24 labākās WordPress motīvi modes emuāriem

Vai jūs meklējat labākās WordPress tēmas modes emuāriem? Tradicionālās WordPress tēmas bieži tiek veidotas uzņēmumiem un tradicionāliem emuāriem, kuriem trūkst stila, kādu vēlaties redzēt modes vietnē. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām dažas no labākajām WordPress tēmām modes emuāriem, vietnēm un tiešsaistes žurnāliem.


Labākās WordPress tēmas modes emuāriem

Modes emuāra veidošana, izmantojot WordPress

WordPress jau izmanto daudzi labākie zīmoli, tostarp daži lieli vārdi modes industrijā. Galvenokārt tāpēc, ka to ir tik vienkārši lietot un pielāgot.

Ir divu veidu WordPress vietnes. WordPress.com, kas ir mitināts WordPress risinājums, un WordPress.org, kas pazīstams arī kā pats mitināts WordPress. Skatiet atšķirības mūsu ceļvedī vietnē WordPress.com vs WordPress.org.

Mēs iesakām WordPress.org, jo tas dod piekļuvi visām WordPress funkcijām ārpus lodziņa.

Lai sāktu pats mitinātu WordPress vietni, jums būs nepieciešams domēna vārds un WordPress mitināšanas konts.

Mēs iesakām izmantot Bluehost. Viņi ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiāli ieteiktais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Pēc mitināšanas iegādes jūs varat sekot soli pa solim instrukcijas, kā sākt emuāra rokasgrāmatu.

To sakot, tagad apskatīsim dažas no labākajām WordPress tēmām modes emuāriem, kuras varat izmantot savā vietnē.

1. Shoppe

Shoppe

Shoppe ir ļoti pielāgojama WordPress tēma modes vietnēm un tiešsaistes veikala veidošanai.

Tas tiek piegādāts ar integrētu vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju un vairākiem gataviem projektiem, kurus varat izmantot kā sākumpunktu. Tas ietver skaistas fotogalerijas, slīdņus, vairākus navigācijas izvēlnes stilus un daudz ko citu.

2. Loge

Loge

Løge ir satriecoši skaista e-komercijas WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta vietnēm, kas saistītas ar modi un stilu. Tajā ir krāšņs veikala priekšpuse, pielāgojamas emuāru un arhīvu lapas un elastīgas dizaina iespējas.

Tas atbalsta visus lapu veidotāju spraudņus, kas ļauj jums izveidot arī savas galvenās lapas. Tam ir skaistas veidnes fotogalerijām, kontaktu forma un pilna platuma lapas.

3. kaudze

Kaudze

Stack ir unikāli izstrādāta WordPress tēma ar treknām krāsām, režģa izkārtojumu un skaistām animācijām. Tas ir labi piemērots visa veida saturam, un tā dizains padara to ļoti piemērotu modes un dzīvesveida vietnēm.

Papildus tam ir portfeļa sadaļa, skaistas attēlu galerijas un pilnīgs WooCommerce atbalsts. Tam ir pielāgots motīvu opciju panelis ar viena klikšķa demonstrācijas datu importētāju, lai iestatīšana būtu ātrāka.

4. Galerija Pro

Galerija Pro

Galerija Pro, kas veidota uz Genesis ietvara, ir eleganta WordPress tēma fotogrāfijām un modes emuāriem. Tajā ir jūsu logotips, kam seko navigācijas izvēlne, galvenes attēls un pēc tam vissvarīgākais saturs ar minimālistiskiem dizaina traucējumiem.

Tas ietver pielāgotas lapu veidnes, vairākus logrīkiem gatavus apgabalus, motīvu pielāgotāja atbalstu un daudz ko citu. Tas ir ļoti optimizēts ātrumam un veiktspējai.

5. Stils

Stils

Styler ir WordPress tēma modes, skaistumkopšanas, veselības un fitnesa vietnēm. Tam ir unikāls mājas lapas dizains ar lipīgu navigācijas izvēlni un pilnekrāna galvenes attēlu augšpusē.

