25 labākās bezmaksas WordPress biznesa tēmas

Vai jūs meklējat labākās bezmaksas WordPress biznesa tēmas?


WordPress krātuvē ir tūkstošiem bezmaksas motīvu visu veidu uzņēmumiem. Tomēr, izvēloties tik daudz izvēles, lai atrastu ideālo tēmu, var kļūt diezgan milzīgi.

Lielākajai daļai biznesa vietņu ir nepieciešama tēma, kas izskatās labi, ir viegli pielāgojama un palīdz attīstīt biznesu.

Šajā rakstā mēs esam izvēlējušies dažas no labākajām bezmaksas WordPress biznesa tēmām, kuras jūs varat izvēlēties. Visas šīs tēmas ir optimizētas veiktspējai un ir draudzīgas mobilajām ierīcēm.

Labākās bezmaksas WordPress biznesa tēmas

Uzņēmējdarbības vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

WordPress ir populārākais vietņu veidotājs, lai izveidotu biznesa vietni.

Ir pieejami divi WordPress vietņu veidi. WordPress.com, kas ir ierobežota mitināšanas platforma, un WordPress.org, kas ir populārā WordPress platforma, par kuru esat dzirdējis.

Saistīts: Atšķirība starp WordPress.com un WordPress.org (Pilns salīdzinājums)

Mēs iesakām savai vietnei izmantot pats mitinātu WordPress.org. Tas dod jums piekļuvi visām WordPress funkcijām, kas atrodas ārpus izvēles.

Lai izveidotu vietni, jums būs jāiegūst domēna vārds un tīmekļa mitināšana.

Domēna vārds ir jūsu vietnes adrese, kuru lietotāji ievadīs pārlūkprogrammās, lai piekļūtu jūsu vietnei (piemēram, wpbeginner.com). No otras puses, tīmekļa mitināšana ir vieta, kur jūs uzglabāsit visus savas vietnes failus.

Mēs iesakām izmantot Bluehost, jo tie ir vieni no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiāli ieteiktais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Lai iegūtu vairāk ieteikumu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā izvēlēties labāko WordPress mitināšanu.

Pēc tīmekļa mitināšanas pirkšanas varat sekot mūsu ceļvedim par to, kā izveidot soli pa solim uzņēmuma vietni.

To sakot, apskatīsim dažas no labākajām bezmaksas WordPress biznesa tēmām, kuras varat izmantot.

1. Astra

Astra

Astra ir populāra daudzfunkcionāla WordPress tēma. Tas nāk ar desmitiem sākuma vietņu, ieskaitot vairākus demonstrācijas uzņēmējdarbības vietnēm.

Tas ir pilnībā pielāgojams, un tas padara to ļoti viegli mainīt krāsas, fonu, fontus un citas iespējas. Astra lieliski darbojas ar jebkuru no augšējās lapas veidotājiem, kas vajadzības gadījumā ļauj vieglāk izveidot savus pielāgotos izkārtojumus.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir bezmaksas WordPress biznesa tēma, kas paredzēta jebkura veida tīmekļa vietņu izveidošanai. Tam ir vairākas iepriekš izveidotas demonstrācijas, kuras varat izmantot, lai ātri atvērtu sava uzņēmuma vietni.

Tēma ir e-komercija, kas dažos klikšķos gatava sākt tiešsaistes veikalu. Tam ir ātrākais lapas ielādes laiks un iebūvētās SEO funkcijas, lai palielinātu vietnes trafiku.

3. nekad

Neve

Neve ir viegla WordPress universāla tēma, kas piemērota mazo uzņēmumu vietnēm un e-komercijas veikaliem.

Tam ir minimālistisks izkārtojums ar skaistām krāsām un modernu tipogrāfiju. Tas ir integrēts ar tādiem populāriem lapu veidotājiem kā Beaver Builder, lai tos būtu viegli pielāgot.

4. Gūtes tēma

Guten tēma

Guten tēma ir Gūtenberga gatava WordPress tēma, kuru varat izmantot, lai izveidotu sava uzņēmuma vietni. Tas nāk ar atbalstu papildu Gūtenberga blokiem, kurus varat izmantot, lai izveidotu skaistus izkārtojumus savai vietnei.

Tas labi darbojas arī ar lapu vilkšanas un nomešanas veidotājiem, lai sniegtu vēl vairāk pielāgošanas iespēju. Tas ir ļoti optimizēts ātrumam un veiktspējai.

5. Sidneja

Sidneja

Sidneja ir spēcīga WordPress biznesa tēma. Tam ir pilna platuma attēlu slīdnis, pielāgots logotips, neierobežotas krāsu opcijas un piekļuve visiem Google fontiem. Pie citām ievērojamām funkcijām pieder lipīga navigācijas izvēlne, galvenes attēls un parallaksa ritināšana.

