25 labākās vienas lapas WordPress motīvi (2019)

Vai jūs meklējat labākās vienas lapas WordPress tēmas savai vietnei? Daudzas biznesa vietnes izmanto vienas lapas motīvus, lai izveidotu interaktīvu lietotāja pieredzi. Šajā rakstā mēs parādīsim dažas no labākajām WordPress vienas lapas tēmām, kuras varat izmantot savā vietnē.


Labākās vienas lapas WordPress motīvi

Vienas lapas vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

Vietne, kuru mitina pati WordPress.org, ir ideāla platforma vienas lapas vietnes izveidošanai. Skatiet mūsu ceļvedi par atšķirību starp WordPress.org un WordPress.com.

Lai sāktu savu WordPress vietni, pirmā lieta, kas jums būs nepieciešama, ir WordPress mitināšanas konts. Visām vietnēm ir nepieciešama tīmekļa mitināšana. Šeit tiek glabāti visi jūsu faili.

Jums būs nepieciešams arī domēna vārds. Šī būs jūsu vietnes adrese internetā (piemērs: wpbeginner.com).

Ja jūs tikko sākat darbu, mēs iesakām izmantot vai nu Bluehost, vai SiteGround. Viņi ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiālais WordPress mitināšanas partneris.

Kad esat reģistrējies mitināšanai, nākamais solis ir WordPress instalēšana. Izpildiet mūsu soli pa solim sniegtos norādījumus par WordPress emuāra izveidi, un jūs nekavējoties darbosities un darbosities.

Tagad jūs esat gatavs instalēt WordPress motīvu savā vietnē. Zemāk atlasiet tēmu no mūsu speciālistu atlases.

Ja jums nepieciešama palīdzība motīva instalēšanā, izpildiet mūsu WordPress motīvu rokasgrāmatas instalēšanas instrukcijas.

To sakot, apskatīsim dažas no labākajām WordPress vienas lapas tēmām.

1. Creativo

Creativo

Creativo ir WordPress vienas lapas tēma, kas piemērota biznesa, portfeļa un fotogrāfiju vietnēm. Šī apbrīnojamā daudzfunkcionālā tēma nāk ar vairākām viena klikšķa demonstrācijām, ieskaitot vienas lapas vietni. Jums būs vienkārši jāaizstāj saturs ar savu, un jums būs labi iet.

Tam ir iebūvēts portfeļa satura tips, pilns WooCommerce atbalsts, 7 ādas, 3 dizaina izkārtojumi, vairāki galvenes izkārtojumi un neierobežota krāsu izvēle. Tas nāk arī ar bezmaksas piedāvājumiem, piemēram, lapu veidotāju, slīdni un tiešsaistes tērzēšanas spraudni.

2. Montblanc

Montblanc

Montblanc ir skaista WordPress vienas lapas tēma, kuru var viegli izmantot arī vairāku lapu vietnēs. Paredzēts biznesa, fotogrāfiju un portfeļu vietnēm. Mājas lapā tam ir liels pilnekrāna slīdnis ar caurspīdīgu navigācijas izvēlni un logotipu augšpusē.

Tam ir 5 mājaslapu izkārtojumi, 4 radošo galvenes stili, vairāki portfeļa izkārtojumi un pilnīgs WooCommerce atbalsts. Tas tiek piegādāts ar vilkšanas un nomešanas lapas veidotāju un bīdāmo moduli. Motīva iestatīšana ir vienkārša, vienkārši importējot demonstrācijas saturu.

3. dzen

Dzen

Dzinējspēks ir skaisti izstrādāta vienas lapas WordPress tēma. Tas nāk ar viena klikšķa demonstrācijas satura instalēšanu, un tajā ir vienas lapas izkārtojums ar atsevišķiem blogu izkārtojumiem un visām papildu lapām, kuras jūs varētu vēlēties pievienot.

