24 labākās notikumu WordPress motīvas (2019)

Vai jūs meklējat labāko WordPress tēmu notikumiem? Ne visām WordPress tēmām ir funkcijas un dizains, kas palīdzēs reklamēt jūsu pasākumu vai konferenci. Šajā rakstā mēs parādīsim labākās WordPress tēmas pasākumiem un konferencēm.


Labākās WordPress tēmas pasākumiem

Pasākumu vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

WordPress ir ideāls rīks pasākumu vadītājiem un organizatoriem, lai izveidotu savas vietnes. Tas ir integrēts ar trešo pušu platformām, lai pārdotu biļetes, pievienotu pasākumu kalendārus, tiešsaistes tērzēšanas atbalstu un daudz ko citu.

Tomēr jums jāpārliecinās, ka jūs savai vietnei izvēlaties pareizo platformu. Pašu mitināta vietne WordPress.org nodrošina piekļuvi visām WordPress jaudīgajām funkcijām (skat. Sk. WordPress.com vs WordPress.org).

Lai sāktu, jums būs nepieciešams domēna vārds un WordPress mitināšanas konts.

Mēs iesakām izmantot Bluehost. Viņi ir viens no lielākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem, kas nodrošina vairāk nekā 2 miljonus vietņu visā pasaulē. Viņi mūsu lietotājiem piešķir arī bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu un 60% atlaidi.

Kad esat iegādājies mitināšanu, nākamais solis ir WordPress instalēšana. Izpildiet mūsu ceļvedi, kā izveidot vietni, lai sniegtu detalizētus norādījumus.

Pēc tam ir pienācis laiks izvēlēties tēmu savai notikumu vietnei. Tālāk atlasiet WordPress notikumu tēmu no mūsu speciālistu izvēles.

Šajā sarakstā ir gan bezmaksas, gan maksas motīvi, un tie visi ir mobilajām ierīcēm draudzīgi.

1. Konference

Konference

Konference ir moderna un stilīga WordPress tēma pasākumiem, konferencēm, izstādēm un citam. Tas nāk ar iebūvētu PayPal integrāciju, lai pieņemtu maksājumus tiešsaistē. Tas ir arī lieliski integrēts ar trešo pušu rīkiem, piemēram, Eventbrite.

Tajā ir mūsdienīgs mājas lapas izkārtojums ar sadaļām, lai pievienotu runātājus, sponsorus, biļetes, emuāra ierakstus, atsauksmes un daudz ko citu. Tam ir neierobežotas krāsu shēmas, sociālā kopīgošana, pielāgoti logrīki un vairāki izkārtojumi. Iekļauts arī pielāgotu motīvu opciju panelis, kas palīdzēs ērti iestatīt vietni.

2. Tikšanās

Tikšanās

Sanāksme ir īpaši atsaucīga WordPress tēma notikumiem un konferencēm. Tam ir izsmalcināts mūsdienīgs mājas lapas izkārtojums ar lielu pilnekrāna slīdni, notikumu atpakaļskaitīšanas taimeri un pogas uz aicinājumu uz darbību. Ir viegli pārvaldīt sadaļas, lai pievienotu skaļruņus, vietu, sponsorus un biļešu cenu tabulu.

To var izmantot kā vienas lapas veidni, kā arī vairāku lapu motīvu. Iekšpusē atradīsit daudz iespēju koplietot sociālo mediju, pielāgotus logrīkus, krāsas un daudz ko citu. Tas tiek piegādāts arī ar pievilcīgu lapu veidošanas spraudni.

3. Līderis

Līderis

Leader ir jaudīga un ļoti elastīga universāla WordPress tēma, kas piemērota pasākumiem, konferencēm un biznesa vietnēm. Tas tiek piegādāts ar 28 vai vairāk mājas lapu izkārtojumiem, 13 galvenes stiliem, 36 portfeļa veidnēm, 12 emuāru izkārtojumiem un daudz ko citu.

Tam ir vienkāršs motīvu opciju panelis ar viena klikšķa demonstrācijas importētāju, kas ļauj ātri iestatīt vietni. Tas tiek piegādāts ar lapu veidotāju un premium slīdņa spraudni.

4. OpenEvent

OpenEvent

OpenEvent ir jaudīga WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta tādiem pasākumiem kā konferences, semināri, sanāksmes un daudz kas cits. Tas ir paredzēts, lai pārdotu vairāk biļešu, padarot jūsu pasākuma vietni atšķirīgu. Tā moderno mājaslapas izkārtojumu ir ļoti viegli iestatīt, un tam pat ir pievienots lietojumprogrammas redaktors, kas ļauj rediģēt vietni tieši no sākumlapas..