6. Mesmerize

Mesmerize

Mesmerize ir īpaši elastīga WordPress universāla tēma, kas paredzēta biznesa vietnēm. Tas ir draudzīgs iesācējiem, un tajā ir daudz iespēju, kas ļauj izveidot vietni, nerakstot nevienu kodu vai CSS. Mājaslapā ir uzņēmuma mājas lapas dizains, kurā ir 5 galvenes stili un vairāk nekā 30 lietošanai gatavas satura sadaļas. Tas arī atbalsta video fonu, slaidrādes, galvenes satura veidus, gradientu pārklājumus un daudz ko citu.

7. Zelle

Zelle

Zelle ir vienas lapas WordPress tēma, kas izstrādāta ar profesionālu izkārtojumu biznesa vietnēm. Tam ir parallaksa ritināšana, pielāgoti foni, mega izvēlnes un viena klikšķa demonstrācijas satura importētājs, lai sāktu tūlīt. Zelle tēma ir saderīga arī ar visiem populārajiem lapu veidotājiem, lai palīdzētu jums viegli izveidot pielāgotas lapu veidnes.

8. Bento

Bento

Bento ir lietotājam draudzīga WordPress tēma, kas veidota ar vairākiem profesionāliem izkārtojumiem, ieskaitot veidni jūsu biznesa vietnei.

Tajā ir tādas funkcijas kā vairāku lapu veidnes, pielāgoti logrīki, vektoru ikonas, neierobežotas krāsu kombinācijas un Google fonti. Varat izmantot WordPress pielāgošanas rīku, lai pielāgotu savu vietni, izmantojot reāllaika priekšskatījumu.

9. Hestija

Hestija

Hestia ir bezmaksas WordPress tēma, kas lieliski piemērota biznesa vietnēm. Tam ir pievienots spraudnis, kas mājas lapā pievieno klientu atsauksmes un pakalpojumu sadaļu.

Tas ir savietojams ar populārajiem lapu veidotāju spraudņiem un piedāvā WooCommerce atbalstu, kas nav pieejams. Hestia ir viegli iestatīt, izmantojot tiešās tēmas pielāgošanas rīku.

10. pārtikuši

Pārtikuši

Affluent ir bezmaksas WordPress tēma, kas ir piemērota korporatīvo un biznesa vietnēm. Ar minimālu un profesionālu izkārtojumu tajā ir pielāgoti pastu veidi mājas lapas slīdnim, satura bloki un atsauksmes rotators. Tas tiek integrēts ar tādiem populāriem WordPress spraudņiem kā Yoast SEO, WooCommerce un WPML, lai paplašinātu funkcionalitāti.

11. Foodica

Foodica

Ja jūs meklējat bezmaksas WordPress tēmu savam biznesam, kas saistīts ar pārtiku, tad Foodica būtu lieliska izvēle. Tas piedāvā plašu izkārtojumu ar baltu fonu, kas padara jūsu saturu un attēlus uznirstošus.

Šai tēmai ir vairākas navigācijas izvēlnes, attēlu slīdnis, sociālās koplietošanas ikonas un mājas lapas sadaļa Piedāvātais saturs. To ir viegli pielāgot, izmantojot WordPress tiešo pielāgošanas rīku.

12. Avant

Avant

Avant ir bezmaksas un mūsdienīga WordPress biznesa tēma, lai ātri izveidotu profesionāla izskata vietnes. Tas dod jums pilnīgu kontroli, lai izvēlētos lapu un emuāru izkārtojumus.

Varat arī pielāgot izkārtojuma iestatījumus, lai pielāgotu atstarpi galvenes, kājenes un logrīka apgabalos. Tā ir gatava daudzvalodu un atbalsta WooCommere.

13. Kopā

Kopā

Kopā ir skaista un bezmaksas WordPress tēma biznesa vietnēm. Tam ir elastīgs mājas lapas izkārtojums ar dažādām jomām, lai pievienotu slīdni, kontaktformu, progresa joslu, portfeli, komandas sadaļu, atsauksmes un emuāra sadaļu.

Tajā ir iekļauti vairāki logrīkiem gatavi apgabali un pilns pielāgotāja atbalsts, lai mainītu motīva iestatījumus. Tas ir arī gatavs WooCommerce, un to var izmantot, lai izveidotu daudzvalodu vietni.

14. Huemans

Huemans

Hueman ir bezmaksas un daudzfunkcionāla WordPress biznesa tēma. Tas ir ļoti pielāgojams, un tam ir ērti lietojams opciju panelis. Tam ir vairākas izkārtojuma izvēles iespējas, ieskaitot vienas, divu vai trīs kolonnu izkārtojumus. Huemans piedāvā divas navigācijas izvēlnes vietas un sociālo mediju izvēlni, kas iebūvēta tieši tēmā.

15. Poseidons

Poseidons

Poseidon ir minimāla WordPress tēma ar skaistu plašu izkārtojumu. To var izmantot kā vienkāršu emuāru tēmu, biznesa vietni un pat kā tiešsaistes žurnālu. Tas ļauj jums izveidot mājas lapas izkārtojumu, izmantojot pielāgotos logrīkus. Lai mainītu krāsas, fontus un fonu, varat izmantot WordPress motīvu pielāgošanas rīku.

