sadaļa, sociālo koplietošanas ikonas un daudz kas cits.

Tā ir iesācējiem draudzīga un viegli lietojama WordPress tēma. ProfiDent ir tulkots 15 populārākajās valodās, un to var tulkot vairākās valodās. Tas atbalsta pielāgotos logrīkus sociālo mediju plūsmai, piemēram, Instagram, Flickr un citur.

4. Modena

Modena

Modena ir skaista tēma zobārstiem, medicīnas, fitnesa un citām ar veselību saistītām biznesa vietnēm. Tas piedāvā pielāgotas lapu veidnes, pielāgotus sākuma ekrāna logrīkus, pilna platuma slaidrādi, sveiciena ziņojumu un galvenes informācijas sadaļu.

Tam ir motīvu opciju panelis, lai jūsu vietni varētu ērti pielāgot. Tas ietver neierobežotas krāsu un stila iespējas, sociālās koplietošanas funkciju, sānjoslas un daudz ko citu. Modena nodrošina pilnu WooCommerce atbalstu, iecelšanas rezervācijas veidlapu, darba laika logrīku un klientu direktoriju funkciju.

5. Atoms

Atomu

Atomic ir premium WordPress tēma, kas paredzēta gandrīz visu veidu vietņu izveidošanai, ieskaitot medicīnas un zobārstniecības pakalpojumus. Tas nāk ar pielāgotu galveni, portfeļa sadaļu, pilna platuma fona attēliem un daudz ko citu. Portfeļa sadaļu var izmantot, lai profesionāli parādītu zobārstniecības pakalpojumus.

Tas piedāvā iebūvētās veidnes portfelim, komandas profiliem, atsauksmēm, pakalpojumiem un citam. Tam ir pielāgots motīvu iestatīšanas informācijas panelis, lai ātri atvērtu zobārstniecības vietni ar visām svarīgajām funkcijām.

6. Medikare

Medikare

Medicare ir vēl viena profesionāla WordPress tēma medicīnas un zobārstniecības pakalpojumu sniedzējiem. Tas ir apkopojis vairāk nekā 50 iebūvētas lapas, 10 mājas lapu izkārtojumus un velciet un nometiet lapu veidotāju atbalstu. Medicare ietver arī kontaktu formas un biļetenu abonēšanas lapu izkārtojumus.

To var viegli pielāgot zobārstniecības vietnēm vairāku ar medicīnu saistītu tēmu iezīmju dēļ. Tam ir slīdņa spraudnis, WooCommerce integrācija, neierobežotas pielāgošanas iespējas un daudz kas cits.

7. Medicus

Medicus

Medicus ir skaisti izstrādāta WordPress tēma zobārstiem un medicīnas pakalpojumu vietnēm. Tam ir jaudīgas funkcijas, lai izstrādātu vietnes sākumlapu ar vairākiem logrīku apgabaliem. Tā ir atsaucīga un pilnībā SEO optimizēta tēma.

Ērtai pielāgošanai tas nāk ar motīvu opciju paneli un nodrošina atbalstu vizuālajam pielāgošajam. To var izmantot, lai viegli izveidotu daudzvalodu vietni ar WPML.

8. Toothy

Točijs

Toothy ir bezmaksas WordPress tēma zobārstniecības pakalpojumu vietnēm. Mājas lapā ir iebūvētas sadaļas darba laikiem, neatliekamās palīdzības pacientiem un ārstu grafikiem. Tajā ir atsevišķa emuāra lapa un citas noderīgas lapu veidnes.

Tam ir arī iesācēju draudzīgas pielāgošanas iespējas motīvu pielāgošanas rīkā, lai jūs varētu redzēt izmaiņas tiešajā priekšskatījumā.

9. Medi

Medi

Medi ir moderna WordPress tēma medicīnas, zobārstniecības, veselības aprūpes un slimnīcu vietnēm. Tam ir vairāki izkārtojumi, lai izveidotu saraksta lapas, pakalpojumu lapas, portfeļa lapas un daudz ko citu.

Tam ir neierobežotas krāsu shēmas, pielāgoti logrīki, velciet un nometiet lapu veidotāju, 3 satura veidi un mājas lapas izkārtojumi. Medi lieliski darbojas ar gandrīz visiem labākajiem WordPress spraudņiem tirgū.

10. Zobārstniecības centrs

Zobārstniecības centrs

Dentalcenter ir zobārstniecības WordPress tēma. Tajā ir profesionālu pakalpojumu sadaļa mājas lapai un citām jūsu vietnes lapām. Tam ir iebūvēta attēlu galerija, ko var izmantot, lai parādītu iespējas un pakalpojumus.