Tas nāk ar viena klikšķa notikumu importētāju no Facebook pasākuma un Eventbrite. Jūs varat parādīt, kam ir RSVP, sociālajā tīklā Facebook un piesaistīt savas auditorijas Facebook. Jūs varat viegli pievienot skaļruņus, sponsorus, atsauksmes un fotoattēlus un video galerijas. Tas arī tiek integrēts ar vairākiem trešo pušu rīkiem, lai pārdotu biļetes, ieskaitot WooCommerce.

5. Čakra

Čakra

Čakra ir daudzfunkcionāla WordPress tēma ar elastīgām iespējām. Tas ir piemērots jebkura veida biznesa vietnēm, ieskaitot pasākumus un konferences. Tas ietver 12 mājas lapu stilus, 6 emuāru lapu stilus, 17 lapu paraugus un 23 atkārtoti izmantojamus dizaina elementus.

Tas tiek piegādāts ar slīdņa spraudni, premium lapu veidotāju, pilnu atbalstu daudzvalodu vietnēm. Tas ir gatavs WooCommerce, lai jūs varētu pārdot biļetes no savas vietnes.

6. Konference Pro

Konference Pro

Conference Pro ir elastīga un moderna WordPress tēma pasākumiem un konferencēm. Tas nāk ar elastīgu velciet un nometiet notikumu komponists, ļaujot jums izveidot skaistu notikumu vietni un pielāgotas galvenās lapas, ja jums tas ir nepieciešams.

Tajā ir sadaļas, lai ērti pievienotu pasākuma datumu, norises vietu, sponsorus, runātājus, atsauksmes un daudz ko citu. Tas ir integrēts ar visiem notikumu pārvaldības WordPress spraudņiem, trešo personu vietnēm biļešu pārdošanai, un tajā ir iebūvēta sociālo mediju integrācija, lai palīdzētu reklamēt jūsu pasākumu.

7. Amore

Amore

Vai meklējat WordPress tēmu ģimenes pasākumiem, piemēram, kāzām, salidojumiem un ballītēm? Apskatiet Amore. Šī skaisti izstrādātā WordPress tēma ir lieliski piemērota šādiem pasākumiem.

Mājas lapā tam ir skaists pilnekrāna slīdnis ar animētu notikumu atpakaļskaitīšanu. Jūs varat izveidot un izmantot jebkuru vēlamo krāsu shēmu. Visas motīvu opcijas var iestatīt, izmantojot motīvu pielāgošanas rīku. Tam ir arī vienkāršs lapu veidotājs, lai izveidotu savus pielāgotos izkārtojumus.

8. Speakersumo

Speakersumo

Speakersumo ir paredzēts īpaši publiskiem runātājiem. Tas ļauj jums parādīt apmeklētos notikumus kā runātāju, gaidāmos pasākumus un pievienot nākamo notikumu rezervācijas formu.

Tam pievienots grafika kalendārs, notikumu sadaļa ar informācijas lapu, prezentācijas, pielāgotas aicinājuma uz darbību pogas rezervācijas veidlapām. To ir viegli iestatīt, un tam ir pievienots viena klikšķa demonstrācijas uzstādītājs ar saturu un iestatījumiem.

9. Konferences tēma

Konferences tēma

Konferences tēma ir ļoti skaisti izstrādāta WordPress tēma tādiem pasākumiem kā konferences, izstādes, darbnīcas un daudz kas cits. Tam ir ļoti moderns izskats ar satriecošu slīdni augšpusē, kam seko informācija par pasākumiem, piemēram, runātāji, sesijas, grafiks, norises vieta, sponsori un daudz kas cits.

Tas nāk ar krāšņām runātāju lapu veidnēm, grafiku, pilna platuma lapu veidni un atsevišķām emuāru lapām. Tas darbojas ar visiem trešo personu biļešu pārdošanas risinājumiem, un jūs pat varat to izmantot ar WordPress e-komercijas spraudņiem, lai pārdotu savas biļetes.

10. Notikums

Pasākums

Vai jūs meklējat mūsdienīgāku WordPress tēmu ar izklaidi saistītiem pasākumiem, piemēram, koncertiem, klubiem, mūzikas festivāliem? Apskatiet notikuma tēmu. Šī drosmīgā un modernā WordPress tēma ir paredzēta mūzikas pasākumiem, klubu atklāšanai un citiem izklaides un dzīvesveida pasākumiem.

Tas nāk ar pasākumu vadību, audio, video, foto galerijām un iebūvētu sociālo kopīgošanu. Tajā ietilpst integrēts velciet un nometiet lapu veidotājs, viena klikšķa demonstrācijas instalētājs un jaudīgs motīvu pielāgošanas panelis.

