25 labākās fotogrāfu WordPress motīvas (2020)

Vai jūs meklējat WordPress tēmas fotogrāfiem?


WordPress tēma, kas īpaši paredzēta fotogrāfiem, var palīdzēt parādīt jūsu darbu, atrast vairāk klientu un sazināties ar citiem līdzīgi domājošiem fotogrāfiem.

Šajā rakstā mēs esam atlasījuši dažus no labākajiem WordPress motīviem fotogrāfiem, kurus varat izmantot savā fotografēšanas vietnē.

Labākās WordPress motīvi fotogrāfiem

WordPress vietnes izveidošana fotogrāfiem

Vispirms jums jāpārliecinās, ka jūs izvēlaties pareizo platformu savas vietnes izveidošanai. Pašpiegādātais WordPress.org ir labākais fotogrāfu vietņu veidotājs.

WordPress piedāvā radošu brīvību ar neierobežotu dizainu, tūkstošiem lietotņu, paplašinājumu un integrāciju, kas ir pieejama vietņu īpašniekiem.

Lai sāktu, jums būs jāreģistrējas WordPress mitināšanas kontā. Tā būs jūsu vietnes mājas lapa internetā.

Jums būs nepieciešams arī domēna vārds, kuru lietotāji ievietos pārlūkprogrammās, lai atvērtu jūsu vietni (piemēram, wpbeginner.com vai google.com).

Mēs iesakām izmantot Bluehost. Viņi ir viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē un oficiālais WordPress mitināšanas partneris.

Pēc reģistrēšanās mitināšanas kontā jums būs jāinstalē WordPress. Izpildiet mūsu ceļvedī sniegtos norādījumus par WordPress emuāra izveidi, un jūs nekavējoties darbosities un darbosities.

Tālāk jums jāizvēlas tēma no mūsu zemāk esošajiem ekspertu ieteikumiem. Ja jums nepieciešama palīdzība tēmas instalēšanā savā vietnē, iepazīstieties ar mūsu iesācēju ceļvedi par WordPress motīva instalēšanu.

To sakot, apskatīsim dažas no labākajām WordPress fotografēšanas tēmām.

1. Divi

Divi fotogrāfs

Divi ir populāra WordPress tēma un galvenais lapu veidotājs. Tam ir 100 izkārtojumu pakešu un viena klikšķa demonstrācijas satura importētājs, kas atvieglo jūsu fotografēšanas vietnes palaišanu.

Tam ir vizuāls pielāgošanas rīks, iekļauts teksta redaktors, daudz dizaina iespēju un daudz kas cits. Izmantojot globālos elementus un stilus, varat ērti pārvaldīt vietnes mēroga iestatījumus. Divi ir draudzīgs iesācējiem, un to ir viegli uzstādīt.

Iegūstiet Divi tēmu šodien!

2. Astra tēma

Astra fotogrāfs

Astra tēma ir viegla WordPress universāla tēma. Tas tiek piegādāts ar desmitiem sākuma vietņu, ieskaitot iebūvētus demonstrācijas izkārtojumus ar saturu fotogrāfiem.

Šī tēma lieliski darbojas, velkot un nometot lapu veidotājus, lai izveidotu pielāgotas galvenās lapas. Tas ļauj jums pilnībā kontrolēt krāsas, fontu un fonu.

Iegūstiet Astra tēmu šodien!

3. Elegance Pro

Elegance Pro

Elegance Pro ir gracioza WordPress tēma fotogrāfiem, dizaineriem un māksliniekiem. Tas ir veidots uz StudioPress Genesis pamatprogrammas bāzes.

Motīvam ir minimālisma izkārtojums un krāšņs fotoattēlu displejs. Tam ir pielāgotas emuāru, mājas lapu un galveno lapu veidnes. Elegance Pro ir viegli iestatīt, izmantojot WordPress motīvu pielāgošanas ierīci ar tiešo priekšskatījumu.

StudioPress tagad ir daļa no WP Engine, populārākā pārvaldītā WordPress mitināšanas uzņēmuma. Jūs varat iegūt šo motīvu un visas 35+ citas StudioPress tēmas, ja reģistrējaties WP Engine mitināšanai, lai izveidotu savu vietni.

Bonuss: WPBeginner lietotāji saņem arī papildu 20% atlaidi. Sāciet darbu ar WP Engine jau šodien!