Tas nāk ar tikšanās vadītāju, saziņas formu, meklēšanas joslu un daudz ko citu. Dentalcenter ir vairāki izkārtojumi un iebūvēts lapu veidotājs, lai ātri izveidotu jūsu vietni.

11. Zobārsts

Zobārsts

Dentic ir skaisti izstrādāta WordPress tēma un lieliska izvēle zobārstniecības pakalpojumu vietnēm. Tajā ir iekļautas lieliskas iespējas zobārsta vietnei, piemēram, rezervācija uz tikšanos, ārstu grafiks un daudz kas cits. Tam ir glīts, vienkāršs un atsaucīgs dizains, kas pirmajā skatījumā piesaista apmeklētājus.

Tajā ir iekļautas vairākas krāsu shēmas, pielāgotas rediģēšanas iespējas, pielāgoti ziņu tipi, īskodu atbalsts un daudz kas cits. Tā ir tulkošanai gatava tēma, un to var izmantot, lai izveidotu daudzvalodu vietni.

12. Medicīnas aplis

Medicīnas aplis

Kā norāda nosaukums, Medical Circle ir bezmaksas WordPress tēma slimnīcām, zobārstniecības klīnikām un medicīnas pakalpojumu vietnēm. Tam ir parallaksa efekti, iebūvēts lapu veidotājs, pielāgotu tēmu opcijas un vairāku navigācijas izvēlņu atbalsts.

Tas nāk ar viena klikšķa demonstrācijas importētāju, kas palīdz uzreiz atvērt pilnībā ielādētu vietni. Izmantojot reāllaika motīvu pielāgošanas rīku, jūs varat viegli pārvaldīt pielāgotos lapu izkārtojumus, pielāgotos logrīkus, izvēlnes, sānjoslas un daudz ko citu..

13. MedZone

MedZone

MedZone ir universāla WordPress tēma medicīnas praksei, ieskaitot zobārstus, ķirurgus, klīnikas un citus ar veselības aprūpi saistītus pakalpojumus. Tas tiek piegādāts ar pielāgotiem logrīkiem, attēlu un tekstu slīdņiem, pasta formātiem un daudz ko citu.

Mājaslapā ir iebūvētas atsauksmes, atsauksmes par emuāriem un komandu profilus. Tas atbalsta vairākas krāsu shēmas, tipogrāfijas vadīklas, kājenes izkārtojumus un vairāku kolonnu izkārtojumus.

14. iMedical

iMedical

iMedical ir vēl viena daudzfunkcionāla WordPress tēma medicīnas un zobārstu vietnēm. Tas atbalsta pielāgotus logrīkus, pielāgotus ziņu veidus un elastīgas motīvu iespējas, lai ērti pārvaldītu vietnes iestatījumus.

Tam ir mega izvēlne, piedāvātais pasta slīdnis, lapu veidotājs un daudz kas cits. Tam ir schema.org bagātīgu fragmentu iezīmēšanas atbalsts, ziņu un lapu izkārtojumi un daudzvalodu atbalsts.

15. Medicīniskā

Medicīniskā

Medicīna ir lieliska WordPress tēma ārstiem, zobārstiem, terapeitiem un citiem medicīnas pakalpojumiem. Tas komplektācijā ir ar vairākiem ievietotiem un plašiem izkārtojumiem, lai veidotu izceļamas lapas. Tam ir velciet un nometiet lapu veidotāju, ko var izmantot daudziem iebūvētiem elementiem, piemēram, pielāgotajām ikonām, teksta blokiem, sociālās koplietošanas pogām un vēl daudz kam citam..

Tas ietver bezmaksas slīdņa spraudni, Google Fonts atbalstu, WooCommerce integrāciju un pielāgotus logrīkus. Lai sāktu darbu uzreiz, Medical ir viena klikšķa demonstrācijas satura importētājs.

16. Veselība & Medicīniskā

Veselība un medicīna

Veselība un medicīna ir skaista WordPress tēma zobārstniecības klīnikām, slimnīcām un citām medicīnas praksēm. Tajā ir 5 pielāgoti mājas lapu tipu veidi, ieskaitot slīdni, atsauksmes un pakalpojumus. Tas ir optimizēts veiktspējai un ātrumam, lai nodrošinātu ātrāku lietotāja pieredzi.

Tam ir neierobežotas krāsu shēmas, sociālās koplietošanas pogas, pielāgoti logrīki un daudz kas cits. Zobārstniecības preču tiešsaistes veikala izveidošana ir saderīga ar WooCommerce.