11. Pasākums

Pasākums

Ja jūs meklējat bezmaksas WordPress tēmu notikumiem, tad notikums ir jums tēma. Tam ir stilīgs mājas lapas izkārtojums, kuru ir viegli iestatīt, izmantojot tiešās tēmas pielāgošanas rīku. Tas ietver pielāgotus logrīkus, vairākas sānjoslas, galvenes logrīku apgabalu, gaidāmos pasākumus un daudz ko citu.

Tajā ir skaistas emuāru ziņu veidnes, pilna platuma lapa, lieli galvenes attēli un daudzvalodu vietņu atbalsts, izmantojot Polylang spraudni. Tas darbojas ar trešo personu pasākumu biļešu pārdošanas pakalpojumiem, kā arī WooCommerce.

12. Flexi

Flexi

Flexi ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas piemērota visa veida biznesa vietnēm, ieskaitot pasākumus. Tam ir elegants mājas lapas dizains ar skaistiem paralaksa efektiem un lielu pilna platuma slīdni. Tam ir vairāki mājas lapu stili, izkārtojuma izvēles un krāsu shēmas, no kurām izvēlēties.

Jūs atradīsit arī sadaļas, lai pievienotu komandas biedrus, portfeļa priekšmetus, foto galerijas, partnerus un citu. Tas tiek piegādāts ar lapu veidotāju, viena klikšķa demonstrācijas instalētāju un vienkāršākām iestatīšanas instrukcijām.

13. Taynote

Keynote

Keynote ir WordPress notikuma tēma, kas tiek piegādāta kopā ar The Core, kas ir vairāku motīvu saišķis, kas iesaiņots vienas mega tēmas iekšpusē. Tas ietver desmitiem stilu, neierobežotas krāsas, jaudīgu sociālo kopīgošanu, neierobežotu lapu izkārtojumu un daudzas citas iespējas.

Tam ir iebūvēta notikumu pārvaldības sadaļa, lai ērti pievienotu pasākumus un parādītu notikumu grafika kalendāru. To ir viegli iestatīt, un tam ir viens klikšķa instalētājs un integrēts lapu veidotājs.

14. Tikko precējies

Tikko apprecējos

Vai meklējat kāzu pasākuma elegantu dizainu? Apskatiet Just Married kāzu tēmu WordPress. Tas nāk ar unikālu dizainu, skaistiem pilnekrāna fona attēliem, vienas kolonnas mājas lapu un krāšņām attēlu galerijām.

Tas ir pieejams 4 krāsu shēmās, un jūs varat arī izvēlēties savas krāsas. Jūs atradīsit arī sadaļas, kurās var pievienot kopējus, līgavas māsas, naktsmājas, rezervācijas, kontaktinformācijas veidlapas un daudz ko citu.

15. Minimālais Pro

Minimālais Pro

Minimālisms bieži rada vienkāršību un ļauj jums izveidot patiesi lieliskus dizainus. Mimimum Pro ir minimālisma WordPress tēma ar plašiem izkārtojumiem un graciozu dizainu. Tas ir veidots uz Genesis motīvu ietvara un ir ļoti optimizēts ātrumam un veiktspējai. Tas piedāvā vienkāršotu motīvu opciju paneli, kas ļauj ātrāk iestatīt.

Tās mājas lapu veido dažādi logrīkiem gatavi apgabali, kas ļauj vilkt un nomest satura logrīkus, lai izveidotu mājas lapu. Tajā ir arī pielāgotas lapu veidnes, pielāgojamas galvenes un fons.

16. Atoms

Atomu

Atomic ir krāšņa universāla WordPress biznesa tēma. Tā visievērojamākās iezīmes ir izteiksmīga tipogrāfija un skaists attēlu attēlojums.

Tas ir aprīkots ar skaistām veidnēm projekta priekšmetiem, foto galerijām, video uznirstošajam lodziņam un vieglu pielāgošanu. Visas motīvu opcijas atrodas pielāgošanas rīkā, un tam ir pievienots arī darba sākšanas ceļvedis.

17. Ieskats

Ieskats

Insight ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas piemērota saturam bagātu notikumu vietnēm ar žurnālu stila izkārtojumu. Tas ir aprīkots ar vairākiem pielāgotiem logrīkiem un pilnībā logrīku mājaslapas izkārtojumu.

Tas ir pieejams 3 krāsu shēmās. Visas motīvu opcijas ir viegli pieejamas, izmantojot pielāgošanas rīku un motīvu opciju paneli. Tas darbojas ar visiem trešo personu notikumu biļešu pievienošanas spraudņiem.

18. Oscilators

Oscilators

Oscilators ir elastīga WordPress tēma mūzikas notikumiem, grupām un mūziķiem. Tam ir iebūvēts slīdnis, mākslinieki, diskogrāfija, notikumu vadība, galerijas un video.