Tam ir veidnes, ko izmantot jūsu emuāra lapai, pilna platuma lapas veidne un galvenās lapas. Tas ietver atbalstu vairākām krāsām, pielāgotiem logrīkiem, sociālo mediju ikonām un WooCommerce.

6. Pipari+

Pipari +

Pepper + ir universāla WordPress tēma ar modulāru pieeju dizainam. Jums vienkārši jāvelk un nomet moduļi, lai pats izveidotu satriecošus lapu izkārtojumus. Tas ietver arī vairākus gatavus vietņu dizainus, kurus varat importēt ar vienu klikšķi.

Tas ietver tādas funkcijas kā kontaktu formas atbalsts, Google fonti, Google Maps, WooCommerce atbalsts, cenu tabulas un daudz ko citu. Tas ir pietiekami elastīgs, lai to izmantotu kā vienkāršu tradicionālu emuāru, kā arī pilnvērtīgu tiešsaistes veikalu vai dalības vietni.

7. Peak

Virsotne

Peak ir eleganta WordPress tēma fotogrāfiem, modes dizaineriem, māksliniekiem un citiem radošajiem profesionāļiem. Tās mājas lapā ir skaists mūra flīžu izkārtojums, kas automātiski var aizpildīt flīzes no jūsu ziņām.

Tam ir iebūvēts portfeļa pasta tips, mega izvēlnes, izbīdāmi logrīki, lapas nosaukuma reklāmkarogs, pielāgota 404 kļūdas lapa un pilnīgs WooCommerce atbalsts.

8. Salons

Salons

Salons ir skaisti izstrādāta WordPress tēma, kas piemērota modes emuāriem, SPA un skaistumkopšanas saloniem. Tam ir elegants mājas lapas izkārtojums ar pilnekrāna slīdni augšpusē.

Tam ir vairākas krāsu shēmas un tas ļauj katrai lapai izmantot atšķirīgu krāsu shēmu. Jūs atradīsit arī pielāgotus logrīkus sociālajiem saziņas līdzekļiem, kontaktinformāciju un satura atklāšanu. Tas ir gatavs e-komercijai, un to var izmantot visiem labākajiem WordPress lapu veidotājiem.

9. Elegants

Elegants

Eleganta ir minimālisma stila WordPress tēma, kas piemērota modes un dzīvesveida emuāriem. Tas izmanto elegantu tipogrāfiju ar skaistām fotogalerijām, kas padara jūsu saturu izcilu.

Tam ir iebūvēta portfeļa sadaļa ar skaistu mūra režģa izkārtojumu, lai parādītu portfeļa vienības. Tam ir vairāki galvenes stili, veidnes, izkārtojuma izvēles, komandas locekļi un viena klikšķa demonstrācijas instalētājs, lai ātrāk uzstādītu.

10. Meteors

Meteors

Meteor ir WordPress fotografēšanas, portfeļa un atsākšanas tēma. Tajā ir skaists režģa izkārtojums mājas lapā, lai parādītu labāko no jūsu darbiem. Tas atbalsta fotoattēlus, dizainus, video, pakalpojumus un daudz ko citu.

Katram portfeļa vienumam ir sava detalizēta lapa ar vairākiem stiliem un izkārtojumiem. Tas ir aprīkots ar unikālu atsākšanas veidni, lai izveidotu tiešsaistes CV.

11. Sarija

Sarija

Zarya ir personīga emuāru tēma modes emuāriem un portfeļiem. Tam ir maigas pasteļkrāsas, izteiksmīga tipogrāfija un plašs izkārtojums. Tas ir izstrādāts tā, lai būtu funkcionāls ārpus kastes, koncentrējoties uz veiktspēju un ātrumu.

Tas ir pieejams kastēs un pilna platuma izkārtojumos. Tajā ir arī pielāgots fona un galvenes atbalsts, pielāgoti logrīki par mums, Instagram bloki un iebūvētas sociālās koplietošanas pogas.

12. Neto

Neto

Neto ir WooCommerce gatava WordPress tēma, kas piemērota visa veida modes emuāriem, veikaliņiem un modes aksesuāriem. Tam ir tīrs dizains ar unikāli saistošu mājas lapu. Tas nāk ar iebūvētu atbalstu visiem populārajiem lapu veidotāju spraudņiem.