17. Slimnīca

VW slimnīca

Slimnīca ir īpaša WordPress tēma, lai izveidotu zobārstniecības vietnes. Tā ir bezmaksas tēma un piedāvā dažas lieliskas, premium klases funkcijām atbilstošas ​​iespējas, ieskaitot mājas lapas sadaļas tikšanās rezervēšanai, atsauksmes, pakalpojumus, komandas locekļus un attēlu slīdni.

Tam ir sociālo mediju integrācija un tas piedāvā vieglāku pielāgošanu, izmantojot tēmu pielāgošanas rīku. Tas ir gatavs tulkošanai, un to var izmantot arī daudzvalodu vietnēs.

18. MetaDental

MetaDental

MetaDental ir vēl viena atsaucīga un premium klases WordPress tēma zobārstniecības vietnēm. Tas nāk ar stilīgu galveni, pilna platuma attēlu slīdni, sveiciena ziņojumu apgabalu, piedāvāto pakalpojumu sadaļām un daudz ko citu.

Tas galvenē parāda tikšanās rezervēšanas pogu, kas klientiem ļauj ērti plānot tikšanās tiešsaistē. Tā ir pilnībā pielāgojama tēma ar vairākiem izkārtojumiem un satura sadaļām visām lapām

19. Ārsti

Ārsti

Ārsti ir bezmaksas un minimālistiska WordPress tēma zobārstniecības un medicīnas pakalpojumiem. Tam ir pielāgota galvene, lai pievienotu logotipu, adresi, darba laiku, sociālo mediju ikonas un citu. Tam ir plakans un atsaucīgs dizains, kas labi izskatās visos ekrāna izmēros.

Tas ietver slīdni, vairākas mājas lapas sadaļas, pilna platuma lapu izkārtojumus, kontaktu veidlapu un daudz ko citu. Motīvu iestatīšana ir diezgan vienkārša pat iesācējiem, un tajā ir ietverta motīvu opciju lapa, lai palīdzētu jums sākt darbu.

20. Zobārstniecības klīnika

Zobārsts

Zobārstniecības klīnika ir vēl viena lieliska WordPress tēma zobārstiem un klīnikām. Tas nāk ar funkcijām bagātu un pielāgotu attēlu slīdni, skaistu navigācijas izvēlni, parallaksa ritināšanu un daudz ko citu.

Tas nodrošina atbalstu, lai izveidotu pielāgotus WordPress izkārtojumus jūsu, portfelim, kontaktpersonām, FAQ, emuāriem un citām lapām. Tas arī atbalsta pielāgotu izkārtojumu 404 kļūdu lapām.

21. Flevr

Flevr

Flevr ir vēl viena daudzfunkcionāla un profesionāla WordPress tēma, ko var izmantot zobārstniecības, medicīnas, veselības aprūpes un klīniskajās vietnēs. Tam ir skaista navigācijas izvēlne, pilnekrāna attēls ar sveiciena ziņojumu un mājas lapas poga Aicinājums uz darbību. Flevr ir lapu vilkšanas un nomešanas veidotājs, kas padara pielāgošanu vieglu.

Tas tiek piegādāts ar pielāgotiem logrīkiem, iebūvētām lapu veidnēm, sociālo multivides koplietošanas ikonām, satura sadaļām, attēlu slīdni un citām pielāgotajām funkcijām..

22. Indigo

Indigo

Indigo ir vēl viena pieņemama WordPress tēma, lai ērti izveidotu zobārstniecības vietni vai emuāru. Tam ir iebūvēti lapu izkārtojumi, kurus var instalēt ar vienu klikšķi. Šie izkārtojumi ir noderīgi, lai ātri izveidotu savu vietni un tiešsaistē parādītu to.

Tam ir velciet un nometiet veidotāju, lai ērti izveidotu savus lapu izkārtojumus. Indigo ir neierobežotas krāsu iespējas, pielāgoti iestatījumi, skaistas galvenes un attēlu slīdņi.

23. Dzīvoklis

Plakans

Dzīvoklis ir moderna un profesionāla WordPress tēma. Tam ir jaudīgas funkcijas, kuras var izmantot, lai viegli izveidotu skaistu zobārstniecības un medicīnas prakses vietni. Tam ir iebūvēti moduļi, lai jūsu vietnē pievienotu tekstu, attēlus, video, slīdņus, navigācijas izvēlnes un daudz ko citu.

Tajā ir animētas progresa joslas, izcēlumi un portfeļa sadaļa, lai profesionāli parādītu savus pakalpojumus un sasniegumus. Dzīvoklī ir gatavas sadaļas liecībām, komandas profili, ārstu grafiks un daudz kas cits.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās WordPress tēmas zobārstiem. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par obligātajiem WordPress spraudņiem visās biznesa vietnēs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me