Tajā ir skaists mūzikas atskaņotājs, kuru varat parādīt visā vietnē. Tam ir arī velciet un nometiet mājas lapu ar pielāgotiem logrīkiem satura atklāšanai, sociālajiem tīkliem, Twitter, Flickr un citam..

19. Mondree

Mondree

Mondree ir jaudīgas WordPress tēmas, kas īpaši izstrādātas pasākumiem un pasākumu vadītājiem. Tam pievienots intuitīvs notikumu veidotājs, kas velk un nomet, kas darbojas kā lapu veidotājs, lai jūsu notikumiem izveidotu galvenās lapas.

Tajā ir ietverti pastu veidi, lai ērti pievienotu runātājus, sesijas, grafikus, sponsorus, atsauksmes un daudz ko citu. Jūs varat pārdot savas biļetes, izmantojot jebkuru trešo personu platformu vai tieši, izmantojot WooCommerce. Iestatījumus ir vieglāk iestatīt, izmantojot motīvu pielāgošanas rīku, pielāgotus logrīkus un motīvu iestatījumu lapu.

20. Highend

highend

Highend ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas paredzēta elastīgumam un ērtai lietošanai. Tas tiek piegādāts ar vairāk nekā 16 demonstrācijas veidnēm ar iespēju vilkt un nomest, lai ātri izveidotu jebkāda veida vietni, kuru vēlaties. Tajā ir iekļauts viena klikšķa demonstrācijas uzstādītājs un jaudīgs motīvu opciju panelis, lai ātrāk instalētu.

Tas ir gatavs tulkošanai, un tam ir pilns WooCommerce atbalsts, kas ļauj jums pārdot biļetes tiešsaistē. Tajā ir arī premium slīdnis, lapu veidotājs un režģa izkārtojuma spraudņi, lai izveidotu savus pielāgotos lapu izkārtojumus.

21. Vertohs

Vertoh

Vertoh, kas paredzēts pasākumu profesionāļiem, ir skaista WordPress tēma jebkura veida notikumu vietnei. Tas ir paredzēts, lai palīdzētu jums pārdot vairāk biļešu un ģenerētu potenciālo pirkumu jūsu pasākumam.

Tam ir 16 krāsu shēmas un 4 galvenes stili, lai jūsu vietnei būtu unikāls izskats. Tajā ir iekļauti pielāgoti pastu veidi, lai pievienotu runātājus, sponsorus, atsauksmes, atrakcijas un daudz ko citu. Tas labi integrējas ar trešo personu pasākumu biļešu pārdošanas vietnēm, un biļešu pārdošanai varat izmantot arī PayPal un WooCommerce.

22. Hestija

Hestija

Ja jūs meklējat bezmaksas un elastīgu iespēju izveidot pasākuma vietni, tad apskatiet Hestia. Šī bezmaksas tēma ir pildīta ar premium klases funkcijām, skaistām veidnēm un darbojas ar lapu veidotājiem, piemēram, Beaver Builder.

Tam ir uzlaboti iestatījumi skaistiem galvenes stiliem, vairākām izkārtojuma izvēlnēm, sānjoslām un skaists mājas lapas izkārtojums. Tas ir gatavs WooCommerce un savietojams ar bbPress un visiem būtiskajiem WordPress spraudņiem.

23. Tailers

Tailers

Tailers ir WordPress pasākuma tēma, kas paredzēta pasākuma profesionāļiem un organizatoriem. Tās mājas lapā ir liels attēls ar skaidru aicinājuma uz darbību pogu ar notikuma datumu un vietu. Tas nāk no 15 krāsu kombinācijām, skaļruņu profili ļauj jums atšķirt izpildītājus.

Tajā ir arī iebūvētās sadaļas, lai pievienotu sponsorus, atsauksmes, sesijas un daudz ko citu. Tas nāk ar viena klikšķa demonstrācijas instalētāju un vienkāršāku motīvu iestatīšanas procesu. Tas darbojas ar trešo personu pasākumu biļešu platformām, un jūs varat arī pārdot biļetes, izmantojot WooCommerce un PayPal.

24. Kreatīvo

Creativo

Creativo ir WordPress tēma, lai izveidotu jebkāda veida vietni ar vienkāršiem velciet un nometiet rīkiem. Tas nāk ar 11 gataviem dizainparaugiem, kurus var uzstādīt ar vienu klikšķi.

Tas darbojas ar visiem populārajiem notikumu kalendāra spraudņiem, WooCommerce un trešo pušu platformām, piemēram, biļešu pārdošanas pakalpojumiem un e-pasta mārketinga platformām. To ir viegli iestatīt, un tas ir ļoti optimizēts veiktspējai.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās WordPress tēmas notikumiem. Jūs varētu arī vēlēties redzēt mūsu galveno soli pa solim WordPress SEO rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map