Tas nāk ar skaistu filtrējamu portfeli, izmantojot Ajax un skaistas animācijas. Tas ietver parallaksa ritināšanas efektu mājas lapas sadaļām. Tēmas kopējais izskats ir ļoti saistošs un mūsdienīgs.

4. OneEngine

OnePage

OneEngine ir vienas lapas biznesa WordPress tēma. Tas nāk ar atbalstu klientu, portfeļa, komandas, pakalpojumu un sadaļas pievienošanai. Tam ir animēts grafiku atbalsts, cenu tabula un emuāra sadaļa.

5. ūsas

Ūsas

Ūsas ir vienas lapas WordPress tēma dizaineriem, māksliniekiem, fotogrāfiem utt. Tā ir paredzēta izmantošanai vienas lapas vietnēs, taču ir pietiekami elastīga, lai to izmantotu arī daudzlapu vietnēs. Tam ir iebūvētas sadaļas portfeļa, klientu, pakalpojumu un komandas dalībnieku satura tipiem.

Ūsām ir unikāli moderns dizains ar pielāgotu logotipa atbalstu, ērtu uzstādīšanu, iebūvētu Google Maps un kontaktu formas atbalstu.

6. Nulle

Nulle

Nulle ir stilīga WordPress vienas lapas tēma digitālajām aģentūrām, jaundibinātiem uzņēmumiem, lietotņu izstrādātājiem utt.. Nāk ar komplektētu mājas lapas izkārtojumu ar skaistām animācijām uz ritināšanas..

Tam ir iebūvētas sadaļas, lai pievienotu portfeli, klientus, pakalpojumus, sadaļas. Tas pilnībā atbalsta WooCommerce, tāpēc jūs varat arī pievienot savai vietnei tiešsaistes veikalu.

7. Highend

Highend

Highend ir premium WordPress daudzfunkcionālā tēma. Tas ir komplektā ar funkcijām, piemēram, vairākām gatavām demonstrācijas veidnēm, ieskaitot skaistu vienas lapas biznesa demonstrāciju. Tas ietver arī velciet un nometiet lapu veidotāju, slīdņus, ikonu fontus utt.

Tam ir vairākas lapu veidnes, pielāgoti logrīki, vairākas sānjoslas un navigācijas izvēlnes. Tajā ir sadaļas, lai pievienotu jūsu portfeļa priekšmetus, komandas locekļus, foto galerijas. Tas ir gatavs WooCommerce, lai jūs pat varētu savai vietnei pievienot tiešsaistes veikalu.

8. Sidnejas Pro

Sidnejas Pro

Sydney Pro ir eleganta daudzfunkcionāla WordPress tēma. Tas nāk ar skaistu lielu slīdni ar video galvenes atbalstu. Tam ir papildu logrīki, kas ļauj jums izveidot savu izkārtojumu, velkot un nometot tos vairākos logrīkiem paredzētos apgabalos..

To var izmantot kā vienas lappuses motīvu, bet to var izmantot arī kā vairāku lappušu motīvu. Tam ir pievienotas papildu lapu veidnes. Tas arī atbalsta vietni WooCommerce.

9. Parallax

Parallax

Parallax ir skaista vienas lapas WordPress tēma ar lidojuma elementiem, paralaksa fonu, portfeli un komandas pastu veidiem.

Tam ir viegli pievienot animētus progresa joslas, saraksta un režģa izkārtojumus un bezgalīgu ritināšanu. Parallax pievieno arī tādu attēlu filtrus kā sēpija, pelēktoņu un izplūšanu, ko varat izmantot saviem attēliem, neizmantojot Photoshop.

10. OnePage

OnePage

OnePage ir vienas lapas WordPress tēma biznesa vietnēm. Tam ir Twitter plūsma, klientu sadaļa, animēts skaitītājs, cenu tabula utt. Tēma ir optimizēta ātrumam un veiktspējai, un tai ir ērta vilkšanas un nomešanas veidotāja versija..

11. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro ir skaisti izstrādāta vienas lapas WordPress tēma biznesa vietnēm. Tas nāk ar vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju ar dažādiem satura blokiem. Jūs varat pievienot un sakārtot blokus, lai ērti izveidotu savu mājas lapu.

Tam ir arī slīdnis, lapu veidnes, Google fonti un visas funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no premium motīva.

12. Brīvmākslinieks

Brīvmākslinieks

Kā norāda nosaukums, Freelancer ir adaptīva vienas lapas WordPress tēma ārštata darbiniekiem un profesionāļiem. Tas nāk ar lietošanai gatavām sadaļām portfeļa pārvaldībai, klientiem, atsauksmēm utt.

Katrai sadaļai tiek piedāvātas vairākas krāsu izvēles. Tas ir gatavs lietošanai daudzvalodu vietnēs, izmantojot WPML. Iestatīšana notiek ļoti vienkārši, izmantojot pielāgoto motīvu opciju paneli.

13. Dienasgaisma

Dienasgaisma

Daylight ir lieliska WordPress vienas lapas tēma, kuru var viegli izmantot arī vairāku lapu vietņu izveidošanai. Tam ir jaudīgas funkcijas, kas ļauj ērti izveidot savu mājas lapu, velkot un nometot.

Tas nāk ar parallakss ritināšanu, varoņu attēliem, slīdņiem un iebūvētu portfeļa veidu. To ir viegli iestatīt un pielāgot, un tam ir 2 mājas lapas izkārtojumi un 10 lapu veidnes.

14. Uzņēmējdarbība

Uzņēmējdarbība

Uzņēmējdarbība ir profesionāla WordPress biznesa tēma. Paredzēts, lai derētu gan vienas lapas, gan vairāku lapu WordPress vietnēm. Tam ir iebūvētas sadaļas, lai pievienotu portfeli un pakalpojumus.

Tam ir arī viegli pievienojama cenu tabula, pielāgoti logrīki, vairāki izkārtojumi un pielāgota logotipa atbalsts.

15. Ultra

Ultra

Ultra ir spēcīga un ļoti elastīga WordPress tēma. Tam ir vairāki mājas lapas izkārtojumi, kurus visus var izmantot, lai viegli izveidotu vienas lapas WordPress vietni. Tam ir arī vizuāls velciet un nometiet lapu veidotājs ar viegli pievienojamiem satura moduļiem.

Ultra ir piemērots visu veidu biznesa vietnēm, un tam ir gatavas lietošanai veidnes dažādām nozarēm, piemēram, restorāniem, aģentūrām, spa un saloniem, juristiem un pat e-komercijas veikaliem..

16. Korporatīvais plus

Korporatīvais plus

Corporate Plus ir bezmaksas vienas lapas WordPress tēma biznesa vietnēm. To var izmantot arī kā vairāku lapu motīvu ar atsevišķu emuāra sadaļu.

Tam ir tādas jaudīgas iespējas kā slīdnis, sadaļa, pakalpojumi, parallax fona atbalsts, emuāra sadaļa un kontaktu lapa. Tas ir pilnībā widgetized, kas padara to diezgan viegli setup.

17. Biznesa One

Biznesa One

Business One ir bezmaksas vienas lapas WordPress tēma. Šī tēma ir paredzēta biznesa vietnēm, un tai ir mūsdienīgs korporatīvs izskats. Tam ir iebūvēts satura atbalsts par sadaļām, pakalpojumiem, portfeli, komandu, klientu un prasmēm.

18. Potenza

Potenza

Potenza ir vēl viena lieliska izvēle vienas lapas WordPress tēmai. Tam ir viegli iestatāma pilnībā widgetized mājas lapa. Vienkārši piesaistiet savu saturu un pēc tam pievienojiet satura logrīkus, lai izveidotu savas mājas lapas izkārtojumu.

