26 labāko pārdošanas lapu WordPress motīvi tirgotājiem (2019)

Vai jūs meklējat vislabāko pārdošanas lapas WordPress tēmu savai mārketinga kampaņai? Pārdošanas lapa vai galvenās lapas WordPress motīvi palīdz tirgotājiem pārveidot apmeklētājus par maksājošiem klientiem. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām dažas no labākajām pārdošanas lapām WordPress tēmām tirgotājiem.


Labāko pārdošanas lapu WordPress tēmas

Pārdošanas lapas vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

MarketingSherpa veiktie pētījumi liecina, ka 48% tirgotāju izveido jaunas galvenās lapas katrai kampaņai un 68% tiešsaistes uzņēmumu izmanto vairākas galvenās lapas, lai ģenerētu potenciālos pirkumus..

Ja esat bizness, kas cenšas pārdot produktus un pakalpojumus tiešsaistē, jums ir nepieciešama galvenā lapa, kas paredzēta pārdošanas un potenciālo pirkumu radīšanai.

Labai galvenajai lapai ir labi pamanāms aicinājums uz darbību, kam seko jūsu produkta vai pakalpojuma funkciju un unikālo pārdošanas punktu sadalījums..

Lai izveidotu pārdošanas lapas vietni, izmantojot WordPress, jums būs nepieciešams domēns un WordPress mitināšanas konts.

Mēs iesakām izmantot Bluehost, jo tie ir vieni no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiālais WordPress mitināšanas partneris. Viņi piedāvā mūsu lietotājiem 60% atlaidi + bezmaksas domēnu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu pilnīgo ceļvedi par to, kā izveidot WordPress vietni, un jūs nekavējoties darbosities un darbosities.

Kad esat izveidojis vietni, jūs esat gatavs instalēt savu motīvu. Apskatīsim dažus no labākajiem mārketinga lapu WordPress motīviem. Šajā sarakstā ir gan maksas, gan bezmaksas tēmas, un tās visas ir mobilas.

1. Highend

Highend

Highend ir premium WordPress daudzfunkcionālā tēma. Paredzēts ērti izveidot pārdošanas lapas, Highend ir aprīkots ar tādām funkcijām kā vairākas gatavas demonstrācijas veidnes, ieskaitot skaistu vienas lappuses demonstrāciju. Tas ietver arī velciet un nometiet lapu veidotāju, slīdņus, ikonu fontus utt.

Jūs atradīsit arī vairākas lapu veidnes, pielāgotus logrīkus, vairākas sānjoslas un navigācijas izvēlnes izvēles. Tas ir gatavs WooCommerce, lai jūs pat varētu savai vietnei pievienot tiešsaistes veikalu.

2. Montblanc

Montblanc

Montblanc ir skaista pārdošanas lapas WordPress tēma, kuru var viegli izmantot arī vairāku lapu vietnēs. Tas ir paredzēts biznesa, lietotņu, produktu vai fotogrāfiju vietnēm. Mājas lapā tam ir liels pilnekrāna slīdnis ar caurspīdīgu navigācijas izvēlni un logotipu augšpusē.

Tam ir 5 mājaslapu izkārtojumi, 4 radošo galvenes stili, vairāki portfeļa izkārtojumi un pilnīgs WooCommerce atbalsts.

3. dzen

Dzen

Dzinējs ir skaisti izstrādāta pārdošanas lapas WordPress tēma. Tam ir viena klikšķa demonstrācijas satura instalācija, kas ļauj ātri izveidot pārdošanas lapu. Paredzēts galvenokārt vienas lapas tēmai, bet tajā ir arī atsevišķi emuāru izkārtojumi un visas papildu lapas, kuras jūs varētu vēlēties pievienot.

Tam ir skaists filtrējams portfelis, izmantojot Ajax un skaistas animācijas. Tēmas kopējais izskats un izjūta ir ļoti moderna ar paralēles fonu, pilnekrāna galveni un izteiksmīgu tipogrāfiju.

4. Ultra

Ultra

Ultra ir jaudīga un ļoti elastīga WordPress tēma ar cieši integrētu vizuālo velciet un nometiet lapu veidotāju un viegli pievienojamus satura moduļus. Tajā ietilpst arī vairākas lietošanai gatavas veidnes dažādām nozarēm, piemēram, aģentūrām, SPA, lietotnēm, uzņēmumiem utt.

Izmantojot ērtu lietošanu un jaudīgu lapu veidotāju, Ultra var izmantot, lai dažu minūšu laikā izveidotu skaistas pārdošanas lapas. Tam ir arī portfeļi, WooCommerce atbalsts, slīdņi, galerijas, pielāgoti logrīki un daudz kas cits.