Iegūstiet Elegance Pro tēmu šodien!

4. Ultra

Īpaši fotogrāfija

Ultra ir spēcīga WordPress daudzfunkcionālā tēma. Tam ir vairākas iepriekš sagatavotas vietnes, ieskaitot fotogrāfu demonstrācijas vietni.

Tas ļauj jums parādīt piedāvātos fotoattēlus pielāgotā mājas lapas slīdnī. Ultra tēmai ir neierobežota krāsu izvēle, pielāgoti logrīki un skaistas tipogrāfijas iespējas.

Iegūstiet Ultra tēmu šodien!

5. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir bezmaksas WordPress tēma, kas izveidota, lai izveidotu jebkuru vietni. Izmantojot vienu klikšķi uz okeāna demonstrācijas importēšanas funkciju, jūs varat importēt bezmaksas un augstākās klases demonstrācijas vietnes, lai uzreiz atvērtu savu fotografēšanas vietni.

Motīva komplektācijā ietilpst krāsu shēmas, fonti, pielāgoti foni un lapu veidnes. Tam ir ātrs lapas ielādes laiks un iebūvēts SEO, kas palīdz palielināt jūsu vietnes trafiku.

Iegūstiet OceanWP tēmu šodien!

6. Nekad

Neve

Neve ir moderna WordPress tēma fotogrāfiem, radošiem emuāru autoriem, māksliniekiem un modes dizaineriem. Tas nāk ar vienas lappuses un vairāku lappušu izkārtojumu.

Tā piedāvā netraucētu integrāciju ar velciet un nometiet lapu veidotājiem, piemēram, Beaver Builder, Elementor, Visual Composer uc. Tēma ir saderīga arī ar Gūtenberga bloka redaktoru, lai izveidotu skaistas ziņas ar attēliem.

Iegūstiet tēmu Neve šodien!

7. Piekrastes līnija

Piekrastes līnija

Coastline ir unikāli izstrādāta WordPress tēma fotogrāfiem. Tam ir pievienota portfeļa sadaļa, lai skaisti parādītu jūsu fotoattēlus.

Pie citām ievērojamām funkcijām pieder pielāgoti logrīki un vairākas izkārtojuma izvēles. Mājas lapā tiek izmantots režģa izkārtojums ar fiksētu sānjoslu kreisajā pusē. Motīvu ir viegli pielāgot, un tas lieliski izskatās visās ierīcēs un ekrānos.

Uzziniet piekrastes tēmu šodien!

8. Fargo

Fargo

Fargo ir augstas klases WordPress fotografēšanas tēma, kas īpaši izstrādāta vizuālajiem māksliniekiem un fotogrāfiem, lai izveidotu izcilu tiešsaistes portfeli. Tajā ir skaistas animācijas ar minimālistisku melnbaltu izskatu.

Jūs varat parādīt fotoattēlus ar dažādu izkārtojumu. Tas apstrādā tekstu, video un fotoattēlus ar vienādu eleganci visās ierīcēs un ekrāna izmēros.

Fargo nāk ar Style Manager rīku, kuru varat izmantot, lai iegūtu vizuālu konsekvenci visā vietnē ar iepriekš noteiktu krāsu un fontu komplektu. Varat arī izvēlēties pielāgotas krāsas, lai tās atbilstu jūsu zīmola identitātei un stilam.

Tas tiek integrēts ar WooCommerce, lai izveidotu tiešsaistes veikalu. Ja vēlaties pārdot savus fotoattēlus un tiešsaistē saņemt vairāk fotoattēlu rezervācijas, šī tēma to var izdarīt diezgan efektīvi.

Iegūstiet Fargo tēmu šodien!

9. Aizvars

Aizveries

Shutter Up ir bezmaksas WordPress tēma fotogrāfiem un fotoblogus. Tam ir piedāvātā satura slīdnis, lai stilīgi parādītu labāko fotoattēlu.

Mājaslapā ir skaistas sadaļas, lai pievienotu lietotāju atsauksmes, pakalpojumus, fotoalbumus un daudz ko citu. To ir viegli iestatīt, izmantojot WordPress pielāgošanas rīku ar tiešo priekšskatījumu.

Iegūstiet Shutter Up tēmu šodien!