Tam ir pielāgots motīvu opciju panelis ērtākai iestatīšanai. Varat arī to pielāgot, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku, kas ļauj jums pilnībā kontrolēt krāsas, izkārtojumus, logrīkus un daudz ko citu.

13. Skaudība

Skaudība

Ja jūs meklējat stilīgu un bezmaksas WordPress motīvu savam modes emuāram, tad ieskatieties Envy. Šī skaisti izstrādātā WordPress tēma piedāvā skaistu trīs kolonnu režģa izkārtojumu, lai parādītu jūsu saturu.

Tajā ir arī sociālo mediju pogas, pilnekrāna meklēšanas pārklājums, emuāru lapu veidnes, arhīvi un pilna platuma lapas, vairākas sānjoslas un daudz kas cits. Tas ir diezgan ērti lietojams, un iestatīšanai nepieciešams ļoti maz laika.

14. Akvarella

Akvarella

Aquarella ir spilgta un skaista WordPress emuāra tēma, izmantojot treknas krāsas un tradicionālu emuāra izkārtojumu. Tam ir vairākas krāsu shēmas, lai jūs varētu pāriet uz smalkākām krāsu shēmām, ja vēlaties.

Tas ietver pielāgotu fonu, galveni, sociālos logrīkus, autora profila logrīku, Google fontus un daudz ko citu. Tas ir gatavs tulkošanai, un to ir viegli uzstādīt.

15. Līdzsvars

Līdzsvars

Bilance ir labi izstrādāta WordPress tēma jebkura veida uzņēmējdarbībai vai profesionālai vietnei. Šī e-komercijai gatava tēma ir pilna platuma slīdnis augšpusē ar aicinājumu uz darbību mājas lapā, kam seko dažādas jūsu vietnes sadaļas.

Tā labi sabalansētais dizains ļauj to veidot jebkādā veidā. Tas tiek piegādāts ar vairākām krāsu shēmām, un, ja nepieciešams, varat arī izveidot savas krāsas. Motīvu iestatīšana ir diezgan vienkārša un iesācējiem draudzīga.

16. Lavelle

Lavelle

Lavelle ir bezmaksas žurnālu stila WordPress tēma, kas piemērota modes emuāriem. Tas izmanto skaistas krāsas un piedāvātos attēlus, lai jūsu auditorijai izveidotu ļoti saistošu lietotāja pieredzi.

Tam ir divi emuāru ierakstu kolonnu izkārtojumi un vienu sleju izkārtojums lapām. Tajā kājenē ir arī vairākas logrīku iespējas. Šo vienkāršo motīvu ir viegli pielāgot un ātri uzstādīt.

17. Papīra maisiņš

Papīra soma

Paperbag piedāvā ļoti tīru minimālisma izkārtojumu modes emuāram vai žurnāla vietnei. Aiz šīs vienkāršības ir daudz iespēju (80 un vairāk motīvu pielāgošanas iespēju vien), lai precīzi noregulētu katru jūsu vietnes aspektu.

Tas ietver vairākus izkārtojumus, vairākas sānjoslas, pielāgotus logrīkus un elastīgu mājas lapas izkārtojumu. Tas tiek pārbaudīts ar visiem būtiskajiem WordPress spraudņiem un bez piepūles strādā ar populārajiem lapu veidotājiem.

18. Zennors

Zennor

Zennor ir elastīga WordPress tēma modes emuāriem ar sievišķīgu pieskārienu. Šī WooCommerce gatava tēma, kas paredzēta emuāriem un tiešsaistes veikaliem, piedāvā unikālu mūsdienīgu mājas lapu, kas pieejama dažādās izkārtojuma kombinācijās.

Tas nāk ar skaistu Featured post slīdni, režģa izkārtojumu emuāru ierakstiem, produktu karuseli WooCommerce un pielāgotus spraudņus Instagram un Facebook integrācijai. Motīva iestatīšana un pielāgošana ir diezgan vienkārša, un tajā tiek izmantots tiešās motīvu pielāgošanas rīks, lai jūs varētu redzēt izmaiņu tiešo priekšskatījumu.