5. Creativo

Creativo

Creativo ir WordPress vienas lapas tēma, kas piemērota pārdošanas lapu, produktu, biznesa un portfeļu vietnēm. Šī apbrīnojamā daudzfunkcionālā tēma nāk ar vairākām viena klikšķa demonstrācijām, ieskaitot uz pārdošanu orientētu vienas lapas vietni. Jums būs vienkārši jāaizstāj saturs ar savu, un jums būs labi iet.

Tam ir iebūvēts portfeļa satura tips, pilns WooCommerce atbalsts, 7 ādas, 3 dizaina izkārtojumi, vairāki galvenes izkārtojumi un neierobežota krāsu izvēle. Tas ietver arī tādus bezmaksas piedāvājumus kā lapu veidotājs, slīdnis un tiešsaistes tērzēšanas spraudnis.

6. Indigo

Indigo

Indigo ir ļoti pielāgojama WordPress tēma, lai izveidotu skaistus pārdošanas lapu izkārtojumus. Tas nāk ar vilkšanas un nomešanas moduļiem, kas ļauj jums izveidot unikālus izkārtojumus, lai tie atbilstu jūsu vajadzībām.

Lai padarītu to vēl vieglāku, Indigo iekļauj demonstrācijas saturu un gatavas vietnes, kuras varat izmantot kā sākumpunktu saviem projektiem. Tas arī piedāvā vairākas veidnes, galerijas, slīdņus, galvenes stilus un neierobežotu sānjoslu.

7. OneEngine

OnePage

OneEngine ir vienas lapas WordPress tēma ar drosmīgu un radošu dizainu. Tam augšā ir spilgta pilnekrāna galvene, kurai seko navigācijas izvēlne un pēc tam satura sadaļas.

Tajā ietilpst pakalpojumi, komandas locekļi, portfolio un sadaļa par. Motīvu iestatīšanu ir diezgan viegli pielāgot jebkura veida produktu vai pakalpojumu pārdošanas lapām.

8. Koehn

Koehn

Koehn ir skaisti izstrādāta daudzfunkcionāla WordPress tēma. Tas izmanto minimālisma pieeju dizainam, kas atstāj daudz vietas, lai izveidotu ļoti saistošus pārdošanas lapu izkārtojumus.

Tas piedāvā ērtu lapas iestatīšanu, izmantojot satura logrīkus. Tas ļauj jums viegli izmantot savas krāsas un ietver pielāgotus logrīkus sociālajiem saziņas līdzekļiem, satura atklāšanu un vairākas izkārtojuma izvēles.

9. Dienasgaisma

Dienasgaisma

Daylight ir lieliska WordPress galvenās lapas tēma ar elastīgām opcijām, lai izveidotu pārdošanas lapu, izmantojot vilkšanu un nomešanu.

Tas ietver parallaksa ritināšanu, varoņu attēlus, slīdņus un iebūvētu portfeļa sadaļu. To ir viegli iestatīt un pielāgot, izmantojot 2 mājas lapu izkārtojumus un 10 lapu veidnes.

10. Parallax Pro

Parallax Pro

Prallax Pro ir veidots uz Genesis motīvu ietvara un ir paredzēts vienas lapas tēmai. Kā norāda nosaukums, tam ir skaisti parallaksa ritināšanas efekti, un augšdaļā ir liels pilna ekrāna galvenes attēls.

Mājaslapas izkārtojums ir pilnībā izstrādāts ar logrīku, ļaujot vienkārši vilkt un nomest satura blokus, lai iestatītu pārdošanas lapu. Citas funkcijas ietver pilnu WooCommerce atbalstu, pielāgotus logrīkus, lapu veidnes un izteiksmīgu tipogrāfiju.

11. Struktūra

Struktūra

Struct ir paredzēts kā programmatūras, lietotņu un SaaS produktu pārdošanas lapas tēma. Tam ir tīrs un moderns izkārtojums ar lielu galvenes fonu un pamanāmu aicinājumu uz darbībām.

Tam ir pilnībā pievienots mājas lapas izkārtojums ar vairākiem pielāgotiem logrīkiem, lai pievienotu saturu un sociālo mediju funkcijas. Tajā ietilpst arī pakalpojumi, projekti, komanda, jautājumi, ceļveži, klienti, atsauksmes un slaidrādes.

12. Advente

Advent ir radoša WordPress pārdošanas lapas tēma lietotnēm, programmatūrai, produktam, uzņēmumiem utt. Tajā ietvertas vairākas lietotāju iesaistes funkcijas, piemēram, aicinājums uz darbību bloķēt, abonēšana, kontakta forma un cenu tabulas.

Tas ietver palielinātā stikla funkciju produktu attēliem, ikonu fontus, sociālo mediju integrāciju un vairākus parocīgus īskodus. Tas tiek piegādāts ar atsevišķu lapu veidotāju spraudni, kas ļauj izveidot arī savus pārdošanas lapu izkārtojumus.