10. Ambiance Pro

Ambiance Pro

Ambiance Pro ir minimālisma WordPress tēma fotogrāfiem, lai izveidotu skaistu portfolio un fotogrāfiju vietni. Tam ir baltas krāsas fons, kas parādīs jūsu fotoattēlus un saturu.

Tajā ir ietverts vietne ar vietni vietnēs un vairāku lapu veidnes jūsu emuāram, arhīviem un galvenajām lapām. Ambiance Pro ir draudzīgs SEO un atbalsta WooCommerce fotoattēlu pārdošanai tiešsaistē.

Iegūstiet Ambiance Pro tēmu jau šodien!

11. Forma

Forma

Forma ir WordPress tēma, kas īpaši paredzēta fotogrāfiem. Tas nāk ar iebūvētām filtrējamām galerijām un skaistiem pārejas efektiem.

Tas tiek piegādāts ar pielāgotu logrīku, lai kājenē pievienotu biļetenu abonēšanas lodziņu un izveidotu savu e-pasta sarakstu. Motīvam ir režģa izkārtojums, lai redzami parādītu jūsu fotoattēlus.

Iegūstiet Shape tēmu šodien!

12. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro ir eleganta WordPress daudzfunkcionāla tēma. Tajā ir dažas gatavas sākuma vietnes, kuras varat ātri importēt un aizstāt ar saturu.

Motīvs atbalsta attēlu un video slīdni, lai lietotājiem radītu iespaidu. Tam ir pilnībā pielāgojama mājas lapa, un tā ir gatava tulkošanai, lai izveidotu daudzvalodu vietni.

Iegūstiet Hestia Pro tēmu šodien!

13. Īstie ziemeļi

Īstie ziemeļi

True North ir skaista WordPress tēma, kas piemērota fotogrāfiem, lai izveidotu portfeļa vietnes. Mājas lapā tam ir iebūvēta portfeļa sadaļa, kurā varat ērti augšupielādēt savus fotoattēlus.

Citas ievērojamas funkcijas ietver režģa izkārtojumu, pielāgotu fonu un lielas galvenes. Tas tiek piegādāts ar pielāgotiem logrīkiem sociālo multivides profiliem un satura atklāšanas funkcijām.

Iegūstiet patieso ziemeļu tēmu šodien!

14. Inspiro

Inspiro

Inspiro ir lieliska WordPress fotografēšanas tēma. Tam ir vizuāls fons, kas ļauj pievienot profesionālu fotoattēlu vai video, lai iespaidotu lietotājus.

Tas atbalsta lapu veidotājus un galerijas moduli, lai ātri izveidotu jūsu fotogrāfiju vietni. Motīvs ir pilnībā savietojams ar WooCommerce.

Iegūstiet Inspiro tēmu šodien!

15. Suarezs

Suarez

Suarez ir WordPress foto blogošanas tēma. Tam ir dažas pielāgošanas opcijas un velciet un nometiet lapu veidotāju, lai izstrādātu savas galvenās lapas.

Motīvā ir arī CSS animācijas, Google fonti un skaista attēla slīdnis. To ir viegli iestatīt, izmantojot reāllaika pielāgošanas paneli.

Iegūstiet Suarez tēmu šodien!

16. Lēcas

Objektīvs

Lense ir stilīga WordPress tēma fotogrāfiem un video veidotājiem. Tam ir 2 kolonnu izkārtojums ar navigācijas izvēlni un pielāgotu logotipu kreisajā pusē, kā arī skaists liels horizontāls slīdnis ekrāna labajā pusē.

Tam ir krāšņs galeriju izkārtojums, lai parādītu savus fotoattēlus un videoklipus. Tam ir elastīgas pielāgošanas iespējas ar vairākām krāsu izvēlēm, pilnekrāna displejs un pielāgoti logrīki.

Iegūstiet tēmu Lense šodien!

17. Pakļauj Pro

Pakļauj Pro

Expose Pro ir skaisti izstrādāta WordPress tēma fotogrāfiem. Tam ir pievienota vietne ar logrīku ar 4 logrīku apgabaliem un tiek piedāvātas vairākas veidnes jūsu emuāram, mājaslapai, arhīvam un galvenajām lapām..

Tam ir pielāgots galerijas ziņas formāts ar uznirstošo lodziņu. Expose Pro izmanto lielus piedāvātos attēlus, lai parādītu labāko no jūsu darbiem.

Iegūstiet Expose Pro tēmu šodien!