16. Pielāgotājs

Pielāgotājs

Customizr ir viena no populārākajām un ļoti pielāgojamajām WordPress biznesa tēmām. Tas ir pilnībā atsaucīgs un mobilam draudzīgs. Tas nāk ar piedāvāto slīdni, vairāku lapu veidnēm, izkārtojuma izvēli un krāsām. Šai tēmai ir pievilcīgs pilna platuma pielāgots fona attēls, lai atstātu satriecošu pirmo iespaidu.

17. Padarīt

Veidot

Izveidot ir lapu veidotājam draudzīga WordPress tēma ar vilkšanas un nomešanas funkciju, kas ļauj ātri izveidot sava uzņēmuma vietni. Tam ir vairākas izvēles iespējas izkārtojumos un pilnībā atsaucīgs dizains. Tajā ir arī pilna platuma reklāmkarogi un attēlu galerijas, lai parādītu jūsu biznesa portfeli.

18. Vantage

Vantage

Vantage ir bezmaksas un elastīga WordPress biznesa tēma, kuru var izmantot gandrīz jebkura veida vietnēm. Tas ir ļoti pielāgojams, izmantojot lapu veidotāju spraudņus. Varat izmantot vilkšanas un nomešanas funkciju, lai ātri pielāgotu izkārtojumu.

Tas ir optimizēts veiktspējai, un to var izmantot arī e-komercijas vietnēs.

19. Krāsu ceļš

Colorway

Colorway ir stilīga WordPress biznesa tēma ar ērti lietojamām funkcijām un opcijām. Tam ir pielāgots fons, vairākas izkārtojuma izvēles, Google analytics atbalsts un daudz kas cits. Varat arī importēt demonstrācijas saturu, lai iestatītu motīvu, un pēc tam aizstājiet tekstu un attēlus, lai sāktu darbu uzreiz.

20. Pinnacle

Pinnacle

Pinnacle ir treknā WordPress tēma, kas piedāvā plakanu dizainu ar pilnībā atsaucīgu izkārtojumu. Tam ir pilna platuma galvenes fona attēls ar pielāgotu logotipu un navigācijas izvēlni. Pinnacle atbalsta arī WooCommerce, lai paplašinātu jūsu biznesa vietni e-komercijas veikalā.

21. Plašs

Plaša

Plaša ir bezmaksas WordPress biznesa tēma ar minimālistisku un atsvaidzinošu izkārtojumu. Tam ir attēlu slīdnis, pielāgoti logrīki un mājas lapas sadaļas piedāvātajam saturam.

Tas ietver arī izvēles rūtiņu un plaša izkārtojuma izvēli, emuāru lapas veidni un vairākus citus lapu izkārtojumus. Vietnei varat izvēlēties gaišāku vai tumšāku krāsu shēmu un izmantot to ar jebkuru jūsu izvēlētu lapu veidotāju spraudni.

22. Moēzija

Moesia

Moesia ir atsaucīga WordPress biznesa tēma ar pilnu parallaksa atbalstu. Tam ir iepriekš definēti bloki, kurus varat izmantot savas mājas lapas izveidošanai. Katram blokam var būt savs parallaksa fons, kas lietotājiem rada skaistu pieredzi.

23. Gravē Lite

Iegravēt Lite

Engrave Lite ir spēcīga WordPress biznesa tēma. Tas mājas lapā parāda pilna platuma attēlu slīdni un pielāgotas sadaļas.

Tam ir vairākas navigācijas izvēlnes, logrīkiem gatavas zonas, atbalsts e-komercijas spraudņiem un vienkāršas pielāgošanas iespējas. To var ātri iestatīt, neveicot pārāk daudz iespēju.

24. Pilns kadrs

Pilns kadrs

Kā norāda nosaukums, Full Frame ir pilna platuma WordPress tēma biznesa vietnēm. Tam ir iebūvēts piedāvātā satura slīdnis, poga aicinājums uz darbību, pielāgoti logrīki un vairāku lapu izkārtojumi.

Motīvs atbalsta WooCommerce, lai jūsu uzņēmuma vietni pārveidotu par tiešsaistes veikalu.

25. Minamaze

Minamaze

Minamaze ir minimāla WordPress biznesa tēma. Tam ir skaista fonu, fontu un apmalu melnbalto krāsu kombinācija. Motīvam ir pilna platuma slīdnis, 2 navigācijas izvēlnes un pielāgots logotips. Tas ir ļoti optimizēts SEO, lai palielinātu jūsu vietnes trafiku.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko bezmaksas WordPress biznesa tēmu jūsu vietnei. Varat arī apskatīt mūsu ekspertu izvēli par labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem un labākajiem biznesa tālruņu pakalpojumiem mazajiem uzņēmumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map