13. SinglePage

SinglePage

SinglePage ir bezmaksas WordPress pārdošanas lapas tēma. Tas atbalsta pilnekrāna YouTube video fonu ar parallaksa efektu. Mājas lapa ir sadalīta dažādās sadaļās ar lipīgu vertikālās navigācijas izvēlni. To ir diezgan viegli iestatīt, un to var izmantot, lai ātri sāktu darbu ar skaistu pārdošanas lapu.

14. Nulle

Nulle

Nulle ir moderna WordPress pārdošanas lapas tēma aģentūrām, programmatūrai, lietotnēm utt. Tam ir skaisti izstrādāta mājas lapa ar slāņainu izkārtojumu.

Tam ir iebūvētas sadaļas, lai pievienotu portfeli, klientus, pakalpojumus, sadaļas. Tas pilnībā atbalsta WooCommerce, tāpēc jūs varat arī pievienot savai vietnei tiešsaistes veikalu.

15. ūsas

Ūsas

Ūsas ir izstrādātas, lai tās būtu pārdošanas lapas WordPress tēma dizaineriem, fotogrāfiem, aģentūrām utt. Tā ir pietiekami elastīga, lai to varētu izmantot arī daudzlapu vietnēs.

Tam ir sadaļas, lai ērti pievienotu portfeli, klientus, pakalpojumus un komandas locekļus. Ūsām ir radošs mūsdienīgs izkārtojums ar pielāgota logotipa atbalstu, ērtu uzstādīšanu, iebūvētu Google Maps un kontaktu formas atbalstu.

16. Palaidējs

Palaidējs

Palaišanas ierīce ir bezmaksas nosēšanās tēma gaidāmajai produktu izlaišanai. To var izmantot arī kā parastu galveno lapu jūsu produktiem vai pakalpojumiem.

Tas nāk ar vienkāršām pielāgošanas iespējām, aicinājumu uz darbību izvietošanu, lipīgu izvēlni, klientu sadaļu un cenu tabulu. Tas ir pilnībā atsaucīgs, SEO draudzīgs un saderīgs ar WooCommerce.

17. Nosēšanās

nosēšanās

Izkraušana ir jaudīga WordPress pārdošanas lapas tēma, kurai ir iepriekš izveidots izkārtojums 25+. Tam ir arī velciet un nometiet lapu veidotājs, kas ļauj rediģēt esošos izkārtojumus un izveidot jaunus no nulles.

Jūs saņemat vairākus galvenes veidus, tāpēc varat izveidot neskaitāmas galvenās lapas ar dažādu stilu un izkārtojumu. Citas funkcijas ietver portfeli, atsauksmes, pasākumus, sociālo mediju integrāciju un e-komercijas atbalstu.

18. Piedāvājums

Pamudināt

Prompt ir bezmaksas nosēšanās un pārdošanas lapas WordPress tēma. Tam ir minimālisma šaura platuma izkārtojums ar piedāvāto sadaļu ar pamanāmu aicinājumu uz darbību. Tas ietver trīs logrīkiem gatavus apgabalus, vienu navigācijas izvēlni, sociālos profilus un Font Awesome atbalstu.

19. Atmosfēra Pro

Atmosfēra Pro

Atmosphere Pro ir WordPress biznesa tēma, kas veidota Genesis motīvu ietvaram. Tas nāk ar skaistu pilnekrāna galvenes attēlu ar aicinājumu uz darbību.

Motīva dizains izmanto daudz brīvas vietas, lai izveidotu plašu izkārtojumu, kas izskatās atsvaidzinošs. Tas izmanto lielus piedāvātos attēlus un izteiksmīgu tipogrāfiju. Tas ir gatavs WooCommerce un optimizēts ātrumam un veiktspējai.

20. Sijātājs

Sijātājs

Screenr ir bezmaksas vienas lapas WordPress biznesa tēma. Mājaslapas izkārtojumā tiek izmantots pilnekrāna galvenes attēls, kam seko logrīku veidots mājaslapas apgabals. Tas ietver pielāgotus logrīkus, pielāgotas lapu veidnes, parallaksa fona efektus un vieglu motīvu iestatīšanu, izmantojot reāllaika pielāgošanas rīku.

21. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro ir moderna WordPress tēma lietotnēm, digitālajiem plašsaziņas līdzekļiem un produktu vietnēm. Motīva mājas lapā ir ietverti vairāki logrīku apgabali, liels galvenes attēls ar aicinājumu uz darbību un pielāgoti logrīki, lai dažās minūtēs izveidotu pārdošanas lapu..