18. Drosmīga fotogrāfija

Drosmīga fotogrāfija

Bold Photography ir bezmaksas WordPress tēma fotogrāfiem. Mājas lapā tam ir skaists pilnekrāna slīdnis, kas ļauj jums parādīt savas fotogrāfijas visā krāšņumā.

Tas ietver arī lielus piedāvātos attēlus un portfeļa stila attēlu galeriju. Motīvu ir viegli pielāgot, izmantojot WordPress tiešo pielāgošanas rīku.

Iegūstiet tēmu Bold Photography šodien!

19. Bensons

Bensons

Bensons ir moderna WordPress fotografēšanas tēma. Tam ir pievienots video un attēlu slaidrādes atbalsts, lai lietotājiem radītu vislabāko pirmo iespaidu.

Pie citām ievērojamām funkcijām pieder vairāki izkārtojumi, krāsu shēmas un atbalsts pielāgotajam fonam. Tajā ietilpst arī galvenes, logrīki, sociālā integrācija utt.

Iegūstiet Bensona tēmu šodien!

20. Gusto

Gusto

Gusto ir bezmaksas WordPress tēma emuāru autoriem un fotogrāfiem. Tas parāda lielus piedāvātos attēlus un skaistu tipogrāfiju.

Tam ir 2 kolonnu izkārtojums, fona krāsas, pielāgots logotips un daudz kas cits. Tēma seko jaunākajai SEO praksei, lai palīdzētu ātri klasificēt jūsu vietni.

Iegūstiet Gusto tēmu šodien!

21. Aptumsums

Aptumsums

Aptumsums ir eleganta WordPress tēma fotogrāfiem, emuāru autoriem un māksliniekiem. Mājaslapā ir skaists slīdnis, lai profesionāli parādītu savu jaunāko darbu.

Tas nāk ar pielāgotu logrīku Instagram fotoattēliem un videoklipiem. Tajā ir arī galeriju veidnes, portfeļa sadaļa un WooCommerce atbalsts.

Iegūstiet Eclipse tēmu šodien!

22. PhotoBlogster

PhotoBlogster

PhotoBlogster ir bezmaksas WordPress tēma, kas ir piemērota emuāru autoriem, fotogrāfiem un rakstniekiem. Mājaslapai ir skaists režģa izkārtojums, lai parādītu jūsu piedāvāto saturu.

Tas ir pilnībā savietojams ar Google AdSense un saistītajiem mārketinga spraudņiem, kas atvieglo reklāmu rādīšanu jūsu vietnē.

Iegūstiet PhotoBlogster tēmu šodien!

23. Parallax

Parallax

Parallax ir WordPress portfeļa tēma fotogrāfiem un māksliniekiem. Tas nāk ar daudzām pielāgošanas iespējām un 60 un vairāk iepriekš izveidotiem izkārtojumiem.

Tas ietver arī ērti lietojamu velciet un nometiet lapu veidotāju. Izmantojot graciozos parallaksa efektus un pilnekrāna slīdni, šī tēma ir ideāli piemērota fotografēšanas vietnei.

Iegūstiet tēmu Parallax šodien!

24. Tempo

Tempo

Tempo ir unikāli izstrādāta WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta fotogrāfiem un emuāru autoriem. Mājas lapas komplektācijā ir iekļauts mūra izkārtojums, lai stilīgi parādītu savus fotoattēlus.

Motīvam ir 3 galvenes izkārtojumi, sociālo profilu izvēlne un pilnekrāna attēli. Tas ir gatavs WooCommerce un atbalsta Jetpack funkcijas, kas atrodas ārpus komplekta.

Iegūstiet Tempo tēmu šodien!

25. Foto

Fotogrāfija

Fotoattēli ir bezmaksas WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta fotogrāfiem, digitālajiem tirgotājiem, emuāru autoriem un radošajām aģentūrām. Lai ātri sāktu, tas piedāvā viena klikšķa demonstrācijas satura importēšanu.

Aizraujošās tēmas funkcijas ietver pilna platuma pielāgotu galvenes attēlu, pielāgotus logrīkus, attēlu galerijas veidni un sānjoslu.

Iegūstiet tēmu Foto šodien!

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās WordPress tēmas fotogrāfiem. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par labākajiem WordPress spraudņiem un labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem mazajiem uzņēmumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map