Tas nāk ar lielu krāsu izvēli, pielāgotu fonu, parallaksa ritināšanu un skaistām animācijām. Tam ir pielāgoti logrīki, lai izveidotu pasta cilpas, pievienotu pakalpojumus, klientus, cenu tabulas un projektus.

19. SinglePage

SinglePage

SinglePage ir bezmaksas WordPress tēma. Tam ir unikāls izkārtojums, kas lietotājiem ļauj ērti ritināt uz augšu un uz leju. Tam ir arī video fona atbalsts, sociālās ikonas, pielāgots logotips un pilnekrāna Google Maps atbalsts.

20. ScrollMe

ScrollMe

ScrollMe ir bezmaksas vienas lapas WordPress tēma, bet parastās ritināšanas vietā tā ir paredzēta horizontālai ritināšanai. Tas padara to par satriecoši skaistu izvēli ar portfeļu, fotogrāfiju, modi vai interjera dizainu saistītām uzņēmējdarbībām.

21. Restorāns

Restorāns

Restorāns ir vienas lapas WordPress tēma restorāniem, kafejnīcām un bāriem. Tam ir paralaksa atbalsts, pilnekrāna video fons, BUJ sadaļa, atsauksmes, Google fonti un nedaudz saīsnes. Tas ir optimizēts ātrumam un ir gatavs lietošanai arī daudzvalodu WordPress vietnēs.

22. Forma

Formā

Shapely ir bezmaksas WordPress vienas lapas tēma ar jauku funkciju komplektu. Tam pievienoti pielāgoti logrīki, lai mājas lapā ērti pievienotu portfeli, atsauksmes un paralaksa sadaļas.

To ir viegli pielāgot un iestatīt, izmantojot tiešās tēmas pielāgošanas rīku. Tas atbalsta arī WooCommerce, un to var izmantot arī vairāku lapu vietnēs.

23. Parallax Pro

Parallax Pro

Prallax Pro ir vienas lapas WordPress tēma, kas veidota uz Genesis motīvu ietvara. Kā norāda nosaukums, tas nāk ar skaistiem parallaksa ritināšanas efektiem, kuru augšpusē ir liels pilnekrāna galvenes attēls.

Tam ir pilnībā pievienots mājas lapas izkārtojums, kas ļauj vienkārši vilkt un nomest satura blokus, lai iestatītu sākumlapu.

To var izmantot arī kā vairāku lappušu motīvu, un tam ir skaista tipogrāfija, pilns WooCommerce atbalsts un pielāgoti logrīki. To ir viegli iestatīt, un tas ir ļoti optimizēts ātrumam un veiktspējai.

24. Hestija

Hestija

Hestia ir bezmaksas WordPress atsaucīga tēma, kuru var izmantot arī kā vienas lapas motīvu. Tajā ir iekļauta vienkārša motīvu iestatīšana ar papildinoša spraudņa palīdzību, kas jūsu vietnei pievieno atsauksmes, pakalpojumus un mājas lapas sadaļas.

Mājaslapas iestatīšana ir diezgan vienkārša, vienkārši velkot un nometot, izmantojot tiešās tēmas pielāgošanas rīku. Tas ir gatavs lietošanai ar populāriem bezmaksas lapu veidotāju spraudņiem un atbalsta WooCommerce.

25. Atrium

Atrium

Atrium ir stilīga WordPress vienas lapas tēma portfeļa, fotogrāfijas un biznesa vietnēm. Tam ir iebūvēta portfeļa sadaļa un skaists filtrējams portfeļa izkārtojums.

Tam ir ļoti saistoši paralaksa fona efekti, viegli izveidojams mājas lapas izkārtojums un lipīga navigācijas izvēlne. To ir viegli iestatīt, un tam ir pielāgots motīvu opciju panelis ātrai pielāgošanai.

Tas pagaidām ir viss.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko vienas vietnes WordPress motīvu. Iespējams, vēlēsities arī apskatīt būtisko WordPress spraudņu sarakstu biznesa vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me