Tam ir motīvu opciju panelis un tiešsaistes pielāgošanas rīka atbalsts. Tam ir vairākas izkārtojuma izvēles, krāsu shēmas un pilnībā pielāgojama galvenes zona ar pielāgota logotipa atbalstu.

22. Pludiņš

Pludiņš

Pludiņš ir skaista WordPress tēma, kas optimizēta pārdošanai un konvertēšanai. Tas tiek piegādāts ar iebūvētu lapu veidotāju, kas ļauj jums izveidot vai pārveidot lapu izkārtojumus atbilstoši jūsu vajadzībām. Tajā ir iekļautas vairākas lietošanai gatavas veidnes gandrīz jebkura veida pārdošanas lapu izveidošanai.

Tam ir visas parastās premium tēmas funkcijas, ieskaitot parallaksa ritināšanu, sociālo mediju integrāciju, pielāgotu fonu, neierobežotas krāsas, pielāgotus logrīkus un daudz ko citu..

23. Elbruss

Elbruss

Elbrus ir lieliska WordPress tēma, kas paredzēta mārketinga, produktu un biznesa vietnēm. Tam ir ļoti elastīgs mājas lapas izkārtojums, ko var viegli izmantot kā pārdošanas lapu.

To ir viegli iestatīt, izmantojot iebūvētās produktu, pakalpojumu, komandas, klientu un atsauksmju sadaļas. Mājas lapā tiek izmantotas skaistas animācijas un parallaksa ritināšanas efekti.

24. Lenscap

Lenscap

Lenscap ir skaisti izstrādāta WordPress tēma uzņēmumiem, tirgotājiem un pārdošanas lapām. Tam ir ļoti pielāgojama satura karuselis, ko var izmantot kā vietnes galveni. Tas ietver krāšņas foto un video galeriju veidnes ar uznirstošo logu uznirstošu skatīšanās pieredzi.

Motīvu iestatīšana ir izstrādāta tā, lai tā būtu vienkārša, tā neizdodas un ļauj koncentrēties uz satura pievienošanu. Visas motīvu opcijas ir pieejamas tiešraides motīvu pielāgošanas rīkā. Tas ir WooCommerce, kas gatavs lietošanai ārpus kastes, un lietotājiem piedāvā ļoti tīru iepirkšanās pieredzi.

25. Moduļi

Moduļi

Moduļi ir labi izstrādāta WordPress tēma, kas lieliski piemērota jebkura veida pārdošanas lapu izveidošanai. Tam ir modulāra pieeja dizainam, un tam ir pievienoti vairāki lietošanai gatavi moduļi, kurus varat vilkt un nomest, lai izveidotu izkārtojumus.

Tajā ir arī vairākas gatavas instalēt demonstrācijas vietnes, kuras varat izmantot kā sākumpunktu pārdošanas lapai. Tam ir vairāki pielāgoti logrīki, neierobežots sānjoslas, galvenes stili, video fona atbalsts, Google fonti un WooCommerce atbalsts.

26. Lune

Lune

Lune ir elastīga WordPress universāla tēma ar vairākiem pārdošanas lapu izkārtojumiem. Tajā ir iekļauts viena klikšķa demonstrācijas satura instalētājs, kas palīdz ātri izveidot pārdošanas lapu. Tas tiek piegādāts arī ar lapu veidotāju spraudni ar motīvu specifiskiem paplašinājumiem.

Iekšpusē ir 350 sadaļas, 10 galvenes stili, 7 kājenes stili un vairāki pielāgoti logrīki. Tam ir plašs pielāgošanas iespēju klāsts, ko var izmantot, lai izveidotu patiesi unikālu pārdošanas lapu.

27. Atoms

atomu

Atomic ir eleganti izstrādāta daudzfunkcionāla tēma tirgotājiem un uzņēmumiem. Tajā ir iebūvētās sadaļas, lai ērti demonstrētu projektus, personāla profilus, klientu atsauksmes, pakalpojumus utt. Tas arī ietver WooCommerce atbalstu, kas atrodas ārpus komplekta, un jūs to varat izmantot, lai vietnei ērti pievienotu tiešsaistes veikalu..

Motīva iestatīšana ir diezgan vienkārša, un tas nepārslogo lietotājus ar pārāk daudzām iespējām. Varat izmantot dzīvu motīvu pielāgošanas ierīci, lai iestatītu galvenes, izvēlnes, akcentu krāsas utt. Tas nāk ar krāšņu galvenes dizainu ar iepriekšējām iespējām, piemēram, galvenes attēla necaurredzamību, priekšplāna krāsu un sveiciena tekstu..

Tas pagaidām ir viss.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabākās pārdošanas lapu WordPress tēmas saviem projektiem. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā WordPress radīt potenciālo pircēju ģenerēšanu, piemēram, profesionāļiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me