19. Ultra

Ultra

Ultra ir universāla mega tēma WordPress. Tam ir vairāki gatavi vietņu dizaini, kurus var instalēt ar vienu klikšķi, ieskaitot demonstrācijas datus. Varat izmantot tās intuitīvo lappuses redaktoru.

Tam ir pievienota Google Maps, kontaktu formas, cenu tabulas, laika skala, animēti skaitītāji, progresa joslas un daudz kas cits. Tam ir vairākas izkārtojuma izvēles, kuras varat izmantot ar savām krāsām un pielāgotajiem logrīkiem.

20. Indigo

Indigo

Indigo ir lieliska labi izstrādāta WordPress tēma, kas piemērota modes emuāriem, veikaliņiem un modes žurnāliem. Šī īpaši elastīgā WordPress tēma nāk ar 15 gataviem vietņu dizainiem, kurus var instalēt ar vienu klikšķi.

Tas izmanto moduļus, lai izveidotu izkārtojumus, lai jūs varētu vienkārši velciet un nometiet moduli, lai to pievienotu vai noņemtu esošu moduli, kuru nevēlaties. To ir viegli uzstādīt un lietot, un jums patiks tā uzmanība detaļām.

21. Jaunākais

Jaunākais

Jaunākais ir WordPress tēma tiešsaistes veikaliem, kas izmanto WooCommerce. Šai skaistajai WordPress tēmai ir unikāla veikala priekšpuse ar galveni, kuru varat izmantot produktu paziņošanai. Modes emuārā šo zonu var izmantot, lai parādītu jūsu piedāvāto saturu.

Tas ietver 5 emuāru izkārtojumus, vairākus e-komercijas izkārtojumus un detalizētu viena produkta lapu. Visas motīvu funkcijas darbojas ārpus komplektācijas, un iestatīšana prasa ļoti mazu laiku.

22. Velūrs

Velūrs

Velure ir skaista žurnālu stila WordPress tēma modes emuāriem. Tam ir skaista Instagram augšpusē, kam seko jūsu sociālo mediju pogas, lai palīdzētu jums iegūt vairāk sekotāju. Zem tā ir redzams slīdnis, kam seko trīs kolonnu logrīku gatavības zona.

Tam ir pielāgoti logrīki Instagram plūsmai, jaunākie Tweets, sociālās ikonas, piedāvātās kategorijas, biļetenu abonēšanas forma un daudz kas cits. Tas ir arī gatavs WooCommerce un ietver skaistas veidnes produktu lapām.

23. Didi

Vai es

Didi ir lieliska WordPress tēma modes emuāriem, kas meklē elegantu un minimālistisku dizainu. Šai skaistajai tēmai ir vairāki mājaslapu izkārtojumi, lapu veidnes, logrīku apgabali un daudz kas cits. Lai atvieglotu iestatīšanu, visas motīvu opcijas ir pieejamas tiešajā pielāgojumprogrammā.

Tas ietver arī pilnīgu atbalstu lapu veidotājiem, WooCommerce, daudzvalodu vietnēm, un to var viegli tulkot. Tā vienkāršāka iestatīšana un vienkāršāks dizains palīdzēs jums sākt ar minimālu piepūli.

24. Kresida

Kresida

Cressida ir skaisti izstrādāta WordPress tēma modes emuāriem, dzīvesveidam un personīgajām vietnēm. Tam ir tīrs un elegants dizains ar uzsvaru uz lasāmību un lietotāja pieredzi.

Tam ir speciāla sākumlapa ar piedāvātajām ziņām, izcelto ziņu, ziņu joslu, reklāmas kategoriju un vairākiem kājenes un galvenes logrīkiem. Tas atbalsta arī ziņu slīdni, reklāmkarogu vai slīdni ar sānu joslu priekšējā lapā.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās WordPress tēmas modes emuāriem. Jūs varētu arī vēlēties redzēt mūsu galveno soli pa solim WordPress SEO rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me